موبايل!

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
سلام
آقا يه گوشی خوب تو حدود 1 تومن اينطورا چی هست:biggrin1:
چشم خودم خيلی X7510 رو گرفته

اخه شما چه نوع گوشی میخواید ؟
7510 بنظر من کاربرد یه گوشی رو نداره چون واقعا حمل و نقلش یه جورایی عذاب اوره . یکی از دوستان میگفت یه نفر رو باید استخدام کنی که این گوشی رو بگیره دستش و پشت سرت اینور رو اونور بیاد :laughing:
البته با احترام به سلیقه شما بنظر من کسی که میخواد بهر نحو مبلغ زیادی واسه گوشی هزینه کنه باید بره سراغ گوشیهای لوکس نوکیا مثل سری 8800 .ولی این رو هم بدون فروش این گوشیا با ضرر بسیار زیادی خواهد بود .

Nothing

کاربر سایت
Jan 27, 2007
982
نام
mohammad140 سابق !
آخرین مدل از برند HTC چیه ؟
قرار نیست مدل جدیدی از HTC عرضه بشه ؟ کی ؟
با تشکر از مهدی جان این بار بین Diamond2 و HD و Pro2 کدومشون بهتر است ؟
Pro2 عرضه شده ؟

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
آخرین مدل از برند HTC چیه ؟
قرار نیست مدل جدیدی از HTC عرضه بشه ؟ کی ؟
با تشکر از مهدی جان این بار بین Diamond2 و HD و Pro2 کدومشون بهتر است ؟
Pro2 عرضه شده ؟

چیزی که توی بازاره الان دایموند 2 جدیدترینه . قراره بزودی تاچ پرو 2 هم بیاد تا یه ماه دیگه میاد .
ببین من اچ دی داشتم . تنها ایرادش پهن بودنشه که باعث میشه یه گوشی جیبی نباشه و کار کردن باهاش کمی سخت بشه . بنظر من الان دایموند 2 بهترین انتخابه چون هم سخت افزار قدرتمندی داره و هم یه ppc جیبی هستش . شک نکن که اندازه یک گوشی فاکتور مهمی توی استفاده راحتتر و بهتر از اونه . پرو 2 رو هم بنظر من بی خیال شو چون کیبور د باعث افزایش وزنش میشه که اونم اصلا حس خوبی نداره و همچنین سخت افزارش هم از دایموند 2 بالاتر نیست .من که خودم دایموند 2 رو انتخاب کردم و میخوام بخرمش ( امیدوارم زوردتر بیام تهران )

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
اقا مهدی سخت افزار دیاموند 2 از x1 بهتره؟
راستی نظرت درمورد g705 چیه؟

از لحاظ رم بله دایموند 2 288 مگا بایت رم داره و اکسپریا 256 مگا بایت ولی اکسپریا بخخاطر داشتن درایور گرافیکی ، نهایت استفاده رو از چیپست گرافیکیش میکنه و خیلی توی سرعتش تاثیر داره و همین باعث میشه اون مقدار رم کمترش مشکلی ایجاد نکنه .
g705 یه گوشی نسبتا هوشمنده . gps داره و شتابسنج ولی بنظر من مهمترین چیز رو نداره اونم سیستم عامله . در کل گوشی حوبیه منتها برای کسی که فقط سرعت عمل در کارهای عادی گوشی مثل تماس گرفتن و اس ام اس دادن رو میخواد و البته قیافش هم خوبه ولی بنظر من اگه میخواید این گوشی رو بگیرید صبر کنید تا w995 بیاد که واقعا شاهکاره .

KillJoy

کاربر سایت
May 1, 2009
53
نام
فری
از لحاظ رم بله دایموند 2 288 مگا بایت رم داره و اکسپریا 256 مگا بایت ولی اکسپریا بخخاطر داشتن درایور گرافیکی ، نهایت استفاده رو از چیپست گرافیکیش میکنه و خیلی توی سرعتش تاثیر داره و همین باعث میشه اون مقدار رم کمترش مشکلی ایجاد نکنه .
g705 یه گوشی نسبتا هوشمنده . gps داره و شتابسنج ولی بنظر من مهمترین چیز رو نداره اونم سیستم عامله . در کل گوشی حوبیه منتها برای کسی که فقط سرعت عمل در کارهای عادی گوشی مثل تماس گرفتن و اس ام اس دادن رو میخواد و البته قیافش هم خوبه ولی بنظر من اگه میخواید این گوشی رو بگیرید صبر کنید تا w995 بیاد که واقعا شاهکاره .
سیستم عامل که برام مهم نیست .w995 هم فکر کنم بیاد قیمتش فضایی هستش

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
اقا اینجا کسی w960 داره
میخواستم بپرسم بلندی و کیفیت صداش به اندازه کدوم گوشی نوکیا میرسه و گوشی خوبیه یا نه
ممنون
سوالت رو بد پرسیدی!
باید میپرسیدی: بین گوشی‌های نوکیا گوشی‌ای هست که کیفیت صداش به حد W960 برسه؟!!
در زمینه‌ی صدا رو دست سونی اریکسون، مخصوصا سری واکمن چیزی نیست... (مگر چیزای خاص مثل آیفون)
البته اگر بلندی صدا واست مهمه میتونی یدونه از این گوشی چینیا بگیری که باند هم داره!
....
باتشکر...

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
اقا اینجا کسی w960 داره
میخواستم بپرسم بلندی و کیفیت صداش به اندازه کدوم گوشی نوکیا میرسه و گوشی خوبیه یا نه
ممنون

داداشم داره . توی هدفون که رودست نداره البته بجز ایفون . توی بلندگوی خود گوشی هم خیلی عالیه . کلا گوشیه خوبیه ولی دیگه داره قدیمی میشه و یه ذره بزرگه ولی ارزش خریدن داره .

danijon_2006

کاربر سایت
Aug 10, 2006
3,211
نام
دانیال
دوستان من نمیتونم روی 5800 برنامه نصب کنم همون اروری رو که معروفه میده کد مستر ریست رو هم زدم ولی بازم فرقی نکرد چیکار کنم؟

Nothing

کاربر سایت
Jan 27, 2007
982
نام
mohammad140 سابق !
دوستان من نمیتونم روی 5800 برنامه نصب کنم همون اروری رو که معروفه میده کد مستر ریست رو هم زدم ولی بازم فرقی نکرد چیکار کنم؟
شما باید با برنامه های ساینر اون برنامه رو ساین کنید که نیاز به فایل key , cer دارید.یه کم جستجو کنی پیدا می کنی.

-------------------------------------------------------------------------

مهدی جان نمی دونم چرا از هرکس می پرسم می گن X1 بگیر.پنل هایش بهتره.می شه توضیح بدی ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر