موبايل!

! Sir Matt Busby

کاربر سایت
Jul 2, 2006
376
To اسي
چطور این حرف رو زدی
97.gif

حرفی نموند
167.gif
چيزی روی دست P990 نيست تمام!
264.gif

To Mona

فکر کنم 250.000 خوب بوده البته شايد بيشتر هم میخريدنش
حالا چرا Shop.Ir ! من 4 دفعه سابقه خريد از Shop.Ir رو داشتم !
184.gif

1: 7710 بود که تقلبی بود و اخر سر 25 تومان حدودا کمتر ازم خريدنش
2: W800 بود که جعبش شکسته بود و چينی بود [ يعنی جبه های W800 و W900 رو که ديدين این ترک برداشته بود ]
3: J210 بود که چون 70 ، 80 هزار تومان بود فکر کنم تقلبی نداشت و خوب کار کرد
4: 1101 بود که مجارستانی بود [ نمیدونم 1101 مجارستانی هست يا نه ولی نوکيا در مجارستان خط توليد داره ]

میگم کاش خودتون میرفتين مغازه
259.gif

480.000 با گارانتی ارس زياد نيست !؟
297.gif

حالا رسيده يا نه !؟
294.gif

شيرينی
283.gif

To Action

منظورتون K750 هست !؟ خب رو K750 که اجرا نمیکنه!
297.gif

ديدن فيلم/کليپ اصولا روی گوشيهای مبايل زياد جالب نيست ديگه!
306.gif

مثلا روی K750 حدودا 70 % حساب نکن!
305.gif

To Hassan

Hassan جان راستش من نيازمنديهای همشهری رو میديدم دست 2 از 260.000 بود
ولی فکر نمیکنم به هيچ وجه به 600،000 رسيده باشه
292.gif

راستش میدونم گفتی از روی سايت قيمت نديم ولی خب Shop.Ir زده 400.000 و گزينه خريد هم فعال هست يعنی 400 توی بازار موجود هست
288.gif

To Kelark
در مورد قيمت Atom که بله ! 630 حدودا 2 هفته پيش يکی از دوستان خريده بود
میگم EG 800 رو به آشنا دادی :د !؟
302.gif

راستش اگر واقعا خوب استفاده کنين از PPC هنگ هم نمیکنه
7710 هم داشتم ، PPC که دارم سرعتش بهتر از 7710 هست
303.gif

در مورد این 3 تا :
راستش 640 بودجه مناسبی برای O2 Atom هست
در مورد شيراز هم راستش اگر آشنايی تهران داشته باشين يا يک سر بياين تهران شايد بهتر باشه
O2 Atom هم که ديگه خيلی خفنه :د
285.gif

راستش من نمايندگی رسمی از O2 نديدم ، شرکت های مخلتفی هستند که گارانتی میکنند
راستش يک مغازه هست در جمهوری - الائدين به نام رمضانی مرکز اصلی PPC و PDA و .. هست
این شماره هست : 66733000
287.gif

بله من از Qtek S200 استفاده میکنم خب 3 ایراد داره :
1: اسپيکر ضعيف [ نه اینکه صداش کم باشه بلکه از نظر فيزيکی زود خراب میشه که برای من هم خراب شد و البته گارانتی با 10 هزار تومان تعمير کرد ]
2: CPU ضئيف
3: نداشتن فلش [ برای دوربين ]
که خب مورد دوم من رو ناراحت نکرده و بازيها و برنامه های دلخواه رو اجرا میکنم
مورد سوم هم تازه میشه مثل N91 يا 3250 و يا گوشيهايی که فلش ندارند
109.gif

2 تا فرق بين JaMin Vs S200 :
1: Jamin رام عربی داره
2: Rom و Firmware جديد برای Jamin زودتر میاد ولی S200 از این نظر زياد پشتيبانی نمیشه
و ساير مسايل يکی هست
CPU هم Omap850 200 MHz هست که خب کمی ضئيف هست ، در مورد اینکه Jamin کار رو راه میندازه يا نه خب بستگی به کار شما داره [ من بازی میکنم ، برنامه استفاده دارم ، اهنگ گوش میدم ، فيلم میبينم ] و مشکلی ندارم راستش
223.gif

رمضانی اوايل که Atom Exec اورده بود میگفت Register نيست ولی خب در کل وقتی به مغازه میرين امتحان میکنين ديگه
93.gif

To Sam

دقيقا درست میگی! K750 خودش گوشی خيلی عالی هست!
86.gif

K800 همونطوری که گفتی فقط دوربينش کمی قويتره و کمی اسپيکرش و فکر نمیکنم اینکار ارزشش رو داشته باشه
90.gif

To Behzad

بله ديگه بهزاد جان تفاوت اصلی همين 2 تاست
300.gif

ولی خب W800 برتريهايی داره که خب خودتون وارد هستين بهش و چندين صفحه قبل هم راجبش بحث شده بود
302.gif

3G رو فعلا اگر فقط مکالمه تصويری [ البته این يکی از امکانات نسل 3 هست ] فرض کنيم که خب تو ایران کار نمیکنه!
13.gif

سيستم سيمبين هم که ديگه سليقه ای هست و البته بازی جاوا که برای W800 زياده ، برنامه هم در حد ديکشنری/نقشه این چيزا هست
و همونطوری که گفتين کندی هم مشکل ديگه ای هست که نوکيا ها [ اکثرا ] دارن
294.gif

To Pandora

امين راست میگه W800 خيلی حساس هست مخصوصا Plastic وسط JoyStick
311.gif

خيلی زود ممکن از جا در بياد اگر بد رفتار بشه [ ماله خودم يک زمانی درومد!]
و خيلی هارو ديدم درومده ، البته مشکلی ایجاد نمیکنه و فقط زيبايی رو کم میکنه
283.gif

To GameWare

تاليا رو من روی 7710 و W900 تست کردم هيچ فرقی نداره تقريبا!
278.gif

در کل خب آنتن دهی تاليا مشکل که داره ولی سرويس Sms خيلی قوی هست!
262.gif

mona2004

کاربر سایت
Sep 25, 2005
158
فکر کنم 250.000 خوب بوده البته شايد بيشتر هم میخريدنش
من چون گارانتیش خیلی تعریفی نداشت (15 ماهه بود ولی ماله تاپ تل ) بهمین دلیل قیمت که کردن . نوش قیمت 280 بود ... فکر کنم دیگه دستگاهی که 3 ماه کار کرده بود بهترین قیمتی بود که می شد بخرن .......
----------------
من راستش اولین بارم بود که از این shop.ir خرید کردم ...... حداقل این بار که خیلی راضی هستم .. قیمت که حدودا 10 تومان با جمهوری فرق داشت ..... از نظر گارانتی هم ارس 18 ماهه است . با خدمات پس از فروش مادام العمر ..... که این برای من خیلی مهم بود .......

اینکه میگی چرا از مغازه نمی خری ..... دلیل اصلیش اینه که من یزدم ....... اینجا هم مغازه ها فقط نوکیا - سامسونگ !!
خیلی دری به تخته بخوره که سونی اریسکون بیارن ... اگرم بیارن معوملا هر دستگاهی اینقدر باز و بست شده که آدم دلش نمیاد بخره !!

در ضمن دستگام همین امروز ظهر رسید و فعلا تو شارژه :)
شیرینی ؟! ;) واسه چی ؟!:cheesygri

Dante Is Alive

کاربر سایت
Jul 8, 2006
1,573
نام
ســـعــــيــــــد
بچه ها یه خبر هم از بازار سیم کارت :

::::::::::

منحصر به فردترين شماره مرتب تلفن همراه كشور

يعني 09123456789 در حال حاضر و در بازار سيم كارت تهران 70 ميليون تومان در نظر گرفته شده است.:eek:

به گزارش فارس ، شماره تلفن همراه 09123456789 تنها شماره موجود در شبكه تلفن همراه است كه با 09 آغاز و با 9 نيز ختم مي‌شود.

همچنين در شبكه تلفن همراه كشور غير از اين شماره تلفن ، شماره ديگري كه با ترتيب اعداد 1 تا 9 باشد ، وجود ندارد.

برخي كارشناسان بازار سيم كارت نيز معتقدند ، در صورت برگزاري حراج اين شماره توسط

شركت ارتباطات سيار پيش بيني مي‌شود اين شماره به قيمت بالاي

يكصد ميليون تومان به فروش رود كه در اين صورت تمامي ركوردهاي فروش سيم كارت مرتب و رند را مي‌شكند.

البته بايد ديد كه شركت ارتباطات سيار اين شماره را براي فروش عرضه خواهد كرد يا خیر؟

Esikhafan

کاربر سایت
Jul 5, 2006
1,353
نام
احسان
بچه ها یه خبر هم از بازار سیم کارت :

::::::::::

منحصر به فردترين شماره مرتب تلفن همراه كشور

يعني 09123456789 در حال حاضر و در بازار سيم كارت تهران 70 ميليون تومان در نظر گرفته شده است.:eek:

به گزارش فارس ، شماره تلفن همراه 09123456789 تنها شماره موجود در شبكه تلفن همراه است كه با 09 آغاز و با 9 نيز ختم مي‌شود.

همچنين در شبكه تلفن همراه كشور غير از اين شماره تلفن ، شماره ديگري كه با ترتيب اعداد 1 تا 9 باشد ، وجود ندارد.

برخي كارشناسان بازار سيم كارت نيز معتقدند ، در صورت برگزاري حراج اين شماره توسط

شركت ارتباطات سيار پيش بيني مي‌شود اين شماره به قيمت بالاي

يكصد ميليون تومان به فروش رود كه در اين صورت تمامي ركوردهاي فروش سيم كارت مرتب و رند را مي‌شكند.

البته بايد ديد كه شركت ارتباطات سيار اين شماره را براي فروش عرضه خواهد كرد يا خیر؟
من الان چند تا سیم کارت تو خونه دارم همشون هم مفت رو موبایلی که خریدم دادن:)
جالبه که هر دوتاشون هم رندن
مثلا یکی 777 داره توش اونیکی 444 :D
راستش رو بخوای علیرضا P سونی یه کم عجیب غریبه و من کلا همون 850 رو ترجیح میدم

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
3g رو فعلا اگر فقط مکالمه تصويری [ البته این يکی از امکانات نسل 3 هست ] فرض کنيم که خب تو ایران کار نمیکنه!
سلام
از دوستانی که راهنمایی می کنند ممنون
قیمت ها رو که دادم درست بود؟
من حالا دیگه فقط به سونی اریکسون فک میکنم و رفتم تو خطش اساس
با این نوکیا چند روزی کار کردم....خیلی سنگینه از لحاظ لود شدن برنامه
اعصاب منو به هم می ریخت!!!

یکی از نکات مهم هم همین بود که علیرضا جان اشاره کردی.....یعنی سیستم نسل سوم
به نظر شماها تو ایران به این زودی ها فعال میشه؟!!!

kelark

کاربر سایت
Oct 19, 2005
200
نام
میلاد
در مورد قيمت Atom که بله ! 630 حدودا 2 هفته پيش يکی از دوستان خريده بود
میگم EG 800 رو به آشنا دادی :د !؟
302.gif

راستش اگر واقعا خوب استفاده کنين از PPC هنگ هم نمیکنه

ممنون اقا علی رضا که خیلی با حوصله جواب میدین ... انشالا که بتونم لطفتون رو جبران کنم.

راستش به آشنا غلط بکنم بدم که شر بشه :p .... به یه دختری ( هالو :cheesygri ) دادم که خیلی ازش خوشش اومده .... مشکلی که نداشت ;) فقط صداش قطع بود ! مدادش هم یه مداد 7710 گرفتم یکم چسب نواری دورش کشیدم که ضخیم بشه گذاشتم سر جاش ! ولی بش گفتم که مدادش گم شده :-" ....

راستش الان دارم دیوونه میشم ! من میخواستم Hp Ipaq 6828 رو بگیرم که زنگ زدم شرکتی که نمایندگی تو شیراز داره بم گفت تازه Rejister نیست 700 :mad: !!! بد هم یکی از دوستام پیشنهاد داد O2 atom از سایت گوشی شاپ بخرم ! که اونم داره میده 660 !!! .... راستش من مثل شما و منا هیچ وقت خرید اینترنتی نداشتم ! حرفای که الان دارم میزنم هم ممکنه مسخره بیاد ! مثلا اگه رسید دم خونه سالم نبود ! یا اصلا رجیستر نبود چی ؟! مخابرات هم شنیدم این چند وقته به علت مراجعه زیاد - دیگه رجیستر نمیکنه ! ! بعد اگه اصلا گوشی ضرب دیده بود پس میگیره سایت یا نه ؟! در کل آخر من میدونم که باید برم همون Imate jamin بخرم که زیاد میلی به کار ندارم :( :(:(.

آخرین ویرایش:

mona2004

کاربر سایت
Sep 25, 2005
158
راستش من مثل شما و منا هیچ وقت خرید اینترنتی نداشتم ! حرفای که الان دارم میزنم هم ممکنه مسخره بیاد ! مثلا اگه رسید دم خونه سالم نبود ! یا اصلا رجیستر نبود چی ؟! مخابرات هم شنیدم این چند وقته به علت مراجعه زیاد - دیگه رجیستر نمیکنه ! ! بعد اگه اصلا گوشی ضرب دیده بود پس میگیره سایت یا نه ؟!
میلاد جان من تا حالا خیلی خرید اینترنتی داشتم .... هیچ وقتم پشیمون نشدم . ... حتی W800 هم که برای خواهرم خریدم جعبش نشکسته بود ...... در حالیکه معروفه که اکقر اوقات این قابش شکسته ......
در مورد رجیستر کردنم که من تا جایی که میدونم مشکلی نداره ....... ولی پول میگیرن همین !

دیگه انتخاب با خودته
من که PPC م HP هست خیلی راضی ام .... iMate هم زیاد دست دانشجو ها دیدم ..... ولی فکر نمی کنم بخوبی hp و O2 باشه ..... بازم اساتید بیشتر میدونن !

Esikhafan

کاربر سایت
Jul 5, 2006
1,353
نام
احسان
خرید اینترنتی؟ :ban:

باز هم رفتم یه سری این موبایل فروشی ها رو سرکار گزاشتم اومدم :D
اول اینکه یه قضیه ای برای من جالب شده
این w850 رو من دم هر مغازه ای میبینم روش نوشته که فقط برای ......(جای خالی اسم شرکت!!)
جالب این هستش که جایی به صورت کامل نمیدن و همش در حالت ماهانه هستش که خوب من خوشم نمیاد(کلا نمیتونم بگیرم :) )

چندتا خبر بدم LG Chocolate رنگ صورتیش هم عرضه شد
میدونید که اولین موبایل 5 مگاپکسل مال LG هست؟
LG Kg920
و دقیقا شبیه هر چیزی هست الا موبایل :p

راستی آقا علیرضا من اگه نوکیا 6280 رو 200 تومن پیدا کنم میرزه؟

! Sir Matt Busby

کاربر سایت
Jul 2, 2006
376
To Mona

اگر 280.000 آکبند قيمت داشتين ، 250.000 خيلی خوب بوده ولی فکر میکنم 3250 کمی گرونتر از قبل شده
292.gif

K800 با پارس نيکاتل شنيدم تا 420 هم پائين اومده
287.gif

سيتادل تو يزد نمايندگی نداره
297.gif

شيرينی ديگه بره گوشی
302.gif

راستی در مورد رجيستر که اشاره کرديد هميشه با پول درست نمیشه خيلی پيچيده هست!
روال اینه که میرين و يک فرم پر میکنين و قانون مخابرات اینه که هرسال روی يک سيمکارت يک گوشی رجيستر میشه ولی خيلی ها هم نمیشه و در کل قابل اطمينان نيست!
300.gif

Hp معمولا قطعات مصرفی داخله دستگاهاش بهتر و با کيفيت تر از سيستم های iMate هست

To اسي

اخلاق اخلاق آقا تختی ! سونی اريکسون فقط ورژن P !
crazy.gif

راستی اولين مبايل 5 مگاپيکسلی برای LG نيست
XCute خيلی وقت پيش 2 مدل 5 مگاپيکسل داد که تا 8 مگاپيکسل هم وضوح میداد برای
سامسونگ هم ورژنهای AnyCall که در ژاپن و کره میده خيلی وقته 5 مگاپيکسل داده
6280 فقط 200.000 !!؟ میرزه!
diffident.gif

خودم میخواستم Kg920 بگيرم قيمتش هم تقريبا پايين هست با 5 مگاپيکسل ولی Talk Time خيلی پايين هست و منصرف کننده!
secret.gif

To Behzad

در مورد قيمت ها :

W800 خب زياد فرقی نکرده و هنوز بين 285 تا 310 هست که میانگين 290 پيدا میشه
squeeze.gif

N70 گويا بين 10 تا 20 هزار تومان گرون تر شده ولی هنوز بين 315 تا 345 پيدا میشه
راستی شما که مشهد هستی يک مرکز خوب هست نزديکتون اگر اشتباه نکنم با نام " گاجره "
يکی بچه ها میگفت جديدا W810 مالزی [ اصل ] 2 کابل [ خيلی جاها يک کابل میدن ] گرفته 285.000 .
فکر کنم اونجا جای خوبی برای قيمتها باشه
bgrfreak.gif

اگر سيمبين هم مهم نيست که ديگه سونی اريکسون حرف اول و اخر رو میزنه!
305.gif

نظر من بين 3 تا 5 سال هست ! شايد هم البته خيلی زودتر ! [3G رو میگم ! ]
294.gif

To Kelark

خواهش میکنم وظيفه هست
راستی در ابتدا به چه قيمتی گفتی خريده بودی [ EG800 رو میگم ]
287.gif

6828 چيزه خيلی خوبيه ، ولی Hp تو ایران زياد پابليک نيست و O2 شايد مناسب تر باشه ولی 700.000 فکر میکنم خيلی مناسب گفته البته يک وقت رجيستر نشده نگيری! میبينی اصلا رجيستر نمیشه! به ريسکش نميرزه !
288.gif

من نظرم اینه از سايت نگيری ، میگم با رمضانی تماس داشتی !؟ اونجا بهترين جا برای PDA و PPC هست اگر اشتباه نکنم يکی از بچه ها يه Atom Exec رو با پست ازشون تحويل گرفته بود ولی اینکار اصلا توصيه نمیشه ! چون هر اتفاقی ممکن بيفته
خب درست میگی اگر رسيد دمه خونه ديدی رجيستر نبود يا جعبه شکسته بود که اونا نمیان پاسخ گو باشن !
306.gif

میگن تو بار شکسته ! اصلا ممکن يک ضربه به CPU بخوره و خلاص بشه دستگاه ، اکثرا رجيستر هستند O2 ها ولی Exec خيلی جاها رجيستر نيست
برای همين میگم اگر بياين تهران يا به فاميل يا اشناهاتون بگين بهتره ، خودتون 1 روزه بياين و برين از همه بهتره
300.gif

مخابرات که وضع پيچيده هست ! من کل 3 ماه تابستون پيگير رجيستر بودم!
فکر نمیکنم پس بگيره ، البته خب میتونيد باهاشون مکاتبه کنيد ولی ايا بعدا زيره حرفشون نمیزنن و به گردن حمل و نقل بندازن !؟
283.gif

Jamin هم خودش غير از اون 3 مشکلی که گفتم مشکلی نداره
302.gif

To Action

قسمت نيازمنديهای همشهری زياد هستند ولی اکثرا سيمکارت میدن که خب کلاه برداری زياد شده و نيروي انتظامی هم رسما گفته سيمکارت قسطی نگيرين
296.gif

حالا گوشی رو نمیدونم مشکل داره يا نه ولی حتما از جای معتبر تهيه کنيد
305.gif

mona2004

کاربر سایت
Sep 25, 2005
158
گر 280.000 آکبند قيمت داشتين ، 250.000 خيلی خوب بوده ولی فکر میکنم 3250 کمی گرونتر از قبل شده
K800 با پارس نيکاتل شنيدم تا 420 هم پائين اومده
سيتادل تو يزد نمايندگی نداره
شيرينی ديگه بره گوشی
راستی در مورد رجيستر که اشاره کرديد هميشه با پول درست نمیشه خيلی پيچيده هست!
روال اینه که میرين و يک فرم پر میکنين و قانون مخابرات اینه که هرسال روی يک سيمکارت يک گوشی رجيستر میشه ولی خيلی ها هم نمیشه و در کل قابل اطمينان نيست!
Hp معمولا قطعات مصرفی داخله دستگاهاش بهتر و با کيفيت تر از سيستم های iMate هست
3250 آخرین قیمتی که دیدم 298 بود ....
بعضی جاها 320 هم میدن ولی کی میره بخره ؟!

تو یزد هیچ کدوم از نمایندگی های سونی اریسکون شعبه ندارن !!!

این کا 800 باطیش فوق العادس .... فقط بدیه اصلی که داره مموری کارد همراش نیست ..... صداش هم با توجه به اینکه سری w نیست خیلی عالیه .. ... کلا من خیلی راضیم ازش .... فقط گفتم که عیبش چیه ! که اونم مشکل عجبی نیست چون 70 مگ مموری داخلی داره

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
W800 خب زياد فرقی نکرده و هنوز بين 285 تا 310 هست که میانگين 290 پيدا میشه
squeeze.gif

N70 گويا بين 10 تا 20 هزار تومان گرون تر شده ولی هنوز بين 315 تا 345 پيدا میشه
راستی شما که مشهد هستی يک مرکز خوب هست نزديکتون اگر اشتباه نکنم با نام " گاجره "
يکی بچه ها میگفت جديدا W810 مالزی [ اصل ] 2 کابل [ خيلی جاها يک کابل میدن ] گرفته 285.000 .
فکر کنم اونجا جای خوبی برای قيمتها باشه
bgrfreak.gif

اگر سيمبين هم مهم نيست که ديگه سونی اريکسون حرف اول و اخر رو میزنه!
305.gif

نظر من بين 3 تا 5 سال هست ! شايد هم البته خيلی زودتر ! [3G رو میگم ! ]
294.gif
من 810 رو می خوام
اگه اون جوری که شما می گی باشه من می رم همین گاجره....دقیقا همون جایی که من گوشی هامو از همسایه بغلی اش می گرفتم.......

kelark

کاربر سایت
Oct 19, 2005
200
نام
میلاد
To Kelark

خواهش میکنم وظيفه هست
راستی در ابتدا به چه قيمتی گفتی خريده بودی [ EG800 رو میگم ]
287.gif

6828 چيزه خيلی خوبيه ، ولی Hp تو ایران زياد پابليک نيست و O2 شايد مناسب تر باشه ولی 700.000 فکر میکنم خيلی مناسب گفته البته يک وقت رجيستر نشده نگيری! میبينی اصلا رجيستر نمیشه! به ريسکش نميرزه !
288.gif

من نظرم اینه از سايت نگيری ، میگم با رمضانی تماس داشتی !؟ اونجا بهترين جا برای PDA و PPC هست اگر اشتباه نکنم يکی از بچه ها يه Atom Exec رو با پست ازشون تحويل گرفته بود ولی اینکار اصلا توصيه نمیشه ! چون هر اتفاقی ممکن بيفته
خب درست میگی اگر رسيد دمه خونه ديدی رجيستر نبود يا جعبه شکسته بود که اونا نمیان پاسخ گو باشن !
306.gif

میگن تو بار شکسته ! اصلا ممکن يک ضربه به CPU بخوره و خلاص بشه دستگاه ، اکثرا رجيستر هستند O2 ها ولی Exec خيلی جاها رجيستر نيست
برای همين میگم اگر بياين تهران يا به فاميل يا اشناهاتون بگين بهتره ، خودتون 1 روزه بياين و برين از همه بهتره
300.gif

مخابرات که وضع پيچيده هست ! من کل 3 ماه تابستون پيگير رجيستر بودم!
فکر نمیکنم پس بگيره ، البته خب میتونيد باهاشون مکاتبه کنيد ولی ايا بعدا زيره حرفشون نمیزنن و به گردن حمل و نقل بندازن !؟
283.gif

Jamin هم خودش غير از اون 3 مشکلی که گفتم مشکلی نداره
302.gif

آقا علی رضا من نخریدم بم هدیه داد یکی از بهترین دوستام که بعدها فهمیدم از قطر خریده ولی چند نمیدونم :confused: .... ولی یک PVs - 1600 داشتم که اونو 30 خریدم ( دزدی بود :-" ) 65 فروختم ! :cheesygri .... چون در حال حاضر تو نمیاندگی کاسیو میده 120 ! حالا اگر دوست دارین از رفیقم می پرسم که چند خریده ولی حرف 3 سال پیشه ! ! !

هنوز پولدار نشدم با هواپیما برم .... باید بزارم یه مینی بوس از شیراز به مقصد تهران حرکت کنه باش بیام :p ..... ( فعلا که نمیشه دانشگاه دارم مگر برای عید فطر انشالا ! ) به فامیل اشنا هم نمیشه سپرد چون ممکنه سر در نیارن ! خودم باشم بهتره خیاالم هم راحت تر هست .

حالا فعلا به چند تا از موبایل فروشی های کله گنده شیراز سپردم که اول قیمت بدن بعد برام بیارن ! .... گفتن میتونن برات بیاریم .... منم گفتم اول فیمت ؟! !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر