موبايل!

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
خیلی اذیت میکنی نه اینکه اذیت ولی من عاجز موندم از پیدا کردنش حتی تو گوگل و ..... سنگ صبور یه کمک برسون پس چی شد این برناممون؟؟؟؟
شاعر محمد چاوشی:cheesygri
میگم خودت آخرین ورژنش را بده دیگه از این 3 تا برنامه که یکیش هیچی؟؟!!!

این هم ورژن 1.10 برنامه SETool :

http://www.4shared.com/file/33508971/4c73bb89/setool2lite.html

این هم Mirror ش :

http://rapidshare.com/files/80331649/setool2lite.rar.html

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
نسخه ی آخریش هست و به W810 میخوره؟؟
++XS چی شد؟؟؟؟؟اونم آخریش را بده:cheesygri

جای این همه سوال برو با همین انجام بده...

وقتی این رو دادم با همون آموزش SETool برو.دیگه نیازی به ++XS نداری...

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
من ادم حساس و سخت گیری هستم لطف کن بزار خیر ببینی

نیازی به این نداری.سخت گیری و حساسیتت رو واسه کارای دیگه بذار.

همین SETool رو استفاده کن.

آموزشش گسترده تر و بهتر از ++XS هست.

ldghn

کاربر سایت
Oct 20, 2005
2,576
نام
Milad
ديگه دوربين فيلم برداری رو اينجوری نميسنجند.اين گوشی با کيفيت بالا در حد دی وی دی فيلم برداری ميکنه با 30 FPS

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
این n82 که نوشته 5 مگاپیکسل یعنی هم دوربین فیلم برداری وهم عکاسی 5 هست ؟الان قیمتشن. تهران چنده ؟

همونطور که این دوستمون گفتن 30 فریم در ثانیه فیلمبرداریش هست و کیفیت فیلمبرداریش رو اینطوری میسنجن.
اما این هم بگم که 30 فریم در ثانیه نشونه این نیست که گوشی باید در حد کیفیت DVD فیلمبرداری کنه چون لنز ها با هم فرق می کنن و همین هست که باعث میشه کیفیت ها فرق کنه.
قیمت الان حدود 480 هزار تومان هست.تهران هم همین قیمت هست حدودا... ;)

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
من الان گوشی بدون برنامه PC SUIT با دریافت اطلاعات با پی سی شر کردم؟؟؟؟؟

زمانی که گوشی رو وصل می کنی با سیم USB به کامپیوترت میزنه Found New Hardware و شروع می کنه به دادن پیغام برای نصب درایور های جدید برای سازگاری سخت افزار گوشی با کامپیوتر.CD گوشی رو میذاری داخل یکی یکی نصب می کنی...همین...

تو Autorun سی دی اگه درایور USB نوشته اون رو نصب کن دیگه فکر نکنم بقیه اش بخواد نصب کنی.

D/-\NTE

کاربر سایت
Mar 18, 2008
262
نام
naser labekhat
رایور ها که نصب شد سیم رو در بیارید،باتری رو دربیارید و برنامه SeTool رو باز کنید.نوع گوشی که K800 هست رو انتخاب کنید و کلید Identify رو بزنید.برنامه به شما یه مدت زمانی رو وقت میده که سیم رو بکشید و با نگه داشتن کلید C دوباره اون رو جا بزنید.شما سریعا این کار رو انجام بدی
مرحله ی 3 یعنی سیم بکشم c را بزنم و دوباره سیم را بزنم جا؟؟؟؟USB یا اون طرفش که به گوشی وصله؟؟؟

D/-\NTE

کاربر سایت
Mar 18, 2008
262
نام
naser labekhat
بعد از انتخاب ifs زیپ شده کلید FLASH رو بزنید.در این لحظه مثل قبل یه مدت زمانی رو به شما وقت میده که سیم رو از گوشی جدا کنید و با بیرون و درون کردن باتری دوباره با نگه داشتن کلید C سیم رو به گوشی متصل کنید
این هم متوجه نمیشم روشن و جدا جدا

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
مرحله ی 3 یعنی سیم بکشم c را بزنم و دوباره سیم را بزنم جا؟؟؟؟USB یا اون طرفش که به گوشی وصله؟؟؟

باید قسمتی که به گوشی وصل هست رو بکشی...باطری هم که درمیاری... بعد دوباره باطری رو جا میزنی و C رو نگه میداری و بعدش هم کابل رو به گوشی وصل می کنی همونطور که C رو نگه داشتی...

این هم متوجه نمیشم روشن و جدا جدا

اینجا هم فایلی که اسمش ifs هست و زیپ شده هست رو انتخاب می کنی و همون کاری که بالا گفتم رو انجام میدی.فقط باید خیلی سریع انجام بدی...اگر دیر بشه دوباره باید کارا رو از اول انجام بدی...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر