موبايل!

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
سلام
من می خواهم یه شاین مدل کا ای 970 بگیرم
چطوره ؟ ، نوش رو میگه215
اگر کسی دست دوم تمیز هم داره خریدارم

همون نوش رو بخر.گوشی خیلی شیک و خوبی هست.من دوستم داره خیلی هم ازش راضی هست...

حیفه دسته دوم بگیری.همچین گوشی شیکی نوش رو بگیری بهتره... ;)

big boss

کاربر سایت
Jul 17, 2006
88
همون نوش رو بخر.گوشی خیلی شیک و خوبی هست.من دوستم داره خیلی هم ازش راضی هست...

حیفه دسته دوم بگیری.همچین گوشی شیکی نوش رو بگیری بهتره... ;)

از کمکت ممنون دوست عزسیز
چند تا سوال داشتم
می گن صداش ضعیفه درسته ؟
تم روش نصب نمی شه ، درسته ؟
با اینترنت ایرانسل مشکل داره ؟
رنگ روش می ره یا مقاومه ؟
اینکه فقط جاوا داره می شه روش برنامه های خوبی نصب کرد یا نه ؟
دوست شما چند گرفته ؟

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
از کمکت ممنون دوست عزسیز
چند تا سوال داشتم
می گن صداش ضعیفه درسته ؟
تم روش نصب نمی شه ، درسته ؟
با اینترنت ایرانسل مشکل داره ؟
رنگ روش می ره یا مقاومه ؟
اینکه فقط جاوا داره می شه روش برنامه های خوبی نصب کرد یا نه ؟
دوست شما چند گرفته ؟

صداش فکر کنم ضعیفه...

در مورد theme این گوشی نمی دونم.

نمی دونم با ایرانسل مشکل داره یا نه.

ولی رنگش مقاوم هست.

با این که جاوا هست اما برنامه جاوا هم زیاده.

من که از این گوشی خیلی خوشم اومد...

big boss

کاربر سایت
Jul 17, 2006
88
ممنونم دوست عزیز
فقط صداش برام مهمه
اگر متوسط باشه خوبه در حد 910 ولی اگر ضعیف تر باشه فایده نداره
شما که از نزدیک این گوشی رو دیدید نظرتون چیه ؟

D/-\NTE

کاربر سایت
Mar 18, 2008
262
نام
naser labekhat
. درایور ها که نصب شد سیم رو در بیارید،باتری رو دربیارید و برنامه SeTool رو باز کنید.نوع گوشی که K800 هست رو انتخاب کنید و کلید Identify رو بزنید.برنامه به شما یه مدت زمانی رو وقت میده که سیم رو بکشید و با نگه داشتن کلید C دوباره اون رو جا بزنید.شما سریعا این کار رو انجام بدید.

4. حال باید اکوستیک رو انتخاب کنید.از درون پوشه اکوستیک که دانلود کردید فولدر ifs که زیپ شده هست رو از قسمت MISC files انتخاب کنید(فیلد وسط که از کلید ... کنارش می تونید فایل ifs زیپ شده رو وارد کنید)

5. بعد از انتخاب ifs زیپ شده کلید FLASH رو بزنید.در این لحظه مثل قبل یه مدت زمانی رو به شما وقت میده که سیم رو از گوشی جدا کنید و با بیرون و درون کردن باتری دوباره با نگه داشتن کلید C سیم رو به گوشی متصل کنید.بعد از انجام این عمل در کمتر از 1 دقیقه فایل های اکوستیک سریعا انتقال پیدا می کنند به گوشی.نشونه این که انتقال پیدا کرده هم نشون دادن فایل های درون پوشه ifs هست که بالاشون آدرس فولدرش رو هم نشون میده.

نکته مهم : در حین انتقال فایل ها گوشی رو حرکت ندید چون اگه ارتباط قطع بشه گوشی رو باید ببرید فلش کنید.

امیدوارم از صدای گوشیتون لذت ببرید.

برای بهتر شدن صدای آهنگ ها در بخش موزیک پلیر هم به ترتیب زیر اکولایزر رو تنظیم کنید.
من مرحله ی 3 هستم میگم این یه چیزی میگه مودم را میخواد که من نتونستم تو سی دی پیدا کنم؟؟؟؟خودت بگو چی کار کنم؟؟
ضمنا 4 و 5 هم ifs چی هست؟مگه acoustic اسمش که معلومه؟

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
ممنونم دوست عزیز
فقط صداش برام مهمه
اگر متوسط باشه خوبه در حد 910 ولی اگر ضعیف تر باشه فایده نداره
شما که از نزدیک این گوشی رو دیدید نظرتون چیه ؟

من خیلی خوشم اومد ازش.خیلی شیک هست.اما به صداش زیاد توجه نکردم که بگم در چه حدی هست اما صداش بد هم نبود...

من مرحله ی 3 هستم میگم این یه چیزی میگه مودم را میخواد که من نتونستم تو سی دی پیدا کنم؟؟؟؟خودت بگو چی کار کنم؟؟
ضمنا 4 و 5 هم ifs چی هست؟مگه acoustic اسمش که معلومه؟

وقتی درایور ها رو می خواد روی سیستمت بریزه و شناسایی کنه مودم گوشیت رو هم شناسایی می کنه که باید اون رو نصب کنی.نیازی نیست توی CD بگردی.گوشی رو که وصل کردی خودش میگه این درایور رو می خوام به سیستمت بشناسونم.دیگه میزنی و شناسایی می کنه و Finish میزنی.
ifs هم اسم فایلی هست که توی این پوشه Acoustic هست.یه فایل Zip به اسم ifs که نباید extract بشه و به همون شکلی که هست باید توی برنامه انتخابش کنی.

D/-\NTE

کاربر سایت
Mar 18, 2008
262
نام
naser labekhat
میگم این مرحله 3 به بعد را یکبار دیگه برام واضح بگو
ببین برنامه را باز کردم W810 را اتخاب و اون دکمه را زدم بعد باتری را گذاشتم و سی گرفتم و بعد هم سیمر را گذاشتم؟؟؟
یکبار دیگه واضح بگو دوست عزیز ببخشید ولی من بعضی جا ها مخصوصا 3 را متوجه نشدم؟؟؟!!!

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
میگم این مرحله 3 به بعد را یکبار دیگه برام واضح بگو
ببین برنامه را باز کردم W810 را اتخاب و اون دکمه را زدم بعد باتری را گذاشتم و سی گرفتم و بعد هم سیمر را گذاشتم؟؟؟
یکبار دیگه واضح بگو دوست عزیز ببخشید ولی من بعضی جا ها مخصوصا 3 را متوجه نشدم؟؟؟!!!

بهت یه 30 ثانیه وقت میده سیم رو بکشی و باطری رو جا بزنی و C رو نگه داری و دوباره سیم رو وصل کنی.این که خیلی آسون هست بابا.1000000 نفر از این آموزش استفاده کردن.نمی دونم مشکل شما چیه که نمی تونی انجام بدی...

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
سلام دوستان بهترین گوشی ار نظر کیفیت صدا چی هست ؟ من با n91 خیلی حال کردم واسه هدستش اما اسپیکرش خوب نبود گوشی جدید که کیفیت هدستش در حد یا بهتر از n91 باشه؟ می خواستم ببینم کیفیت صدای هدست 5610 در هدست n91 هست و در حال حاظر صدای اسپیکر (بهتر از 7710 یا w550 ) یا هدستش کدوم گوشی از نظر کیفیت و بلندی صدا برتر است یا هر دوش؟ n95 8gb از نظر کیفیت صدا هدست به پای n91 می رسه ؟ ببخشید خیلی سوال کردم منتظر جوابتون به سوالاتم هست ممنون.

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
سلام دوستان بهترین گوشی ار نظر کیفیت صدا چی هست ؟ من با n91 خیلی حال کردم واسه هدستش اما اسپیکرش خوب نبود گوشی جدید که کیفیت هدستش در حد یا بهتر از n91 باشه؟ می خواستم ببینم کیفیت صدای هدست 5610 در هدست n91 هست و در حال حاظر صدای اسپیکر (بهتر از 7710 یا w550 ) یا هدستش کدوم گوشی از نظر کیفیت و بلندی صدا برتر است یا هر دوش؟ n95 8gb از نظر کیفیت صدا هدست به پای n91 می رسه ؟ ببخشید خیلی سوال کردم منتظر جوابتون به سوالاتم هست ممنون.

از نظر کیفیت صدا چه در هدست چه خود گوشی N95 8GB و N82 فکر میکنم خوب باشن.

در ضمن گوشی 5610 Xpress Music هست و صداش حرف نداره... ;)

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
پدرام جان دستت درد نکنه من انجام دادم تا الان که مشکلی پیش نیمده;)
راستی برای دوربین K800 چیزی موجود نیست؟
ممنون

برای دوربین K800 هم هست درایور اما این که ویدئوش رو درست کنه نمی دونم.

باید بگردم برات پیدا کنم یه درایور بدرد بخور.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر