موبايل!

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
سلام

من بالاخره w950 رو خریدم

از دوستانی که راهنمایی کردن ممنون
به هرحال بودجه محدود بود :biggrin1:

اولین مشکل:

با Handsfree صدای پخش آهنگ به شدت ضعیفه. صدای اسپیکر خود گوشی از هندزفری بلندتره!

مشکل از کجاس؟
نگین که همینجوریه این گوشی :biggrin1:

ویرایش:

مشکل بعدی اینکه وقتی مثلا 10 تا Track رو انتخاب می‌کنی تا کپی کنی توی گوشی، 5-6 تا ترک رو کپی میکنه و بعد همینجوری متوقف میشه!

rezaigi2004

کاربر سایت
Dec 2, 2006
3,022
نام
رضا محمودی
سلام

من بالاخره w950 رو خریدم

به هرحال بودجه محدود بود :biggrin1:

اولین مشکل:

با Handsfree صدای پخش آهنگ به شدت ضعیفه. صدای اسپیکر خود گوشی از هندزفری بلندتره!

مشکل از کجاس؟
نگین که همینجوریه این گوشی :biggrin1:

ویرایش:

مشکل بعدی اینکه وقتی مثلا 10 تا Track رو انتخاب می‌کنی تا کپی کنی توی گوشی، 5-6 تا ترک رو کپی میکنه و بعد همینجوری متوقف میشه!

همینجوری:biggrin1: نه از نوع Handsfree هست که جنسش خوب نیست از این Handsfree ها تو مغازه زیاد دارم:biggrin1: اما Handsfree فابریک که از تو جعبه K750 در بیاد رو رو گوشی تست کن فوق العاده فرق میکنه;) W900 هم با توجه به مدل خاص Handsfree نوع LCD دار همینطوری ضعیف!

برای مشکل بعدی هارد رو کامل فرمت کنید درست میشه.

سلام یه گوشی 70 تا 80 تومنی معرفی کنید

با این قیمت فقط K310 بگیر قیمت امروز 87000

rezaigi2004

کاربر سایت
Dec 2, 2006
3,022
نام
رضا محمودی
100 تومن موجودی
گوشی هایی که رم بخورند و ... را با این وجود معرفی کن.

100 تومان مموری بخوره نداریم اما.. W200 مموری میخوره دوربین هم داره اما بلوتوس نداره قیمت

115000

sony-ericsson-w200.jpg

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
همینجوری:biggrin1: نه از نوع Handsfree هست که جنسش خوب نیست از این Handsfree ها تو مغازه زیاد دارم:biggrin1: اما Handsfree فابریک که از تو جعبه K750 در بیاد رو رو گوشی تست کن فوق العاده فرق میکنه;) W900 هم با توجه به مدل خاص Handsfree نوع LCD دار همینطوری ضعیف!

برای مشکل بعدی هارد رو کامل فرمت کنید درست میشه.

مموری رو همون دیشب فرمت کردم ولی بازم نشد.
هندزفری P990 رو بهش زدم صداش بهتر شد. مال خودش ظاهرا خیلی بیخوده

مشکل جدید اینکه SMS ها هیچ ترتیبی ندارن و هرجوری دلش می‌خواد Sort میکنه. با اینکه روی Sort by Date تنظیم شده و ساعت و تاریخ و ... رو هم تنظیم کردم بازم SMS ها قرو قاطی Sort میشن

یه مشکل دیگم اینکه موقع مکالمه صدای شخصی که اون طرف خطه ضعیفه. البته اونقدر ضعیف نیست که قابل شنیدن نباشه ولی به وضوح از P990‌ کمتره. Volume هم تا آخر بالاس

rezaigi2004

کاربر سایت
Dec 2, 2006
3,022
نام
رضا محمودی
مموری رو همون دیشب فرمت کردم ولی بازم نشد.
هندزفری P990 رو بهش زدم صداش بهتر شد. مال خودش ظاهرا خیلی بیخوده

مشکل جدید اینکه SMS ها هیچ ترتیبی ندارن و هرجوری دلش می‌خواد Sort میکنه. با اینکه روی Sort by Date تنظیم شده و ساعت و تاریخ و ... رو هم تنظیم کردم بازم SMS ها قرو قاطی Sort میشن

یه مشکل دیگم اینکه موقع مکالمه صدای شخصی که اون طرف خطه ضعیفه. البته اونقدر ضعیف نیست که قابل شنیدن نباشه ولی به وضوح از P990‌ کمتره. Volume هم تا آخر بالاس

مشکل sms اگه با مستر ریست حل نشد به خاطر time zone هست گوشی را باید با نذم افزار آپدیت سرویس آپ کنید.(با آپ به احتمالا قوی مشکل mp3 هم حل میشه)

دیگه اینو نمیشه کاری کرد (صدای مکالمه)

3dclub

کاربر سایت
Mar 29, 2007
92
نوشته شده توسط Behzad
سلام

من بالاخره w950 رو خریدم

به هرحال بودجه محدود بود

اولین مشکل:

مشکل از کجاس؟
نگین که همینجوریه این گوشی

ویرایش:

سلام
مبارکه آقا بهزاد گوشیرو چند خریدی ؟ آک یا دسته دو ؟ کیفیت صداش در چه حده ؟
---------------
for rezaigi2004 :
رضا جان نگفتی دقیقا کجا میتونم ببینمت یادمه گفتی (گاجره - آونگ - حیدری - مرکاتو شیخی - و....) بالاخره کدوم ؟ منظورم مغازته . کار واجبه :cheesygri حالا اگه وقت شد PM هم میدم

rezaigi2004

کاربر سایت
Dec 2, 2006
3,022
نام
رضا محمودی
سلام
مبارکه آقا بهزاد گوشیرو چند خریدی ؟ آک یا دسته دو ؟ کیفیت صداش در چه حده ؟
---------------
for rezaigi2004 :
رضا جان نگفتی دقیقا کجا میتونم ببینمت یادمه گفتی (گاجره - آونگ - حیدری - مرکاتو شیخی - و....) بالاخره کدوم ؟ منظورم مغازته . کار واجبه :cheesygri حالا اگه وقت شد PM هم میدم

OK Send Pm To BC Id And Respond Tel For Visit Me Tnx

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر