موبايل!

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,806
نام
امین
کسی نمیدونه؟! باید فایلهاش رو تو یه سری فولدر تو مموری پیست میکردی تا تمه به صورت کامل بیاد یادم نیست چی ها بودن!
کسی میشه بگی کدوم فایل رو تو کدوم فولدر بریزم و .... ؟!

x_box_360

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,324
نام
جلال
سلام منم یه p1 گرفتم .چطوری توش برنامه بریزم دانلود کردم سی دی یرنامه هم نصب کردم ولی وقتی وصل میکنم میندازم تو رم ولی تو گوشی هیچی نی باید چه کار کنم همینطور اهنگ و تم ؟؟؟؟؟؟؟

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,806
نام
امین
سلام منم یه p1 گرفتم .چطوری توش برنامه بریزم دانلود کردم سی دی یرنامه هم نصب کردم ولی وقتی وصل میکنم میندازم تو رم ولی تو گوشی هیچی نی باید چه کار کنم همینطور اهنگ و تم ؟؟؟؟؟؟؟
از file manager گوشیت برو جایی که فایل ها رو ریختی و بعد اجراش کن دیگه! کاری نداره...
تم ها رو باید تو فولدر مخصوص خودش که به همین اسمه بریزی برنامه ها هم بریز تو other مثلا...

Good Boy

کاربر سایت
Apr 9, 2007
842
نام
K1
امین دقیقا توی همین Recourse باید فایل ها رو بریزی.البته نه توی مموری کارت دستگاه بلکه در درایو C و در ضمن حتما از فولدر Recourse اصلی گوشیت یک کپی بگیر و توی کامپیوتر داشته باش و یک چیز دیگه اینکه بعد از اینکه فایل ها رو ریختی باید گوشی رو خاموش روشن کنی تا تغییرات رو ببینی.
..................
UPDATE:
IQ این فایلی که برای دانلود گذاشتی که زبانش روسیه و اسم فولدر هاش هم روسیه , خب از کجا بفهمیم چیه:D

آخرین ویرایش:

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,806
نام
امین
امین دقیقا توی همین Recourse باید فایل ها رو بریزی.البته نه توی مموری کارت دستگاه بلکه در درایو C و در ضمن حتما از فولدر Recourse اصلی گوشیت یک کپی بگیر و توی کامپیوتر داشته باش و یک چیز دیگه اینکه بعد از اینکه فایل ها رو ریختی باید گوشی رو خاموش روشن کنی تا تغییرات رو ببینی.
تو همون فولدر اصلیش؟!
اخه تو Recourse 2 تا فولدر دیگه هم هست!

پ.ن:
یه عضو تحریریه باید بلد باشه:D!
گوگل ترانسلت برو:D

آخرین ویرایش:

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,806
نام
امین
من تم گرفتم ولی ابکوناش چطوری عوض میشه
یه سری تم ها هستن که نمیشه ایکون هاش رو عوض کرد(یعنی خوده سازنده ایکون واسش نزاشته و فقط یه تم ساده هست) یه سری تم ها هم هستن که همراهش همه چیز هست(مثل رینگتون مخصوص و ایکون و...) که طریقه ی نصبش تو همین صفحه هست!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر