موبايل!

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
خوب بالاخره omnia hd هم تو ایران اومد با گارانتی
با قیمت 930 هزار تومن :eek:
هرکی پولش زیادی کرده بره بخره :biggrin1:

من که از وقتی با اومنیا کار کردم حالم از هر چی که اسم اومنیا توش هست بهم میخوره :sick: بعید میدونم اومنیا اچ دی گوشی تاپی از اب دربیاد . کلا سامسونگ بیشتر به امکانات بیشتر توجه میکنه تا کیفیت ،

MILOOO

کاربر سایت
Dec 19, 2008
229
البته نظر خودته ولی چرا انقدر گیر دادی به سری c ؟! برو w995 بخر حالشو ببر هم 8 مگا پیکسله هم صفحش بزرگه هم خوشگله و هم gps داره .

من گیر ندادم سری C گیر داده به من !!!!!! :biggrin1::biggrin1::biggrin1::biggrin1: آخه با رنگ قرمزش خیلی حال میکنم :love::love::love:
این w995 هم خوبه فقط رنگش زیاد باحال نیست :-":-":-"
قیمتش حدودا چنده ؟؟؟ :confused:

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
من گیر ندادم سری C گیر داده به من !!!!!! :biggrin1::biggrin1::biggrin1::biggrin1: آخه با رنگ قرمزش خیلی حال میکنم :love::love::love:
این w995 هم خوبه فقط رنگش زیاد باحال نیست :-":-":-"
قیمتش حدودا چنده ؟؟؟ :confused:

500 تومن . البته چون تازه اومده قیمتش بالاست ولی مطمئنا بزودی قیمتش پایینتر میاد .

bruce

کاربر سایت
Nov 6, 2005
656
نام
مهران
تا یکی دو هفته پیش 570 تومن بود . بنظر من 50 تومن بیشتر بدی با گارانتی و بیمه بخری خیلی بهتره .
اخه با گارانتی هم بخری چیزیش بشه میگن خودت کردی . من یه بار همین بلا سرم اومد به خاطر همین دیگه با گارانتی نمیگیرم . اخه بعضی ها میگن HTC به درد نمیخوره . حالا واقعا این قدر مزخرفه ؟؟

Emin3mzizou

کاربر سایت
Sep 9, 2006
2,025
نام
امین
من نظرم روی w980 سونی اریکسونه . گوشی فوق العاده زیباست . فکر کنم 4 گیگ حافظه داخلی داره . صفحشم اندازش خوبه . قیمتش هم عالی شده (200 تومن)

ممنون از راهنماییت مهدی جان !

خودمم نظرم رو همین گوشی بود . بله و البته 8gb حافظه ی داخلی داره .
(واسه یکی از دوستام مد نظرم هست .... .)

من که از وقتی با اومنیا کار کردم حالم از هر چی که اسم اومنیا توش هست بهم میخوره :sick: بعید میدونم اومنیا اچ دی گوشی تاپی از اب دربیاد . کلا سامسونگ بیشتر به امکانات بیشتر توجه میکنه تا کیفیت ،

چرا ؟؟ دلیل منطقی داره واسه این صحبتت یا بحث سلیقس ؟

Xavi

کاربر سایت
May 29, 2009
624
نام
فرشاد
omnia hd که ترکونده التبه من که تست نکردم ولی تو فورم های خارجی ببینید همه میگن عالیه البته به گرد پای ایفون که نمیرسه

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
ممنون از راهنماییت مهدی جان !

خودمم نظرم رو همین گوشی بود . بله و البته 8gb حافظه ی داخلی داره .
(واسه یکی از دوستام مد نظرم هست .... .)

چرا ؟؟ دلیل منطقی داره واسه این صحبتت یا بحث سلیقس ؟

نه سلیقه ای نیست . شما اگه کیفیت صفحه اومنیا رو ببینی حالت بهم میخوره انقدر بی کیفیته که بنظر میاد این گوشی شاید مال دو سه سال پیشه . شما کافیه صفحشو با مدلای htc و یا اکسپریا مقایسه کنید تا تفاوت فاحش اونا رو با هم ببینی . تاچش هم که افتضاحه و رابط کاربریش هم اصلا با تاچ فلو و یا پنلهای اکسپریا هم قابل مقایسه نیست . کیفیت بدنش هم جالب نیست یه جوریه که انگار از مواد نامرغوب ساختنش . خلاصه اگه 100 تومن هم بشه من نمیخرمش . بعدش هم کلا سابقه سامسونگ تو زمینه نو اوری اینطوریه که درسته امکانات جدید و خوبی توی گوشیا ش میذاره ولی اکثر اوقات همراه با ضعفهای زیادی بوده که برندهای دیگه با کمی صبر و حوصله و تجربه بیشتر همون امکانات رو با مشکلات کمتری وارد بازار میکنن .

omnia hd که ترکونده التبه من که تست نکردم ولی تو فورم های خارجی ببینید همه میگن عالیه البته به گرد پای ایفون که نمیرسه

هیچ گوشی از نظر تاچ به ایفون نمیرسه چون واقعا یه نسل جلوتر از اسکرین تاچهای دیگس و تا باهاش کار نکنی متوجه این تفاوت نمیشی . بنظر من سیستم تاچ ویز سامسونگ خیلی مزخرفه . از نظر دوربین خب مسلما اومنیا اچ دی خیلی پیشرفتس مخصوصا فیلمبرداریش که اچ دی رو وارد دنیای موبایل کرد ولی بنظر من یه گوشی اول باید رابط کاربری خوبی داشته باشه و کار باهاش لذت بخش باشه و بعد به امکانات جانبیش پرداخته بشه . بعید میدونم سیستم عامل سیمبین این گوشی فعلا بتونه با تاچ بودن این گوشی مچ بشه و نمیتونه شبیه سیستم عاملی مثل مکینتاش که واقعا سازگاری فوق العاده ای با ایفون داره ، عمل کنه .

آخرین ویرایش:

zizou

کاربر سایت
Aug 28, 2007
151
نام
saeed
سلام اساتید عزیز بخصوص داش مهدی عزیز.
فرق 16میلیون رنگ با 64هزار رنگ در چه حدیه
HTC Touch Diamond 2 با64 هزار رنگ ورزلوشن 800در480 بهتره یا iphone با رزلوشن پایین ولی 16میلیون رنگ(lcd کدوم یکی به دیگری میچربه)؟
ممنون

.:Soheil:.

کاربر سایت
Mar 29, 2008
1,525
نام
soheil
HTC Touch Diamond 2 با64 هزار رنگ ورزلوشن 800در480 بهتره یا iphone با رزلوشن پایین ولی 16میلیون رنگ(lcd کدوم یکی به دیگری میچربه)؟
ممنون
سلام
از این سوالا نپرس باز دوباره دعوا میشه !:biggrin1:
درباره سوالتون , هرچه رزولیشن بالاتر باشه کیفیت تصویر بالاتر میره
و هرچه تعداد رنگ بالاتر بره عمق تصویر بیشتر میشه , از اونجایی که چشم انسان زیاد تفاوت بین 65 هزار و 16 میلیون حس نمی کنه اینجاست که رزولیشن بالاتر می چربه !
صفحه نمایش diamond 2 هم تا وقتی از خونه بیرون نری سرتر از ایفونه , ولی زیر نور آفتاب به خاطر ساختاری که داره , ضعیف عمل می کنه . البته تصاویر در آیفون دارای درخشندگی بیشتری هست .

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
ممنون

سلام
همینطور که خان داداشمون گفت تفاوت در رزولیشن بیشتر به چشم میاد و البته در کنار رزولیشن نوع ال سی دی بسیار مهمه . شما در گوشیهای مثل دایموند و یا اکسپریا و ... رزولیشن بسیار بالا و با کیفیتی رو میتونید ببینی بطوریکه در اکثر موارد نیازی به تغییر رزولیشن در کلیپهایی که میخواهید روی گوشیتون بریزید نیستید .د ولی در ایفون بدلیل تعداد رنگ و نوع ال سی دی درخشندگی خاصی رو در ال سی دی مشاهده خواهید کرد . بنظر من هم در محیط بسته و کم نور گوشیهایی مثل دایموند ال سی دی بسیار با کیفیت تری نسبت به ایفون دارند ولی در محیط باز و کلا نور روز این ایفونه که برتره . البته باز هم میگم که صفحه ایفون بدلیل نوع ال سی دی و تعداد رنگش بسیار درخشان و زیبا جلوه میده .
من خودم بدلیل اینکه بیشتر استفادم از گوشی در محیط کار و بازه ایفون رو ترجیح میدم .

کسی نبود جواب سوال مارو بده:cheesygri

230 تومن .

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر