موبايل!

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,804
نام
امین
سلام.
اهورا مبارکه
72.gif
72.gif

من که تا حالا برای i-mate دنباله برنامه نگشتم ولی برات میگردم..

xenophile

کاربر سایت
Mar 21, 2006
574
سلام دوستان
من میخام گوشی بخرم , 7610 به نظرم با پولی که من دارم مناسبه . میخاستم ببینم کسی اطلاعات کاملی در مورد این گوشی , قیمت , و مقایسه با گوشی های دیگر داره به ما بگه .
فقط اطلاعات کاملی بدید . خیلی ممنون .;)

xenophile

کاربر سایت
Mar 21, 2006
574
سلم دوستان
من میخام گوشی بخرم , 7610 به نظرم با پولی که من دارم مناسبه . میخاستم ببینم کسی اطلاعات کاملی در مورد این گوشی , قیمت , و مقایسه با گوشی های دیگر داره به ما بگه .

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,804
نام
امین
سلام.
اول بگو ببینم چی قدری پول داری؟؟؟؟
دوما موبایلی میخوای که روش برنامه نصب بشه؟؟؟ (البته فکر نکنم به کارت بیاد)
سوما برای مقایسه دو موبایل با هم به سایت gsmarena برو بعدش موبایلت رو انتخاب کن بعد سمت چپ صفحه گزینه ی compare رو انتخاب کن بعد نصف صفحه از اول لود میشه اونجا مارک گوشی که میخوای انتخاب کن باز صفحه لود میشه و موبایلت رو انتخاب کن بعد دوباره صفحه لود میشه و 2 گوشی رو با هم مقایسه میکنه:cheesygri

saeedrz

کاربر سایت
Apr 20, 2006
118
نام
SAEED
نوشته شده توسط xenophile:
سلم دوستان
اقا من W550i دارم خیلی هم عالیه هم از 7610 ارزونتره هم تواناییهاش بیشتره
اقا حرف نداره قیمتش هم حدود 220 هزار تومان میباشد

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
رهامه دیگه....
اینروزا این گوشتکوب چراغدارها هر کاری انجام میدن.
دفترچه که هستن.ساعت که هستن.عکس و فیلم هم که میگیرن.به اینترنت هم که وصل میشن.سر صبحی ادای خروس هم در میارن.اتوبوسو به دیسکو هم تبدیل میکنن.اطلاعات رد و بدل میکنن.تازه.....تلفن هم میزنن!!!
فردا پس فردا یه دفعه دیدی مرغم هم بریون میکنن میدن دستت.حرکات موزون و هلیکوپتری و .....هم دیگه روشاخشونه
باتشکر....

Dant3

کاربر سایت
Mar 13, 2006
768
نام
سحر رضوی
فقط 7610 نگير، من دارم، زياد هم گوشي خوبي نيست. البته من با گوشيم فقط بازي مي كنم الانم فكر كنم 54 تا بازي توش باشه (گوشي بيچاره اونقدر باهاش بازي مي كنم كه كاملا احساس مي كنم مي خواد منو با جفت دستاي نداشتش خفه كنه.فكر كنم همش داره آرزو مي كنه كه ايكاش موبايل نبود)
البته پخش MP3 خوبي داره و اگر نور كافي باشه عكسها هم نسبتا كيفيت رضايت بخشي دارن. من 270 تومن خريدم ولي الان فكر كنم حدود 230 يا حتي پائين تر باشه.

البته يكمي كه الان دارم فكر مي كنم مي بينم نه بيچاره گوشي بدكي نيست. تا الان كه براي من خوب كار كرده :cheesygri
شايد بشه گفت انتخاب خوبي باشه. البته بستگي به اين داره براي چي بخواي!
من خودم فقط براي دوربين و گيم از گوشيم استفاده مي كنم و اگر N-Gage دوربينم داشت حتما N-Gage مي گرفتم :cheesygri

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر