موبايل!

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
بچه ها یه سوال من موقع اجاریه بازی رویه گوشی یه اروری واسم می ده app.closed می شه بگین این ارور ماله چی هست ؟

hossain

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,001
نام
محمدحسين
نوشته شده توسط mgs3:
بچه ها یه سوال من موقع اجاریه بازی رویه گوشی یه اروری واسم می ده app.closed می شه بگین این ارور ماله چی هست ؟
ببين عزيز ممكنه كه بازيش به گوشيتون نخوره يا فايلش خراب باشه!

hossain

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,001
نام
محمدحسين
نوشته شده توسط mgs3:
سلام حسین جان تورو خدا طرز نصب و کار این بازیها رو اموزش بده من بد جوری تو کفم هی دانلود می کنم بعد نمی تونم بازی کنم من می ریزم رویه مموری با رام ریدر بعد می زارم رو گوشی نصب نمی شن می شه اموزش بده ممنون
ببين عزيز شما فايلهاي زيپ يا رار رو كه باز مي كنيد يه فايلي توش هست كه اون رو به وسيله وين رار ميشه باز كرد چون پسوند جار رو هم كه پسوند فايل هاي جاوا هست رو مي خونه شما نبايد اون فايل رو باز كنيد!همون رو بريزيد توي گوشيتون اگر هم خواستيد توي وين رار گزينه اي رو كه فايل جار رو مي خونه برداريد كه به راحتي تشخيص بدين اين فايل جار هست!!!!!!!!!!

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
سلام اولا مرسی حسین جان واقعا راهنماییت موثر بود الان نصب کردم همشونو جز برادر و پرنس هم نصب می شه اما تو بازی نمی ره هیچ اروری هم نمی ده انگار کامل نصب نمی شه نمی دونم چشه خودت امتحان کردی درست بود دیگه نداری بزاری واسه دانلود ؟

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
یه سوال دیگه همه از همگی دوستان داشتم واسه اینکه بتونیم فیلمی یا کلیپی رو کامپیوتر داریم بخواهیم همونو تغییر پسوند بدیم واسه گوشی چه برنامه ای می خواهد اگه هم کسی داره لطفا واسه دانلود بزاره ممنون می شم

Mohammad

Aquatic Guru
Administrator
Sep 23, 2005
675
نام
محمد
نوشته شده توسط mgs3:
یه سوال دیگه همه از همگی دوستان داشتم واسه اینکه بتونیم فیلمی یا کلیپی رو کامپیوتر داریم بخواهیم همونو تغییر پسوند بدیم واسه گوشی چه برنامه ای می خواهد اگه هم کسی داره لطفا واسه دانلود بزاره ممنون می شم
دوست عزيز اكثر گوشيها فايل هاي تصويري رو با فرمت 3gp ضبط و پخش ميكنن ... شما با انواع برنامه هاي 3gp Convertor ميتونيد فايلها با پسوندهاي مختلف رو تبديل به 3gp كنيد تا در گوشيت پخش بشه ... من از برنامه Xilisoft 3GP Video Converter استفاده ميكنم.
ميتوني كاري كه ميخواي يا بر عكسش رو انجام بدي.
لينكش رو اگه پيدا كردم ميذارم ...

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,800
نام
امین
نصب بازی های جاوا

نوشته شده توسط mgs3:
سلام حسین جان تورو خدا طرز نصب و کار این بازیها رو اموزش بده من بد جوری تو کفم هی دانلود می کنم بعد نمی تونم بازی کنم من می ریزم رویه مموری با رام ریدر بعد می زارم رو گوشی نصب نمی شن می شه اموزش بده ممنون
برای نصب بازی های جاوا باید همون فایله زیپ رو داخله یک پوشه در موبایل بریزید و اون رو اجرا کنید و اصلا لازم نیست اون رو روی کامپیوتر اکسترک بکنید و بعد فایل ها رو توی موبایل بریزی
به همین سادگی رضا جون :cheesygri
یه بار انجام بدی میفهمی

در مورد اون ا پ پ هم باید بگم که اون در حکم کرک در موبایل هست و اون پیغام یعنی اینکه کرک کار نمیکنه یا اینکه نیاز به رستارت موبایل هست :arrow:

hossain

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,001
نام
محمدحسين
نوشته شده توسط pandora tomorrow:
برای نصب بازی های جاوا باید همون فایله زیپ رو داخله یک پوشه در موبایل بریزید و اون رو اجرا کنید و اصلا لازم نیست اون رو روی کامپیوتر اکسترک بکنید و بعد فایل ها رو توی موبایل بریزی
به همین سادگی رضا جون :cheesygri
یه بار انجام بدی میفهمی

در مورد اون ا پ پ هم باید بگم که اون در حکم کرک در موبایل هست و اون پیغام یعنی اینکه کرک کار نمیکنه یا اینکه نیاز به رستارت موبایل هست :arrow:
عزيز شما هم اين كاره اي يا من تازه ياد گرفتم پس يه بار ريست هم ممكنه درست كنه بازي يا برنامه رو مرسي از شما!بازم از اين چيزا مي دونيد به ما هم ياد بدين!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر