موبايل!

Nomad_609

کاربر سایت
May 10, 2006
748
نام
محمد
سلام
بچه ها کسی آهنگ نوکیا که اولش با زنگ نوکیا شروع میشه و بعدش با بندری تموم میشه رو داره ؟ اگه میشه یه نفر واسم upload کنه . ممنون میشم ! :biggrin1:

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
www.mobilestan.net یه سر بزنی بشیمون نمیشی.

البته این سایت هم خوبه
ولی من بیشتر یه مجموعه برنامه میخوام حجمشم هرچقدر بود مهم نیست
توی این سایت من باید بشینم 1000 تا برنامه رو دانلود کنم تا بشه یک مجموعه !

چیزی پیدا میشه ؟

GTA

کاربر سایت
Oct 29, 2006
952
نام
Рамин
والا من تا حالا برنامه تو یه پک ندیدم

ولی بازی های جاوا تو پک است حدودا 100 تاست
اگه میخوای لینک بدم؟؟

NightMare

کاربر سایت
Sep 24, 2005
45
با عرض سلام خدمت دوستان :

من میخوام گوشیمو بفروشم . گوشیم V3i هست . 4 ماه کار کرد ه و سالمه .
قیمتمم مقطوعه : 170 تومان . شماره برای تماس : 09123200260 اینم آی دیمه : arya_5s

اگه پستمم جایه بدی گذاشتم ساری ;)

s01id_sn4ke

کاربر ویژه
کاربر سایت
Sep 23, 2005
721
نام
فرهنگ
سلام دوستان
من یه 5500 گرفتم با اجازه ی دوستان ( تعارفه دیگه!!:))
متاسفانه صفحه ی این گوشی مربعه ( 208*208 ) . OS اش هم Symbian 9 - S60 Third Edition هست. (مثل 3250 )
این گوشی چون جدیده ، Theme براش کمه و مجبورم از Theme های 3250 استفاده کنم که با توجه به این که صفحه ش مربعه ، عکس رو کوتاه می کنه و یه حالت مضحکی به وجود میاد.
می خواستم یه برنامه ی Theme Maker برای من لطف کنید بذارید که خودم Theme درست کنم.(حجمش هر چه کمتر باشه بهتره!:))

Zelda

کاربر سایت
Sep 25, 2005
375
نام
علی
سلام
بچه ها کسی آهنگ نوکیا که اولش با زنگ نوکیا شروع میشه و بعدش با بندری تموم میشه رو داره ؟ اگه میشه یه نفر واسم upload کنه . ممنون میشم ! :biggrin1:

http://maxpayne.persiangig.com/lol.mp3

----------
راستی بچه ها دیروز رفتم یه مغازه ، یه مدله خفنگه نوکیا دیدم که بسی زیبا بود ، n80 رو میگم ، شاید خیلی وقته اومده ولی من ندیده بودم .. ولی خداییش خیلی خفنه .. 3 مگاپیکسلم عکس میگیره .. خدا میدونه توش چه خبره :) حالا هرکی اطلاعی در موردش داره بیاد اینجا Share کنه :biggrin1:

nokia_n80_b.jpg

راستی این گوشی تیریپه اسلایدینگه ! Sliding ـه !

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,806
نام
امین
راستی بچه ها دیروز رفتم یه مغازه دیدم یه مدله خفنگه نوکیا دیدم که بسی زیبا بود ، n80 رو میگم ، شاید خیلی وقته اومده ولی من ندیده بودم .. ولی خداییش خیلی خفنه .. 3 مگاپیکسلم عکس میگیره .. خدا میدونه توش چه خبره :) حالا هرکی اطلاعی در موردش داره بیاد اینجا Share کنه :biggrin1:

http://www.gsmarena.com/nokia_n80-1347.php

زیر عکسه 3 تا ریویو هم ازش گزاشته!

:biggrin1:

نوکیا = خز
سونی اریکسون = :love:

Zelda

کاربر سایت
Sep 25, 2005
375
نام
علی
شما N80 دیدی ذوق کردی n93 بیبینی چی میشی؟؟؟؟:cheesygri

چه ربطی داشت ؟ :confused: من آخه تریپه اسلایدینگ خوشم میاد ! وگرنه کلا از نوکیا خوشم نمیاد ! ( با اینکه گوشیم نوکیاست :) ) اون n93 هم باهاش کار کردم !! نه فقط دیدم !

GTA

کاربر سایت
Oct 29, 2006
952
نام
Рамин
امین درست صحبت کن:mad:
اون موقع که سونی اریکسون هیچکس بلد نبود بنویسه بازار ماله نوکیا بود که هنوزم هست برا همین به قول خودت خز شده.
نوکیا=:love:

Esikhafan

کاربر سایت
Jul 5, 2006
1,353
نام
احسان
اون موقع که سونی اریکسون هیچکس بلد نبود بنویسه بازار ماله نوکیا بود که هنوزم هست برا همین به قول خودت خز شده.
گوشی های اریکسون یادت میاد؟ همیشه از نظر طراحی برتر بود

چه ربطی داشت ؟ من آخه تریپه اسلایدینگ خوشم میاد !

از این خوشت بیاد :)

W850i

sony-ericsson-w850i-2.jpg

راستی بچه ها دیروز رفتم یه مغازه ، یه مدله خفنگه نوکیا دیدم که بسی زیبا بود ، n80 رو میگم
این گوشی مشکلات خودش رو داره ...اولین موردش اینه که قدیمی شده ...دوربینش همون در حد 2 مگاپیکسل هست....وزن و اندازه هم که همه در مورد نوکیا میدونن چه خبره:)

چکار سابقه دارم ولی قبول کن الان نوکیا خز شده!
نه اینکه اصلا سونی و اریکسون سابقه ندارن:)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر