موبايل!

Rainbow

کاربر سایت
Oct 12, 2006
1,183
نام
فرزاد
عیب نداره صبر کن (ان الله مع الصابرین)

راست گفتی : ان الله مع الصابرین...
دیشب نشستم با مادرم صحبت کردم که امروز بره از بانک پول بگیره که دیگه برم گوشی بگیرم.
گفت: انتخابت رو کردی؟! گفتم: آره!
گفت: سال دیگه نمی گی iPhone می خوام؟! گفتم: شرمنده ، نمی تونم همچین قولی بدم. :biggrin1:
گفت: خوب باشه ، اشکالی نداره ، اگه تا آخر هفته دیگه صبر کنی پول iPhone رو بهت میدم ، دیگه نمی خواد اینقدر حرص بخوری ! تو که می خوای 400 تومن بدی! :love: گفتم : الحق و الانصاف که مادری.
خلاصه اینکه ما هم تا آخر هفته دیگه میشیم iPhone User .... :cool:

Esikhafan

کاربر سایت
Jul 5, 2006
1,353
نام
احسان
اين HTC Touchدوست ما رسيد:) تو برف يه چند روزي گير كرده بود:) حالا مشكل جديد پيدا كرده:confused: اين گوشي رو مثل اينكه از خارج آوردن و از يه شركت خاصي بوده و بايد unlock ميشده، حالا مثله اينكه اين كار رو درست انجام ندادن و گوشي درست كار نميكنه، هر كي بهش زنگ ميزنه Busy ميده (مثل اينكه همه تو black List باشن! ) و sms هم نميفرسته!
كسي ميدونه بايد چي كار كرد؟

xbox360

کاربر سایت
Jun 16, 2006
412
نام
پوریا
دیشب نشستم با مادرم صحبت کردم که امروز بره از بانک پول بگیره که دیگه برم گوشی بگیرم.
گفت: سال دیگه نمی گی iPhone می خوام؟! گفتم: شرمنده ، نمی تونم همچین قولی بدم. :biggrin1:
گفت: خوب باشه ، اشکالی نداره ، اگه تا آخر هفته دیگه صبر کنی پول iPhone رو بهت میدم ، دیگه نمی خواد اینقدر حرص بخوری ! تو که می خوای 400 تومن بدی! :love: گفتم : الحق و الانصاف که مادری.
خوشحال میشم که یکی دیگه هم به جمع ایفون دارا اضافه میشه
ولی از قدیم گفتن نقد امروز به از نسیه فردا باید پولش رو همین امروز میگرفتی:biggrin1:
اگه لوگوی ایفون یوزر رو خواستی بگو تا برات اپلود کنم
اين HTC Touchدوست ما رسيد:) تو برف يه چند روزي گير كرده بود:) حالا مشكل جديد پيدا كرده:confused: اين گوشي رو مثل اينكه از خارج آوردن و از يه شركت خاصي بوده و بايد unlock ميشده، حالا مثله اينكه اين كار رو درست انجام ندادن و گوشي درست كار نميكنه، هر كي بهش زنگ ميزنه Busy ميده (مثل اينكه همه تو black List باشن! ) و sms هم نميفرسته!
كسي ميدونه بايد چي كار كرد؟

والا راجع به HTc نمیدونم ولی اگه ایفون اینجوری بشه یعنی بد انلاک بشه میشه دوباره با فریمور رسمی اپل اپگریدش کرد و دوباره انلاکش کرد حالا من نمیدونم برای HTC هم فریموری هست یا نه

SamFisher

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,583
نام
امید
مگه خز شده ؟ :D
:eek::eek:
دیگه خز تر از این چی میخوای ؟ :)
و البته W950 !! رفته بودم کلاس زبان ، یه پسره به جانه خودم 10 سالش نبود !! W950 دستش بود !! :laughing:
بالای صفحه اش هم که معلومه چی باید نوشته شده باشه : Irancell
:laughing:

خوش به حال خودم که احتمالا یه آنتی خز درست و حسابی خریدم ! 6120 ! :biggrin1:

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,806
نام
امین
امین مگه بچسبه به یه چیزی ول میکنه ؟ :biggrin1:

همینو بگو:biggrin1:

ایول ! این Prada هم گوشیه خوشگلی هست ... چند وقت دیگه میاد ؟ :confused:

ژانویه 2007 اومد یعنی 1سال پیش! ولی وارد ایران نشده البته 1 هفته پیش رفتم نمایندگی lg گفت تا 1 هفته دیگه مادیران وارد میکنه ما میاریم تا برم ببینم اوردن یا نه....

خدا شانس بده:biggrin1:

اینطوری که بوش میاد ملت غیور و شهید پرور ایران همت کردن I phone هم به عاقبت P990-W800-6600-...برسونن:biggrin1:

واسه همینه ایفون عمرا بگیرم:)

xbox360

کاربر سایت
Jun 16, 2006
412
نام
پوریا
اینطوری که بوش میاد ملت غیور و شهید پرور ایران همت کردن I phone هم به عاقبت P990-W800-6600-...برسونن:D
محمد رضا جان (بازم جانش صیقه مبالغه است:biggrin1:) کی بود میگفت از وقتی با Iphone کار کردم خواب و خوراک ندارم؟:biggrin1:;)
مگه خز شده ؟ :D
مگه نشده؟:biggrin1: فقط نتونست رکورد 6600 رو بزنه :cheesygri
:eek::eek:
دیگه خز تر از این چی میخوای ؟ :)
و البته W950 !! رفته بودم کلاس زبان ، یه پسره به جانه خودم 10 سالش نبود !! W950 دستش بود !! :laughing:
بالای صفحه اش هم که معلومه چی باید نوشته شده باشه : Irancell
:laughing:

خوش به حال خودم که احتمالا یه آنتی خز درست و حسابی خریدم ! 6120 ! :biggrin1:

مگه ایرانسل چشه؟:confused:
مطمئن باش 6120 هم با توجه به قیمتش و امکاناتش قشر عظیمی رو مورد حمایت قرار میده(به زودی):biggrin1::cheesygri
ژانویه 2007 اومد یعنی 1سال پیش! ولی وارد ایران نشده البته 1 هفته پیش رفتم نمایندگی lg گفت تا 1 هفته دیگه مادیران وارد میکنه ما میاریم تا برم ببینم اوردن یا نه....

واسه همینه ایفون عمرا بگیرم:)

نمایندگی مادیران از دستت چی میکشه
جون من تا حالا چند بار رفتی گفتی پرادا اوردید؟:biggrin1:

عمرا ایفون بهت نمیدن:biggrin1::cheesygri

بیا من یه کلوپ بهت معرفی کنم به اسم عاشقان پرادا اونوقت اگه ببینی این گوشی چقدر خریدار داره دیگه راجع به ابفون اینجوری نمیگی:biggrin1::cheesygri;)

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,806
نام
امین
نمایندگی مادیران از دستت چی میکشه
جون من تا حالا چند بار رفتی گفتی پرادا اوردید؟:biggrin1:

عمرا ایفون بهت نمیدن:biggrin1::cheesygri

بیا من یه کلوپ بهت معرفی کنم به اسم عاشقان پرادا اونوقت اگه ببینی این گوشی چقدر خریدار داره دیگه راجع به ابفون اینجوری نمیگی:biggrin1::cheesygri;)

به جونه خودم 1 بار بیشتر نرفتم:biggrin1: الان تو فرجه امتحان هستیم جایی نمیرم:p

لینک بده بیاد:)

Rainbow

کاربر سایت
Oct 12, 2006
1,183
نام
فرزاد
خدا شانس بده :biggrin1:
به ما از این شانسا نیومده...:biggrin1:
همین امروز رفتم سراغ یارو اگه میشه بیعانه بدم برام نگهش داره! تازه فهمیدم چه خاکی بر سرم شده! الآن 4 روزه که مغازه رو بسته ، هیچکسی هم ازش خبری نداره... شانس ما رو باش :(
این بماند ، تازه گوشیم هم گم کردم! وقتی که متوجه این موضوع شدم ، زنگ زدم به گوشیم ، یه یارو گوشی رو برداشت و شروع کرد به انکار کردن و اظهار اینکه صاحب گوشی خودشه! بهش گفتم ، اگه اینطوره پس چرا تو شند این شماره اسم من نوشته شده؟! یارو هم گفت برو بابا ، اشتباه گرفتی...بعدش هم گوشی رو خاموش کرد....
براش با گوشی دوستم یه SMS زدم ، گفتم ببین گوشیه قیمتی نداره ( X460 Samsung ) ، سیم کارت رو هم میشه راحت سوزوند. 10 تومن سیمکارت رو میدم به خودت ، سر به سرم نذار ، وگرنه سر به سرت میذارم.../:)
دایی دوستم تو مخابرات بود ، می تونستم راحت ردیابیش کنم و براش تشکیل پرونده بدم...
فکر کنم همین 10 تومنه باعث شد راضی به پس دادن گوشی بشه...حالا باید تا فردا صبر کنم ، ببینم چی میشه... دعا کنید مشکلی پیش نیاد ، بابام بفهمه به فنا رفتم. :biggrin1:

====

در کل اینکه بلاتکلیف موندم تو هوا ...

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
محمد رضا جان (بازم جانش صیقه مبالغه است) کی بود میگفت از وقتی با Iphone کار کردم خواب و خوراک ندارم؟
میخواد مبالغه باشه میخواد نباشه:D واسم فرقی نداره,اخر بن میشی:D
هووووم,Ipod touch که هنوز خز نشده:D (پا نشین برین بخرین:D),دیگه من الان گوشیم ته خزه واسم مهم نیست:D
کلا اون خز رو شوخی کردم,زیاد واسم اهمیتی نداره...ولی ای پاد بیشتر به کار من میاد تا ای فون.

xbox360

کاربر سایت
Jun 16, 2006
412
نام
پوریا
میخواد مبالغه باشه میخواد نباشه:D واسم فرقی نداره,اخر بن میشی:D
هووووم,Ipod touch که هنوز خز نشده:D (پا نشین برین بخرین:D),دیگه من الان گوشیم ته خزه واسم مهم نیست:D
کلا اون خز رو شوخی کردم,زیاد واسم اهمیتی نداره...ولی ای پاد بیشتر به کار من میاد تا ای فون.
باید یه قانونی بذارن برای مدیرایی که از مقامشون سو استفاده میکنند:biggrin1:
حالا که اینجوریه من به همتون یه 1100 و یه ایپاد تاچ پیشنهاد میکنم:cheesygri
بحث خز شدن
حاجی گوشی E65 هم خز شده ؟ :biggrin1:
اصلا خز نشده اتفاقا ته گوشیه;)
فقط خواستی بگیری قرمزشو بگیر که هم قرمزته :biggrin1:هم 1 درصد هم امکان خز شدنش نیست;)
کلا موبایل الان خز شده:) کسی که موبایل نداشته باشه کلاسش ببیشتره:biggrin1:

الان اونهایی که موبایل ندارن بیشتر تو چشن:)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر