موبايل!

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
چرا همیشه سونی اریکسون رم گوشیهاش پایین هست ؟و نوکیا نه همین n82 2گیگ هست ولی 850 512 هست ؟

الان رو W890 هم 2 گیگابایت رم هست.

شما N82 رو با K850 مقایسه نکن.N95 رو با K850 مقایسه کن.چون K850 برای رقابت با N95 اومد نه برای رقابت با N82

x_box_360

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,324
نام
جلال
این حرف نزن k850 نمی تونه دقابت کنه یکی رم پاینش بعد سونی اریکسون تو رتبه بندی گوشی 4 هست نو کیا اول هست بعد n82 هم سطح n95 هست مگه نه

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
این حرف نزن k850 نمی تونه دقابت کنه یکی رم پاینش بعد سونی اریکسون تو رتبه بندی گوشی 4 هست نو کیا اول هست بعد n82 هم سطح n95 هست مگه نه

پسرم رقابت به رم و از این آت و آشغال ها نیست.K850 ساخته شد فقط و فقط برای دوربینش.اولین گوشی 5 مگاپیکسلی سونی اریکسون بود برای این که از نظر دوربین هم با نوکیا توی رقابت باشه.در ضمن خوب بودن گوشی هیچ ارتباطی به رده بندی شرکتش نداره.یه گوشی سونی اریکسون ممکنه از 100 تا گوشی نوکیا هم بهتر باشه.
شما الان موتورولا و سامسونگ رو ببین یکیش سیستم عامل آشغاله یکیش بدنه گوشیاش.

K850 یه گوشی خوش دست،شیک و عامه پسند هست.کسی که گوشی خوشش بیاد رم براش مهم نیست.من K800 خریدم مموری نداشت.اگر بخواستم بخاطر مموری نداشتن بخرم می رفتم همون 3310 دست می گرفتم.اما یه 1 گیگابایتی انداختم روش الان هم همون مموری رو روی P1 استفاده می کنم.
N82 برای تنوع زده شد.نوکیا N82 رو زد برای این که کسانی که دوست ندارن گوشی کشویی دست بگیرن از یه 5 مگاپیکسلی ساده استفاده کنن.
سونی اریکسون سال 2007 خیلی کم کار بود.الان 2 تا گوشی 5 مگاپیکسلی با 2-3 تا گوشی 3.2 تو راه داره.گوشی C902 از سری CyberShot مطمئنا یکی از گوشی های توپ این شرکت هست در آینده با 8 تا کلید مخصوص عکاسی که لمسی هستن.گوشی G900 هم یه 5 مگاپیکسلی دیگه هست که در عین ظرافت یه دوربین 5 مگاپیکسلی داره و Touch Screen هست.
سونی اریکسون یه موقعی جایگاه دوم رو توی دنیای موبایل داشت.

من خودم شخصا عاشق تکنولوژی و قدرت نوکیا هستم اما اصلا از گوشی هاش خوشم نمیاد.من ظاهر گوشی بیشتر از سیستم داخلیش برام مهم هست. ;)

تنها گوشی نوکیا که به عمرم دست گرفتم 7610 بوده که چندین سال پیش داشتم.گوشی های سونی اریکسونی هم که توی دستم بوده و یه مدتی استفاده کردم این ها هستن :

W810-W900-P1-K800-K850-K810-P900-W880-K750-K770

باز هم میگم هر کسی می خواد یه گوشی با امکانات بگیره نوکیا سری N.

x_box_360

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,324
نام
جلال
باز سونی اریکسون این همه امکانات میزنه ولی فروشش تو اروپا پایین هست .من نمیدونم چرا .راستی گفتی دوربین سونس اریکسون بهتره .k810 دوربین عکاسی خوبی داره ولی تا میری رو فیلم برداری کیفیت میاد پایین افتضاح میشه .من خودم می خواستم سونی اریکسون بگیرم ولی هی دیدم نسبت به گوشی هاری نوکیا کیفیت دوربین نداره .من 6270 داشتم روش زده بود 2 مگاپیکسل که خدایش خیلی خوب بود ولی رو k750 زده 2 مگاپیکسل که الکی هست بعد تا یه رم میندازی هنگ میکرد . من الان k810 دارم خیلی خوب هست ولی کیفیت فیلم برداری پایین رم پایین نسبت به پولی که میدی گفتم باز برم k850 بگیرم دیدم رمش پایین هست و کفتم دیگه باز بزنم تو کار نوکیا که خیلی بهتر هست و رو هر کوشی که میزنه یه رم بالا روش هست .

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
باز سونی اریکسون این همه امکانات میزنه ولی فروشش تو اروپا پایین هست .من نمیدونم چرا .راستی گفتی دوربین سونس اریکسون بهتره .k810 دوربین عکاسی خوبی داره ولی تا میری رو فیلم برداری کیفیت میاد پایین افتضاح میشه .من خودم می خواستم سونی اریکسون بگیرم ولی هی دیدم نسبت به گوشی هاری نوکیا کیفیت دوربین نداره .من 6270 داشتم روش زده بود 2 مگاپیکسل که خدایش خیلی خوب بود ولی رو k750 زده 2 مگاپیکسل که الکی هست بعد تا یه رم میندازی هنگ میکرد . من الان k810 دارم خیلی خوب هست ولی کیفیت فیلم برداری پایین رم پایین نسبت به پولی که میدی گفتم باز برم k850 بگیرم دیدم رمش پایین هست و کفتم دیگه باز بزنم تو کار نوکیا که خیلی بهتر هست و رو هر کوشی که میزنه یه رم بالا روش هست .

من کاری به فروش تو اروپا ندارم.دیدی که k800 با اون فیلمبرداریش بارها پرفروشترین بازار بود.سال 2006 بهترین گوشی از نظر دوربین شد تو دنیا.
K810 و K800 فیلمبرداریشون QCIF هست یعنی یه چیزی پایین تر از VGA.مشکلش هم با ریختن Patch و تقویت کردن درایور دوربینش قابل حل هست.صداش هم همین طور.سونی اریکسون گوشی های سری K که زده دوربین های خوبی دارن.البته من از دوربین K770 اصلا خوشم نیومد.سونی اریکسون عادت داره همیشه یه چیز از گوشیش ناقص باشه.نگاه کن تو دلت یه گوشی بخواد رمش رو می تونی 2 برابر کنی.برو یدونه 1 گیگ بخر بنداز رو K850.مموری رو بهونه نکن.دیگه کیفیت فیلم برداری این رو نمی تونی بهونه کنی چون 30 فریم در ثانیه هست.K750 هم خوب و بد داره...
به هر حال تصمیم با خودت هست.ما که جلوت رو نگرفتیم.فقط یادت باشه سونی اریکسون هر چقدر بدبخت باشه اما گوشی هاش خیلی شیک تر از نوکیاست...

ldghn

کاربر سایت
Oct 20, 2005
2,576
نام
Milad
من 6270 داشتم روش زده بود 2 مگاپیکسل که خدایش خیلی خوب بود ولی رو k750 زده 2 مگاپیکسل که الکی هست

آخه اين چه حرفيه:D؟؟؟

K750 بهترين دوربين 2 مگاپيکسلی رو داشتش.خيلی رديف بودش ولی 6270 که جز 2 مگاپيکسلی های متوسط بودش.رم هم با آخرين فريم ور تا 2 گيگ ساپورت ميکنه

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
آخه اين چه حرفيه:D؟؟؟

K750 بهترين دوربين 2 مگاپيکسلی رو داشتش.خيلی رديف بودش ولی 6270 که جز 2 مگاپيکسلی های متوسط بودش.رم هم با آخرين فريم ور تا 2 گيگ ساپورت ميکنه

این نکته رو هم می گفتی که K750 جز اولین گوشی های 2 مگاپیکسلی بود. :love:

eamir

کاربر سایت
Jan 22, 2008
744
سونی اریکسون w610i هم به بازار تقدیم کرد...قدیمی شده:biggrin1:
...........................................................................................

پدرام جان یک سوال تخصصی:

من می خواستم تم و نرم افزار و ... دانلود و روی موبایل و مموری بریزم...
حالا من چند تا مشکل دارم...مشکل من این است که برای تم و اسکرین سرور باید برنامه FLASH2 داشته باشیم!!!

می شه یک کم توضیح بدی؟

آخرین ویرایش:

Good Boy

کاربر سایت
Apr 9, 2007
842
نام
K1
ولی هیچی P1 نمیشه!:love: , شیک , باکلاس , قوی , سریع , چالاک...:biggrin1:
.....................
من نمیدونم چرا این گوشی خز نمیشه! , با اینکه تقریبا یک سالی هست که اومده هنوز هم خیلی ها این گوشی رو ندارن و حتی نمیدونن که اسم این گوشی چی هست!
مثلا من به 20 نفر تا حالا نشون داده باشم 15 نفر نمی دونستن چیه! , و فقط میگفتن چقدر خوشکله!:biggrin1:

M1

کاربر سایت
Jun 17, 2007
195
K810 و K800 فیلمبرداریشون QCIF هست یعنی یه چیزی پایین تر از VGA.مشکلش هم با ریختن Patch و تقویت کردن درایور دوربینش قابل حل هست.
این که شما میگی چه جوری هست؟ :confused:باید چه patch ی ریخت؟کیفیت فیلمبرداریشو چقدر افزایش میده؟میشه یکم بیشتر توضیح بدید؟خیلی ممنون

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
ولی عوضش تو اصفهان پره:cheesygri
ولی خداییش گوشی خوشگلیه.
ازX1Xperia خبری نیست؟

این گوشی توی نیمه سوم 2008 وارد بازار میشه.خبر عرضه گوشی های جدید سونی اریکسون رو توی GSMARena.Com می تونی بخوونی.
این که شما میگی چه جوری هست؟ :confused:باید چه patch ی ریخت؟کیفیت فیلمبرداریشو چقدر افزایش میده؟میشه یکم بیشتر توضیح بدید؟خیلی ممنون

آموزشش تو سایت PHALLS.Com هست.هم آموزش بلند کردن صدای این 2 مدل هم آموزش ریختن درایور های دوربینش.

x_box_360

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,324
نام
جلال
سونی اریکسون خوب بود نمیشد 4 . سامسونگ 2 هست . اگه گوشیهاش بهتر و شیک تر از نوکیا هست که رتبه اول می گرفت . راستی k850 gps داره ؟

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
سونی اریکسون خوب بود نمیشد 4 . سامسونگ 2 هست . اگه گوشیهاش بهتر و شیک تر از نوکیا هست که رتبه اول می گرفت . راستی k850 gps داره ؟

عزیز نوکیا تکنولوژیش حرف اول رو توی دنیا میزنه و همیشه جدیدترین امکانات رو نوکیا میاره.برای همین هم اول هست.در ضمن گوشی هاش خیلی کامل هست.اما همون طور که گفتم اصلا زیبایی ندارن گوشی هاش.یعنی شاید نسبت به سونی اریکسون و ... فقط 20% از گوشی هاش زیبا باشن.ملاک اولی و دومی یک شرکت توی دنیای موبایل فقط به ریخت و قیافه نیست.
سامسونگ از نظر نرم افزاری گوشی هاش آشغال هستن.از نظر بدنه هم ظعیف هستن ولی خیلی گوشی های شیک و زیبایی هستن.
نوکیا امکانات گوشی هاش خیلی بالاست اما چهره گوشی هاش عامه پسند نیست.خیلی ها نوکیا رو بخاطر آنتن دهیش توی ایران دوست دارن.شما فکر کردی چرا آنتن دهی نوکیا خوبه تو ایران ؟ خوب دکل های مخابرات همه نوکیا هستن.ایرانسل هم همینطور.شما یه سیم کارت ایرانسل روی یه گوشی با هر مارکی بنداز روی نوکیا هم بنداز.ببین کدومش بیشتر آنتن میده.
شما توی سونی اریکسون شاید روی هم رفته 20-30 تا گوشی پیدا کنی که امکانات قابل قبولی داشته باشن.سونی اریکسون اگر اومد چهارم دلیلش این بود که یه مدت نه گوشی هاش قیافه داشت،نه کارایی جالبی داشت و همچنین خیلی کم کار بود.
شما اصلا نباید بیای بگی چون نوکیا اول هست پس تمام محصولاتش خداست.همین نوکیا ان 95 روز های اولی که وارد بازار شده بود مشکل نرم افزاری داشت.
سونی اریکسون هم P990 داد بیرون مدت های زیادی مشکل نرم افزاری داشت تا این که بعد از چند ماه مشکلش با Frimware جدید حل شد.
شما حالا بیا 1500 بار بگو چرا اون اینطوره این اونطوره.باز هم بهت جواب میدم که یادت باشه گوشیت رو از روی این که شرکتش توی دنیا اول هست انتخاب نکنی.
HTC و I-Mate رده 7 و 8 جدول هستن اما خیلی ها از گوشی های این 2 مارک استفاده میکنن.همیشه هم جزء گوشی های پرفروش بازار موبایل هستن.همون Apple IPhone رو نگاه کن.روزی که وارد شد به بازار رده آخر بود.بدون چقدر طرفدار و مشتری پیدا کرد و رفته رفته خوب شد که الان رده 6 هست.

قرار نیست نوکیا تا 100 قرن بعد همینطور رده اول بازار رو داشته باشه.شاید یهو یکی از همین مارک هایی که اواسط جدول هستن اومدن جای نوکیا رو گرفتن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر