موبايل!

unR3aL

کاربر سایت
Apr 20, 2008
861
نام
اويس
پس تو رنج 300 چی بگیرم؟!
n81 هم که 340 ! :biggrin1: ارزون نمیشه ؟!
حاجی یکم بیشتر صبر کن. بالاخره الان گوشی داره که. یکم صبز کن پول بیشتر دستت بیاد بعد برو بگیر.

ali954

کاربر سایت
Nov 18, 2007
1,080
نام
علی
من خودم k850 دارم اول میخواستم n73 ME بگیرم ولی به چند دلیل k850 رو گرفتم
1:دوربین 5mp که دیگه کیفیتش بر همگان معلومه:biggrin1:
2:کیفیت صداش به نظر من خیلی خوبه ولی از نظر بلندی به 73 نمیرسه (بلندی نه کیفیت)
3:صفحه LCD با قابلیت لمس البته فقط ناحیه پایین گوشی
ولی از نظر صفحه کلید به نظر من زیاد خوب کار نشده و ممکنه در SMS یا بعضی بازی ها به مشکل بخوری
کلا گوشی خوبیه مخصوصا اگر به دوربین اهمیت میدی

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
پس تو رنج 300 چی بگیرم؟!
n81 هم که 340 ! :d ارزون نمیشه ؟!

W890 خوبه ها...از این گوشی های باریکه...

sonyericsson-w890-00.jpg

sonyericsson-w890-01.jpg

se-walkman-w890.jpg

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
من خودم k850 دارم اول میخواستم n73 ME بگیرم ولی به چند دلیل k850 رو گرفتم
1:دوربین 5mp که دیگه کیفیتش بر همگان معلومه:biggrin1:
2:کیفیت صداش به نظر من خیلی خوبه ولی از نظر بلندی به 73 نمیرسه (بلندی نه کیفیت)
3:صفحه LCD با قابلیت لمس البته فقط ناحیه پایین گوشی
ولی از نظر صفحه کلید به نظر من زیاد خوب کار نشده و ممکنه در SMS یا بعضی بازی ها به مشکل بخوری
کلا گوشی خوبیه مخصوصا اگر به دوربین اهمیت میدی

زیاد گوشی رو اذیت نکنیا...یه مشکل عجیب این مدل داره که برای گوشی مادر خودم پیش اومد.

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
اذیت مثلا چی؟ چه مشکلی:biggrin1:؟

مثلا زیاد کاری نکن که به LCD فشار بیاد.روشناییش رو کم کن.در ضمن خیلی از این بلندگوش استفاده نکن.
برای مادر من LCD ش پرید.فرستادم تهران با 25000 تومان مشکلش حل شد.مثل این که نرم افزاری هم بود. ;)

ali954

کاربر سایت
Nov 18, 2007
1,080
نام
علی
مثلا زیاد کاری نکن که به LCD فشار بیاد.روشناییش رو کم کن.در ضمن خیلی از این بلندگوش استفاده نکن.
برای مادر من LCD ش پرید.فرستادم تهران با 25000 تومان مشکلش حل شد.مثل این که نرم افزاری هم بود. ;)

خوب مشکل نرم افزاری رو 25 تومان گرفت؟
خوب نمیشه اهنگ گوش نکرد یا با lcd کار نکرد که.... پس چی کنم:D
البته lcd 850 فوق العاده حساسه من از روی قاب کریستالی اروم لمس میکنم سریع انجام میشه
نمیدونم حالا چطوری استفاده کنم اون مشکل پیش نیاد

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
خوب مشکل نرم افزاری رو 25 تومان گرفت؟
خوب نمیشه اهنگ گوش نکرد یا با lcd کار نکرد که.... پس چی کنم:D
البته lcd 850 فوق العاده حساسه من از روی قاب کریستالی اروم لمس میکنم سریع انجام میشه
نمیدونم حالا چطوری استفاده کنم اون مشکل پیش نیاد

نگاه کن آهنگ با هدفون گوش کن :D
اما Brightness رو کم کن که مصرف باطری هم کم بشه... ;)

Zombie

کاربر سایت
Sep 3, 2008
437
این گوشی صداش چه جوریه؟کیفیت تصویر؟:d یکم بشتر توضیح بده!
الان w960 تو بازار موجوده؟ اگه آره چنده؟ قیمتش چنده؟(دست دوم)چی؟

آخرین ویرایش:

shadmehr_m

کاربر سایت
May 19, 2008
881
W960 با گارانتی اصلی 430 تومان..به پولت نمیرسه....تو رنج 300 بهترین گزینه P1i البته اگه 350 بتونی بدی N78 بهترین گزینست...K850 رو بیخیال شو به نظر من...دوربینشو تست کردم چنگی به دل نزد...اصلن ارزش 335000 تومن رو نداره..

آقا یه سوال : این پروفایل ها یعنی چی؟ نوکیای من اینها رو نداشت یعنی اینها چه فرقی با هم دارن:

in car ( در ماشین )
Home
office

اینها چه فرقی با نرمال و outdoor دارن چون این دو تا رو میدونم . ولی سه تای قبلی چی میشه؟

بعد دوربین k810 تو روز هم اگه فلاشش رو اتومات باشه فلاش میزنه؟ خاموش کنم؟ یا نه تو روز روشن فلاش نمیزنه اوتوماتیک؟

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
این گوشی صداش چه جوریه؟کیفیت تصویر؟:d یکم بشتر توضیح بده!
الان w960 تو بازار موجوده؟ اگه آره چنده؟ قیمتش چنده؟(دست دوم)چی؟

K850 که صداش به نظر من خوبه.
از نظر کیفیت تصویر و این حرفا هم مشکلی نداره.

W960 با گارانتی اصلی 430 تومان..به پولت نمیرسه....تو رنج 300 بهترین گزینه P1i البته اگه 350 بتونی بدی N78 بهترین گزینست...K850 رو بیخیال شو به نظر من...دوربینشو تست کردم چنگی به دل نزد...اصلن ارزش 335000 تومن رو نداره..

نه خدا وکیلی چطوری دوربینش رو تست کردی چنگی به دلت نزده ؟
پسر مگه Siemens S65 دست گرفتی که میگی دوربینش بدرد نمی خوره ؟
K850 لنزش CyberShot هست.از هر چیز و تو هر موقعیتی و با هر تنظیمی که نمیشه با دوربینش عکس تر و تمیز گرفت.باید تنظیماتش رو بر اساس شرایط منظره ای که می خوای عکس بگیری ست کنی...
این پروفایل ها برای زمان ها و مکان های مختلف استفاده میشه.
فلاش رو هم روی Auto بذار.در ضمن Scenes رو روی Twilight Portrait بذار.

shadmehr_m

کاربر سایت
May 19, 2008
881
عزیز من میدونم که این پروفایل ها برای زمان ها و مکان ها استفاده میشه ! دیگه ترم 15 زبانم در این حد حالیم هست :cheesygri منظورن من این بود که از نظر صدایی این 3 تای بالا چه فرقی با اون دو تا یعنی normal و outdoor دارن؟

بعد بهترین تنظیمات واسه عکس کرفتن توی k810 چیه؟ البته فقط توی روز رو میخوام.

این Twilight Portrait چی کار میکنه؟

k850 هم دوربینشو تست کردم با n95 واقعن در حد 5 نبود دوربینش..اگه 260 تومن باشه به نظرم میارزه خریدنش

بعد آخرش جواب شوال رو دقیق ندادی....من پرسیدم فلاش رو Auto باشه تو روز نور میزنه؟ میخوام کسی تو روز نفهمه دارم عکس میگیرم واسه همین پرسیدم.

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
عزیز من میدونم که این پروفایل ها برای زمان ها و مکان ها استفاده میشه ! دیگه ترم 15 زبانم در این حد حالیم هست :cheesygri منظورن من این بود که از نظر صدایی این 3 تای بالا چه فرقی با اون دو تا یعنی normal و outdoor دارن؟

بعد بهترین تنظیمات واسه عکس کرفتن توی k810 چیه؟ البته فقط توی روز رو میخوام.

این Twilight Portrait چی کار میکنه؟

k850 هم دوربینشو تست کردم با n95 واقعن در حد 5 نبود دوربینش..اگه 260 تومن باشه به نظرم میارزه خریدنش

Twilight Portrait برای هر حالتی به نظر من بهترین عکس ها رو می گیره.بهترین تنظیم هم اینه که روی همین بذاری...

K850 تنظیم نشده معلومه در حد 5 نمیگیره.بیا تا با تنظیم شدش برات عکس بگیرم بشینه باهات حرف بزنه...
تفاوت این Profile ها رو دقیقا یادم نیست.تو Setting گوشی برو ببین اینا رو هر بار که انتخاب می کنی چه تغییراتی ایجاد می کنه...
بسته به نور محیطی که توش عکس میگیری هم فلش ممکنه بزنه یا نزنه...اگر می خوای کسی نفهمه که بهتر هست خاموش بذاری...

shadmehr_m

کاربر سایت
May 19, 2008
881
مرسی.
یه گزینه دیدم تو تنظیمات دوربین ... به نام کیفیت عکس . دو تاگزینه داشت :

Fine خوب
Normal معمولی

پیش فرض روی نرمال بود..گذاشتم روی fine دیدم عکس بی کیفیت تر شد!!! واقعا نرمال بهتره؟

بعد من آخر نفهمیدم توی روز بیرون خونه...فلاش رو اتومات باشه نور میزنه؟ چون میخوام کسی نفهمه دارم عکس میگیرم مثلن.

بعد یه سولا بعضی مواقع تو خونه به جای IR-TCI اینو میزنه : CALLS only فقط تماس گرفتن! بعد در این حالت حتی اگه آنتنم فول باشه ...با تلفن خونه که گوشیمو میگیرم یا اشغال میزنه یا میگه در دسترس نیست....قضیه چیه؟ در این حالت فقط میشه با گوشی تماس گرفت؟ نمیشه به گوشی زنگ زد؟ ( یعنی نمیگیره گوشی رو )

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر