موبايل!

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
یادم نمیاد این سوال رو اینجا پرسیدم یا نه ولی میخواستم ببینم الان وضعیت خز بودن K850 به چه صورتی هست. از چند نفر پرسیدم یکی گفت بد نیست یکی گفت افتضاح خز شده حالا یکی که درست حسابی میدونه بیاد بگه.:D

ممنون
تقریبا خزه!خوب از یک گوشی که جز ارزونترین 5 مگاپیکسلی هاست انتظار نداشته باشه خز نباشه!
ولی گوشیه خیلی زیبا خوبی هست.

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
منظورش اینه که چون ارزونه و 5 مگاپیسکل پس خز میشه...

تو هم چه نیازی به آریو اقلیم داری؟برو garmin mobile بریز حالشو ببر :D
واللا محمد رضا جان من خیلی با این GPS حال میکنم ... میخوام یک چیزِ کامل باشه ... من دیدم نقشه های آریو اقلیم خیلی حجیم و خوب هستن ( مثلاً تهرانش 140مگ بود ) به خاطر همین میخوام آریو اقلیم بریزم ...
الانم یک برنامه دارم به اسم Ozie ( یک همچین چیزی ) که بد نیست ولی برنامش کیفیت نداره !
راستی اگر میشه چند تا برنامه کاربردی بهم معرفی کن و چند تا سایت واسه دانلودش ( من رفتم تو موبایلستان ولی خیلی کم بود لینک واسه دانلود نرم افزار و بازی ولی انصافاً فروم خوبیه در زمینه موبایل ! فکر نمیکردم اینجوری باشه ! )

challengeeverything

کاربر سایت
Sep 25, 2005
3,689
نام
محمدرضا
نقشه یgarmin mobile XT هم تقریبا کامله...
برو تو سایت www.handheldusers.com
یه سایت تخصصی برای پاکت پی سی هست.هر چی بخوای داره...
سایت خارجی هم بخوای بهترین سایت برای پاکت پی سی اینجاست.
اینم لینک یه بازی که مخصوص xperia و HD ساخته شده...نصب کن تا بفهمی چه دوایسی گرفتی :D
اینم یه لینک که 32 تا بازی داره برای HD
اگر هم خواستی rom جدید بریزی رو دستگاه بگو تا راهنماییت کنم.

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
تقریبا خزه!خوب از یک گوشی که جز ارزونترین 5 مگاپیکسلی هاست انتظار نداشته باشه خز نباشه!
ولی گوشیه خیلی زیبا خوبی هست.
سایت که ترکیده بود:D ولی باز ممنون منم اینو نگرفتم یه W910 گرفتم:D

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
دستت درد نکنه محمد رضا جان ...

اگر هم خواستی rom جدید بریزی رو دستگاه بگو تا راهنماییت کنم.

رام برای چی هست ؟ :D آپدیت میکنه ؟ یا مثلاً برای اینکه عربی شه گوشی رام میریزن ؟ بعد اگه رام بریزم، گارانتی از بین نمیره ؟

challengeeverything

کاربر سایت
Sep 25, 2005
3,689
نام
محمدرضا
منظور از رام ریختن نسخه ی دیگه ای از ویندوز موبایل هست.اگه به سایت خود HTC بری می بینی برای HD یه رام اومده که امکانات عربی داره که ریختنش هیچ مشکلی نداره و گارانتی رو دچار مشکل نمی کنه.
برای ریختن رام هایی که کوک شدن(توسط کوکر ها و برنامه نویس ها)که اکثرا در سایت XDA-Developers فعالیت می کنن باید Hard SPL بکنی و SPL هک شده بریزی که بعدا می تونی دوباره به حالت عادی برش گردونی...اگه جایی که می بری برای گارانتی حرفه ای باشن و به حالت اولیه برنگردونده باشی شاید مشکل ایجاد کنن.
از مزایای این رام ها میشه به سرعت بالاتر،فضای خالی بیشتر در رم،برنامه های بیشتر و در بعضی رام ها به حذف نرم افزار های اضافی اشاره کرد :D چه جمله ی کتابی ای شد :D
کلا مشکلی ایجاد نمی کنه.
راستی می تونی radio rom جدید هم بریزی که در بهتر آنتن دهی،پیدا کردن بهتر ماهواره های GPS و بهتر شدن شارژ کمک می کنه.که برای ریختن این هم باید HSPL رو انجام بدی.

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
منظور از رام ریختن نسخه ی دیگه ای از ویندوز موبایل هست.اگه به سایت خود HTC بری می بینی برای HD یه رام اومده که امکانات عربی داره که ریختنش هیچ مشکلی نداره و گارانتی رو دچار مشکل نمی کنه.
برای ریختن رام هایی که کوک شدن(توسط کوکر ها و برنامه نویس ها)که اکثرا در سایت XDA-Developers فعالیت می کنن باید Hard SPL بکنی و SPL هک شده بریزی که بعدا می تونی دوباره به حالت عادی برش گردونی...اگه جایی که می بری برای گارانتی حرفه ای باشن و به حالت اولیه برنگردونده باشی شاید مشکل ایجاد کنن.
از مزایای این رام ها میشه به سرعت بالاتر،فضای خالی بیشتر در رم،برنامه های بیشتر و در بعضی رام ها به حذف نرم افزار های اضافی اشاره کرد :D چه جمله ی کتابی ای شد :D
کلا مشکلی ایجاد نمی کنه.
راستی می تونی radio rom جدید هم بریزی که در بهتر آنتن دهی،پیدا کردن بهتر ماهواره های GPS و بهتر شدن شارژ کمک می کنه.که برای ریختن این هم باید HSPL رو انجام بدی.
بعد این رام ها رو اگه بریزم همه مموریش پاک میشه ؟ ( اینترنالش چی ؟ :D )
خب چند تا رامه خوب بگو بریزیم :D عربی نمیخوام ! دستت هم درد نکنه ... راستی تو یاهو ادت میکنم اگه باشی اونجا بهم بیشتر اطلاعات بدی ... :D

challengeeverything

کاربر سایت
Sep 25, 2005
3,689
نام
محمدرضا
آره همه چی پاک میشه...بهتره با برنامه هایی مثل resco backup از اطلاعاتی که میخوای بک آپ بگیری بعد از نصب دوباره بریزی رو دستگاه...
اول HSPL رو از اینجا دانلود کن و با آوزشی که داده بریز رو دستگاه(اصلا کار سختی نیست)
اینم چند تا رام معروف برای HD:
Duttys HD V2.4 XTREME
Lite&Super Lite ROMs ONLINE
L26_THDV9.0_WWE Ultimate
فعلا اصفهان نیستم و به یاهو دسترسی ندارم.هر وقت تونستم میام تو یاهو...

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
سلام دوستان خسته نباشید. یک سوال این گوشی Samsung i8910 Omnia HD کی تو بازار میاد و قیمتش چنده؟ ممنون

این گوشی در 3 ماهه دوم سال 2009 وارد بازار خواهد شد.
قیمتش هم احتمالا یه چیزی حدود 650 دلار خواهد بود.البته مدل 16 گیگابایتی.
قیمت نهایی احتمال داره این نباشه.

poorna

کاربر سایت
Jul 13, 2006
1,166
نام
Vahid
رفتم یه P1i خریدم ، حالا میخوام backup ــه P990i ــه رو بریزم روش که کانکت ـام و اینا برگرده ، نمیریزه !

فکر نمیکنم اینجا کسی بدونه (بر و بچه ساپورته خوده سونی اریکسون هم نمیدونستن! ) ولی خوب حالا پرسیدنش ضرر نداره ...

کسی راهی بلد نیست که بشه بکاپی که با pc suit for smartphones ــه سونی اریکسون از یه p990 گرفتم رو روی p1 ـ restore کنم ؟ هکی چیزی ؟

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
این گوشی در 3 ماهه دوم سال 2009 وارد بازار خواهد شد.
قیمتش هم احتمالا یه چیزی حدود 650 دلار خواهد بود.البته مدل 16 گیگابایتی.
قیمت نهایی احتمال داره این نباشه.
ممنون پدرام. فقط یک سوال 8 گیگش قیمتش چنده؟ در مورد قیمت نهایی هم منظورت اینکه کتر میشه یا بیشتر؟

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
ممنون پدرام. فقط یک سوال 8 گیگش قیمتش چنده؟ در مورد قیمت نهایی هم منظورت اینکه کتر میشه یا بیشتر؟

ببخشید من اشتباها گفتم دلار.
این به یورو بود.یعنی بیشتر از این میشه.

قیمت هایی که خود سامسونگ اعلام کرده اینه :

8 گیگابایتی : €620
16 گیگابایتی : €650

این قیمت ها رو هم سامسونگ برای اروپا اعلام کرده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر