موبايل!

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,804
نام
امین
اره خب ماله N-Gage فرق داره و مثل ماله پی سی هست ولی خب متناسب با فدرت N-Gage ولی من اون لینک رو ددم که رو 6600 امتحان کنی چون میگفتی ماله من اجرا نشده...

++++++++++++++

ویرایش:
همون طور که اطلاع دارین امروز قرعه کشی سیم کارت بود که برای دیدن نتایج به سایت شرکت مخابرات که در پایین لینکش رو میزارم برین:

http://www.irantelecom.ir/mobile/

شانس من رو تو رو خدا نگاه کنید اولویت 71 :neutral: شانسه دیگه اخه دو رقم سمت راستم 13 بود:cheesygri ولی من به این چیز ها اعتقاد ندارم:exclaim:

آخرین ویرایش:

Death Knight

کاربر سایت
کاربر سایت
Sep 22, 2005
1,100
نام
امید
اره خب ماله N-Gage فرق داره و مثل ماله پی سی هست ولی خب متناسب با فدرت N-Gage ولی من اون لینک رو ددم که رو 6600 امتحان کنی چون میگفتی ماله من اجرا نشده...
امین جان من گفتم همون SC:CT 3d که مخصوص n-gage هست رو روی 6600 تست کردم اجرا نشد.

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,804
نام
امین
نوشته شده توسط Death Knight:
امین جان من گفتم همون SC:CT 3d که مخصوص n-gage هست رو روی 6600 تست کردم اجرا نشد.
اها!!!!! مگه بازی های n-gage رو موبایل های معمولی اجرا میشه؟؟؟ فکر نکنم بشه ها...

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,804
نام
امین
نوشته شده توسط chalengeeverything:
آره بعضیهاش میشه.مثلا من سونیک و فیفا2004 N-Gage رو روی 7610 بازی میکنم.
جالبه من تا حالا ندیده بودم که بشه بازیش کرد.

فکر کنم مشکل امید ضعیف بودن 6600 هست چون بالاخره قدرت بیشتری برای اجرای بازی های n-gage رو موبایل هست...

Saman

Administrator
Sep 22, 2005
1,069
7610 از N-Gage قويتره و N-Gage از 6600.

تفاوت 7610 و N-Gage رو توي جدول زير ببينيد. يه جدول هم بود مقايسه ي سه مدل بالا كه نميدونم كجا ديدم ...

results.jpg

در ضمن گوشي دست دوم خريداريم ! 7610، 6260 ، 3230 نبود ؟ :cheesygri

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
نوشته شده توسط Capcom:
سلام
ببخشید این وسط....
کسی نمیتونی من رو راهنمایی کنه که چطوری اس.ام.اس رو در 6630 فعال کنم؟
ممنون

سلام یعنی چی فعال کنی گوشی که روز اول می خری بر اساس سیم کارت کد مسیج سنتر رو مده و اس ام اس گوشی فعال می شه راهی واسه فعال کردن نداره دیگه شاید هم منظورتون اینه که اس ام اس هاتون گاهی اوقات فرستاده نمی شده شما برین تو بخش massege -> setting -> text massege -> گزینه اول که الان یادم نیست می زنین یه جا می یاد که بالا یه اسم نوشته پاییشنم یه کد وارد شده که مثل شماره موبایل می مونه اگه اینو تغییر بدین البته من کدی که می زنم فکر کرنم ماله کرمان باشه اما خوب بازم می گم شاید به دردتون خورد 9891100500+ و یا 9891100510+ اگه رفع نشد ماله کده و اینجا از بچه ها بخواه واست کد massege center رو واست بزارن خوب موفق باشی

Death Knight

کاربر سایت
کاربر سایت
Sep 22, 2005
1,100
نام
امید
اها!!!!! مگه بازی های n-gage رو موبایل های معمولی اجرا میشه؟؟؟ فکر نکنم بشه ها...
امین پس من 3 ساعته واسه چی دارم تو سرو کله خودم میزنم اینجا !:)
همون طور هم که دوستمون گفت یه سری از بازیهاش روی گوشیهایی مثل 6600 و غیره اجرا میشن.
در ضمن من خودم N-Gage QD دارم.

spiderman

کاربر سایت
Sep 27, 2005
278
سلام بچه ها
من یه برنامه واسه فارسی کردن موبایل سامسونگsgh-s300 می خواستم
خودم خیلی گشتم ولی پیدا نکردم
راستی این بازی هایی که میزارید رو میشه تو این نوع موبایل ریخت

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,804
نام
امین
نوشته شده توسط spiderman:
سلام بچه ها
من یه برنامه واسه فارسی کردن موبایل سامسونگsgh-s300 می خواستم
خودم خیلی گشتم ولی پیدا نکردم
راستی این بازی هایی که میزارید رو میشه تو این نوع موبایل ریخت
اگه اسمش رو بهم بگی میتونم برات بگردم...

MIB

کاربر سایت
Apr 7, 2006
95
نام
اهورا
دوستان ازتون یه خواهش داشتم اگه می شه کمکم کنید. من می خوام حدود 500 تا 550 این حدودا بدم گوشی. خیلی هم تحقیق کردم. ولی آخرش بین دو تا چیز موندم که یکیش خودش یه دنیائیه. من بین این که گوشه N90 نوکیا یا یه PcPocket یا I-Mate بخرم. ولی انواع و اقسام PcPocket ها نمی دونم چی هستن. اگه یکیتون یه توضیح کامل درباره ی PcPocket و انواع و اقسامش و قیمت هاش بگه واقعا ممنون می شم. (البته کارایی های مختلف اونهارو هم بگه) و اینکه آخر سر نسبت به قیمت و کارایی بهتره کدوم رو بگیرم (کدوم نوع PcPocket یا همین N90)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر