موبايل!

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
قطعاً شما هم پست منو نخوندید و همه این جواب هایی که دادید سر بالا بود ....

در کل میگم که این گوشی مشکل گرمایی داره و یکیش هم ترکیده تاحالا ولی خب صداش رو در نیاوردند

27-01.JPG

اصلا من دیگه اینجا بحث نمیکنم :D
بی فایدست ;)

ببخشید ولی شما اطلاعاتتون راجع به گوشیهای موبایل کمه و این چیزایی که میگید نه توجیهی داره و نه پایه و اساس محکمی .
این نمونه که شما عکسشو گذاشتید یه نمونه از اتفاقاتیه که توی این چند مدت واسه ایفون و ایپاد افتاده که البته هم 3g توش بوده هم 2g و هم 3gsکه در دو مورد منجر به جراحات کاربر هم شده ولی موضوع تحت بررسیه .
سلام
نظرتون درباره این گوشی ایرانیه چیه؟طاها 2؟
گوشی قحطه ؟! اینهمه گوشیای جورباجور و پیشرفته ،چرا طاها ؟!!! اگه میخوای ppc بگیری برو htc بگیر .

M A X

کاربر سایت
Jul 22, 2008
672
گوشی قحطه ؟! اینهمه گوشیای جورباجور و پیشرفته ،چرا طاها ؟!!! اگه میخوای ppc بگیری برو htc بگیر .
مهدی جان من مشخصاتش رو خوندم چیز خوبی بود یعنی انقدر افتضاحه؟

Xavi

کاربر سایت
May 29, 2009
624
نام
فرشاد
چرا اینقدر با ایفون بد افتادید
خوب پول نداری بخری چرا میزنی توسر مال
من تا حالا 15 16 تا گوشی عوض کردم ولی فقط ایفون مونده هیچ وقتم با هیچ گوشی ای عوض نمیکنم فقط به خاطر یه دلیل mac os

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
مهدی جان من مشخصاتش رو خوندم چیز خوبی بود یعنی انقدر افتضاحه؟
همه چیز یه گوشی مشخصات سخت افزاری اون نیست بلکه باید پرفرمنس (حوصله تایپ انگلیسی ندارم) گوشی بالا و قوی باشه که در این گوشی خوب نیست . اصلا طرفش نرو که پشیمون میشی .
چرا اینقدر با ایفون بد افتادید
خوب پول نداری بخری چرا میزنی توسر مال
من تا حالا 15 16 تا گوشی عوض کردم ولی فقط ایفون مونده هیچ وقتم با هیچ گوشی ای عوض نمیکنم فقط به خاطر یه دلیل mac os

کاش فقط پولشو نداشته باشن مشکل اینجاس که اطلاعاتی راجع به چیزی میدن که اصلا باهاش کار نکردن و ازش بی خبرن .
نمیدونم مگه اجباره که به هر پستی پاسخ بدید و اظهار نظر بکنید !!!

™SHADOW

کاربر سایت
Jul 21, 2008
1,813
نام
آ میز مـِــیتی ** ( مــَهدی )
ببخشید ولی شما اطلاعاتتون راجع به گوشیهای موبایل کمه و این چیزایی که میگید نه توجیهی داره و نه پایه و اساس محکمی .
نمیدونستم دارم با مدیر شرکت اپل و بازاریاب سامسونگ حرف میزنم :)
ببخشید من مثل شما 30 تا گوشی ندارم :)
یا اینکه فقط یه آیفون داشته باشم همه چیز رو در مورد همه گوشی ها بدونم :)

شما هم اطلاعاتت بیشتر از آیفون نیست و شک دارم همون آیفون رو هم داشته باشد ;)
انشالله بچه ها مستفیض بشن

آخرین ویرایش:

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
نمیدونستم دارم با مدیر شرکت اپل و بازاریاب سامسونگ حرف میزنم :)
ببخشید من مثل شما 30 تا گوشی ندارم :)
یا اینکه فقط یه آیفون داشته باشم همه چیز رو در مورد همه گوشی ها بدونم :)

شما هم اطلاعاتت بیشتر از آیفون نیست و شک دارم همون آیفون رو هم داشته باشد ;)
انشالله بچه ها مستفیض بشن

ببین دوست گرامی امیدوار بودم ناراحت نشید منم قصد نداشتم به شما توهین کنم و یا اطلاعاتتون رو زیر سوال ببرم ولی معتقدم ادم نباید راجع به چیزی که تجربش نکرده و اطلاعاتش کافی نیست نظر بده و روی اون پافشاری کنه .
منم نه کارشناس اپل هستم و نه سامسونگ . من تابحال 30 تا گوشی رو داشتم و شاید هم بیشتر از چند مورد ppc مثل دایموند . اچ دی . اسکپریا . اومنیا . s200 . ایفون که هم 3g رو داشتم و هم 3gs که همین چند روز پیش فروختمش پس بهتره شک نکنی چون میتونی توی بازارچه پست فروش ایفونم رو ببینی . 3gs رو هم چون یه مشتری پیدا شد که گوشی رو 1200 میخواست و واسه خرید ماشین پول احتیاج داشتم فروختمش و مطمئن باش تا یک ماه دیگه دوباره میخرمش .
یادت هم باشه که واسه من ارزش یه انسان و کاربر سایت بیشتر از چند تا گوشی و موبایل و ... هستش دوست هم ندارم که به کسی توهین بشه بلکه اطلاعات درست و قابل استفاده در تاپیکها رد و بدل بشه و دوستان از تجارب هم استفاده کنن .

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
اره دیدم تاپیکشو زده بودی
حیف نشد فروختی

راستش دلم نمیومد چون 3 روز بود خریده بودمش ولی از طرفی داشتم ماشین میخریدم و پول نیاز داشتم و از طرفی 50 تومن بیشتر از خریدش مشتری داشت . اونجا زده بودم 1150 ولی 1200 بردنش;) بزودی یکی دیگه میخرم .
راستی بظرم باطریش فرقی با 3g نمیکرد و بازم خیلی ضعیفه .

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
باطریه ایفون که واقعا ضعیفه

اخه مشکل اینه که بنظر میومد که از 3g ضعیفتر بود نمیدونم شاید بخاطر این بود که همش به اون درصد مقدار باطری نگاه میکردم تا ببینم مصرفش چطوریه ولی بهر حال مصرفش زیاد بود و نگران کننده .
راستی این در صد باطری توی 3gs روی گوشی قابل فعال شدنه و میتونی فعال یا غیر فعال کنی . نگاتیوی شدن منوها هم خیلی خوبه و منو ها رو از اون یک نواختی در میاره .
ای بابا اینجا شده تاپیک ایفون :confused:

™SHADOW

کاربر سایت
Jul 21, 2008
1,813
نام
آ میز مـِــیتی ** ( مــَهدی )
ببین دوست گرامی امیدوار بودم ناراحت نشید منم قصد نداشتم به شما توهین کنم و یا اطلاعاتتون رو زیر سوال ببرم ولی معتقدم ادم نباید راجع به چیزی که تجربش نکرده و اطلاعاتش کافی نیست نظر بده و روی اون پافشاری کنه .
منم نه کارشناس اپل هستم و نه سامسونگ . من تابحال 30 تا گوشی رو داشتم و شاید هم بیشتر از چند مورد ppc مثل دایموند . اچ دی . اسکپریا . اومنیا . s200 . ایفون که هم 3g رو داشتم و هم 3gs که همین چند روز پیش فروختمش پس بهتره شک نکنی چون میتونی توی بازارچه پست فروش ایفونم رو ببینی . 3gs رو هم چون یه مشتری پیدا شد که گوشی رو 1200 میخواست و واسه خرید ماشین پول احتیاج داشتم فروختمش و مطمئن باش تا یک ماه دیگه دوباره میخرمش .
یادت هم باشه که واسه من ارزش یه انسان و کاربر سایت بیشتر از چند تا گوشی و موبایل و ... هستش دوست هم ندارم که به کسی توهین بشه بلکه اطلاعات درست و قابل استفاده در تاپیکها رد و بدل بشه و دوستان از تجارب هم استفاده کنن .
اتفاقا من سر اینجا ها هیچ ناراحتی ندارم ...

ولی یه ضرب المثل هستکه میگه (نخوردیم نون گندم ولی دیدیم دست مردم)

من مثل شما 30 تا گوشی ندارم و به همون کی دو تا قانعم ولی انقدر گشتم و ÷رس و جو کردم که دارم حرف میزنم و آدم که حرف الکی بزنم نیستم ....

شما درست این گوشی رو داشتید ولی من با خیلیها بودم که این گوشی رو مدتی داشتند

زیاد هم مایل نیستم اینجا باشم

شما که هستید قطعاً بیشتر به درد میخورید ....

یا حق

r0ss0neri

کاربر سایت
Jun 2, 2009
2,301
نام
MaHDi
من یک گوشی میخوام تو رنج 200-300.
خصوصیات:
مهمترین چیز برام کیفیت LCD و همینطور صدا و خرکار بودن گوشی و همینطور نشان دادن Calendar ها در دکستاپ گوشی.
lcd بزرگی داشته باشه حالا تاچ باشه بهتر نباشه هم مهم نیست ضمنا شارژ هم خوب نگه داره .
نظر خودم روی 5530 Nokia هست . نظر شما چیه؟

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر