موبايل!

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
الان بهترین گوشی ای که میشه با 400 تومن خرید چی هست . خز نبودن خیلی مهمه برای این دوستم لطفا زود تر جواب بدید.

ممنون

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
الان بهترین گوشی ای که میشه با 400 تومن خرید چی هست . خز نبودن خیلی مهمه برای این دوستم لطفا زود تر جواب بدید.

ممنون

بستگی به خواسته هاتون داره . اگه دوربین میخواهید 8510 سامسونگ c905 سونی اریکسون و 8800 سامسونگ که البته 50 تومنی گرونترن . البته ke990 ال جی هم فوق العادس با قیمت 250 تومن. با 450 میتونید اومنیا بخرید با ویندوز موبایل و دوربین 5 مگا پیکسل . البته ان 82 و ان 85 هم هست که خز شده . کاربرد شما چیه ؟

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
بستگی به خواسته هاتون داره . اگه دوربین میخواهید 8510 سامسونگ c905 سونی اریکسون و 8800 سامسونگ که البته 50 تومنی گرونترن . البته ke990 ال جی هم فوق العادس با قیمت 250 تومن. با 450 میتونید اومنیا بخرید با ویندوز موبایل و دوربین 5 مگا پیکسل . البته ان 82 و ان 85 هم هست که خز شده . کاربرد شما چیه ؟
این دوست من حتما میخواد که سیستم عامل داشته باشه گوشی حالا Win Mobile یا UIQ یا Simb زیاد فرق نداره فقط داشته باشه دوربین خفن هم زیاد لازم نداره برای همینه که خودش بیشتر از 5800 نوکیا خوشش اومده.

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
این دوست من حتما میخواد که سیستم عامل داشته باشه گوشی حالا Win Mobile یا UIQ یا Simb زیاد فرق نداره فقط داشته باشه دوربین خفن هم زیاد لازم نداره برای همینه که خودش بیشتر از 5800 نوکیا خوشش اومده.
یه پیشنهاد میکنم بگو هیچ وقت i900 Omnia نگیره ! اصلا بگو Windows Mobile نباشه
همون 5800 بگیره از همش بهتره !

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
دلیلت چیه علی؟:D
دلیل میخوای ؟ برو به دوستت بگو حتما اومنیا بخره واقعا گوشیه توپیه اصلا حرف نداره ! :smile:
پ.ن : مرگ بر Windows Mobile :sick: :sick: :sick:
پ.ن 2 : از نظر من بگو Palm Pre که اومد بگیره جدی ترین رقیب آیفون هست از لحاظ سخت افزاری از آیفون ضعیف تره ( یه ذره البته ) ولی OS خیلی توپه برو یه چند تا ویدئو از تو You tube ازش ببین !
ممد این علی رو میشناسی که فقط از اون گوشت کوب خوشش میاد :p :biggrin1:
از اون دمپایی که تو داری خیلی بهتره ! :D

آخرین ویرایش:

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,804
نام
امین
این علی یه مدت گوشی داداشه یکی از دوستاش(:D) دستش بود بعد Windows Mobile هم بود و از اونجایی که بلد نبود باهاش کار کنه و برنامه ای بریزه روش کلا با Windows Mobile چپ افتاده:D زیاد جدی نگیرینش:)

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
این علی یه مدت گوشی داداشه یکی از دوستاش(:D) دستش بود بعد Windows Mobile هم بود و از اونجایی که بلد نبود باهاش کار کنه و برنامه ای بریزه روش کلا با Windows Mobile چپ افتاده:D زیاد جدی نگیرینش:)
امین میام خفت میکنما ! :D ساکت شو بابا :D
نه خدایی تاچش شدید ت*می بود الان با گوشی خودم که مقایسه میکردم گریم میگرفت جون تو :D
و ... مشکلات دیگه که به ممد خودش گفتم !
ببین در کل پیشنهاد من آیفون هست این گوشی کاری کرد که همه شرکت به گ* رفتن ! جواد اینو هم قبول نداری ؟
کاری که دو سال پیش Apple کرد هنوز غول تولید کننده گوشی که نوکیا باشه نتونسته بکنه !
شاید اگه بولوتوثش بدرد ایرانی جماعیت میخورد الان اینقدر ملت متنفر نبودن ازش !
یه کار دیگه هم میشه کرد اونم اینه که همین الان گوشیمو بدم به جواد واسه یه هفته ... اگه نرفت خودش یکی نگرفت من سرمو می زنم
فقط کافیه 1 ساعت باهاش کار کنید اون موقع میدنید که این گوشی چه نعمتیه !
منم فقط واسه این ازش طرفداری میکنم چون تنها گوشی تو عمرم دیدم که تمام امکانات و معایبش با من سازگاره
چرا راه دور بریم ؟
الان نمی بینید چقدر بازی از شرکت های بزرگ واسش ساخته شده
شرکت هایی که تا الان بازی ساختن براش :
Square enix ,Bethesda , Konami , SEGA , Namco , EA , THQ , Ubi Soft و ...
فکر کنم یه کارایی هم میخواست ID بکنه !

آخرین ویرایش:

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
منم فقط واسه این ازش طرفداری میکنم چون تنها گوشی تو عمرم دیدم که تمام امکانات و معایبش با من سازگاره
خوب تو مشکلت اینه استثنایی هستی :p :D
بیخیال تاپیک رو به گند کشیدم با 2 تا اسپم :D

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
عجب نظرات جالبی !!!
مطمئنا ایفون بخاطر مولتی تاچ بودن و همینطور سازگاری بسیار خوب برنامه هاش با سخت افزار و همچنین امکانات بسیار بالای اینترنتش زبانزده ولی این مشخصات فقط واسه یک گروه خاص جالبه در صورتی که الان مانور شرکتهای بزرگ روی دوربینه . حتی شرکتهایی مثل htc هم داره دوربین ppc هاشو با کیفیت تر میکنه چون میدونه یه برگ برندس . البته ویندوز موبایل سیستم عاملیه که کاربرد اداری داره و میشه گفت که یک میز کار بسیار کامله . در حالی که سیمبیان و مکینتاش بیشتر جنبه تفریحی و سرگرمی داره .
در مورد اومنیا هم ایراد بزرگش رم پایین گوشیه بطوری که بعد از باز کردن و بستن چند برنامه قسمت اعظمی از رم گوشی اشغال میشه و بهمین خاطر کند میشه .
در هر صورت آیفون یه گوشی عالیه که اگه دو سه موردش رو که دچار عقب ماندگی هستش رو بی خیال بشید واقعا یه شاهکار به تمام معناست .

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
در هر صورت آیفون یه گوشی عالیه که اگه دو سه موردش رو که دچار عقب ماندگی هستش رو بی خیال بشید واقعا یه شاهکار به تمام معناست .
مهدی جان میشه بگی این 2 3 مورد چیا هستن ؟

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
Xperia X1 هم مثل آیفون هست از نظر Touch ؟ ( منظورم اینه که حتماً قلم میخواد یا با انگشت هم میشه زد ؟ )
میشه بگین مولتی تاچ یعنی چی ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر