موبايل!

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,067
نام
آریا
دارم میترکم !
پول موبایل رو جور کردم ولی بین N82 و N81 8Gig موندم بدجور !
از یه طرف N82 دوربینش عالیه ( 5 مگاپیکسل با فلش زنون و فیلمبرداری 30 فریم و ... ) و دوربین N81 از موبایل قبلیم ( W900 ) هم ضعیف تره و فیلمبرداریش 15 فریم هست. درسته توی موبایل , دوربین برام زیاد مهم نیست ولی N81 هم یه ذره زیادی ضعیفه دیگه و فکر کنم توی شب مشکل ساز میشه !
از اون طرف N82 فقط 2 گیگ داره و N81 به جاش 8 گیگ که بحثی نمیمونه.
از یه طرف دیگه هرکی N82 داره میگه کیپدش خوبه و هرکی N81 داره میگه اون یکی خوبه ! ولی توی همه نقدها از کیپد هر دو انتقاد شده ( البته فکر کنم برای کسی مثل من که انگشتاش بزرگه (!) N81 بیشتر جواب میده )
توی بحث وزن گوشی برام اصلآ مهم نیست که یکی 140 گرمه و اون یکی کمتر. توی شارژ و باتری هم همین طور.
از نظر سرعت نمیدونم وضع چطوریه. توی فورومها میگن N81 بهتره ولی توی بنچ مارکها سرعت N82 فکر کنم بیشتر بود !!
از نظر طراحی چون N81 رو دستم گرفتم دیدم طراحی خوبی داره ولی N82 رو از پشت شیشه دیدم و زیاد دلچسب نبود و یه جوری انگار دکمه هاش پلاستیکی هستن و دارن درمیان !
از اون طرف صدای N81 هم گویا بهتر از N82 هست.
-----------
حالا با این وضع , شما باشین کدوم رو میگیرین ؟!
راستی درجه خزیت هر کدوم چقدره و احتمال خزیت در آینده چی ؟ ( این یکی برام خیلی مهمه ! )

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
دارم میترکم !
پول موبایل رو جور کردم ولی بین N82 و N81 8Gig موندم بدجور !
از یه طرف N82 دوربینش عالیه ( 5 مگاپیکسل با فلش زنون و فیلمبرداری 30 فریم و ... ) و دوربین N81 از موبایل قبلیم ( W900 ) هم ضعیف تره و فیلمبرداریش 15 فریم هست. درسته توی موبایل , دوربین برام زیاد مهم نیست ولی N81 هم یه ذره زیادی ضعیفه دیگه و فکر کنم توی شب مشکل ساز میشه !
از اون طرف N82 فقط 2 گیگ داره و N81 به جاش 8 گیگ که بحثی نمیمونه.
از یه طرف دیگه هرکی N82 داره میگه کیپدش خوبه و هرکی N81 داره میگه اون یکی خوبه ! ولی توی همه نقدها از کیپد هر دو انتقاد شده ( البته فکر کنم برای کسی مثل من که انگشتاش بزرگه (!) N81 بیشتر جواب میده )
توی بحث وزن گوشی برام اصلآ مهم نیست که یکی 140 گرمه و اون یکی کمتر. توی شارژ و باتری هم همین طور.
از نظر سرعت نمیدونم وضع چطوریه. توی فورومها میگن N81 بهتره ولی توی بنچ مارکها سرعت N82 فکر کنم بیشتر بود !!
از نظر طراحی چون N81 رو دستم گرفتم دیدم طراحی خوبی داره ولی N82 رو از پشت شیشه دیدم و زیاد دلچسب نبود و یه جوری انگار دکمه هاش پلاستیکی هستن و دارن درمیان !
از اون طرف صدای N81 هم گویا بهتر از N82 هست.
-----------
راستی درجه خزیت هر کدوم چقدره و احتمال خزیت در آینده چی ؟ ( این یکی برام خیلی مهمه ! )

کلا N81 به نظر من چیز جالبی نیست و فقط خوش استیله...
اما اگر من باشم از زشتی N82 میگذرم و می خرمش.
اما همیشه ببین خودت چی رو دوست داری...

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,067
نام
آریا
کلا N81 به نظر من چیز جالبی نیست و فقط خوش استیله...
اما اگر من باشم از زشتی N82 میگذرم و می خرمش.
اما همیشه ببین خودت چی رو دوست داری...
پدرام مشکل اینجاس که این شرکتهای نامرد توی هر گوشی یه عیب میزارن که کامل نباشه ! ( به جز یه تعداد محدودی مثل N95 8GIG ) الآنم توی مغزم بین این دو تا دعوائه ! یکی میگه منو بخر به خاطر دوربین و یه جورایی متفاوت بودن (N82) یکی هم میگه منو بخر به خاطر صدا و حافظه (N81) !
راستی قیمت مموری Micro SD الآن حدودآ چنده ؟ مثلآ 4 گیگش

m-eskandari

کاربر سایت
Sep 25, 2005
146
نام
مريم
سلام
كسي ميدونه گوشي XPERIA X1 ارزش صبر كردن رو داره. يا اينكه گوشي ديگه اي در اون حد تو بازار الان موجوده؟
اگه ميشه يه مشخصاتي توضيحي چيزي از اين گوشي بديد؟;)

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
پدرام مشکل اینجاس که این شرکتهای نامرد توی هر گوشی یه عیب میزارن که کامل نباشه ! ( به جز یه تعداد محدودی مثل N95 8GIG ) الآنم توی مغزم بین این دو تا دعوائه ! یکی میگه منو بخر به خاطر دوربین و یه جورایی متفاوت بودن (N82) یکی هم میگه منو بخر به خاطر صدا و حافظه (N81) !
راستی قیمت مموری Micro SD الآن حدودآ چنده ؟ مثلآ 4 گیگش

نگاه کن صدا خیلی مهم نیست.
به نظر من N82 رو بخری بهتره.صدا رو هم بالاخره با Frimware و یا دستکاره نرم افزاری شاید بشه مثل سونی اریکسون بالا برد.اما اگر بتونی N82 مشکی بخری که حرف نداره :

nokia-n82-04.jpg

ولی میگم باز هم هر کدوم رو بیشتر دوست داری انتخاب کن.N82 گوشی هست که به خاطر امکانات بالاش حالا حالاها حرفای زیادی برای گفتن داره اما N81 شاید فقط صداش بلند باشه و مموریش زیاد باشه.
قیمت مدل 4 گیگابایتیش رو ندارم اما احتمال زیاد دور و بر 50 هزار تومان باشه این Micro SD ها.من اون بار 512 ش رو خریدم 8 تومان :biggrin1: و الان 2 گیگابایتیش هم 25000 تومان هست.

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,067
نام
آریا
اما اگر بتونی N82 مشکی بخری که حرف نداره
عجب چیزیه این ! اگه مشکی با همون قیمت گیر بیارم فکر کنم روی خریدش مشکلی نداشته باشم. خیلی قشنگتر از معمولیشه.

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
سلام
كسي ميدونه گوشي XPERIA X1 ارزش صبر كردن رو داره. يا اينكه گوشي ديگه اي در اون حد تو بازار الان موجوده؟
اگه ميشه يه مشخصاتي توضيحي چيزي از اين گوشي بديد؟;)

دوست عزیز این گوشی به نظر گوشی خیلی خوبی میاد با توجه به این که اولین گوشی هم هست که Win Mobile 6.1 داره.اما باید به این نکته هم توجه کنید که اولین گوشی Win Mobile هست که توسط سونی اریکسون ساخته میشه.
ولی باید چیز خیلی خوبی باشه...
می تونید صبر کنید تا بیاد.

توی نیمه سوم سال 2008 عرضه میشه... ;)

اینم اطلاعات این گوشی :

http://www.gsmarena.com/sony_ericsson_xperia_x1-2246.php

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
عجب چیزیه این ! اگه مشکی با همون قیمت گیر بیارم فکر کنم روی خریدش مشکلی نداشته باشم. خیلی قشنگتر از معمولیشه.

این رو اینجا فکر نکنم بتونی گیر بیاری.اما این که توی دوبی پیدا بشه احتمالش بالاست.اگر بتونی بدی یکی از دوبی برات بیاره یه چیزبین 80 تا 100 تومان ارزون تر پات میوفته...

من خودم از نوکیا متنفر هستم و از رنگ نقره ایش هم اصلا خوشم نیومد ولی مشکیش خیلی به دلم نشست.

ldghn

کاربر سایت
Oct 20, 2005
2,576
نام
Milad
آريا اصلاً N82 رو با N81 هم مقايسه نکن مخصوصاً اينکه از نظر سخت افزاری سر تر هستش.فقط ميمونه اون 8 گيگ مموری که بايد از اينا که تا بيخ پر کردند بپرسی ببينی سرعت تغيير ميکنه يا نه؟؟؟که به نظر من میکنه
راستی GPS رو هم در نظر بگیرا

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,804
نام
امین

اریا روی P1i نمیخوای فکر کنی؟!:biggrin1: تهه گوشیه ها! مگه نه پدرام؟!:cool:

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
آريا اصلاً N82 رو با N81 هم مقايسه نکن مخصوصاً اينکه از نظر سخت افزاری سر تر هستش.فقط ميمونه اون 8 گيگ مموری که بايد از اينا که تا بيخ پر کردند بپرسی ببينی سرعت تغيير ميکنه يا نه؟؟؟که به نظر من میکنه
راستی GPS رو هم در نظر بگیرا

آدم وقتی از یه چیزی خوشش بیاد دیگه راضی کردنش به تغییر انتخاب سخته...

اریا روی P1i نمیخوای فکر کنی؟!:biggrin1: تهه گوشیه ها! مگه نه پدرام؟!:cool:

بابا جون من دیگه اسم P1 نیار که یادم که می افته حالم بد میشه...

ولی آره آخر گوشیه... :biggrin1:

Good Boy

کاربر سایت
Apr 9, 2007
842
نام
K1
اریا روی P1i نمیخوای فکر کنی؟!:biggrin1: تهه گوشیه ها!!:cool:

من با این حرف امین کاملا موافقم:biggrin1:
خوشبختانه P1 از مرحله خز شدن عبور کرده:biggrin1:
من اگر جای آریا بودم , P1 میخریدم
اصلا آریا جان نگاه کن ببین توی همون دانشگاه به جز من کسی P1 داره اصلا؟!:-"

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
من با این حرف امین کاملا موافقم:biggrin1:
خوشبختانه P1 از مرحله خز شدن عبور کرده:biggrin1:
من اگر جای آریا بودم , P1 میخریدم
اصلا آریا جان نگاه کن ببین توی همون دانشگاه به جز من کسی P1 داره اصلا؟!:-"

میگما شما که پیشنهاد میدید خوندید که این آریا بین 2 تا گوشی دو دل هست ؟

شاید طرف از Sony Ericsson خوشش نیاد.

این همه این گوشی رو به کسی پیشنهاد نکنید.خودتون که خزش کردید میزنید خز ترش می کنید :biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر