موبايل!

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,804
نام
امین
نوشته شده توسط pirates:
امین با این چشای شورت تو باز کار دستمون دادی!
اصلان گوشی نابود شد رفت پووووووووووووکید!
حالا تو این بی پولی مجبور شدم 3650 بگیرم
میدوونی روش چطوری برنامه نصب کنم اخه کارت ریدر واسش گرفتم

من منظورم که موبایل شما نبود کلا منظورم همه ی 6260 بود اگه قرار بود به چشم زدن من باشه باید همشون نابود میشدن :)
حالا بگو ببینم چی شده؟؟

789

کاربر سایت
Oct 17, 2005
846
نام
رامتین
ه نظر مي رسد نوکيا که از ساخت گوشي هاي سري N بسيار منتفع شده به دنبال ساخت مدل هاي پيشرفته تر اين سري در آينده نزديک است.
به گزارش پايگاه خبري تاليانيوز،بزرگترين سازنده تلفن همراه در جهان پس از ساخت گوشي هاي N91، N92 و احتمالا N93 که بيشتر يک دوربين ويدئويي ديجيتال خواهد بود تا گوشي، درصدد ساخت گوشي تاشوي N95 است.
گزارش هاي سايت هاي خبري حاکي است که اين گوشي قابل تا کردن از هر دو طرف بوده و مجهز به صفحه کليد کامل و امکانات فراوان چند رسانه اي براي گوش کردن به موسيقي است .
عکس ها واطلاعاتي که مخفيانه در مورد اين گوشي به خارج درز کرده نشان مي دهد که N95 مجهز به دوربين ديجيتال 5 مگاپيکسلي با لنز Carl Zeiss خواهد بود. همچنين انواع کارت حافظه micro SD بر روي اين گوشي قابل استفاده است. همچنين شنيده شده که اين گوشي از شبکه هاي HSPDA پشتيباني کرده و مي توان آن را به شبکه هاي بي سيم Wi-Fi هم متصل کرد.
سازگاري با شبکه هاي WLAN و GPS، کيفيت تصويري در حد DVD ، راديو و پشتيباني از پخش پادکست از جمله ديگر ويژگي هاي اين گوشي است.
گفته مي شود که اين گوشي تا شهريور ماه براي عرضه آماده خواهد شد

n95_1.jpg

آخرین ویرایش:

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,804
نام
امین
عکس ها واطلاعاتي که مخفيانه در مورد اين گوشي به خارج درز کرده نشان مي دهد که N93 مجهز به دوربين ديجيتال 5 مگاپيکسلي با لنز Carl Zeiss خواهد بود.

N93 مجهز به دوربین 3.15 MP هست ;)
خبرت یکم قدیمی هست چون N93 اومده حتی ایران هم هست :)

789

کاربر سایت
Oct 17, 2005
846
نام
رامتین
امین گوشی N95 مد نظر بوده با دوربین 5 مگا پیکسلی. بعد سامسونگ هم اولین گوشی با دوربین 5 مگا پیکسلی رو وارده بازار کرده.

789

کاربر سایت
Oct 17, 2005
846
نام
رامتین
راستی گفتی ال جی منم گفتم بزار یه چیزی ازش بگم عریضه خالی نباشه.

انتن دهی گوشی متوسط رو پایین هست. {تو سه مدلی که من کار کردم با هاشون از جمله 7200}

قیمت بالا کارایی پایین. بازار دست دوم به شدت خراب. گوشی رو با قیمت پایین و خیلی بدجور میخرن. در اخر بگم که پول پای گوشی گرون دادن تو ایران و جهان کاره بیخودی هست. چه برسه ال جی باشه.

Esikhafan

کاربر سایت
Jul 5, 2006
1,353
نام
احسان
نوشته شده توسط 789:
راستی گفتی ال جی منم گفتم بزار یه چیزی ازش بگم عریضه خالی نباشه.

انتن دهی گوشی متوسط رو پایین هست. {تو سه مدلی که من کار کردم با هاشون از جمله 7200}

قیمت بالا کارایی پایین. بازار دست دوم به شدت خراب. گوشی رو با قیمت پایین و خیلی بدجور میخرن. در اخر بگم که پول پای گوشی گرون دادن تو ایران و جهان کاره بیخودی هست. چه برسه ال جی باشه.
ایران رو هستم خیلی هم هستم اما با جهانت مشکل دارم

789

کاربر سایت
Oct 17, 2005
846
نام
رامتین
نوشته شده توسط Esikhafan:
ایران رو هستم خیلی هم هستم اما با جهانت مشکل دارم
جهان همین طور هست . چون اکثر گوشی هایی که اونجا تو دست میچرخه تو رنج های کم قیمت هست. { البته بستگی به سرویس دهنده هست با نوع خط و اشتراکی که میخوایی بگیری وگرنه که اونجا پول گوشی رو روخط هم میدی.} . جهان هم همینطور هست. و اکثر گوشی ها تو همین خاور میانه و اسیا میاد . بحث ژاپن رو هم نیار که اونا برق الکترونیک بند نافشون رو میبره.

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,804
نام
امین
سلام.
دیروز سونی اریکسون گوشی جدید خودش رو معرفی کرد اسم این گوشی z610 هست :)
یه نکته ی خیلی ظریف تو این موبایل هست :eek:

به این عکس نگاه کنید:

زیر دوربینش هیچی نیست;)

حالا این عکس رو نگاه کنید:

حالا زیردوربینش چی هست؟؟:)

خداییش نمیدونم اینا چی ساختن هر چی ساختن چیزه درستی ساختن .
نمیدونم اصلا جنس این موبایل چی هست ولی هر چی هست تهشه و از اون گوشی های کلاسیک میشه.
در توضیحات این موبایل گفته شده که:

Z610 has an interesting external display, a 128 x 36 pixels OLED one. It is virtually invisible if the phone is in peace, but when someone calls you, you receive a message or a calendar event takes place, it suddenly becomes active and displays the necessary information.

یعنی وقتی زنگی زده بشه یا sms ی بیاد اون صفحه ی زیر دوربین فعال میشه:eek:
عجب چیزیه!!!!!!!!!!!!!!!!!

بای

آخرین ویرایش:

789

کاربر سایت
Oct 17, 2005
846
نام
رامتین
بابا امین این که میگی زیاد هم خارق العاده نیست. مثل همون شیشه رفلکس های خودمون هست. ولی گوشی خوشکلی هست.

mona2004

کاربر سایت
Sep 25, 2005
158
سلام دوستان
من نمیدونم همین جا باید بگم یا تاپیک دیگه ای برای این موضوع هست ....... ولی چون سوالی که می خوام بپرسم مربوط به چیزی شبیه موبایله همین جا پرسیدم

من یه دونه Pocket Pc Hp مدل 1950 خریدم...... حالا میخواستم ببینم براش برنامه ای هست که بریزم روش یا نه ؟؟ اگه هست چه برنامه هایی هست و از کجا باید دی ال کنم ؟؟!

فکر کنم acrobat reader باشه براش ....... ولی من تو سایت خود adobe که دیدم برای windows mobile 3.0 بود در حالیکه ورژن دستگاه من 5.0 هست ...... حالا می خواستم ببینم که به دردش میخوره یا نه ؟!
مخسی

بای

789

کاربر سایت
Oct 17, 2005
846
نام
رامتین
مبارک باشه. تو سایت Zedge.no میتونی برنامه هاش رو پیدا کنی. اون برنامه ای هم که گفتین به احتمال قوی میخوره . چطوری بگم یعنی ورژن اون برنامه با ورژن پاکت پی سی شما کاری نداره.

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,804
نام
امین
بابا امین این که میگی زیاد هم خارق العاده نیست. مثل همون شیشه رفلکس های خودمون هست. ولی گوشی خوشکلی هست.

خارق العاده بودنش به خاطر اینه که تا حالا من تو هیچ گوشی ندیدم از این تکنیک استفاده بشه;)

مونا خانوم بهترین کار اینه که به فروم های فارسی زبان بری;) این طوری میتونی برنامه های بیشتری گیر بیاری:

http://www.phalls.com/vbulletin/forumdisplay.php?f=25
:):)
www.pocket-pc.blogfa.com
;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر