موبايل!

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
آخرین ویرایش:

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
این گوشیه ایرانیه GLX نسبت به قیمتش خیلی خوب به نظر میرسه ... کسی باهاش کار کرده ؟ اگه خوب هست برای ایرانسل های اضافی بد نیست یکی بخره آدم ( دو تا سیم کارد هم همزمان پشتیبانی میکنه مثنکه ! )

Xavi

کاربر سایت
May 29, 2009
624
نام
فرشاد
این گوشیه ایرانیه GLX نسبت به قیمتش خیلی خوب به نظر میرسه ... کسی باهاش کار کرده ؟ اگه خوب هست برای ایرانسل های اضافی بد نیست یکی بخره آدم ( دو تا سیم کارد هم همزمان پشتیبانی میکنه مثنکه ! )
اره من کار کردم البته 1 سال پیش با یه مدلش رفیقم خریده بود 280 تومن
خیلی عالی بود تاچ مقاونتی هم بود تازه سنسور shak it هم داشت یعنی تکون میدادیش اهنگ و عکس عوض میشد قیمتش اون موقع واقعا گرون بود ولی الان خیلی قیمتاش خوبه ;)

.:Soheil:.

کاربر سایت
Mar 29, 2008
1,525
نام
soheil
سلام
امروز تو تاکسی بودم , گوشی از جیبم افتاد و متوجه نشدم . 2 دقیقه بعد از پیاده شدن متوجه شدم که گوشیم نیست ! فوری زنگ زدم به گوشیم دیدم خاموشه . تازه یادم افتاد که مسافر بغل دستیم که معتاد بود گوشیمو برداشت . راهی نیست گوشیمو ردیابی کنم ؟ کلی عکس توش بود که برام خیلی مهمه !
البته همهش پسورد داشت .
ببخشید اگه اینجا جاش نبود

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
سلام
امروز تو تاکسی بودم , گوشی از جیبم افتاد و متوجه نشدم . 2 دقیقه بعد از پیاده شدن متوجه شدم که گوشیم نیست ! فوری زنگ زدم به گوشیم دیدم خاموشه . تازه یادم افتاد که مسافر بغل دستیم که معتاد بود گوشیمو برداشت . راهی نیست گوشیمو ردیابی کنم ؟ کلی عکس توش بود که برام خیلی مهمه !
البته همهش پسورد داشت .
ببخشید اگه اینجا جاش نبود

چرا میتونید ای می گوشیتونو با اعلام سرقت و یا گم شدن گوشی به اگاهی یا دادگستری بدید . با اولین تماس با گوشیتون مخابرات میتونه اونو ردیابی کنه.

.:Soheil:.

کاربر سایت
Mar 29, 2008
1,525
نام
soheil
آخه اون گوشی نمی تونه با سیم کارته دیگه ای روشن کنه . پسورد تعویض سیم کارتشو فعال کرده بودم . یه معتاد فکر نکنم فلش کردن بلد باشه .
من الان برم دادگستری اینقد بیکار هستد بچرخن دونبال یه گوشی ؟
حالا امتحانش ضرر نداره من فردا می رم ببینم چه میشه . شانس آوردم ایفنم نیافتاد , وگرنه الان حس تایپ کردن نبود .:biggrin1:
ار راهنمایی همه ممنون

™SHADOW

کاربر سایت
Jul 21, 2008
1,813
نام
آ میز مـِــیتی ** ( مــَهدی )
من زیاد از نزدیک ندیدمش
تو تبلیغاتش چیزه قشنگی بود :D
هنوز زیاد تو دست نیست که اشکالاتش معلوم بشه ;)

خان داداش دیگه دنبال گوشی نگرد
چون پیدا نمیشه ....

شانس بیار یارو قفل مموری کارتت رو نشکنه که بدبختی ....
شرمنده

یا حق

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر