موبايل!

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
سلام

من P990 دارم

همونطور که می‌دونید به شدت خز شده. در دست براداران افغان هم حتی مشاهده شده :biggrin1:

گوشی Touch Screen به درد بخور که خیلی هم گرون نباشه چی هست الان؟

P1 که قیمتش بالاس و در آینده هم قطعا مثه P990 خز میشه

w950 هم گویا قابلیت فیلم‌برداری نداره پس به درد نمیخوره

i mate و دوستان هم که از قیافه‌هاشون خوشم نمیاد

Nokia گوشی Touch Screen جدید چیزی داره؟

Motorola چی؟

یه گوشی‌ای میخوام که خیلی جدیده جدید نباشه

مثلا N80 یه گوشی‌ای بود که خز نشد. نمیدونم چرا ولی به ندرت دست کسی دیده میشه. البته اونم الان N81 رو دارن می‌زنن یحتمل خز بشه :biggrin1:

خلاصه یه گوشی ترجیحا Touch Screen، فقط از 3 شرکت SE‌ و Motorola و Nokia، قیمت معقول، اکیدا خز نشده :biggrin1: و دارای امکانات مناسب توصیه کنید لطفا

Capcom

کاربر سایت
Sep 23, 2005
459
نام
Nima

زياد هم بالا نيست 420 هم گيرت مياد..:biggrin1:
بعد هم w960 هم كم كم داره مياد...ولي به شدت خز ميشه..:biggrin1:

البته Motorola هم گوشيهاي خوبي در اين رده داره..!

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
Motorola چی؟
A1200 موتورولا.
تاچ اسکرینه.اسمارت فون هست و سیستم عاملش هم لینوکسه.
بهیچوجه من الوجوه خز نشده!
خوشگل هم هست (البته از نظر اونی که باید پسند کنه!!)
باتشکر...

ldghn

کاربر سایت
Oct 20, 2005
2,576
نام
Milad
اگه ميخوای حتماً تاچ اسکرين باشه اين گزينه ها موجود هستش(البته تا اونجا که ذهن بنده ياری ميده):

1.w950: به نظره من بهترين گزينه برای خريد هستش البته اگه بتونی از دوربين بگزری.از همه نظر عالی . هيچ وقت هم خز نخواهد شد .قيمت : 270

2.M600 : اينم دوربين نداره. قيمت : 330 (خيلی هم کم ياب شده)

3.P1 : گوشی بسيار عآلی که سرعت خيلی خيلی خوبی داره و ميشه گفت مدل کامل شده p990 رو داره . دوربینشم 3.2 هستش قيمت : 500

4. nokia 7710 : فکر کنم ديگه خودت همه چی رو بدونی راجع به اين گوشی اگه الان بتونی پيدا کنی 290 هست قيمتش (راستش نوکيا هر چی فکر کردم جز اين مدل چيزی به ذهنم نيومد)

5.A1200 موتورولا : گوشی خوشگلیه.فقط سر تا پاش عيب هستش. دوربين ضعيف... سيستم عامل لينوکس(اصلاً نميتونم با اين سيستم عامل کنار بيام) ... کيفيت صدای پايين ... يه خورده هنگ مکنه ... و در آخر هم اصلاً صفحه تاچ اسکرينش به هيچ وجه ممکن به پای سونی اريکسون نميرسه قيمت: 240

6.qtek s200 : اينم گزينه بدی نيستش.ويندوز موبايل 5 روش هست .فقط cpu پايينی داره و بعضی وقت ها سرعتش ميره رو اعصاب. دوربینشم 2 هستش.قیمت : 350

راجع به w960 هم بايد بگم که اين گوشی تا بخواد بياد تو ايران و قيمتش يه خورده درست و حسابی بشه يه 6 7 ماهی زمان ميباره.

آخرین ویرایش:

Capcom

کاربر سایت
Sep 23, 2005
459
نام
Nima
.qtek s200 : اينم گزينه بدی نيستش.ويندوز موبايل 5 روش هست .فقط cpu پايينی داره و بعضی وقت ها سرعتش ميره رو اعصاب. دوربینشم 2 هستش.قیمت : 350

در پي تاييد فرمايشات شما بايد اين نكته رو هم بگم كه اگه بخواي گوشيه اي كه Osش ويندوز موبايل باشه رو انتخاب كني زير 400 اصلا فكرشو نكنيد به غير از اينكه تازه كار باشيد بخوايد با اين شروع كنيد و بعدا يكي ديگه بگيريد...

راجع به w960 هم بايد بگم که اين گوشی تا بخواد بياد تو ايران و قيمتش يه خورده درست و حسابی بشه يه 6 7 ماهی زمان ميباره.

ديگه مثله قديم نيست كه 5 ماه بايد وايسي تا گوشي بياد ايران 5 هم ديگه بايد وايسي تا گوشي قيمتشن بكشه پايين...از زماني كه اومد 2 ماه كافيه تا قيمته جهاني بخودش بگيره توايران..گرچه الان p1 كه قيمت جهانيش كه فكر كنم 475 دلار هست تو بعضي فروشگاه هاي ايران 420 هم يافت ميشه

اصلاً نميتونم با اين سيستم عامل کنار بيام
واسه چي؟
nokia 7710
اينم گوشي بدي نيست ولي اين نكته رو هم بايد در نظر گرفت كه 2004 اومده و سيمبينش هم v7.0s هست..

آخرین ویرایش:

3dclub

کاربر سایت
Mar 29, 2007
92
سلام

من P990 دارم

همونطور که می‌دونید به شدت خز شده. در دست براداران افغان هم حتی مشاهده شده

گوشی Touch Screen به درد بخور که خیلی هم گرون نباشه چی هست الان؟

w950 هم گویا قابلیت فیلم‌برداری نداره پس به درد نمیخوره

i mate و دوستان هم که از قیافه‌هاشون خوشم نمیاد

Nokia گوشی Touch Screen جدید چیزی داره؟

Motorola چی؟

یه گوشی‌ای میخوام که خیلی جدیده جدید نباشه

مثلا N80 یه گوشی‌ای بود که خز نشد. نمیدونم چرا ولی به ندرت دست کسی دیده میشه. البته اونم الان N81 رو دارن می‌زنن یحتمل خز بشه

خلاصه یه گوشی ترجیحا Touch Screen، فقط از 3 شرکت SE‌ و Motorola و Nokia، قیمت معقول، اکیدا خز نشده و دارای امکانات مناسب توصیه کنید لطفا
سلام
اول من یه توضیحی بدم که خریدن گوشیهایه قدیمی به خاطر سیستم عامل پاتیینشون کار درستی نیست پس همون جدید جدید خوبه
من میگم اگه صبر داری صبر کن n81 بیاد گوشیه بسیار خوشکلیه (رو n95 کم کرده) دوربینشم 2 مگاپیکسله پس مطمعنا قیمتش بالا نیست Express music هم هست (پیشنهاد من)
2-گوشی e90 نوکیا هم خیلی خوبه دوربین 2/3 مگاپیکسل (از لحاظ خز نشدن مطمعن باش)
3-تو نوکیا تاچ اسکرین فقط 7710 هست که صلیغه خاص خودشو داره
4-سمت موتورلا و se هم به هیچ وجه نرو البته اگه با انصاف باشیم SE w960 گوشی خوبی باید باشه که 2 تا مشکل داره 1)قیمتش زیاده 2)به این زودیا نمیاد به بازار

من خودم N95 دارم که خیلی راضیم و مطمعنم هیچ گوشی ای در حال حاضر به پایه این گوشی نمیرسه بنابراین بیخود نمیگم که نوکیا بهتره
از نوکیا دارها و se دارها سوال نکنین...
از کسی بپرسین که هر دو تاشو امتحان کرده باشه...

ldghn

کاربر سایت
Oct 20, 2005
2,576
نام
Milad
ديگه مثله قديم نيست كه 5 ماه بايد وايسي تا گوشي بياد ايران 5 هم ديگه بايد وايسي تا گوشي قيمتشن بكشه پايين...از زماني كه اومد 2 ماه كافيه تا قيمته جهاني بخودش بگيره توايران..گرچه الان p1 كه قيمت جهانيش كه فكر كنم 475 دلار هست تو بعضي فروشگاه هاي ايران 420 هم يافت ميشه
بله به صورت گذشته نيست ولی خوب تا وقتی که به صورت عمده وارد نشه قيمتش بسيار بالاست.و در ابتدا قيمت جهانی هم بالاست
اين w960 بيش تر از 400 تومان ارزش نداره.همين الان من W960 رو 1100000 قيمت دارم داخل ايران.

واسه چي؟
در مقايسه با رابط کاربری مثل uiq 3 ضعيفه.مشکلات نرم افزاری زيادی داره. برنامه براش زياد نيست. خيلی زود دله آدم رو ميزانه
البته اين ها نظر شخصی منه و از روی تجربه کار با گوشی ها اينو ميگم

سمت موتورلا و se هم به هیچ وجه نرو

چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من خودم N95 دارم که خیلی راضیم و مطمعنم هیچ گوشی ای در حال حاضر به پایه این گوشی نمیرسه
n95 گوشيه خوبيه ولی به هيچ وجه ارزش 550 مايه بالاش دادن نداره.
تنها چيزی که اونو از بقيه گوشی ها متمايز ميکنه دوربين بسيار خوبش هستش اونم با اومدن k850 ديگه ارزش اون پول رو نداره.فقط فيلم برداريش هست که هيچ گوشی اي به پاش نميرسه.
بقيه امکاناتش رو ميشه تو بقيه گوشی ها ديد.
برای gps هم ميشه gps جدا برای بقيه گوشی ها خريد.
کما اينکه يه پک p1 gps توش موجوده

TyRaX

موجودی خوشحال
کاربر سایت
Oct 21, 2005
1,824
نام
پارسیا
a1200 rocks , it's for "t3h el1t3"

هائوون ؟ نه خدایی گوشی خوبیه .. رابط کاربریشم همچین بد نیست .. بعد یک مقدار دست آدم میاد. ..یک نکته خیلی خوبی که داره اینه که (حالا بجز قیافه و کم بودن و غیره) کسی ابتدا به ساکن نمیتونه باهاش کار کنه . برای همین وقتی طرف میگه بده توی گوشیت رو ببینم تو هم میگی خوب بیا عزیزم ولی اون هیچ کاره خاصی نمیتونه بکنه:biggrin1::biggrin1: نوکیا نیست که سوراخ سنبه هاش رو همه بلد باشند.
برنامه و این بند و بساط ها هم خواستی زیاد هست مهندس:biggrin1:
البته تو این انجمن های مربوطه همه چیز رو به صورت کامل و با دستورات قدم به قدم توضیح داده اند.

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
.w950: به نظره من بهترين گزينه برای خريد هستش البته اگه بتونی از دوربين بگزری.از همه نظر عالی . هيچ وقت هم خز نخواهد شد .قيمت : 270
میلاد قیمتش رو مطمعنی؟
کسی از قیمت I phone ها خبری نداره؟(قیمت هر دو ظرفیت رو میخوام)
پ ن:متاسفانه این p990 دومین گوشیه منه که تو سر قیمتش خوردو مفت شد:D قبلیش عزیزم w800 بود که مهر 2 سال پیش گرفته بودم...خدایی خیلی یوز فرندلی بود...بر عکس این P990(با هاش راحت کار میکنم ولی فاز نمیده) 2 تاشم خفن خذ شد:D
اگه اون W950 270 باشه واسه ی من خیلی خوب میشه:D چون دوربین اصلا واسم مهم نیست!

3dclub

کاربر سایت
Mar 29, 2007
92
n95 گوشيه خوبيه ولی به هيچ وجه ارزش 550 مايه بالاش دادن نداره.
تنها چيزی که اونو از بقيه گوشی ها متمايز ميکنه دوربين بسيار خوبش هستش اونم با اومدن k850 ديگه ارزش اون پول رو نداره.فقط فيلم برداريش هست که هيچ گوشی اي به پاش نميرسه.
برای gps هم ميشه gps جدا برای بقيه گوشی ها خريد.
کما اينکه يه پک p1 gps توش موجوده
من که میدونم شما خودت سونی اریکسون داری
ولی این برایه من شده سوال که چرا شما سونی اریکسونیا همش در مورد آینده صحبت میکنین (تو رو خدا برایه یه بارم شده در مورد گذشته یا حال صحبت کنین)
حالا بزار k850 بیاد بعد. برای اینکه بدونی n95 توسط نوکیا در سال 2006 معرفی شده ولی k850 در سال 2007

در مورد قیمت n95 باید بگم آیا این اسمارت فون ارزش 550 نداره واقعا ؟ شما خودت میدونی قیمت k850 وقتی بیاد چنده ؟ من همین حالا حاضرم 800 هزار تومن بابتش پول بدم (دیدی قیمتشو نداری)
در مورده اینکه میگی :
اگه بخام اسمه n95 رو به صورت سونی اریکسونی انتخاب کنم باید بزاریم KWP 95 (البته به غیر از تاچ اسکرین)
واقعا از همه نظر کامل
در مورد p1 باید بگم (هر چند این 2 تو یک کلاس نیستن) ولی قیمت p1 هم گرونه و اون مدله ارزونی که شما میگین Made in chin هست
فقط زیبایی و خوشدستی n95 گوشیایه k850 و p1 و.... رو میخره
در ضمن همینطور که گفتم من هم سونی اریکسون داشتم هم نوکیا (پس دلیلی برایه تعصب بیجا نداره نوکیا که ماله بابام نیست) به نظرم نامردیه اگه بگیم نوکیا سرتر نیست

789

کاربر سایت
Oct 17, 2005
846
نام
رامتین
میلاد قیمتش رو مطمعنی؟
کسی از قیمت I phone ها خبری نداره؟(قیمت هر دو ظرفیت رو میخوام)
پ ن:متاسفانه این p990 دومین گوشیه منه که تو سر قیمتش خوردو مفت شد:D قبلیش عزیزم w800 بود که مهر 2 سال پیش گرفته بودم...خدایی خیلی یوز فرندلی بود...بر عکس این P990(با هاش راحت کار میکنم ولی فاز نمیده) 2 تاشم خفن خذ شد:D
اگه اون W950 270 باشه واسه ی من خیلی خوب میشه:D چون دوربین اصلا واسم مهم نیست!

محمد رضا جان قیمت W950همون 270 هست. گوشی خوبی هست . من با هاش کار کردم . البته یکم از لحاظ واسط کاربری{User Friendly} ضعیف هست و باید باهاش کار کنی تا بیاد دستت. در مورده I phone بگم که یه تحقیقی در بارش بکن. چون اوائل اومده بود یکی از دوستان می خواست سفارش بده که گفتن فعلا این گوشی با چند تا از اپراتورهای امریکا کار میکنه. و تو سیم کارت های شرکت های دیگه جواب نمیده.

Capcom

کاربر سایت
Sep 23, 2005
459
نام
Nima
بله به صورت گذشته نيست ولی خوب تا وقتی که به صورت عمده وارد نشه قيمتش بسيار بالاست.
اين از اون گوشيهايي كه طرفدار هم زياد داره هم زياد پيدا خواهد كرد پس خيلي زود به صورت عمده وارد مي كنند..
قيمت جهانی هم بالاست
اگه بخوايم قيمت جهانيشو به تومن بگيم همون 500 خورده اي در مياد..

اين w960 بيش تر از 400 تومان ارزش نداره.
چرا؟

فقط فيلم برداريش هست که هيچ گوشی اي به پاش نميرسه
.
البته n93 ميتونه يه جورايي بگيرتش!!

ارزونی که شما میگین Made in chin هست
بر فرض كه چيني هم باشه مگه چشه؟چيني درجه1 خيلي هم خوبه..!!

البته یکم از لحاظ واسط کاربری{User Friendly} ضعیف هست و باید باهاش کار کنی تا بیاد دستت

تقريبا شبيه همون p990 ه ...ولي بيشتر خواستن شبيه سري W باشه!

در مقايسه با رابط کاربری مثل uiq 3 ضعيفه.مشکلات نرم افزاری زيادی داره. برنامه براش زياد نيست. خيلی زود دله آدم رو ميزانه
البته اين ها نظر شخصی منه و از روی تجربه کار با گوشی ها اينو ميگم

ممكنه در مقايسه با uiq3 ضعيف باشه ..ولي برنامه هاي مورد نياز يه شخص حداقل روش پيدا ميشه...ولي تنها اين نكته رو بايد در نظر گرفت كه چون تو ايران طرفدارانه دو برند نوكيا و اريكسون بشترن..كمتر گوشي اينجوري ميبيني كه بتونين فايل (برنامه) ردو بدل كنيد!!

فقط زیبایی و خوشدستی n95 گوشیایه k850 و p1 و.... رو میخره

چه جالب پس k850 رو هم تو دست گرفتين

به نظرم نامردیه اگه بگیم نوکیا سرتر نیست
به نظرم هيچ وقت نبايد دو برند رو با هم مقايسه كرد سعي كنيم دو مدل رو با هم مقايسه كنيم...حالا اگه ميخوايد بحث كنيم در مورد اين دو گوشي يه تاپيك بزنيد فكر كنم بهتر باشه

آخرین ویرایش:

3dclub

کاربر سایت
Mar 29, 2007
92
بر فرض كه چيني هم باشه مگه چشه؟چيني درجه1 خيلي هم خوبه..!!
هیچی جایه اصلشو نمیگیره . شما اصلا 2 تا مدله فرانسه و چینشو با هم مقایسه کردی ؟
چه جالب پس k850 رو هم تو دست گرفتين
منظورم زیباییش بود

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
محمد رضا جان قیمت W950همون 270 هست. گوشی خوبی هست . من با هاش کار کردم . البته یکم از لحاظ واسط کاربری{User Friendly} ضعیف هست و باید باهاش کار کنی تا بیاد دستت. در مورده I phone بگم که یه تحقیقی در بارش بکن. چون اوائل اومده بود یکی از دوستان می خواست سفارش بده که گفتن فعلا این گوشی با چند تا از اپراتورهای امریکا کار میکنه. و تو سیم کارت های شرکت های دیگه جواب نمیده.
I phone هم شنیدم...ولی میگن میشه یه بلاهایی سرش اورد...ولی این W950 خیلی حوس انگیزه:biggrin1:

Wroth Master

کاربر سایت
Jun 21, 2007
1,264
نام
بهزاد
خلاصه یه گوشی ترجیحا Touch Screen، فقط از 3 شرکت SE‌ و Motorola و Nokia، قیمت معقول، اکیدا خز نشده و دارای امکانات مناسب توصیه کنید لطفا

خوب بهزاد جان (منم بهزادم) من به شخصه به شما E6 ساخت شرکت Motorola رو توصیه می کنم.تا حد فضا با کلاس هست و تا الان دست هیچ کی ندیدم....
چند وقت پیش هم که جمهوری بودم به سختی پیدا می شد.ولی قیمتش حدودا 400 تا 450 بود شاید الان ارزون هم شده باشه.
تاچ اسکرین هست.دوربین 2.وزنش هم زیاد نیست 120 گرم.سیستم عاملش هم لینوکس هست.

من خودم می خواستم این گوشی رو بگیرم که متاسفانه Parents=مخالفت(مشکل همیشگی :laughing: )

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر