موبايل!

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
دوستان لطف میکنید اگر کسی از HD قیمت داره به من بگه ؟ بعد میخوام با گارانتی یاس بخرم ... قیمت گارانتی اینور اونور فرق میکنه ؟

S L R

کاربر سایت
Jan 3, 2007
1,795
نام
شهاب
سلام.
اگر بخوام از اونور گوشی Omnia I900 رو برای خودم بیارم
از لحظه ای که گوشی میاد تو ایران باید چقدر دردسر بکشم تا گوشی قابل استفاده شه و این دردسر ها چقدر خرج دارن؟

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
نه خوب :D
آخرین قیمتی که من قبل از عید داشتم حدود 270 بود ، 2 هفته مونده به عید .
چی شد ! کشید بالا !؟
بله یه مقدار کشیده بالا البته این گوشی ولی خب چند هفته صبر کنید دوباره میاد تا همون 270 اینا

challengeeverything

کاربر سایت
Sep 25, 2005
3,688
نام
محمدرضا
سلام.
اگر بخوام از اونور گوشی Omnia I900 رو برای خودم بیارم
از لحظه ای که گوشی میاد تو ایران باید چقدر دردسر بکشم تا گوشی قابل استفاده شه و این دردسر ها چقدر خرج دارن؟
بستگی داره unlock بخری یا lock...
اگه lock باشه که خیلی ارزونتر از unlock هست و باید تو ایران unlock کنی که نمی دونم omnia چطور unlock میشه.اگر هم unlock بخری و تو ایران دیدی رجیستر نیست و با همراه اول کار نمی کنه میری تو سایت همراه اول شماره سریال گوشی رو میزنی برات رجیستر می کنه.
احتمال زیاد وقتی می خری رجیستر هست.
برای unlock کردن هم برای بعضی گوشی ها برنامش مجانی تو نت هست ولی برای بعضی گوشی ها مثل HD یکی هست که بهش 15 پوند میدی و کد unlock رو بهت میده...

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
یادم نمیاد این سوال رو اینجا پرسیدم یا نه ولی میخواستم ببینم الان وضعیت خز بودن K850 به چه صورتی هست. از چند نفر پرسیدم یکی گفت بد نیست یکی گفت افتضاح خز شده حالا یکی که درست حسابی میدونه بیاد بگه.:D

ممنون

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
خب منم HD خریدم، فقط گیرِ این برنامه آریو اقلیمشم :D
با گارانتی پرشین تله کام از تجارت الکترونیک تو پایتخت به قیمت 800000 تومان البته برنامه آریو اقلیم نداره :D

LiQu!d OceL0T

کاربر سایت
Jun 11, 2007
332
نام
هاشم
خب منم HD خریدم، فقط گیرِ این برنامه آریو اقلیمشم :D
با گارانتی پرشین تله کام از تجارت الکترونیک تو پایتخت به قیمت 800000 تومان البته برنامه آریو اقلیم نداره :D
به به بهت تبریک میگم آقا علیرضا مبارکت باشه. علیرضا جان یکم گرون نخریدی منظورم یه 100 , 150 تومنی هست. من شنیده بودم ارزون شده بود .
اینهو که قیمتش تکون نخرده شایدم بخاطر گرانتیش باشه.
درکل مبارکت باشه
حرف نداره :biggrin1: دایموند چطوره؟

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
به به بهت تبریک میگم آقا علیرضا مبارکت باشه. علیرضا جان یکم گرون نخریدی منظورم یه 100 , 150 تومنی هست. من شنیده بودم ارزون شده بود .
اینهو که قیمتش تکون نخرده شایدم بخاطر گرانتیش باشه.
درکل مبارکت باشه
حرف نداره :biggrin1: دایموند چطوره؟
مرسی ... :love:
نه بابا ! ارزون هم خریدم ... تو سایت خودِ Persian Telecom زده 830 ! دایاموند فقط خوشگله ... :D !

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,843
نام
علی متالیکا
یادم نمیاد این سوال رو اینجا پرسیدم یا نه ولی میخواستم ببینم الان وضعیت خز بودن K850 به چه صورتی هست. از چند نفر پرسیدم یکی گفت بد نیست یکی گفت افتضاح خز شده حالا یکی که درست حسابی میدونه بیاد بگه.:D

ممنون
خیلی هم گوشی خوبیه خودم که ازش راضیم :biggrin1: یعنی خواسته هایی که من از یه گوشی دارم رو براورده کرده :-" به نظر من هنوز تا خزیدن فاصله داره:biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر