موبايل!

789

کاربر سایت
Oct 17, 2005
846
نام
رامتین
نوشته شده توسط Dant3:
کسی می دونه N72 چنده؟
یه سوال دیگه چطوری باید Memory Card رو فرمت کنم؟ :confused:
n72 رو نمیدونم ولی 71 تو 450 تومن هست. 72 هم باید تو این حدود ها با 100 تومن اختلاف باشه . در مورده فورمت هم ارگ رم ریدر داشته باشی وقتی که کارت رو میزاری تو رم ریردر یه درایو مجازی ایجاد میشه که یه کلیک راست بقیشم که استاد میشه یا از تو گوشی میری تو قسمته مموری اپشن رو میزنی فرمت هست انتخاب تموم

کرش عزیز N70 هم تو همون قیمتی هست که میخوایی بخری.

Last edited by a moderator:

CRASH

کاربر سایت
Sep 24, 2005
383
نام
مهدی
به نظر من نگیر
اگه قبلا سری 60 نوکیار رو داشتی می دونستی که ارزش این سری به نرم افزار های فراونش است.
به علت عدم سازگاری با نرم افزار های قدیمی ( خودم با چشم های خودم دیدم ) پیش نهاد می کنم که نگیریش .
من خوم 6630 دارم و به برنامه های سری 60 معتاد شدم .
الان قیمت N70 ندارم(یادم تا 350 هم اومده بود ولی بالا رفت) ولی من باشم N70 می خرم . چون سیستم عاملش 8.1 است که بهترین سیستم عامل سری 60 است .
دوربینش هم بهتره ولی باز هم مادون قرمز(انفرارد) نداره .
من اگه بخوام گوشیم رو عوض کنم N70 یا N73 رو می خرم .
به نظر میاد کنسول های دستی رو دوست داری
گه این طوره سیستم عامل های 6 و 7 و 8 و 8.1 می تونن بازی های Ngage رو اجرا کنن پس با این وضع اگر 6680 و N70 و 6681 و N90 و 6630 و N73 و 6670 و 7610 و ... رو بخری در واقع می تونی ادعا کنی 3 تا کنسول های دستی روز رو داری .
در باره سونی اریکسون هم گوشی های خوبی هستند ولی برنامه های جاوا رو اجرا می کنند که خیلی کمتر از سری 60 است و سری 60 برنامه های جاوا رو هم اجرا می
کنه(حتی 9.1 و 3250)
اگه سری 60 خریدی توی برنامه هاش کمکت می کنم .
اها درسته پس n70 کیفیت صدا و ای سی دی و فیلم برداریش خوبه؟ به مشخصات کلی میدی ازش؟ممنون؟
آقا یدونه w800 بگیر فکر کنم ترفای 310-20 الان باید باشه ، بقیه پولتم یدونه handsfree بخر .... 512 مگ memory stick رایگان داره ، تا خرخره پرش کن اکولیزر هم مگاباس .... مغزت میلرزه . عیب و ایرادم که هیچ وقت تو کارای se نیست . از من به شما گفتن نوکیا همیشه لنگه .
اره درسته که سونی اریکسون اخره صداصت ولی برنامه خوریش مشکل داره ...منم بیشتر میخوام برنامه بریزم روش نه به خاطر اهنگ ؟و میخوام هم که دوربینش با کیفیت باشه چون برای فیلم و موزیک پی اس پی رو دارم..

Death Knight

کاربر سایت
کاربر سایت
Sep 22, 2005
1,100
نام
امید
میخوام هم که دوربینش با کیفیت باشه چون برای فیلم و موزیک پی اس پی رو دارم..
اگه دوربین میخوای W810 از N70 قویتره از نظر دوربینی. قیافشم به نظره من خیلی خوبه W810.

CRASH

کاربر سایت
Sep 24, 2005
383
نام
مهدی
نوشته شده توسط Death Knight:
اگه دوربین میخوای W810 از N70 قویتره از نظر دوربینی. قیافشم به نظره من خیلی خوبه W810.
ولی از نظر برنامه خوری مشکل داره من یه گوشی میخوام فایل های سیس روش بیاد

xenophile

کاربر سایت
Mar 21, 2006
574
من یک سری برنامه هایی توی یه رم دارم بعد یه رم جدید خریدم حالا میخام برنامه های رم قبلی رو کپی کنم روی این رم جدیده . ( همون برنامه های خود گوشی (سیمبین 8 ) مثل adobe acrobat و ...)

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,804
نام
امین
میشه از طریق مموری ریدر بریزش رو هارد و بعد از طریق مموری ریدر بریزیش تویه مموری جدید.
همه مغازه های موبایل فروشی این کار رو میکنن(البته اگه مموری ریدر نداری);)

SamFisher

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,583
نام
امید
سلام دوستان
قبلا من این سوالو پرسیدم ولی جواب نگرفتم
یه گوشی میخوام دو رو برای 200 تومن
مثل K700 .
فقط هم سونی اریکسون !!! یه چیزی مثل K700 جدیدتر نیومده ؟! اگه نوکیا هم چیزی هست بگین
غیر از 6600 !

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
سلام دوسته عزیز راستش یه گوشی خوب واست سراغ دارم مثل 6630 اما با این قیمتی که گفتی یعنی دورو بر 200 تومان فقط نه سونی هست نه نوکیا!!! یعنی دوربین 1.3 مگاپیکسل فلاش مموری می خوره اینفرارد و بلوتوث هم داره خوب این گوشی سامسونگ ایکس ۷۰۰
واقعا واسه شما بهترین انتخابه حالا تصمیم با خودته اما من که می گم واقعا هم از نظر قیمت و هم کارایی واقعا عالیه فقط سامسونگ هست ;) در ضمن فلاش هم داره :) اینم عکسش

Attachments

• 10403-0.jpg
    10403-0.jpg
    42.3 KB · مشاهده: 27

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
سلام
گفتم چون این تاپیک موبایل هست همین جا هم مطرح کنم!
در مورد سیم کارت های تالیا کمی اطلاعات می خواستم
ثبت نامش در مشهد اغاز شده.....منتها معایبی که ازش گفته میشه خیلی نگران کننده هست
دوستانی که این سیم کارت رو دارند می تونند توضیحاتی بدند؟

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
نوشته شده توسط Behzadr:
سلام
گفتم چون این تاپیک موبایل هست همین جا هم مطرح کنم!
در مورد سیم کارت های تالیا کمی اطلاعات می خواستم
ثبت نامش در مشهد اغاز شده.....منتها معایبی که ازش گفته میشه خیلی نگران کننده هست
دوستانی که این سیم کارت رو دارند می تونند توضیحاتی بدند؟

بهزاد جون چه معايبي يكم توضيح بده.

تو تهران كه اومد اوايلش انتن دهيش خيلي افتضاح بود ولي جديدا بهتر شده تو مشهد هم فكر كنم اوايل كار يكم مشكل داشته باشه ولي به مرور خوب ميشه.

فقط مشكلش اينه كه هر ماه بايد شارژ كني مثلا اگه 10 تومن تو حسابت باشه در ماه حتي 2 تومنم حرف نزني بايد سر ماه شارژ كني.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر