موبايل!

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
یکی به خاطر gps و acclerometer اون g705 و کشویی بودنش. یکی هم به این دلیل که g900 سیستم عاملش یه مقداری کنده

البته حق با شماست یکی جی پی اس واسش مهمه و یکی کیفیت دوربین بهتر ، یکی تاچ اسکرین واسش مهمه و یکی دیگه سنسور حرکتی .
البته سیستم عاملش انقدر هم کند نیست که بخواد اذیت کن ولی بهر حال با نصب برنامه و فایلهای مختلف از سرعت جاوا کمتره .

KillJoy

کاربر سایت
May 1, 2009
53
نام
فری
کسی g900 داره بگه چطور گوشی ای هست من شنیدم چون uiq هستش سرعتش پایینه و تاچش بعد یه مدت خراب میشه و زیر lcd ایش خاک میره(اینارو از یه تعمیر کار شنیدم)

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
کسی g900 داره بگه چطور گوشی ای هست من شنیدم چون uiq هستش سرعتش پایینه و تاچش بعد یه مدت خراب میشه و زیر lcd ایش خاک میره(اینارو از یه تعمیر کار شنیدم)

من تابحال همچین چیزی نشنیدم و بعید میدونم همچین چیزایی وجود داشته باشه مگه چند وقته که این مدل اومده که این تعمییرکار اینهمه مشکل از این گوشی دیده ؟! بعیده که تاچ اسکرین این گوشی به این زودیها خراب بشه . در مورد سیستم عامل هم سرعتش کمتر از p1 و یا w960 نیست .

Storm 9500 این گوشی با اپراتور 0912 کار میکنه ؟ (black berry)

نه کار نمیکنه .

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
یکی به خاطر gps و acclerometer اون g705 و کشویی بودنش. یکی هم به این دلیل که g900 سیستم عاملش یه مقداری کنده
استاد شما با من نسبتی نداری؟؟!!
چون منم دقیقا واسه همین دلایل رفتم این گوشی رو خریدم!!
ببین یه جای خیلی احمقانه وجود داره توی پایتخت طبقه 2 که در کمال تعجب قیمتای خیلی پایینی میده...
کلا اگر گوشی رو آکبند بگیری مشکل خاصی نیست...
نهایتش میری توی Service Test و میبنی اوضاع از چه قراره...
ضمنا اگر این گوشی رو خریدی یه ندایی بهم بده چگونگی فلش به W715 رو هم بهت یاد بدم تا از امکانات واکمن هم بهره‌برداری کنی...
من تابحال همچین چیزی نشنیدم و بعید میدونم همچین چیزایی وجود داشته باشه مگه چند وقته که این مدل اومده که این تعمییرکار اینهمه مشکل از این گوشی دیده ؟! بعیده که تاچ اسکرین این گوشی به این زودیها خراب بشه . در مورد سیستم عامل هم سرعتش کمتر از p1 و یا w960 نیست .
اسمارت فون جون به جونش کنن کنده...
باتشکر...

آخرین ویرایش:

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
اقا مهدی شما بین e71 و g900 کدومو برای کوشیه دوم انتخاب میکنی برای کار ؟ چون میخوام x1 رو بفروشم

بنظر من g900 کاراییش خیلی بیشتره . البته ای71 gps داره که نمیدونم واست مهمه یا نه . فیلمبرداری ای 71 هم ممکنه بهتر باشه . و البته ممکنه اندازه صفحه و کیبورد کامل ای 71 واسش مزیت باشه ولی یادت باشه که اندازه گوشی هم خیلی مهمه . g900 خیلی خوشدسته برعکس ای 71 زیاد خوشدست نیست . کلا ای 71 کاربر خاص خودشو میخواد و بیشتر به درد کسی میخوره که با کیبوردش کار کنه و یه جورایی sms باز و توی کار وب باشه . اینهم یادت باشه که شما گوشی دوم میخوای که احتمالا توی کار باهاش راحت باشی که شک نکن g900 ایده اله .
حالا چرا اکسپریا رو میخوای بفروشی ؟

ashkanmm

کاربر سایت
Dec 17, 2007
301
نام
اشکان
استاد شما با من نسبتی نداری؟؟!!
چون منم دقیقا واسه همین دلایل رفتم این گوشی رو خریدم!!
ببین یه جای خیلی احمقانه وجود داره توی پایتخت طبقه 2 که در کمال تعجب قیمتای خیلی پایینی میده...
کلا اگر گوشی رو آکبند بگیری مشکل خاصی نیست...
نهایتش میری توی Service Test و میبنی اوضاع از چه قراره...
ضمنا اگر این گوشی رو خریدی یه ندایی بهم بده چگونگی فلش به W715 رو هم بهت یاد بدم تا از امکانات واکمن هم بهره‌برداری کنی...

اسمارت فون جون به جونش کنن کنده...
باتشکر...
برادر اتفاقاً خیلی ها مثل من و تو فکر می کنن، یه دور تو وب بزنی می بینی اونوریا مخصوصاً این براشون، خوشحالم که شما هم مثل من فکر می کنی
اونم که شما می گی اگه منظورت روبروی مدیاست که من دل خوشی ازش ندارم، ولی بازم به خاطر راهنماییت ممنون
سربلند باشی

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
اونم که شما می گی اگه منظورت روبروی مدیاست که من دل خوشی ازش ندارم، ولی بازم به خاطر راهنماییت ممنون
سربلند باشی
نه.
مدیا که توی همه‌ی گوشی‌های جدید جاوا هست (از جمله G705)
منظور واکمن پلیره که به هرروی توانایی های پخش موزیکتو بالا میبره دیگه...
چیزای مثل Shake Control یا Sense Me و این چیزا...
کلا من خودم از کاری که کردم راضیم! همیشه سری W یه سری بالای سرا داشته!

آخرین ویرایش:

KillJoy

کاربر سایت
May 1, 2009
53
نام
فری
بنظر من g900 کاراییش خیلی بیشتره . البته ای71 gps داره که نمیدونم واست مهمه یا نه . فیلمبرداری ای 71 هم ممکنه بهتر باشه . و البته ممکنه اندازه صفحه و کیبورد کامل ای 71 واسش مزیت باشه ولی یادت باشه که اندازه گوشی هم خیلی مهمه . g900 خیلی خوشدسته برعکس ای 71 زیاد خوشدست نیست . کلا ای 71 کاربر خاص خودشو میخواد و بیشتر به درد کسی میخوره که با کیبوردش کار کنه و یه جورایی sms باز و توی کار وب باشه . اینهم یادت باشه که شما گوشی دوم میخوای که احتمالا توی کار باهاش راحت باشی که شک نکن g900 ایده اله .
حالا چرا اکسپریا رو میخوای بفروشی ؟

فقط میخوام باش زنگ بزنم و sms همین با کلاسم باشه برای این کارا میتونم 1100 هم بگیرم ولی میخوام با کلاس باشه g900 هممثله اینکه مشکل زیاد داره x1 هم خیلی گوشی خوبی هستش خیلی باهاش حال کردم ولی برای گوشیه دوم یکم زیادی سنگینه و Ppc هم بدرد گوشیه دوم نمیخوره ولی در کل خیلی باهاش حال کردم فکر کنم همون e71 رو بگیرم

Desert-Eagle

کاربر سایت
Dec 26, 2008
850
نه.
مدیا که توی همه‌ی گوشی‌های جدید جاوا هست (از جمله G705)
منظور واکمن پلیره که به هرروی توانایی های پخش موزیکتو بالا میبره دیگه...
چیزای مثل Shake Control یا Sense Me و این چیزا...
کلا من خودم از کاری که کردم راضیم! همیشه سری W یه سری بالای سرا داشته!

ببخشيد ولي فكر كنم منظور دوستمون از "مديا" فروشگاه مديا هست!!!!!:biggrin1:

Nothing

کاربر سایت
Jan 27, 2007
982
نام
mohammad140 سابق !
از دوستانی که با iphone و HTC Diamon 2 کار کردن راهنمایی می خوام.

من می خوام یکی از این دوتا گوشی رو بگیرم می خواستم نظر دوستان رو بدونم.کدومش بهتره ؟
الان 5800 دارم.دیگه حالم از هرچی سیمبیان هست به هم می خوره

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
از دوستانی که با iphone و HTC Diamon 2 کار کردن راهنمایی می خوام.

من می خوام یکی از این دوتا گوشی رو بگیرم می خواستم نظر دوستان رو بدونم.کدومش بهتره ؟
الان 5800 دارم.دیگه حالم از هرچی سیمبیان هست به هم می خوره

با دایموند 2 کار کردم . روی ایفون هم خیلی تحقیق کردم . نتیجه این بود که ایفون فقط بدرد بازی میخوره و پاکت پی سی بدرد کار و رفع امور روزانه . بنظر من ایفون با دنگ و فنگ هایی که داره و قیمت بالاش زیاد منطقی نیست بخریش . من خودم دارم دایموند 2 میخرم . گوشی خیلی خوبیه فقی جک 3.5 واسه هدفون نداره که اونم مشکلی نیست . بنظر من خریدش منطقی تره .

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر