موبايل!

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
چرا دیگه 480 هست.

اقا شما که اچ دی داری.من چطوری میتونم بفهمم که دیزپلیم پیکسل سوخته داره یا نه؟

رامین جان اچ دی من یه دونه داشت . توی صفحه کاملا سیا با صفحه گوشی نگاه کن ببین نقطه سفید و یا احیانا رنگی میبینی یا نه . واسه اینکار دوربین رو فعال کن و انگشتت رو بذار جلوش تا صفحه کاملا سیاه بشه بعد بدقت جستجو کن تا نقطه ای ، سوراخی :biggrin1: چیزی توی صفحت نباشه . مال من یه نقطه نورانی سفید به اندازه یه سر سوزن داشت .

challengeeverything

کاربر سایت
Sep 25, 2005
3,690
نام
محمدرضا
چرا دیگه 480 هست.

اقا شما که اچ دی داری.من چطوری میتونم بفهمم که دیزپلیم پیکسل سوخته داره یا نه؟
مگه 480*640 نمیشد 480p???
همون کاری رو بکن که مهدی گفت...برا من 4 تا پیکسل سوخته داشت همون موقع با گارانتی عوضش کردم!!!

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
آخرین قیمت N95 8GB-N96 بدون گارانتی و با گارانتی بزارید ممنون میشم

با گارانتی که دیگه کم پیدا میشه چون اکثر شرکتهای گارانتی کننده تعطیل شدن ولی بدون گارانتی بین 390 تا 410 در نوسانه (ان95) .
ان 96 هم اگه فنلاند اصل بتونی گیر بیاری حدود 510 تومن . چینیاش هم 480 هم پیدا میشه .

babak

کاربر سایت
Nov 12, 2005
93
نام
babak
hi

با سلام
دوستان من میخوام یه گوشی بگیرم
نظر خودم ( htc 3g( jade هست
می خواستم بدونم چه جور گوشی هست ایراد خاصی نداره؟
با تشکر
بای

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
دوستان بالاخره اینجا کسی قیمت I8910 رو به من نگفت. فکر می کنید تا 22 تیر قیمتش چقدر بشه؟ منظورم تو ایران هست؟

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
با سلام
دوستان من میخوام یه گوشی بگیرم
نظر خودم ( htc 3g( jade هست
می خواستم بدونم چه جور گوشی هست ایراد خاصی نداره؟
با تشکر
بای

بنظر من با این مقدار پولی که واسه 3g میخواید بدید میتونی دایموند بخری که خیلی زیباتر و قوی تره . 3g گوشی بدی نیست ولی رمش پایینه (128 مگ)و میتونه مشکلساز بشه . دایموند رم بالاتری داره(192مگ) پس سرعتش بیشتره .

دوستان بالاخره اینجا کسی قیمت I8910 رو به من نگفت. فکر می کنید تا 22 تیر قیمتش چقدر بشه؟ منظورم تو ایران هست؟

قیمت جهانیش 500 یورو اعلام شده ولی مطمئنا قیمتش در بدو ورود به ایران حدود 800 تومن باید باشه . ولی بعد از یکی دوماه افت میکنه .اومنیا اوایل اومدنش 750 تومن بود ولی بعد از دو ماه اومد حدود 500 تومن .

dallas

کاربر سایت
Jan 27, 2008
23
بنظر من با این مقدار پولی که واسه 3g میخواید بدید میتونی دایموند بخری که خیلی زیباتر و قوی تره . 3g گوشی بدی نیست ولی رمش پایینه (128 مگ)و میتونه مشکلساز بشه . دایموند رم بالاتری داره(192مگ) پس سرعتش بیشتره . .
رم htc touch 3g 192mb است دوست عزیز.
اگه با حافظه داخلی دایموند(4gb) مشکلی نداری به خاطر رزلوشن بالای lcd دایمند پیشنهاد می شود

آخرین ویرایش:

challengeeverything

کاربر سایت
Sep 25, 2005
3,690
نام
محمدرضا
گوشی بعدی سری Xperia
خب 2 تا عکس دیگه از گوشی بعدی خانواده Xperia تو اینترنت پخش شده:

2mdnez8.jpg

syo29h.jpg

اینجوری که فعلا از عکس ها مشخصه:
1- دوربین 8.1 مگاپیکسلی با فلش داره
2- اسپیکرهای استریو داره
3-صفحه نمایش 3.5 اینچی داره
4-کی برد کامل qwerty
5-دکمه مخصوص Xpanels و در نتیجه پنل های X1 تو این هم هست احتمال زیاد اپدیت شده با امکانات بیشتر
6- به نظر نازک تر از x1 هست

منبع

AMD

کاربر سایت
Mar 7, 2008
147
مهدی جان سلام.
خسته نباشی.
آقا یه سوال.از بین این گوشی ها کدوم رو انتخاب کنم؟؟
فقط جان من بیشتر من رو دو دل نکنی.:biggrin1:
یه گوشی بگو که دیگه حالا حالاها نخوام گوشی بگیرم.
Sony Ericsson Xperia X1
HTC Touch HD
HTC Touch Pro
HTC Touch Diamond2
حقیقتش نظر خودمSony Ericsson Xperia X1
حالا دستت درد نکنه یه راهنمایی بکن.

S.V.R

کاربر سایت
Dec 12, 2008
541
گوشی بعدی سری Xperia
خب 2 تا عکس دیگه از گوشی بعدی خانواده Xperia تو اینترنت پخش شده:

2mdnez8.jpg

syo29h.jpg

اینجوری که فعلا از عکس ها مشخصه:
1- دوربین 8.1 مگاپیکسلی با فلش داره
2- اسپیکرهای استریو داره
3-صفحه نمایش 3.5 اینچی داره
4-کی برد کامل qwerty
5-دکمه مخصوص Xpanels و در نتیجه پنل های X1 تو این هم هست احتمال زیاد اپدیت شده با امکانات بیشتر
6- به نظر نازک تر از x1 هست

منبع
کی میاد؟؟اومده؟

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
مهدی جان سلام.
خسته نباشی.
آقا یه سوال.از بین این گوشی ها کدوم رو انتخاب کنم؟؟
فقط جان من بیشتر من رو دو دل نکنی.:biggrin1:
یه گوشی بگو که دیگه حالا حالاها نخوام گوشی بگیرم.
Sony Ericsson Xperia X1
HTC Touch HD
HTC Touch Pro
HTC Touch Diamond2
حقیقتش نظر خودمSony Ericsson Xperia X1
حالا دستت درد نکنه یه راهنمایی بکن.
سلام
بذار کمی واست توضیح بدم اونوقت شاید بهتربتونی تصمیم بگیری و در اخر انتخاب خودم :
1- اکسپریا : یک گوشی فوق العاده خوش ساخت ، قدرتمند و دوست داشتنی که با کیبورد کامل و صفحه باکیفیت و همچنین دوربین خوب (3.2 ولی از نوع خوبش) در کنار سخت افزار قوی خیلی طرفدار داره . تنها ایرادش 1- کیبوردش( البته واسه اونایی که نیازی به کیبورد ندارن ) به ضخامت گوشی و وزن اضافه کرده که تا حد زیادی باعث شده تو جیب باهاش مشکل داشته باشی . 2- صفحش کمی واسه تاچ بودن کوچیکه (3 اینچ) ولی تا دلت بخواد حساسه .
2- اچ دی یا همون سنگ سیاه که واقعا یه تجربه بی نظیر در ابعاد صفحه نمایشه . سخت افزار قوی در کنار 3.8 اینچ صفحه غول پیکر و همچنین دوربین 5 مگاپیکسل و بدنه زیبا و شکیل .
از ایرادات این گوشی : 1- پهنای زیاد گوشی که باعث میشه کار با یه دست باهاش سخت بشه . 2- دوربینش در نور کم بسیار بد عمل میکنه .
3- تاچ پرو که بنظر من دورانش گذشته و خریدش اصلا بصرفه نیست . دارای سخت افزار قوی و کیبور کامل . از ضعفاش 1- دوربین نسبتا ضعیف 2- وزن زیاد 3- صفحه کوچک (2.8) و قیمت بالا
4- و اما دایموند 2 که بنظر من کاملترین ppc هستش . از نظر من در کنار سخت افزار قوی و صفحه استاندارد برای تاچ ، اندازه و وزن یه ppc میتونه یک مزیت بزرگ باشه . دایموند 2 با داشتن سخت ازاری همانند اچ دی و اکسپریا نسبت به هر کدوم مزیتهایی داره 1- با 3.2 اینچ صفحه نسبت به اچ دی بسیار اندازه معقول تری داره و همچنین وزن کمتر که باعث میشه بسیار خوشدست تر باشه و داخل جیب براحتی جا بشه . 2- نسبت به اکسپریا 0.2 اینچ صفحش بزرگتره که فاکتور بسیار مهمیه در جایی که اندازه صفحه اکسپریا کمی کوچیکه . دوربینش نسبت به اکسپریا 2 مگا پیکسل بالاتره و وزن و قطرش کمتره که باز هم باری داخل جیب مناسبه .
البته تنها ایرادش نداشتن جک 3.5 هستش که بنظر من خیلی مهم نیست .
با احترام به سلیقت نظر من دایموند 2 و بعد اکسپریا هستش و اگه کیبورد واست مهمه اول اکسپریا و بعد دایموند 2 . هر چند که کیبورد برای من شخصا استفاده نداشت چون من دوست دارم با تاچ این گوشیا کار کنم نه کیبورد سخت افزاری .
بنظر من ببین کدوم مزیت و کدوم ضعف از نظر خودت مهمتره و با مقایسه اونا یکی رو انتخاب کن .
بازم میگم روی دایموند 2 فکر کن که پرشین تلکام داره اونو با بیمه کامل میفروشه .

danijon_2006

کاربر سایت
Aug 10, 2006
3,211
نام
دانیال
دوستان من هندزفری 5800 رو گم کردم بهترین هندزفری که میتونم براش بگیرم که هم بشه باهاش تلفن جواب داد هم رادیو گوش داد و هم برای اهنگ عالی باشه چیه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر