موبايل!

3dclub

کاربر سایت
Mar 29, 2007
92
اشتباه نکن همیشه N7X از همه بهتر بودن ...
اگه كل سري n7رو با كل سريn9 كنار همديگه بزاريم اصلا سري N7 حرفي براي گفتن نداره ; هم N93ش همه ي سري 7 رو ميخره و آزاد ميكنه...:cheesygri (البته غير از N73 )
سری N7 نوکیا بر اساس تلفیقی از تکنیک های روز موبایل با برخی کاستی ها عرضه میشه و به نوعی ارزان قیمت های سری N9 هست سری N9 به خاطر وجود تکنیک های خاص و جدید روز همیشه در صدر بوده و خواهد بود به عنوان نمونه کوچک به غیر از دوربین که بحث جدا هست قابلیت اتصال به TV فقط در سری N9 وجود داره و حتی با عرضه N77 هم این مهم اضافه نشده! راستی تمام سری N7 نوکیا دارای دوربین 2 مگا پیکسلی هستن ( غیر از N73 ) و از بیشتر هم نخواهد شد اما سیر تکاملی دوربین در سری N9 کاملا مشهود هست امیدوارم جملت رو اصلاح کنی
اين سياستي كه شما ميگي از همون اول هم همينطور بوده يا نه؟ فك نكنم جوابت مثبت باشه
آخه نوكيا هم خودش قوانين خودشو زير پا گذاشته مثلا در سري N8x (كه سري هست كه دوربين توش اهميت داره) مدل N81 ش زد دوربينش 2 مگاپيكسل بود
يا زماني كه N90 و N91 بادوربين 2مگاشون حرفي برايه گفتن نداشتن N73 غوغا به پا كرد (كه علت خز شدنشم اين بود كه گوشي انصافا تكميلي بود)
خلاصه اين حرفي كه ميگي سري N9X در صدره رو فقط در سالهاي 7 - 2006 صدق ميكنه و قبل از اون برخي از سري هاي غير N9X از سري N9X بهتر بودن و كاملا مشهوده..

پ.ن:کلا سره *N9 نوکیا در بین دوستان به گوشکوب معروفند علل الخصوص N90
اگه بره شما سوني اريكسونيا فقط سري N9X به گوشكوب معروفيت دارند
بره ما دوستان نوكيايي هم تمام سري هاي گوشي هاي سوني اريكسون به "دمپايي" معروفند الالخصوص اين P990 كه چن وقط پيش بره بنده دقيقا نقش دمپايي رو ايفا كرد

پ ن : تا ديروز كه 6600و امثالهـــي گشكوب بودن حالا سري N9X رو هم اضاف كردين؟

آخرین ویرایش:

ldghn

کاربر سایت
Oct 20, 2005
2,576
نام
Milad
اگه بره شما سوني اريكسونيا فقط سري N9X به گوشكوب معروفيت دارند
بره ما دوستان نوكيايي هم تمام سري هاي گوشي هاي سوني اريكسون به "دمپايي" معروفند الالخصوص اين P990 كه چن وقط پيش بره بنده دقيقا نقش دمپايي رو ايفا كرد

اين مسئله گوش کوب رو 90% کسايی هم که از اين سری دارند تأييد ميکنند.شما يه خورده به اين گوشی ها نگاه کن همه گنده و در هلی که دريغ از کيبورد QWERD:).
من سونی فن هستم فقط بخاطر موزيک و تاچ اسکرين بودنشون وگرنه علاقه مندم شديداً به سخت افزار N95.

تا ديروز كه 6600و امثالهـــي گشكوب بودن حالا سري N9X رو هم اضاف كردين؟
ديگه اين مشکل طراحان نوکيا هستش که به گوش کوب علاقه مندند.البته به اين جمع 3250 هم اضافه کنيد

آخه نوكيا هم خودش قوانين خودشو زير پا گذاشته مثلا در سري N8x (كه سري هست كه دوربين توش اهميت داره) مدل N81 ش زد دوربينش 2 مگاپيكسل بود

جايی اعلام شده که N8X سری دوربين هستش؟؟؟!!!تا اونجا که من يادمه N80 که اومد دوربينی در حد K750 داشت و بدونبال اون N81 و حالا هم N82 که تو اکثر Review ها دوربينش گاهی کيفيت پايين تر از N95 داره.سر ی N9X هميشه سعی در بهترين بودن داشته.چه از نظر دوربين چه فيلم برداری چه سيستم عامل ، چه سخت افزار و کلاً تو تمام زمينه ها

Emin3mzizou

کاربر سایت
Sep 9, 2006
2,025
نام
امین
سلام دوستان

میخوام خدمت تمامیه علاقمندان و دوست داران Se W960 بگم که این گوشی علی رغم همه ی خصوصیات مثبت و خوبی که داره یه عیب نسبتا بزرگ هم داره اونم این که هارد 8gb این گوشی باعث کند شدن این گوشی شده . در ضمن کیفیت عکسش هم معمولیه .

Emin3mzizou

کاربر سایت
Sep 9, 2006
2,025
نام
امین
چند روز پیش با یه N81 ور رفتم .. خیلی جالب بود .. همه چیزش خوب بود فقط نکته بدش دوربینش بود که 2mp بود .. وگرنه جی پی اس و این حرفا همه رو داشت خیلی هم خوش دست تر از N95 ـه .. ( این لامصب N95 چقدر بد دسته .. :) ) 8 گیگ هم رم داشت بسیار عالی !

ببخشید دوست عزیز N81 اصلا GPS نداره . تازه کار با دکمه هاش هم مشکله و راحت نیست .
وزنشم 140 گرمه !

بعدش N95 کجاش بد دسته ؟

Zelda

کاربر سایت
Sep 25, 2005
375
نام
علی
ببخشید دوست عزیز N81 اصلا GPS نداره . تازه کار با دکمه هاش هم مشکله و راحت نیست .
وزنشم 140 گرمه !

بعدش N95 کجاش بد دسته ؟

راستش من دیدم یارو تو یه قسمتی رفت که نقشه اینجارو ماهواره ای از بالا نشون میداد .. من زیاد وارد نیستم شاید جی پی اس نبود و یه سیستم مپینگ و اینا بود .. n95 واسه من خیلی بد دست تر از این بود واسم خب ..

علی خودت با k850 کار کردی؟

بله با K850 کار کردم 3 یا 2 دکمه بالای اعداد تاچ اسکرین هستن .. مشکیش رو هم بگیرید وقتی مانیتور خاموش میشه کاملا مشکی یک دست میشه خیلی شیک و جالب هست .. دوربینشم که خیلی خوبه ..

3dclub

کاربر سایت
Mar 29, 2007
92
جايی اعلام شده که N8X سری دوربين هستش؟؟؟!!!
شما ظاهرا يادت رفته اولين گوشي نوكيا كه 2/3 مگاپيكسل بود N80 بود
اگه شما از اهل فن بپورسين تاييد خواهند كرد كه سري N8X سري مخصوص دوربين هستن(تو رو خدا تو پست بعديت باز نگي كه نه چون مطمعا هستم اين سري در سطح كلاس دوربين هستش)
البته دقيقا منم همين سوالو از دوستاني كه ميگن سري N9X سريـــه كامل و سر نوكيا هستن رو دارم(جايي اعلام شده؟)
تا اونجا که من يادمه N80 که اومد دوربينی در حد K750 داشت
عجب رويي داري شما؟؟؟؟؟؟؟
اين حرفا رو كه ميزني بايد جواب پس بدي هااااا
كجايه دنيا دوربينـه 2/3 در حد 2 مگاست كه اين دوميــــش باشه . اينو به يكي بگو كه كيفيت عكسايه N80 رو نديده باشه!

ديگه اين مشکل طراحان نوکيا هستش که به گوش کوب علاقه مندند.البته به اين جمع 3250 هم اضافه کنيد
همين 3250يــــي كه شما ميگي يه زماني بره خودش خدايـــي بوده
البته هميشه طراحي نوكيا به گونه ايــه كه گوشي سنگين (نه از لحاظ وزن) و با كلاسي بزنه نه مثـــه SE كه هميشه طراحيايه مكعب مستطيلي (بدون نوآوري در شكل ظاهري) داشته باشه..
کيبورد QWERD
اگه اخبار گوشيارو نيگاه كني متوجه ميشي كه نوكيا داره روي اين چيزها هم كار ميكنه و بزودي معرفي خواهد كرد
من سونی فن هستم فقط بخاطر موزيک و تاچ اسکرين بودنشون وگرنه علاقه مندم شديداً به سخت افزار N95.
تا 5 دقيقه پيش كه سري N9X گشكوب بودن:biggrin1: حالا باز شدن....

Zelda

کاربر سایت
Sep 25, 2005
375
نام
علی
كجايه دنيا دوربينـه 2/3 در حد 2 مگاست كه اين دوميــــش باشه . اينو به يكي بگو كه كيفيت عكسايه N80 رو نديده باشه!

من روی عکسهای N80 شهادت میدم !! البته شاید تست ما درست نبود .. یک بار توی خونه دو عکس یکی با K800i و یکی با N80 گرفتیم ( N80 آپدیت شده بود ) عکس N80 بهتر درومد .. حالا نیاید بگید شرایط جوی و شب و روز و تنظیمات و صفحه مانیتورشون و اینا .. من چیزی که اتفاق افتاد رو نوشتم :)

ldghn

کاربر سایت
Oct 20, 2005
2,576
نام
Milad
البته دقيقا منم همين سوالو از دوستاني كه ميگن سري N9X سريـــه كامل و سر نوكيا هستن رو دارم(جايي اعلام شده؟)

رسما خیر.ولی دیگه به وضوح داریم میبینیم دیگه.شما شک داری رو این مساله؟!!!
عجب رويي داري شما؟؟؟؟؟؟؟
اين حرفا رو كه ميزني بايد جواب پس بدي هااااا
والا سری اولی که این گوشی اومده بود کیفیت عکس هایی به مراتب پایین تر از k750 داشت.و تو همون زمان من عکسها رو تو روز و شب مقایسه میکردم N80 خیلی نسبت به K750 برتری نداشت. علل الخصوص در شب
.
همين 3250يــــي كه شما ميگي يه زماني بره خودش خدايـــي بوده
البته هميشه طراحي نوكيا به گونه ايــه كه گوشي سنگين (نه از لحاظ وزن) و با كلاسي بزنه نه مثـــه SE كه هميشه طراحيايه مكعب مستطيلي (بدون نوآوري در شكل ظاهري) داشته باشه.
کسی حرف از قدرت این گوشی نزد...
نوآوری ار نظر شما چیه؟؟اینکه یه گوشی بسازند همانند گوشکوب یه بار از بغل باز بشه یه بار از بالا یه بار کشویی...ظرافت و راحتی هم کشک دوغ

اگه اخبار گوشيارو نيگاه كني متوجه ميشي كه نوكيا داره روي اين چيزها هم كار ميكنه و بزودي معرفي خواهد كرد
بله البته... که یکی ار او ن ها N810 هستش:laughing:

تا 5 دقيقه پيش كه سري N9X گشكوب بودن حالا باز شدن....
آخه من نمیدونم گوشکوب بودن چه ربطی به قدرتش داره ؟؟؟ من دارم از قدرت و CPU این گوشی تعریف میکنم نه طراحی;)
من همینجا به علاقه مندان به سخت افزلر شدیدا این گوشی رو پیشنهاد میکنم:D

3dclub

کاربر سایت
Mar 29, 2007
92
رسما خیر.ولی دیگه به وضوح داریم میبینیم دیگه.شما شک داری رو این مساله؟!!!
والا من در مورد N95 و N93 اين حرفو قبول دارم در مورد N90 و N91 و N92 به هيچ وجه (تو پستايه قبلي گفتم!):

نوشته شده توسط خودم:
اين حرفي كه ميگي سري N9x در صدره رو فقط در سالهاي 7 - 2006 صدق ميكنه و قبل از اون برخي از سري هاي غير از N9x از سري N9x بهتر بودن و كاملا مشهوده..

نوآوری ار نظر شما چیه؟
يعني شما قبول نداري سوني اريكسون تو طراحي گوشياش نوآوري نداره؟

آخه من نمیدونم گوشکوب بودن چه ربطی به قدرتش داره ؟؟؟ من دارم از قدرت و Cpu این گوشی تعریف میکنم نه طراحی
من همینجا به علاقه مندان به سخت افزلر شدیدا این گوشی رو پیشنهاد میکنم
خـــو همينه ديگيه ; خودت جواب خود دادي
مگه يادت رفته تا ديروز هي ميگفتين آي اگه K850 بياد اٍل آي اگه W960 بياد ... كه هر دو تاش نتونست به خوبي و محبوبيت 95 باشه;)

ldghn

کاربر سایت
Oct 20, 2005
2,576
نام
Milad
والا من در مورد N95 و N93 اين حرفو قبول دارم در مورد N90 و N91 و N92 به هيچ وجه (تو پستايه قبلي گفتم!):
N90 که اومد حرف از گوشی 2 مگاپیکسلی عالی همراه با فیلم برداری و کیفیت تصویر بالا بود.کدوم گوشی نوکیا اون زمان اینا رو به همراه داشت؟؟
یا N91 که نوکیا رو موزیک و 8 گیگ هارد اون ویراژ میداد.

يعني شما قبول نداري سوني اريكسون تو طراحي گوشياش نوآوري نداره؟
نه که قبول ندارم.شما طراحی M600 , W950 , P990 , S500 , Z610 , ... رو کپی برداری میدونید؟؟؟؟(اگه کمه باز بگم؟؟؟)
ولی تو این همه گوشی یه گوشی درست و حسابی نوکیا از نظر طراحی نداشته.همانطور که بالا گفتم ظرافت و راحتی تو اکثر نوکیاها یهنی کشک و دووغ.واقعا طراحی سونی مخصوصا گوشی های مختص ژاپنش حرف نداره.

خـــو همينه ديگيه ; خودت جواب خود دادي
مگه يادت رفته تا ديروز هي ميگفتين آي اگه K850 بياد اٍل آي اگه W960 بياد ... كه هر دو تاش نتونست به خوبي و محبوبيت 95 باشه
بیبن من فقط حرف از قدرت سخت افزاری زدو و اونو تایید کردم و نه چیزه دیگه.ولی خو انتخاب بعدیم مسلما w960 چون تاچ اسکرین بودن و موزیک برام مهمه. خواهد بود.البته K850 ار نظر طراحی فوق العاده و دوربینشم بسیار توپ میباشد مخصوصا تو شب.

3dclub

کاربر سایت
Mar 29, 2007
92
N90 که اومد حرف از گوشی 2 مگاپیکسلی عالی همراه با فیلم برداری و کیفیت تصویر بالا بود.کدوم گوشی نوکیا اون زمان اینا رو به همراه داشت؟؟
یا N91 که نوکیا رو موزیک و 8 گیگ هارد اون ویراژ میداد.
همونطور كه گفتم اولين گوشي نوكيا كه 2/3 دوربينش بود تو سري N8X بود (كه حتي SE تا دو سال بعد از اين دوربين هرگز نتونست بالاتر از 2 مگا بزنه) ; اولين گوشي ام كه بلندي و كيفيت صدا بالا به همراه يك دوربين عالي در سري N7X بود (n73)
شما رو نميدونم ولي مطمعنا 90% كسايي كه گوشي ميخوان 1-دوربين خوب 2- كيفيت و بلندي صدا خوب به عبارتي EXpress Musics و 3- سرعت بالا 4- در نهايت مموري بالا (8گيگي كه ميگي در اولويت هاي پايين قرار داره)
نه که قبول ندارم.شما طراحی M600 , W950 , P990 , S500 , Z610 , ... رو کپی برداری میدونید؟؟؟؟(اگه کمه باز بگم؟؟؟)
ولی تو این همه گوشی یه گوشی درست و حسابی نوکیا از نظر طراحی نداشته.همانطور که بالا گفتم ظرافت و راحتی تو اکثر نوکیاها یهنی کشک و دووغ.واقعا طراحی سونی مخصوصا گوشی های مختص ژاپنش حرف نداره.
هم نوكيا N95ش با طراحيه 2 طرفـش همه ي اين گوشيايي رو كه گفتي ميخره و آزاد ميكنه:laughing:
بزار يه چيزي رو بهت بگم شما ظاهرا زيبايي و ظريفي گوشي رو با طراحي نوآورانه و خلاقانه اشتب گرفتي ;
مثلا اين حالت 2 طرفه كه نوكيا N95 داشت رو ميگن نوآورانه
يا مثلا همين N81 نوكيا كه برايه ما گيمرا ساخته شد رو ميگن خلاقانه(منظورم صفحه كليدش) كه هر چند با استقبال آنچناني مواجه نشد
اگه همنوز متوجه نشدي ;) بازم روشنت كنم:(

ldghn

کاربر سایت
Oct 20, 2005
2,576
نام
Milad
شما رو نميدونم ولي مطمعنا 90% كسايي كه گوشي ميخوان 1-دوربين خوب 2- كيفيت و بلندي صدا خوب به عبارتي EXpress Musics و 3- سرعت بالا 4- در نهايت مموري بالا (8گيگي كه ميگي در اولويت هاي پايين قرار داره)
اينو کاملا قبول دارم.ولی خيلی ها هستند به همه اين ها با هم احتياج ندارند.و سياست سونی اريکسون توليد گوشی های متناسب با سليقه و اولويت های افراد هستش.

بزار يه چيزي رو بهت بگم شما ظاهرا زيبايي و ظريفي گوشي رو با طراحي نوآورانه و خلاقانه اشتب گرفتي

نه دقيقاً هم اشتب نگرفتم.به نظره شما گوشی اي همچون N93i که تماماً خلقيت هستش با اون بد دستيش چيزه خوبيه؟؟
نوکيا هم تک و توک گوشی اي داره که طراحی جالبی داشته باشه.ولی خو اکثراً . . .
کافی از نزديک K850 رو ديده باشيد تا به زيبايی اين گوشی و خلقيت موجود در اون پی ببريد.يا همين W950 يا W900 تو اينا هم طراحی بود هم زيبايی هم خوش دستی هم خلاقيت.

آخرین ویرایش:

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
و حال بعد از جنگ ناموفق کنسول ها نوبت به گوشی ها رسیده! میلاد جون شما کوتاه بیا ;)
هر کسی یک سلیقه ای داره ولی الان شده تحمیل سلیقه :biggrin1:

M_J_666

کاربر سایت
Aug 28, 2007
88
سلام
من يه 6120 كلاسيك خريدم
ولي هر برنامه اي كه مي خوام رو نصب كنم ارور مي ده
مي شه بگيد مشكل از كجا هست؟
همه ي برنامه هايي كه مي خوام وصل كنم Symbian OS v9.2, S60 rel. 3.1 هستند ولي اين گوشي ارور مي ده
اگه مي شه راهنمايي كنيد

SamFisher

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,583
نام
امید
سلام
من يه 6120 كلاسيك خريدم
ولي هر برنامه اي كه مي خوام رو نصب كنم ارور مي ده
مي شه بگيد مشكل از كجا هست؟
همه ي برنامه هايي كه مي خوام وصل كنم Symbian OS v9.2, S60 rel. 3.1 هستند ولي اين گوشي ارور مي ده
اگه مي شه راهنمايي كنيد
سلام دوست عزیز
منم میخوام شاید همین 6120 رو بگیرم ...
چطوره ؟ کیفیت صفحه نمایش اش چطوره ؟ سرعتش ؟
قیمت چند ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر