موبايل!

ldghn

کاربر سایت
Oct 20, 2005
2,576
نام
Milad
اگه اينترنت رو از isp خوبی ميگيری که مشکل قطعی نداری به نظرم آپديت رو امتحان کن .
اگه هم ميخوای فلش کنی فکر ميکنم دور و بر 10 بگيرن که بازم بستگی به انصاف فروشنده داره.
اين برنامه کريستال رو هر کی نصب کرده به اين مشکل گرفتار شده
بازم توضيحی خواستی در خدمتيم

Rockstar

کاربر سایت
Aug 10, 2006
405
نام
aryan
طبق این سایت اپدیتش خیلی راحته: http://uiq3.blogfa.com/post-360.aspx
با اپدیت مشکل حتما حل میشه؟
اگه بدترین حالتو در نظر بگیریم و وسط اپدیت قطع شه یا هرچی. مشکلی پیش میاد؟؟
این فریمور مگه چیه که 60 مگه؟؟؟ فریمور درایو 360. 512 کیلوبایت بود:cheesygri
بهتره برم کافینت
مرسی از راهنماییتون
فقط میلاد جان یه توضیحی هم راجع به فلش کردن میدی؟ چی هست اصلا؟
اون دنگ و فنگ داره و کلی چیز میز باید دانلود کنی؟

ldghn

کاربر سایت
Oct 20, 2005
2,576
نام
Milad
آپديت بله خيلی راحت هستش.شما کافيه اون فايل 34 مگی رو دانلود کنی ديگه اون خودش بقيه کار ها رو انجام ميدم.
آب از سره گوشی تو گذشته.وسط آپديت هم قطع بشه هيچ فرقی با الان نداره.
البته بازم ميگم احتمالاً مشکلت حال ميشه.اگه نشد نياز به فلش داری که با فلش ميان فريم ور رو دوباره بر روی گوشی شما ميريزند البته به وسیله باکس اين کار رو انجام ميدند.البته الان با استفاده از برنامه XS++ هم ميشه اين کار رو کرد ولی خوب دنگ و فنگ داره و من آپديت w950 رو نديدم ولی برای P990 هستش.اغلب تو ايران فايل های فلش قديمی هستش برای همينم بعده فلش احتياج به يه آپديتم احساس ميشه

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
یه سوال.
مرد هرچقدر این PC Suit لامصب رو برای جاوا W850i نصب میکنم بازم هردفعه گوشی رو وصل میکنم نمیتونه شناسایی درست و حسابی بکنه.
هر دفعه یا میگه Unknown Device یا اصلا میگه Device is Malfunctioned!!!
خلاصه نمیدنم چیکار کنم...
اگه کسی یه درایور USB خوب سراغ داره بهم بگه که بتونم از این اینترنت فلانش هم تا میتونم بیرون بکشم!
درایور USB خوب برای جاوا W850i....
باتشکر...

Rockstar

کاربر سایت
Aug 10, 2006
405
نام
aryan
اپدیتش کردم:cool::biggrin1::cool::biggrin1::biggrin1::biggrin1:
مرسی. 5 ساعت طول کشید:confused::biggrin1:
موقعی که گوشی رو روشن کردم خدا خدا کررم بالا بیاد:biggrin1: که خداروشکر اومد:biggrin1:
کیفیت صداش خیلی باحالتر شد. یکم هم بیشتر شد. کسی میدونه چه امکاناته دیگه ای بهش اضافه شده؟؟؟
خواهش میکنم اگه بازم ازین برنامه ها مثله کریستال عربی هست به بنده بگین که نصب نکنم.
تازه این که تو cd همراه گوشی بود. از این به بعد میترسم برنامه های تو اینترنتو نصب کنم:eek:
میلاد جان مرسی از راهنماییت:cool:

ldghn

کاربر سایت
Oct 20, 2005
2,576
نام
Milad
با آپديت تنها تغييری که محسوس هستش افزايش صدا تا حدود 30% ميباشد بقيه موارد زياد مهم نيست.
من که چيزی جز اين کريستال سراغ ندارم که گوشی رو بترکونه.برنامه اي ميخوای تو net بگردی دنبالش که بهتره هر چی تو اون cd هستش همش آزمايشيند

mox1x2

کاربر ویژه
کاربر سایت
Sep 24, 2007
774
نام
مصطفی
یه سوال.
مرد هرچقدر این PC Suit لامصب رو برای جاوا W850i نصب میکنم بازم هردفعه گوشی رو وصل میکنم نمیتونه شناسایی درست و حسابی بکنه.
هر دفعه یا میگه Unknown Device یا اصلا میگه Device is Malfunctioned!!!
خلاصه نمیدنم چیکار کنم...
اگه کسی یه درایور USB خوب سراغ داره بهم بگه که بتونم از این اینترنت فلانش هم تا میتونم بیرون بکشم!
درایور USB خوب برای جاوا W850i....
باتشکر...
ممکنه اشکال از درایور نباشه. منم چنین مشکلی داشتم. متوجه شدم اشکال از تقلبی بودن کارت حافظمه. گاهی اوقات اگه به محل اتصال کابل به موبایل یا محل کارت حافظه یه دستی بزنی ممکنه مشکلت حل بشه(البته من توصیه نمی کنم).

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
ممکنه اشکال از درایور نباشه. منم چنین مشکلی داشتم. متوجه شدم اشکال از تقلبی بودن کارت حافظمه. گاهی اوقات اگه به محل اتصال کابل به موبایل یا محل کارت حافظه یه دستی بزنی ممکنه مشکلت حل بشه(البته من توصیه نمی کنم).
توی File Transfer مشکلین دارم. حالش خوبه!
اما توی Phone Mode اصلا هیچی نمیشه! نمیدونم چیکار کنم...
کمک!!!!!!!

poorna

کاربر سایت
Jul 13, 2006
1,166
نام
Vahid
مُحَمَّدحُسِین روی سیستم دیگه ای امتحان کردی با کابل ِ خودت ؟!

من هم چند وقت بود گوشی ـم رو روی Phone Mode فقط بعنوان مودم میشناخت و حتی PC Suit هم نمیشناخت گوشی رو و به هیچ جای گوشی دسترسی نداشت .

حالا جدیدا وقتی پورت USB رو وصل میکنم ، گوشی میفهمه و گزینه ی Phone Mode / File Transfer و اینا میده ، ولی سیستم اصلا عین ِ خیالش نیست . . . نه تو حالت فون مود ، نه فایل ترنسفر !

اشکال از کجاس ؟

ldghn

کاربر سایت
Oct 20, 2005
2,576
نام
Milad
وحيد تو اين windows رو عوض کنی حله البته يدونه کاسپر هم بايد بندازی کنارشا.حالا اگه فکر ميکنی مشکل از درايو گوشيه اين رو نصب کن:D
پ.ن:بعدا بهت میدم
@SUPERMHR
من برای شما هم گشتم ولی خوب متاسفانه درايو رو پيدا نکردم

شما هر بار که گوشی رو وصل ميکنيد بعدش کابل رو از جاش در ميآريد؟؟من احتمال ميدم از ويندوز باشه يعنی با تعويض اون مشکل حل بشه

Rockstar

کاربر سایت
Aug 10, 2006
405
نام
aryan
واسه w950 برنامه ای میخوام که بشه برنامه فرستاد با بلوتوس فکر کنم اسمش instant blutoosه. کسی که میگیره هم باس این برنامه رو داشته باشه؟
قران کامل هم اگه هست بدین. فقط ترجمه ی الهی قمشه ای باشه عالیه

789

کاربر سایت
Oct 17, 2005
846
نام
رامتین
توی File Transfer مشکلین دارم. حالش خوبه!
اما توی Phone Mode اصلا هیچی نمیشه! نمیدونم چیکار کنم...
کمک!!!!!!!

محمد حسین وقتی گوشی رو با کابل وصل کردی. برو تو Device manager بعد یه رفرش رو تو اون صفحه بزن تا کامپیوترت وسایلی رو که وصل شده بشناسه.

Rockstar

کاربر سایت
Aug 10, 2006
405
نام
aryan
محمد حسین وقتی گوشی رو با کابل وصل کردی. برو تو Device manager بعد یه رفرش رو تو اون صفحه بزن تا کامپیوترت وسایلی رو که وصل شده بشناسه.

از اول که گرفتی اینجوری بود؟
من فکر کنم با یه اپدیت مشکلش حل شه...
----------------------
دوستان من این کارو چه جوری میتونم تو w950 انجام بدم؟

شما می توانید باگوشیهای سونی اریکسون این کارو انجام بدین .روش کار عین روش فرستادن sms بدون افتادن شماره هست messaging.setting.text message.Email gateway.New email gatewسپس شماره هر کسی را که دوست دارید و مطمئن هستید گوشی سونی اریکسون (یکی از مدلهای k.w.z) دارد بنویسید وبرگشته write new و در text massage هرچی دوست دارید بنویسید و سپس دکمه continue را فشار دهید ودر ادامه روی Enter email addr. وارد شوید و به جای آدرس ایمیل شماره هر کسی را که میخواهید بیفتاد را بنویسد و حتما در اول ا ین طوری عمل کنید 98+ ,شماره مثل :989123456789+

منبع: p30world

jack sparrows

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,034
نام
هادی
سلام خدمت همه مخصوصا میلاد جان

این صدای w810 از اینی که هست بیشتر نمی شه ؟ خیلی صداش کمه اصلا تو خیابون که هستی نمی شنوی!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر