موبايل!

Xavi

کاربر سایت
May 29, 2009
624
نام
فرشاد
مرسی ممنون. فقط کسی نمی دونه این گوشه بالاخره کی میخواد بیادش؟
دوست عزیز این گوشی الان تو جمهوری هستش من دیدم 1.3 اینا میفروختن ولی تعدادش خیلی کمه تا 2 ماهه دیگه هم برای خاورمیانه میاد ولی الان موقع خریدش نیست چون خیلی ارزون میشه قیمت جهانیش الان 600 دلار هستش

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
دوست عزیز این گوشی الان تو جمهوری هستش من دیدم 1.3 اینا میفروختن ولی تعدادش خیلی کمه تا 2 ماهه دیگه هم برای خاورمیانه میاد ولی الان موقع خریدش نیست چون خیلی ارزون میشه قیمت جهانیش الان 600 دلار هستش
خوب من هم میدونم منظورم نمایندگی هستش اینا که پول خون باباشون رو میگیرن:biggrin1: قیمتش به یورو رو من می دونم که حدود 500 هستش. البته 8 گیگش نه 16 گیگ

AlirezaLesan

کاربر سایت
Aug 4, 2006
455
نام
عليرضا
سلام دوستان مي خواستم بدونم روي اين سيستم عامل جي 900 سوني اريكسون چه بازي هاي نصب ميشه روش نوشته سيمبين و uiq3.1هم هست مي خواستم بدونم همون بازي هاي نوكيا رو هم شامل ميشه يا خير ممنون

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
دوستان سلام !

تو رنج 300 هزار تومان گوشی تاشو چی پیشنهاد میکنید ؟ (بیشتر کیفیت صدا و حافظه و اندازه ی صفحه نمایشش مد نظره.)

من نظرم روی w980 سونی اریکسونه . گوشی فوق العاده زیباست . فکر کنم 4 گیگ حافظه داخلی داره . صفحشم اندازش خوبه . قیمتش هم عالی شده (200 تومن)

سلام دوستان مي خواستم بدونم روي اين سيستم عامل جي 900 سوني اريكسون چه بازي هاي نصب ميشه روش نوشته سيمبين و uiq3.1هم هست مي خواستم بدونم همون بازي هاي نوكيا رو هم شامل ميشه يا خير ممنون

نه این سیستم عامل مخصوص گویای سونی اریکسونه و بازیا و برنامه های نوکیا روش نصب نمیشن . کلا این سیستم عامل مثل سیمبین نوکیا بصورت گسترده ساپورت نمیشه .

MILOOO

کاربر سایت
Dec 19, 2008
229
من بین c905 & c903 سونی اریکسون گیر کردم !!! :biggrin1::biggrin1::biggrin1::biggrin1:
البته ظاهرا c903 هنوز تو بازار ایران نیومده ؛ تفاوت چندانی هم ندارن فقط 905 دوربینش 8 مگا پیکسله ؛ البته خودم ظاهر و رنگ 903 رو میپسندم :love::love::love::love:
حالا به نظر شما C905 رو بگیرم ( لا مصب قیمتش خیلی ستمه !!! :biggrin1: ) یا صبر کنم c903 بیاد ؟؟

bruce

کاربر سایت
Nov 6, 2005
656
نام
مهران
اقا کسی قیمت دقیق دقیق دقیق دقیق دقیق دقیق دقیق دقیق HTC Touch Diamond 2 بدون گارانتی رو داره ؟؟؟؟ فقط چی باشه .....دقیق

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
اقا کسی قیمت دقیق دقیق دقیق دقیق دقیق دقیق دقیق دقیق HTC Touch Diamond 2 بدون گارانتی رو داره ؟؟؟؟ فقط چی باشه .....دقیق

تا یکی دو هفته پیش 570 تومن بود . بنظر من 50 تومن بیشتر بدی با گارانتی و بیمه بخری خیلی بهتره .

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
من بین c905 & c903 سونی اریکسون گیر کردم !!! :biggrin1::biggrin1::biggrin1::biggrin1:
البته ظاهرا c903 هنوز تو بازار ایران نیومده ؛ تفاوت چندانی هم ندارن فقط 905 دوربینش 8 مگا پیکسله ؛ البته خودم ظاهر و رنگ 903 رو میپسندم :love::love::love::love:
حالا به نظر شما C905 رو بگیرم ( لا مصب قیمتش خیلی ستمه !!! :biggrin1: ) یا صبر کنم c903 بیاد ؟؟

البته نظر خودته ولی چرا انقدر گیر دادی به سری c ؟! برو w995 بخر حالشو ببر هم 8 مگا پیکسله هم صفحش بزرگه هم خوشگله و هم gps داره .

Xavi

کاربر سایت
May 29, 2009
624
نام
فرشاد
خوب بالاخره omnia hd هم تو ایران اومد با گارانتی
با قیمت 930 هزار تومن :eek:
هرکی پولش زیادی کرده بره بخره :biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر