موبايل!

SamFisher

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,583
نام
امید
ببخشید
یه سوال فنی
این دوره جدید که ثبت نام میکنن واسه سیم کارت ( دهه فجر )
چه مدت بعد از ثبت نام شروع میکنن به تحویل سیمکارت ها ؟!

kelark

کاربر سایت
Oct 19, 2005
200
نام
میلاد
اقا يه سوال فني تخصصي مهنندسي :

motorola_v3i_00.jpg

من مي خوام يه موتورلا وي 3 اي بخرم از نظر اطلاعات و كارايي مي كنه ( در جريان هستم ) (خسته شدم 3 ساله 3650 دارم) فقط يه سري سوالات :

اول مي خوام بدونم گوشي خوبي هست يا نه يعني كسي كه باش كار كرده يا از نزديك ديده راضي هست يا نه بعد هم موتورولا فكر كنم چون يه شركت امريكايي هست قطعاتش تو ايران گير نمياد لطفا اگه كسي هست يه كمكي بكنه ممنون ميشم.

Death Knight

کاربر سایت
کاربر سایت
Sep 22, 2005
1,100
نام
امید
در جواب به دوستمون klark باید بگم که این گوشی رو نخری بهتره.قیافه ی ظاهرش خیلی فشنگه منم قبول دارم ولی دوربینش 640x480 است که نسبت به گوشی های الان در حد افتضاحی قرار داره.یه مشکل دیگه هم اینه که مموری نمیخوره.روشم فکر نمیکنم بشه برنامه ریخت.من از نزدیک یه ذره سطحی باهاش کار کردم ولی نه زیاد که ببینم چی به چی هست.کلا اگه نظر منو میخوای این گوشی رو نخر.البته بازم نظر خودت ملاک هست.از دوستان دیگر هم کمک بگیر.

kelark

کاربر سایت
Oct 19, 2005
200
نام
میلاد
نوشته شده توسط Death Knight:
در جواب به دوستمون klark باید بگم که این گوشی رو نخری بهتره.قیافه ی ظاهرش خیلی فشنگه منم قبول دارم ولی دوربینش 640x480 است که نسبت به گوشی های الان در حد افتضاحی قرار داره.یه مشکل دیگه هم اینه که مموری نمیخوره.روشم فکر نمیکنم بشه برنامه ریخت.من از نزدیک یه ذره سطحی باهاش کار کردم ولی نه زیاد که ببینم چی به چی هست.کلا اگه نظر منو میخوای این گوشی رو نخر.البته بازم نظر خودت ملاک هست.از دوستان دیگر هم کمک بگیر.

دوست عزيز ممنون واقعا از توضيحات عاليتون ولي راست ميگين منم گول قيافش رو دارم مي خورم ولي يه چيزي بايد بگم اونم اينكه اوني كه ديدين موتورا وي 3 خالي هست كه دوربينش VGA هست اوني كه من دارم ميگم V3 i هست که دوربینش 1.3 مگاپیکسل هست. مموری لس دی هم می خوره ولی همه می گن گول شکلش رو نخور پاکت پی سی های دل Dell چی فرکانس مخابرات رو ساپورت مي كنه ؟ اونم تو پايتخت قيمت گرفتم گفته حول حوش 530 ولي ادم بخواد 530 بده گوشي ميره P990 يا ايميت جسجار مي خوره كلا من براي يه گوشي رو بخرم 240 بيشتر ماني ندارم :cheesygri

Death Knight

کاربر سایت
کاربر سایت
Sep 22, 2005
1,100
نام
امید
نوشته شده توسط kelark:
دوست عزيز ممنون واقعا از توضيحات عاليتون ولي راست ميگين منم گول قيافش رو دارم مي خورم ولي يه چيزي بايد بگم اونم اينكه اوني كه ديدين موتورا وي 3 خالي هست كه دوربينش VGA هست اوني كه من دارم ميگم V3 i هست که دوربینش 1.3 مگاپیکسل هست. مموری لس دی هم می خوره ولی همه می گن گول شکلش رو نخور پاکت پی سی های دل Dell چی فرکانس مخابرات رو ساپورت مي كنه ؟ اونم تو پايتخت قيمت گرفتم گفته حول حوش 530 ولي ادم بخواد 530 بده گوشي ميره P990 يا ايميت جسجار مي خوره كلا من براي يه گوشي رو بخرم 240 بيشتر ماني ندارم :cheesygri
خوب درست عرض میکنی.مطمُنی V3i تو ایران موجوده تا اونجا که میدونم این گوشی رو نیاوردن ایران!وگرنه اگه V3i رو میگی حتما بگیرش چون امکانتش خیلی بهتر از V3 هست قیافشم که دیگه هیچی. در مورد Pocketpc هم اینایی که سیم کارت میخورن زیاد بدرد نمیخورن. اگه کار زیاد باهاش میکنی و درواقع بیزینسی هستی بگیر ولی اگه به کارت نمیاد نگیر(فک نکن کلاس داره به نظر من که کسی که بلد نیست با این چیزها کار کنه جواد هم هست).در مورد PocketPC هم اونایی که سیم کارت نمیخورن مدل های خوب هستند که کارایی بالایی دارند.
ولی با 240 به میتونی یا 6230 بگیری که گوشی های خیلی خوبیه.(برنامه نمیشه ریخت حیف)
میتونی 20 تومن بزاری روش بری 6630 بخری.فکر میکنم این گوشی به کارت بیاد.البته یه ریز جواد گوشیش :D
یه چیز هم درباره ی V3i اونم این که اگه این گوشی در بازار باشه قیمتش در حدود 400 تومن هست.

Sayeh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
633
نام
سایه
یچه ها یه توضیحی در باره این سیم کارتهای 150 هزار تومنی میدین چه جوریاس ؟
بعد اینکه دلیل کم شدن تالیا کارتها چیه؟؟ چون شهرستانها اومده که نباید کارت شارژ تالیا کم بشه . کسی میدونه چرا اینقدر کمیاب شده؟

kelark

کاربر سایت
Oct 19, 2005
200
نام
میلاد
نوشته شده توسط Death Knight:
خوب درست عرض میکنی.مطمُنی V3i تو ایران موجوده تا اونجا که میدونم این گوشی رو نیاوردن ایران!وگرنه اگه V3i رو میگی حتما بگیرش چون امکانتش خیلی بهتر از V3 هست قیافشم که دیگه هیچی. در مورد Pocketpc هم اینایی که سیم کارت میخورن زیاد بدرد نمیخورن. اگه کار زیاد باهاش میکنی و درواقع بیزینسی هستی بگیر ولی اگه به کارت نمیاد نگیر(فک نکن کلاس داره به نظر من که کسی که بلد نیست با این چیزها کار کنه جواد هم هست).در مورد PocketPC هم اونایی که سیم کارت نمیخورن مدل های خوب هستند که کارایی بالایی دارند.
ولی با 240 به میتونی یا 6230 بگیری که گوشی های خیلی خوبیه.(برنامه نمیشه ریخت حیف)
میتونی 20 تومن بزاری روش بری 6630 بخری.فکر میکنم این گوشی به کارت بیاد.البته یه ریز جواد گوشیش :D
.

من تو يه مغازه ديدم بم گفت 240 تومن بش گفتم متمئني اي هست گفت اره بابا
6230 و 6630 هم اكثر بچه ها دارن مي خوام يه گوشي بگيرم كه كمتر دست كسي باشه ....
یه چیز هم درباره ی V3i اونم این که اگه این گوشی در بازار باشه قیمتش در حدود 400 تومن هست
.
فكر نمي كنم اين قدر گرون باشه من مي خوام اين گوشي رو بگيرم ( چون واقعا از 3650م خسته شدم 3 سال يه گوشي رو داشتن خيلي سخته ) ولي فقط نگارانم كه قطعاتش به علت امريكايي بودنش گيرم نياد راستش من پسر عموم يه پاكت پيسي دل گرفته واقعا عاليه هر چي پاكت پسيس به جز اي ميت جسجار رو ميزاره تو جيبش از نظر انتن دهي هم چون مي خواد تو شيراز ازش استفاده كنه زياد مشكلي باش نداره....
در هر صورت بازم ممنون از راهنماييتون.

Death Knight

کاربر سایت
کاربر سایت
Sep 22, 2005
1,100
نام
امید
من تو يه مغازه ديدم بم گفت 240 تومن بش گفتم متمئني اي هست گفت اره بابا
6230 و 6630 هم اكثر بچه ها دارن مي خوام يه گوشي بگيرم كه كمتر دست كسي باشه ....
99% یارو خالی بسته.من دیروز V3 رو قیمت کردم 230.امکان نداره V3i یه همچین گوشی با امکانات خیلی خوب 10 هزار تومن با V3 فرق داشته باشه.کلا مغازه دار ها زیاد خالی میبندن.یکی از دلایل اینکه میگم باید این گوشی گرون باشه اینه که خیلی کمه.گوشی هم که که کم باشه طبیعتا قیمتش گرونه.
از یارو همون جا میخواستی که بهت نشون بده تا مطمئن بشی.ولی شاید باشه نمیدونم.اگه گیر اوردی بخر.

kelark

کاربر سایت
Oct 19, 2005
200
نام
میلاد
دقيقا درست ميگين من ديروز رفتم سراغ يارو بش گفتم مي شه برام بياريش بعد ميبينم رفت v3 معمولي اورده بش گفتم هالوووووو ( رفيقمه ) اين كه معموليه تازه دوزاريش افتاد بعد كه قيمت رو برام گرفت گفت 370 تومن اينم از شانس مااااا

Dreamer

کاربر سایت
Oct 9, 2005
49
ببخشید آقا میلاد ولی مطمئن هستید که دل با مدل فون ادیشن دوستتون دارن تا جایی که من می دونم و خودم دارم هیچ کدوم از مدلهای دل موبایل نیستن و فقط پاکت پیسی هستن و HP imate و مدلهای فون ادیشن دارن.
راستی دیدم کسی اینجا برای پاکت پیسی بازی نمی ذاره من چندتایی بازی دارم اگر کسی خواست بگه لینک بذارم.

kelark

کاربر سایت
Oct 19, 2005
200
نام
میلاد
نوشته شده توسط Dreamer:
ببخشید آقا میلاد ولی مطمئن هستید که دل با مدل فون ادیشن دوستتون دارن تا جایی که من می دونم و خودم دارم هیچ کدوم از مدلهای دل موبایل نیستن و فقط پاکت پیسی هستن و HP imate و مدلهای فون ادیشن دارن.
راستی دیدم کسی اینجا برای پاکت پیسی بازی نمی ذاره من چندتایی بازی دارم اگر کسی خواست بگه لینک بذارم.

والا پسر عموي من دل مدل X51 v داره سیم کارت هم می خوره از دبی هم خریده چطور شما میگین دل موبایل نیستند اگه شیراز هستین من می تونم براتون بیارم ببینین ...... شاید اشتباه کنم ولی چشام اشتباه نمی کنه....

hossain

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,001
نام
محمدحسين
آقايون ببخشيد!
من يه سوال داشتم از شما!
يه برنامه اي براي نشان دادن عكس به صورته اسلايد شو نستش كه بشه هم روش آهنگ گذاشت هم افكت هاي زيادي داشته باشه براي سري 60 باشه اين برنامه!
اگه كسي داره يا ديده براي من هم بزاره مرسي!!!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر