موبايل!

Esikhafan

کاربر سایت
Jul 5, 2006
1,353
نام
احسان
آقا علیرضا من این گوشی v630 رو یه نگاهی کردم :
1- قیمتش 140 پوند هستش
2- یه کارت حافظه 256 m2 میدن
3-یه مینی بلندگو هم برای این گوشی میده که به ادعا خودش 80 پوند قیمتش هست!!
شما میشه یه حساب بکنی ببینی میرزه یا نه ؟

! Sir Matt Busby

کاربر سایت
Jul 2, 2006
376
To Mona

من يه مدتی 3250 داشتم راستش به این مشکل بر نخوردم
297.gif

ولی خب شما چرا نمايندگی يا جای ديگه ای نمیبرين !؟
311.gif

بالاخره اگر سخت افزاری هم باشه درست بايد بشه با هزينه و این چيزا ، ببرين چندجا نشون بديK800 خيلی زياد شده جديدا [ البته بين مردم نه! بين مغازه ها ] قيمت از 445 تا 490 هست با گارانتی های مختلف
ولی نکته اینجاست K800 خارج از کشور فقط 370$ يعنی 333.000 قيمت داره!
302.gif

To Pandora

البته خب اینطوری هم هست يعنی ممکن بود اگر يک دوربين 2 مگاپيکسل در حد W900 روی W950 میبود تا 2 ، 3 سال ديگه هيچ گوشی حتی N95 هم نتونه رو دستش بياد
307.gif

واقعا جالب میشود اونوقت ولی نکته اینجاست اونوقت W950 خيلی گرون میشد ! اینطوری که قيمت W900 ثابت مونده تا 2 ، 3 ماه ديگه P990 از W900 هم ارزونتر میشه ! [ البته خارج از کشور چون بين 100 تا 120 $ فقط تفاوت دارند ] و يکی از دلايل نداشتن دوربين قيمت بوده!
288.gif

To اسی

راستش من اخرين قيمتی که از K618 دارم 265$ هست و V630 هم تقريبا هم رده و هم قيمت K618 بايد باشه , 265$ میشه 240.000 حدودا
283.gif

قيمتی که گفتی يعنی 140 پوند میشه حدودا 245.000 يعنی چيزی در حدود قيمت K618
در صورتی که شما اونطور که گفتی يک مموری 256 و مینی اسپيکر هم بهت میده
اسپيکر در کل گرون هست ! ورژنهای مخلتفی برای سری W موجود هست اگر شد حالا دقيق ببين و بپرس این اسپيکر چه مدلی هست ولی هرچی هست بالاخره بالا 30 بايد قيمت داشته باشه شايد هم واقعا 80 پوند باشه
285.gif

مموری هم خب خودش کمی گرون هست شايد بالای 30 تومان باشه و دسته کم همه اینها میشه 305.000 که البته احتمالا اسپيکر گرونتر باشه و ارزش هم بالای 300.000 باشه که شما 245.000 میتونی به دست بياری
302.gif

که خب اگر اینطوری باشه میرزه فقط کاش دوربينش فلش داشت که البته زياد مهم نيست در روز عکسهای خوبی میشه گرفت راستی این مغازه به عبارتی نماينده کدوم اپراتور هست ؟! يعنی نماينده رسمی ودافون هست !؟
294.gif

To Saeed

سعيد جان لينک این تم رو بده ببينيم چی هست دقيقا
297.gif

البته اسم تم رو هم وقتی داونلود کردی عوض نکن
305.gif

saeed-crisis2

کاربر سایت
Oct 1, 2005
748

mona2004

کاربر سایت
Sep 25, 2005
158
من يه مدتی 3250 داشتم راستش به این مشکل بر نخوردم
ولی خب شما چرا نمايندگی يا جای ديگه ای نمیبرين !؟
بالاخره اگر سخت افزاری هم باشه درست بايد بشه با هزينه و این چيزا
اخه من یزد هستم .. گارانتیم ماله یه شرکت تهرانیه ..... حصله ندارم برم تهران یا شاید پست کنم براشون ! میخواستم ببینم اگه نرم افزاریه میش حل کرد یا نه
-------------------

اتفاقا منم تا دیروز که گفتم همین دود قیمتو داشتم
ولی مثه اینکه از امروز یخورده گرون تر شده موبایل ها ... یعنی از شنبه دیگه و قیمت کا 800 رو 4 جا پرسیدم ... همه گفتن 540 ......
امیدوارم کا 800 یهو مثه N70 نشه !!
ابلته خوشبختانه گوشی های سونی اریکسون کمتر محبوبن تو کشور ما ..... فقط شاید W800 بود که خیلی دست مردم بود

Esikhafan

کاربر سایت
Jul 5, 2006
1,353
نام
احسان
این مغازه به عبارتی نماينده کدوم اپراتور هست ؟! يعنی نماينده رسمی ودافون هست !؟
بله در کل کاملا مال ودافون هستش
مثلا گوشی که به شما میدن بسته ای که داره روش ودافون هک شده

gamestation

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,273
نام
محمد
Nokia N95 یک کامپیوتر کامل است
N95.jpg
نوکیا هفته قبل گوشی Nokia N95 خود را به بازار ارائه کرد، که می توان گفت یک کامپیوتر کامل مجهّز به نرم افزار های چند رسانه ای (multimedia) است. این گوشی از جمله مجهّز به یک ابزار ارسال دو طرفه تصاویر است که در سيستم GPS گوشی ادغام شده است. دوربین 5 مگاپیکسلی، و نرم افزار پشتيباني برای استفاده از شبکه های پرسرعت اینترنتی از جمله ديگر امکانات اين گوشي است.
نرم افزار ابتکاری ارسال دوطرفهء عکس این گوشی رفتن از یک حالت به حالت دیگر را آسان می کند. مثلآ امکان رفتن از حالت نقشه خوانی به تماشای فیلم های ویدئویی را فراهم می آورد، و همهء این کارها را با تغییر ساده یک اسلاید روی صفحه نمایشگر انجام می دهد.
همچنين مي توان یک صفحه کلید حاوي شماره را از کنار گوشی بیرون کشید، در حالیکه کلید های مربوط به استفاده از امکانات چندرسانه اي از سمت مقابل گوشی بیرون می آید و به گوشی ظاهر شکیل یک کامپیوتر کامل در ابعاد کوچک را می دهد.
معاون مدیر عامل نوکیا در امور چندرسانه اي، آنسی ونجوکی می گوید،"گوشی نوکیا N95 طیف کاملی از عوامل مهمّ « چندرسانه اي » را یک جا در خود جمع کرده است. این عوامل نمایش بسیار شفّاف و بی نقص تصاویر، توانمندی عکسبرداری و فیلمبرداری با کیفیّت بالا، نمایش فیلم های ویدئویی، و توانائی اتّصال به شبکه های بسیار پر سرعت را شامل می شود. همين امر این گوشی را به یک کامپیوتر بسیار کامل تبدیل کرده است."

منبع : http://www.memcity.mihanblog.com/post-331.aspx

Esikhafan

کاربر سایت
Jul 5, 2006
1,353
نام
احسان
پدر اینجانب من رو سر کار گزاشته و یه مدتی هست که من رو داره میدوونه!!
امروز نظرشون روی این گوشی هست
آقا علیرضا ممنون میشم که یه سری اطلاعات به همراه قیمت ایران بزاری(گرچه که تازه اومده)
http://www.gsmarena.com/sony_ericsson_w850-1563.php

! Sir Matt Busby

کاربر سایت
Jul 2, 2006
376
To Saeed

سعيد جان این لينک از Zedge باز نمیشه ، اگر میشه لينک دقيق يا صفحه ای که توش اون تم هست رو بده
287.gif

To Mona

گارانتی ماله چه شرکتی هست !؟
297.gif

شايد توی Setting تنظيمات رو به طوری ديگر برای استفاده از دوربين تنظيم کردين !؟
306.gif

در مورد قيمتها من هنوز سر نزدم به مراکز فروش ولی از طريق اینترنت که چک میکردم تقريبا تمام فروشگاه ها با همون قيمت قبلی ادامه میدند و K800 رو بين 440 تا 490 میتونين بگيرين
تازه با گارانتی ایرافون 435.000 زده يکی از این سايتها !
283.gif

To اسی

که اینطور!
300.gif

در مورد W850 در 2 تيکه میشه گفت :

1: گوشی بسيار عالی هست
305.gif

2: قيمت نسبتا بالايی داره [ البته نسبت به امکاناتش میگم ، طبیعی هست ولی چون تازه اومده ! ]
294.gif

Esikhafan

کاربر سایت
Jul 5, 2006
1,353
نام
احسان
من درمورد این موبایل این ها رو پیدا کردم شما اگه میشه یه کم هم کمک کنید تا تکمیل کنیم این رو:
1-این گوشی یه دوربین 2 مگاپیکسل داریم با کیفیت سونی اریکسونی :D
2- این گوشی خوشبختانه حافظه معمولی سونی رو میخوره و ام2 رو ول کردن!!
3- روی این گوشی یه کارت 1گیگ :eek: میدن که واقعا به درد من میخوره که تمام وسایلم سونی هستش!!
4-قیمت تا اونجایی که من دیدم 400 پوند در این ودافون هستش که معمولا این یه کم گرون میده و شاید من تا 300 پیدا کردم
شما اگه میشه یه قیمت پیدا کن که لازم دارم
پ.ن بقیه گوشی های سونی اریکسون هم از Macromedia Flash استفاده میکنه یا این اولیشه؟

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
سلام برهمگی
بچه ها قیمت n91 الان تو بازار چنده چند تا سایت نگاه کردم قیمت زده 480 در ضمن قیمت 7710 الان چنده و دسته اول تو بازار گیر می یاد ؟ یا فقط دسته دوم هست ؟ اگه دسته دوم هست قیمت دسته دوم چنده؟

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
در ضمن در جواب مونا خانوم بگم که گارانتی 1 ماه طول می کشه که بره بیاد در ضمن گفتین فلاش هم کردین یا نه ؟
سونی اریکسون هم الان زیاد دارن مخصوصا کا750 و w800 و w900 اما w810 و کا800 چون جدید اومده واسه همین کم یابه اما در کل چون نوکیا تو ایران به آنتن دهی و کارایی جا افتاده کمتر کسی زیر بار سونی اریکسون می ره اما من خودم سونی رو واسه صداش بیشتر می پسندم
واسه قیمت هم بگم که قیمت سایت ها مخصوصا واسه گوشی های سونی با بازار خیلی فرق می کنه اما واسه نوکیا زیاد نه مثلا من w810 را خیلی وقت پیش سایت صبح آپدیت شده بود رفتم دیدم بعد همون روز تا یک هفته قیمتشو تو بازار پرسیدم حدود 60 تا 70 تومان فرق داشت در هر صورت به قیمت های سایت ها زیاد نمی شه اعتماد کرد
قیمت کا800 الان چک کردم نوشته 460 حالا شما تا 520 دیگه حداکثر حساب کنید فکر نکنم بیشتر از این باشه خوب موفق باشید

! Sir Matt Busby

کاربر سایت
Jul 2, 2006
376
To اسی

1: مثل هميشه يک صفحه نمايش با کيفيت خيلی بالا
2: وزن 116 گرم که مناسب با توجه به مدل گوشی
3: خيلی داغ هست!!
4: قدرت پخش Mp3 هم که ديگه جای خود داره و سری W هست
5: 16 مگ مموری داخلی هست که بد نيست ولی میشد تا 30 ، 40 مگ هم باشه
6: نوع مموری که میخوره خوبه!
7: پشتيبانی کامل از Java MIDP 2.0 میکنه
8: بلوتوث 2
9: اینفرارد
10: دوربين سونی اريکسون که ديگه حرف نداره! [ البته خب 2 مگاپيکسل ديگه داره ضعيف محسوب میشه ، البته نظر من این نيست ! ]
11: پشتيبانی کامل 3G
12: کاور قابل تعويض
13: راديو Fm با Rds
14: Walkman 2.0 music player

15: قيمت بالا
16: نداشتن هيچ چيزه بيشتر نسبت به خيلی گوشيهای قبلی مانند W800 ، W900 ، K750 ، !

آبی = مثبت
قرمز = منفی

کارت 1 گيگ زياد قيمتی نداره [ با توجه به حجم بالای 1 گيگ! ] که البته تا جايی که میدونم روی همه پک ها نمیدن
292.gif

400 پوند
293.gif

400 پوند حدودا میشه 700.000 ! حتما اشتباهی صورت گرفته !! P990 داره 640 $ عرضه میشه
قيمتی که من دارم 450$ يا به عبارتی 405.000 هست !
يعنی شما با قيمت 400 پوند يا همون 300 پوند واقعا میخوای این W850 رو بخری
283.gif

W850 مگه Flash Player داره !؟ شايد داشته باشه ولی نديدم هنوز :د
294.gif

برای سری P پيدا میشه !!
302.gif

To Mgs

N91 تقريبا همون 480.000 [ با گارانتی های مختلف از 450 تا 520 ] هست
301.gif

7710 هم هست تو بازار که اگر به مراکز اصلی نوکيا سر بزنين بايد ببينين دارن يا نه
ولی دست دوم زياد داره ، جمهوری برين هر مغازه 3 ، 4 تا 7710 دست دوم داره !
299.gif

از 270.000 من قيمت ديدم که خب البته گوشی دست دوم [ اونم يه اسمارت فونی مثل 7710 ] اصلا توصيه نمیشه :د

این مدلهای سونی اريکسون که گفتين کجا کميابه !؟ هرجا برين پيدا میشه !
300.gif

اما بحث انتن دهی :
چون اینجا بحث فنی تا این لحظه صورت نگرفته من هم نمیخوام بحثی کنم ولی این حرف که آنتن دهی نوکيا از همه بهتره مال 2 ، 3 سال پيش به قبل بود
الان PPC من از نوکيا 7200 که به آنتن دهی معروفه بهتر آنتن میده [ تست شده ]
سونی اريکسون فقط صدا نداره دنيايی هست واسه خودش !
285.gif

اگر منظورتون از سايت ها و قيمت ها ، قيمتی بود که من برای K800 دادم اشتباه نکنيد !
302.gif

من از Shop.Ir يا هيچ کدوم ديگه به عنوان منبع قيمت استفاده نمیکنم !! و فقط چک میکنم
288.gif

kelark

کاربر سایت
Oct 19, 2005
200
نام
میلاد
دوستان یه سری راهنمایی می خواستم ! :

اول از همه GSM چیه ! راستش من می خوام پاکت پی سی بخرم بعد تو کل مدل های که از Hp نگاه کردم نوشتن که GSM ندارن ! فکر کنم همون سیستم مخابراتی هست ! یعنی سیم کارت نمی خورن ؟! :( مدل هایی که من انتخاب کردم همه اینطورین !

کسی نیست که کلا در این زمینه اطلاعاتی داشته باشه منو بهره مند کنه ؟! مثلا چه مارکی یا چه مدلی بگیرم تا سقف 600 تومن ! ؟

Esikhafan

کاربر سایت
Jul 5, 2006
1,353
نام
احسان
میدونی چیه؟
من کلا از سونی خوشم میاد(حالا کنسولش یه استثناس!!!)
الان دو تا تلوزیون سونی داریم یه دوربین عکاسی و یه فیلمبرداری یه سیستم تصویری یک لب تاپ که از بیخ همشون سونی هستن
پدر اینجانب علاقه خاصی نسبت به این سونی داره !!!

راست میگی؟
با این قیمت یپدا میشه؟:clap: :peace: :guitar: :flowers: :excited: :excited: :excited: :excited: :excited: :excited: :excited:
نمیدونم چی بگم!؟
راست میگی؟
با این قیمت من خریدارم!!!
قیمت هم مطمئنم که حدود 350 پوند هستش در اینجا
نامردا گرون میدن!!!

فلش پلیر اصلا چیه؟
تو سایت رسمیش نوشته که فلش پلر داره;) :punk:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر