موبايل!

Ram1n

다이나 밋
ناظم انجمن
Jul 5, 2007
6,560
نام
رامین
من روزنامه ی بزرگراه فناوری رو که نگاه میکردم نوشته بود اومده فکر کنم
قیمت هم داده بود ( دقیقا یادم نیست
n96 هم هنوز نیومده تو سایت نوکیا هم زده coming soon .
الان داشتم امکانات n96 رو بررسی میکردم چیز خیلی معرکه ای هست
خیلی خفن امکانات داره
از نظر امکانات هم به غیر از DVB-H و حافظه فرق زیادی با N95 8GB نداره تازه infrared هم که نداره.
سلام یه سوال دیگه
الان از DVB-H و GPS توی ایران میشه استفاده کرد ؟
آره میشه استفاده کرد فقط اون DVB-H تو تهران راه افتاده اونم بصورت محدود.

Good Boy

کاربر سایت
Apr 9, 2007
842
نام
K1
سلام

یک خبر فوق العاده عالی برای اونهایی که P1 دارن , البته شاید قدیمی باشه ولی من تازه فهمیدم!:biggrin1::love:

سونی اریکسون اعلام کرده که پس از آماده شدن UIQ 4.0(نسل بعدی سیستم عامل) کسانی که گوشی P1 دارن به صورت رایگان میتونن سیستم عامل گوشیشون رو به این نسخه ارتقاء بدن!/:)
..............
جریان از این قرار بوده که خیلی از کسانی که P1 دارن اعتراض کردن که P1 همون P990 هست با یک طرح جدید و 64 MB رم اضافی! و در نتیجه سونی اریکسون هم تصمیم گرفته که به P1 دار ها یک حال اساسی بده.
در ضمن WiMax هم به گوشی قراره اضافه بشه.این پلتفرم جدید(UIQ 4) در 2008 Q3 قراره که عرضه بشه.:love:
نسل بعدی پلتفورم(UIQ 4) قراره که با iphone رقابت کنه.

Roxas

کاربر سایت
Jul 18, 2006
770
نام
نامعلوم
سلام

من الان یک w580i دارم،میخوام یک موبایل جدید بگیرم.برام خیلی مهمه موبایلم جوری باشه که بتونم 1 ساعت باهاش ور برم،یعنی امکاناتش زیاد باشه،کیفیت عکس هم مهمه...
خودم یکم تحقیق کردم دیدم n82 و n96 or n95 و w960 خوبن.
حالا از نظر شما کدوم؟در حد 600 تومن هم پول دارم.

ممنون اگه راهنمایی کنید.

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
سلام

من الان یک w580i دارم،میخوام یک موبایل جدید بگیرم.برام خیلی مهمه موبایلم جوری باشه که بتونم 1 ساعت باهاش ور برم،یعنی امکاناتش زیاد باشه،کیفیت عکس هم مهمه...

ممنون اگه راهنمایی کنید.

اولین انتخابت N96 باشه
ولی خوب من غیر از N96 که نه تو ایران هست نه قیمتش درست حسابی معلومه W960 رو پیشنهاد می کنم.
بعدش هم N82

[DOG]

کاربر سایت
Aug 28, 2006
644
نام
mili
یه ادم با سواد بیاد به ما از اول تا اخر n-gage رو یاد بده من یه 95 8gig دارم ولی نتونستم روش بازی بریزم
لطفا یکی از با تجربه ها یه لطفی بکنه کامل اموزش بده

در مورد ساین هم توضیح بدید؟

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,804
نام
امین
سلام

یک خبر فوق العاده عالی برای اونهایی که P1 دارن , البته شاید قدیمی باشه ولی من تازه فهمیدم!:biggrin1::love:

سونی اریکسون اعلام کرده که پس از آماده شدن UIQ 4.0(نسل بعدی سیستم عامل) کسانی که گوشی P1 دارن به صورت رایگان میتونن سیستم عامل گوشیشون رو به این نسخه ارتقاء بدن!/:)
..............
جریان از این قرار بوده که خیلی از کسانی که P1 دارن اعتراض کردن که P1 همون P990 هست با یک طرح جدید و 64 MB رم اضافی! و در نتیجه سونی اریکسون هم تصمیم گرفته که به P1 دار ها یک حال اساسی بده.
در ضمن WiMax هم به گوشی قراره اضافه بشه.این پلتفرم جدید(UIQ 4) در 2008 Q3 قراره که عرضه بشه.:love:
نسل بعدی پلتفورم(UIQ 4) قراره که با iphone رقابت کنه.
ایول کیوان
عجب خبری توپی بود:love::love:
عکسی چیزی از این UIQ 4 نیومده؟!
در هر صورت گویا چیزی شبیه به ایفون هست البته خوف تر:)

[DOG]

کاربر سایت
Aug 28, 2006
644
نام
mili
یه ادم با سواد بیاد به ما از اول تا اخر n-gage رو یاد بده من یه 95 8gig دارم ولی نتونستم روش بازی بریزم

Good Boy

کاربر سایت
Apr 9, 2007
842
نام
K1
ایول کیوان
عجب خبری توپی بود:love::love:

حال کردی نه!؟:biggrin1: , من خودم شخصا خیلی حال کردم , حساب کن گوشیمون میشه نسل بعد:love::biggrin1:

عکسی چیزی از این UIQ 4 نیومده؟!
در هر صورت گویا چیزی شبیه به ایفون هست البته خوف تر:)

همین یک دونه رو من پیدا کردم:blushing:

The-First-Real-Image-of-Sony-Ericsson-P5i-2.png

UIQ 4.0 running on a prototype unit above​

در ضمن عکس بالا مربوط به P5 هست که قراره روش UIQ 4 هم بیاد.

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
توی GSMArena می تونی P5 رو ببینی...همون P1 به صورت کشویی...
کیوان این خبرهای چپکی چیه آخه ؟
UIQ الان بحث نسخه 3.2 و 3.3 ازش هست.مخصوصا 3.2 که گفتن روی P1 به خاطر Processor قویش 100% نصب میشه از طریق Frimware.
اصلا هیچ خبری از UIQ 4 نیست.

عکس های P5 :

http://www.gsmarena.com/sony_ericsson_p5_revealed_live_again-news-504.php

عکس های گوشی جدید سونی اریکسون به نام G702 که اینطور که توی خبر هست UIQ 3.3 روش نصب هست...

http://www.gsmarena.com/beibei_gets_on_the_record_as_sony_ericsson_g702-news-507.php

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
ورژن جدید و قدرتمند uiq که پایه اون symbian v9.2 میباشد که در این ورژن نیازی به SDK جدیدی نمیباشد ! چنتا عکس ازش گزاشتم محیط بسیار زیبایی هم داره تا الان فکر کنم فقط Motorola MOTORIZR Z10 از این سیستم عامل استفاده کرده باشه

attachment.php

attachment.php
attachment.php

UIQ 3.2, the latest release of UIQ, is focused on enhanced support for network operator services, such as Instant Messaging, MMS Postcard, and Consumer Push Email. UIQ 3.2 is based on Symbian OS v9.2 and is available for UIQ Technology Licensees and Partners. Developers do not need a new SDK to develop for UIQ 3.2
Rich Messaging suite

New features have been added to the UIQ messaging suite and its design has been improved: MMS postcard, one of the new applications that meet operator requirements, allows the user to send an image from the phone as a printed postcard. An Instant Messaging (IM) client is provided for chatting with friends and for viewing their on-line status information. The IM client supports the OMA IMPS 1.2 specification and enables communication with other IM clients such as MSN and Yahoo. OMA E-Mail Notifi cation 1.0 standard offers operators the possibility to provide their customers with a push email solution.
New API's including Java MSA subset and push email

UIQ 3.2 is compliant with the Java MSA Subset (JSR-248). With this set of API's, developers can create a wide range of media-capable applications. The release includes push email API's, independent of email protocol, which enables integration of third-party email clients with UIQ messaging and making them appear as native applications.
Enhanced media experience in the web browser

The media experience in the web browser has been improved by adding support for enjoying and sharing media, for example by support for streaming video, the option to preview content before purchasing, the possibility to view or listen to content before the

Mobilestan.Net​

Ram1n

다이나 밋
ناظم انجمن
Jul 5, 2007
6,560
نام
رامین
سلام

ممنون اگه راهنمایی کنید.
n96 که نیومده (کف کردم) به نظر من n95 بگیر از هر نظر کارش درسته بعدش w960.

شما گوشیتو آپدیت کردی ؟

Roxas

کاربر سایت
Jul 18, 2006
770
نام
نامعلوم
ممنون از راهنمایی ها
حالا از بین n82 و w960 کدوم؟
از اونجایی که همه اینجا گیمر هستند،به نظرتون من با این پولم برم موب بگیرم،یا برم چند تا بازی ps3 بگیرم و با همین w580 خود بسازم؟: د ی

Good Boy

کاربر سایت
Apr 9, 2007
842
نام
K1
کیوان این خبرهای چپکی چیه آخه ؟
UIQ الان بحث نسخه 3.2 و 3.3 ازش هست.مخصوصا 3.2 که گفتن روی P1 به خاطر Processor قویش 100% نصب میشه از طریق Frimware.
اصلا هیچ خبری از UIQ 4 نیست.

:blushing:
من الان با Search کردن توی اینترت تازه فهمیدم که دروغ اول اپریل بوده!
shame.gif

...........
حالا من یه چیز میگم , امین تو چرا باور می کنی؟!
gigglesmile.gif

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر