موبايل!

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
نوشته شده توسط chalengeeverything:
بچه ها یکی از دوستام میگفت گوشی P990 اومده.آیا درسته؟
امکاناتش چیه؟قیمتشم اگه میشه بگین البته اگه همچین گوشی هست.

سلام اره دوسته عزیز این گوشی وارد بازار شده اما هنوز قیمتی ازش ندارم فقط امکاناتش تقریبا مثله w900i هست و کیبوردش رویه خوده گوشیش هست خوب مشخصاتشو دارم به انگلیش واست می زارم
سوني اريكسون P990

Sony Ericsson P990

اتصال به اینترنت، دوربین 2مگاپيكسل 1200*1600 پيكسل .فيلمبرداري.عكاسي با فلاش

، پخش موسیقی،پورت ,Infrared,USB,Bluetooth

Network : UTMS/GSM 900 / GSM 1800 / GSM 1900

Weight 150 g

Display: TFT touchscreen, 256K colors,208 х 320 pixels

Ringtones : Polyphonic MP3

Memory : -Memory Stick Duo Pro, 64 MB card included- 80 MB shared memory

(GPRS : Class 10 (4+1/3+2 slots

( Data Speed : 32-48 kbps

Messaging : SMS, EMS, MMS, Email,

Camera : 2 MP, 1600x1200 pixels, autofocus, video, flash

HSCSD/WLAN/3G

-- Bluetooth
- MP3/AAC player, up to 30h playback if the phone is switched off
- Video player
- WAP 2.0
- Java
- T9
- FM radio with RDS
- Image viewer
- Picture editor
- Organiser
- Voice memo
- USB port
- SyncML
- Built-in handsfree

i12510_sonyericsson-p990-00.jpg

i12509_sonyericsson-p990-01.jpg

آخرین ویرایش:

farzadlion

کاربر سایت
Sep 30, 2005
2,085
میشه بگی قیمت p900 حدودا چقدره ؟؟؟
و یک سوال..اگه شما میخواستی موبایل بخری بین سونی اریکسون و نوکیا کدوم را انتخاب می کردی ...؟؟؟;)

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,806
نام
امین
نوشته شده توسط chalengeeverything
بچه ها یکی از دوستام میگفت گوشی P990 اومده.آیا درسته؟
امکاناتش چیه؟قیمتشم اگه میشه بگین البته اگه همچین گوشی هست.

سلام اره دوسته عزیز این گوشی وارد بازار شده اما هنوز قیمتی ازش ندارم

نهههههههههههههههههههههههههههه رضا چرا چرا اطلاعات غلط میدی p990 تو بازار ایران و نه هیچ جای دیگه ای نیومده و هنوز تو سایت های موبایل کامینگ سوون هست نمیدونم منبعت کجاست که میگی اومده ولی من مطمئنم که هنوز نیومده و حاضرم هم ثابت کنم.
38.gif

اینم بگم که تو سایت های موبایل یه شایعاتی هست که میگن این موبایل اوایل فبریه و بعضی ها هم میگن اخرای فبریه میاد و بعضی هم میگن اول مارس... علت تاخیرش هم استفاده سونی اریکسون از Symbian OS v9.1, UIQ 3.0 هست که یه ور÷ن بالتر از p910 هست و هنوز به صورت کامل باگهاش بر طرف شنده.

میشه بگی قیمت p900 حدودا چقدره ؟؟؟
نیومده.

و یک سوال..اگه شما میخواستی موبایل بخری بین سونی اریکسون و نوکیا کدوم را انتخاب می کردی ...؟؟؟
100% سونی اریکسون میخریدم.
41.gif

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,806
نام
امین
خب باشه ..اما اگه سونی اریکسون بهتره چرا نوکیا پرفروش ترین موبایله...بخاطر قیمتشه ؟؟؟
پیکان از ماکسیما پر فروش تره یعنی میشه بگی پیکان بهتر از ماکسیماست؟؟؟؟

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,806
نام
امین
خب حرفت درسته...تنها دلیلشم قیمتشه...همه کس پول ماکسیما نداره بده...
دقیقا ... نوکیا بدلیل اینکه قیمت موبایلاش ارزونه جا افتاده همان طور که پیکان ارزونه البته نوکیا موبایلاش ارزون نیست تعداد ارزوناش بیشتره.

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
نوشته شده توسط pandora tomorrow:
نهههههههههههههههههههههههههههه رضا چرا چرا اطلاعات غلط میدی p990 تو بازار ایران و نه هیچ جای دیگه ای نیومده و هنوز تو سایت های موبایل کامینگ سوون هست نمیدونم منبعت کجاست که میگی اومده ولی من مطمئنم که هنوز نیومده و حاضرم هم ثابت کنم.
38.gif

اینم بگم که تو سایت های موبایل یه شایعاتی هست که میگن این موبایل اوایل فبریه و بعضی ها هم میگن اخرای فبریه میاد و بعضی هم میگن اول مارس... علت تاخیرش هم استفاده سونی اریکسون از Symbian OS v9.1, UIQ 3.0 هست که یه ور÷ن بالتر از p910 هست و هنوز به صورت کامل باگهاش بر طرف شنده.

نیومده.

100% سونی اریکسون میخریدم.
41.gif

والا نمی دونم من دیشب با یکی از دوستام که الینجا موبایل فروشی داره صحبت می کردم گفت تو باره جدیدمون سفارش دادم واسم بفرستن و الان هم هست اما بدون گارانتی و کسی نمی خره حالا نمی دونستم چقد صحت داره حرف دوستمو اومدم اینجا زدم اخه این دوستمو خیلی قبول دارم :) حالا اگه می گی نیومده عصری می رم مغازش یغشو می گیرم یه کله می زارم واسه صورتش می گم چرا خالی بستی واسه من که من اینجوری ضایع شم خوب امین جان الان راضی شدی :)

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
در ضمن منم سونی اریکسون می خریدم نوکیا رو اصلا قبول ندارم تمام گوشیهاش ظرف 1 یا 2 ماه جواد می شن :)

Death Knight

کاربر سایت
کاربر سایت
Sep 22, 2005
1,100
نام
امید
پیکان از ماکسیما پر فروش تره یعنی میشه بگی پیکان بهتر از ماکسیماست؟؟؟؟
این مقایسه نا عادلانه به نظر میاد.اخه پیکان کجا ماکسیما کجا !
اونقدر ها هم که میگی به درد نمیخوره نیست.مدل های خوبش با مدل های خوب سونی اریکسون برابر هست.البته من طرفدار هیچ کدوم نیستم.

کسی میدونه چرا موبایل موتورولا در ایران به اون صورت مخاطب نداره ؟؟؟
چون که سیستم گوشی هاش ماله امریکا هست.(اسمش اون سیستم الان یادم نیست:) ).فقط چند مدلش سیستم GُSM هست(تمام این گوشی هایی که تو ایران سیستم GSM هستند).برای همین به دلیل کمبود مدل زیاد طرفدار نداره.فکر کنم گارانتی درستو حسابی هم نداره.

آخرین ویرایش:

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,806
نام
امین
والا نمی دونم من دیشب با یکی از دوستام که الینجا موبایل فروشی داره صحبت می کردم گفت تو باره جدیدمون سفارش دادم واسم بفرستن و الان هم هست اما بدون گارانتی و کسی نمی خره حالا نمی دونستم چقد صحت داره حرف دوستمو اومدم اینجا زدم اخه این دوستمو خیلی قبول دارم :) حالا اگه می گی نیومده عصری می رم مغازش یغشو می گیرم یه کله می زارم واسه صورتش می گم چرا خالی بستی واسه من که من اینجوری ضایع شم خوب امین جان الان راضی شدی :)
من حرفی ندارم برو اصلا لهش کن که خالی نبنده بهش هم بگو تو دیگه کی هستی عجب خالیییییییییییییییییی... :)

این مقایسه نا عادلانه به نظر میاد.اخه پیکان کجا ماکسیما کجا !
اونقدر ها هم که میگی به درد نمیخوره نیست.مدل های خوبش با مدل های خوب سونی اریکسون برابر هست.البته من طرفدار هیچ کدوم نیستم.
درسته یکم بی انصافی کردم ولی واقعیتش همینه...

کسی میدونه چرا موبایل موتورولا در ایران به اون صورت مخاطب نداره ؟؟؟
فکر میکنم حرف امید درست باشه در مورد این موبایل تنها بدرد بخورش سری v3 هست و مدل جدیدش یعنی که از همه بهتره v3xهست با دوربین 2 مگاپیکسلی
40.gif

motorola_v1150_00.jpg

در مورد موتورلا باید بگم که جز اولین سری های موبایلی بود که تو ایران اومد.

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,806
نام
امین
سلام.
بالاخره امروز سونی اریکسون موبایل P990 رو ریلیز کرد پس احتمالا تا 2 - 3 روز اینده در ایران (و احتمالا علاءالدین ) موجود باشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر