موبايل!

freedom

کاربر سایت
Jun 7, 2006
1,377
نام
رضا
آخه سمت چپيه اصلا عكساي دوربين رو نشون نميده! سمت راستي هم اول عكساي دوربين هست بعدش ميشه عكساي مموري . ولي ناقص . مثلا تو فولدر والپيپر 500 تا عكس دارم يه 20 تاش رو كه نشون ميده فولدرش عوض ميشه و ميره تو لاو!

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
آخه سمت چپيه اصلا عكساي دوربين رو نشون نميده! سمت راستي هم اول عكساي دوربين هست بعدش ميشه عكساي مموري . ولي ناقص . مثلا تو فولدر والپيپر 500 تا عكس دارم يه 20 تاش رو كه نشون ميده فولدرش عوض ميشه و ميره تو لاو!

کلا کاراییش برای عکس هست.
سمت چپی توی K800 و K810 عکس رو بزرگ نشون میده اما سمت راستی به صورت لیست.

mst.lord

کاربر سایت
Jun 12, 2008
4
سلام
بروبچ اول بگید نوکیا 6233 سری چنده وچه نوع بازی هایی روش نصب میشه بعد هم چنتا بازی توپ برای نوکیا 6233 بذارید.
راستی طرز نصب یا کپی این بازی هارو برروی گوشی به من توضیح بدید ممنونم
ما همیشه شما رو دعا میکنیم.

unR3aL

کاربر سایت
Apr 20, 2008
861
نام
اويس
بروبچ اول بگید نوکیا 6233 سری چنده
Java Platform
وچه نوع بازی هایی روش نصب میشه بعد هم چنتا بازی توپ برای نوکیا 6233 بذارید.
اینو باید تو تاپیک بازیهای جاوا و سیمبین درخواست بدی.
راستی طرز نصب یا کپی این بازی هارو برروی گوشی به من توضیح بدید ممنونم
USB اگه داری وصل می کنی بعد فایل هایی که گرفتی رو روش میریزی بعد USB رو در میاری و از داخل خود گوشی نصب می کنی. اگرم USB نداره باید از طریق بولوتوث بگیری.
ما همیشه شما رو دعا میکنیم.
ما هم همینطور

unR3aL

کاربر سایت
Apr 20, 2008
861
نام
اويس
قیمت با گارانتی اصل بگو !
2.به نظرت n73 or k850 ؟!

دوربین های گوشیهای سونی اریکسون از نظر عکاسی همیشه نسبت به نوکیا برتری داشته ولی فقط از نظر عکاسی. اگه با دوتا دوربین 5 مگاپیکسل از هر دو برند عکس بگیری عکس های سونی اریکسون قوی تر از نوکیاست ولی اگر فیلم بگیری تفاوت قابل لمسی بینشون میبینی، گوشی های نوکیا از نظر فیلمبرداری نسبت به سونی اریکسون برتری بسیار بیشتری دارند.
بریم سر اصل مطلب ببین هر کدوم یک مزیتی داره. باید برای مشکلات و مزیت هاشونو بخونی بعد ببینی کدوم یکی بهتره. به نظرم من هیچکدوم از اینهارو نگیر!;)
N73 خیلی قدیمی شده دیگه و K850 کلیدهای جهت نماش جای بسیار مسخره ای قرار داده شده و کار کردن باهاش خیلی مشکله.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر