موبايل!

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,804
نام
امین
سری eهم حداقل 4 تا هستش:
E50
E60
E61
E70
لینک همشون رو تو سایت خود نوکیا دارم اگه میخوای بدم
سلام.
درسته اشتباه کردم!!
من سعی میکنم فردا بهت بگم که کدومشون 2 تا سیمکارد داره البته اگه چنین چیزی باشه;)

Esikhafan

کاربر سایت
Jul 5, 2006
1,353
نام
احسان
motorola_v3i_00.jpg

این موبایل منه (یه کم فرق میکنه اما کارش مثل اینه)
کسی میتونه پیدا کنه قیمتش تو ایران چنده؟
Motorola razr v3im

ali_nb

کاربر سایت
Jul 13, 2006
115
نام
علی
این عکس ها گوشی هایی هستنند که شرکت NOKIA به بازار داده است و در ایران از محبوبیت خاصی برخوردار می باشد .

N93
263bvy9.jpg
263bx2e.jpg

N71
263bxhv.jpg
263bxjl.jpg

E61
263byv4.jpg
263bywn.jpg

تشکر یادتون نر

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,068
نام
آریا
سلام
بروبچ کسی میدونه Firmware گوشی ها رو چه طوری میشه Update کرد ؟ یعنی خودمون بکنیم نه اینکه بدیم به تعمیرکارهاش.

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,804
نام
امین
سلام
بروبچ کسی میدونه Firmware گوشی ها رو چه طوری میشه Update کرد ؟ یعنی خودمون بکنیم نه اینکه بدیم به تعمیرکارهاش.
Firmware رو بگیر نصب کردنش زیاد سخت نیست اونجایی که میگیری طرز نصب کردنش رو نوشته;)
من یه دف ماله موبایل داداشم رو اپدیت کردم مشکلی پیش نیومد ولی یکی میگفت اگه وسط اپدیت کردن هنگ بکنه با به هر دلیل گیر کنه باید بندازش دور:cheesygri راست و دروغش پایه خودش..
من پیشنهاد میکنم ببرش میشه یکی که تضمینش کنه که مشکلی پیش نمیاد و باهاش هم طی کن
64.gif
یا ببرش نمایندگی...

آخرین ویرایش:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,068
نام
آریا
امین همون طور که خودت گفتی که یه مشکلی وسط Update کردن پیش بیاد مثل اینکه موبایل دیگه درست بشو نیست و یه اصطلاحی داره که باید بدی به تعمیرکارا درستش کنن ( الآن اون اصطلاحه یادم نیست ! ) دنبال یه راهنمای مطمین میگردم.توی سایت Sony Ericsson هم که به بدبختی میشه رفت. ( نمیدونم چرا همیشه برای من کنده )

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,804
نام
امین
امین همون طور که خودت گفتی که یه مشکلی وسط Update کردن پیش بیاد مثل اینکه موبایل دیگه درست بشو نیست و یه اصطلاحی داره که باید بدی به تعمیرکارا درستش کنن ( الآن اون اصطلاحه یادم نیست ! ) دنبال یه راهنمای مطمین میگردم.توی سایت Sony Ericsson هم که به بدبختی میشه رفت. ( نمیدونم چرا همیشه برای من کنده )
پس درسته که تو هم شنیدی;)
من میگم ببرش نمایندگی سونی اریسکون این طوری بهتره هر بلایی سرش بیاد پایه خودشونه:)(خدای نکرده)

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,804
نام
امین
ببینم نوکیا رو پیدا نکردی
من اما یه نظر در مورده این n 93 دارم شبیه یه تیکه آجر نیست؟
سلام.
اسی جون این چه حرفیه:cheesygri
اتفاقا موبایل خوبیه این عکسهایی هم که ازش میبینی یکم از اندازه ی واقعیش بزرگترن اگه بگیری دستت احساس بزرگی نمیکنی;)
این N90 جز معدود موبایل های نوکیا هست که من خوشم اومده:)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر