موبايل!

lover_pc_games

کاربر سایت
Jul 5, 2006
98
با گارانتی حدود 300
بدون گارانتی مالزی سريال اصلی 2 کابله 260 270

مطمئنی قیمتش اینه ؟ من k810i رو میگم نه w810 !
من شنیده بودم قیمتش بالای 400 :eek:
عکس از گوشی ...

sonyericsson-k810-00.jpg

! Sir Matt Busby

کاربر سایت
Jul 2, 2006
376
To Decalist

تو پستم کامل توضيح دادم که چرا دوباره پرسيدی خوب کار میکنه !؟ منظورم از غيره يکی ش همون دوربين هست که روی دوربين W850 به عنوان يک دوربين واقعا خوب نمیشه حساب کرد ، يکی سيستم عامل هست که اگر نياز به يک سری برنامه خاص داری W850 جواب نمیده ، يکی ديگه همون نکته دکمه های جهتی ش هست که کار رو سخت میکنه
tooth.gif

To SamFisher

سامان K510 داره که میتونی اطلاعات جانبی رو ازش بگيری ، اگر میخوای رند 150.000 بدی Z530 مطرح میشه که البته اگر بخوای مموری بخری يک چيزی نزديک به 180.000 بايد هزينه کنی در نتيجه يک مرتبه بودجه رو به 185.000 ارتقا بده و يه K750 بگير و از تمامی امکانات بهره ببر
shy.gif

To Pandora

GsmArena قسمت Review گوشی W850
consoling2.gif

To Rezaigi2004

البته 5700 دقيقا 9 روز پيش معرفی شد
mornincoffee.gif

To Lover Pc Games

K810 هنوز عرضه نشه که به ایران برسه ، تاريخ رو از GsmArena چک میکنی !؟ GsmArena بالای 60% خطا داره در تاريخهايی که میده ، البته وقتی گوشی عرضه بشه از حالت Coming Soon در میاد [ نه در همه مواقع ]
352nmsp.gif

Last edited by a moderator:

Zelda

کاربر سایت
Sep 25, 2005
375
نام
علی
To Decalist

K810 هنوز عرضه نشه که به ایران برسه ، تاريخ رو از GsmArena چک میکنی !؟ GsmArena بالای 60% خطا داره در تاريخهايی که میده ، البته وقتی گوشی عرضه بشه از حالت Coming Soon در میاد [ نه در همه مواقع ]
352nmsp.gif

من به عنوان یه فرد که K800i دارم به هیچ عنوان حاضر نیستم با یه مدل دیگه سونی عوضش کنم ( چه برسه به K810، که کپی همونه !) البته این گوشی اولین تجربه سونی من بود و بخاطر اینکه اون زمان که من این گوشی رو گرفتم جوه سونی بسیار غوغا کرده بود :) که الآن به شدت واسم تکراری و خسته کننده شده ، کلا همه چیش فانتزیه اولش آدم کف میکنه ولی بعد واسش خیـــــلی خسته کننده میشه .. اگه بخوام گوشیمو عوض کنم حتما n73 میگیرم خیلی خوشم اومده ازش ! قیمتشم خوبه !

! Sir Matt Busby

کاربر سایت
Jul 2, 2006
376
hi. دوستان یه اطلاعاتی از 3250 نوکیا می خواستم. الان یه mp3 شنیدم حس می کنم از سری سونی بیشتر بود یکم.

thx

از نظر " بلندی " بله ، 3250 از تمام W های سونی بلندتر هست ، اما این بلندی همراه با کيفيت نيست ، البته درصد بلندی ش نسبت به W900 هم قابل توجه نيست و W900 از طرفی کيفيت برتری رو ارايه میکنه
خود من 3250 رو مدت زيادی نگه نداشتم ، مشکلات زياد داره ، دوربين ش واقعا تعطيل هست به نوعی که اصلا نمیشه يه 2 مگاپيکسل بد هم نام گذاری کرد ، با خيلی برنامه های " ويرايش خودش " Compatible نيست ، برای من خوش دست هم نبود ، صفحه نمايش ش هم تعريف چندانی نداره ، کلا بزرگترين نکته ش اسپيکر قوی هست که داره
305.gif

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,804
نام
امین

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر