موبايل!

Good Boy

کاربر سایت
Apr 9, 2007
842
نام
K1
جناب مهندس تا اونجایی که بنده P1 دارم،این گوشی Sound Recorder داره.پس یه خورده تحقیق کن بعدا صحبت هات رو بکن.

در ضمن صفحه کلیدی که سونی اریکسون منتشر کرده فارسی کامل هست و هر 4 حرف پ،ژ،چ و گ رو داره.

اگر شما تونستی با گوشیت مکالمه تلفنی رو ضبط کنی من اسمم رو میزارم علی دایی!
در ضمن اون صفحه کلید هم با آپدیت اضافه میشه که من شخصا بعد از دیدن مشکلات آنتن دهی گوشیم رو آپدیت نکردم.

آخرین ویرایش:

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
اگر شما تونستی با گوشیت مکالمه تلفنی رو ضبط کنی من اسمم رو میزارم علی دایی!
در ضمن اون صفحه کلید هم با آپدیت اضافه میشه که من شخصا بعد از دیدن مشکلات آنتن دهی گوشیم رو آپدیت نکردم.

فایل صفحه کلید فارسی بدون آپدیت هم می تونی بگیری.

پیوست کردم.اما به فریمور های قبل از این نسخه نمی خوره ولی داشته باشش و امتحانش کن.

Attachments

• Farsi_CXC162108_R6F41.rar
    451.8 KB · مشاهده: 2

Rainbow

کاربر سایت
Oct 12, 2006
1,183
نام
فرزاد
P1i Network Problem : Solved

بچه ها آپدیت جدید P1i اومد...
من شروع کردم به دانلود...
حتما خبرتون می کنم...

-----

ویرایش ( در ساعت 12:50 بامداد جمعه ) :
خوب ، بالاخره گوشیم آپدیت شد... البته حجمش خیلی زیاد بود... پدرم در اومد تا دانلود شد...
خبر خوب این که مشکل شبکه گوشیم حل شد... :lol:
ورژنش در حال حاضر از این قراره :

Phone: R9K009
Bluetooth: R1D
Organiser: R6G04
CDA: R6G02

آخرین ویرایش:

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,806
نام
امین
اقا مبارکه:)

o5p62r.jpg

http://my-symbian.com/forum/viewtopic.php?t=33404&postdays=0&postorder=asc&start=210

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,806
نام
امین
پدرام که نیستش از صبح احتمالا تعطیله:) فردا که بیاد سایت خیلی باید ذوق زده بشه:)

تو سایتها که میچرخیدم میگفتن فریم ویری خوبیه و سرعت گوشی رو برده بالا تنها باگی هم که فعلا مشاهده شده وقتیه که در حالت عکس برداری دکمه 4 رو میزدی حالت ها رو عوض میکرد(مثل فوکوس و ...) ولی الان این کار دیگه نمیشه! البته میشه ولی ایکونش در صفحه نمایش داده نمیشه و باید حدس بزنی روی چه حالتیه:)

xbox360

کاربر سایت
Jun 16, 2006
412
نام
پوریا
دوستانی که P1 دارند میشه مزایا و معایبشو اینجا بگن؟
من دنبال یه گوشی خوب واسه داداشم میگردم/:)
این دادش ما خوره ی اهنگ و اینترنته

Rainbow

کاربر سایت
Oct 12, 2006
1,183
نام
فرزاد
این دادش ما خوره ی اهنگ و اینترنته

اگر اینطوریه باید w950 و w960 رو هم در نظر داشته باشه...
چون W960 حدود 8 GB حافظه داره و W950 هم حول و حوش 4 GB و P1i فقط یک حافظه 512 mb باهاشه ، کارت 2 GBـش هم حول و حوش 40 تومنه...
از لحاظ کیفیت پخش صدا هم هر دو شون از P1i بهترن ( همین امروز داشتم با W950 دادشم مقایسش میکردم!)
از لحاظ پلیر هم W ها کابرپسندتر از P1 هستند و امکاناتی بیشتری به کاربر میدن [ من تو P1 نمی تونم Equlizer دلخواهم رو بسازم و فقط میشه از مواردی که خودش در اختیارت میذاره استفاده کرد... ( ویرایش : در پست پایین تکذیب شد:biggrin1: ) ]
البته اگر به Wi-Fi نیاز داره باید بین P1 و W960 یکی رو انتخاب کنه..
در بقیه موارد تقریبا مشابهند...

حالا دیگه تصمیم با خودته...

آخرین ویرایش:

ldghn

کاربر سایت
Oct 20, 2005
2,576
نام
Milad
از لحاظ پلیر هم W ها کابرپسندتر از P1 هستند و امکاناتی بیشتری به کاربر میدن ( من تو P1 نمی تونم Equlizer دلخواهم رو بسازم و فقط میشه از مواردی که خودش در اختیارت میذاره استفاده کرد... )

اصلاً هيچ کوم امکان از UIQ3 ها تنظيم دستی اکولايزر رو ندارند بايد از برنامه های جانبی همچون CorePlayer استف زد

Rainbow

کاربر سایت
Oct 12, 2006
1,183
نام
فرزاد
اصلاً هيچ کوم امکان از UIQ3 ها تنظيم دستی اکولايزر رو ندارند بايد از برنامه های جانبی همچون CorePlayer استف زد

درسته... ببخشید ، یه لحظه کلا با سری W قاطی کردم ، حواسم نبود UIQ3 هستن.. :biggrin1:

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,806
نام
امین
از لحاظ کیفیت پخش صدا هم هر دو شون از P1i بهترن ( همین امروز داشتم با W950 دادشم مقایسش میکردم!)

من که تو سایت ها ول میچرعم واسه p1 همه میگفتن اسپیکرش خوبه ولی هندس فریش به پای w950 نمیرسه البته زیاد هم تفاوت نداره!:cheesygri راستی واسه p1 یکی میگفت هندسفری سری w تست کنین خیلی بهتر میشه...

xbox360

کاربر سایت
Jun 16, 2006
412
نام
پوریا
w960 رو بهش نشون دادم میگه قیافه نداره!
P1 هم میگه :همه فکر میکنن ماشین حسابه!:biggrin1:

دوستان کسی پیشنهادی نداره؟
(خواهشا پیشنهاد بدید چون فکر کنم داداشم واسه گوشیم نقشه کشیده)/:)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر