منتظر نمایش کدوم بازی هستید ؟ ( reach یا gears 3 ) ؟

کدام یک ؟

• Halo reach

رای‌ها: 67 40.9%
  • Gears of War 3

رای‌ها: 97 59.1%

• مجموع رای دهنده‌ها
    164

ArianUndead

Strike the shepherd, Sheep will scatter
کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
من با اینکه کلا از سری هیلو بدم میاد ولی به شدت منتظر reach هستم!
نمی دونم چرا gears 3 خیلی به دلم نشست.

PAUSE

کاربر سایت
Jun 9, 2008
3,631
نام
سعید
منم با اینکه Gears رو خیلی دوست دارم ولی هرچی باشه به Halo نمیرسه(البته به ODST میرسه:D) من به Halo Reach رای میدم.

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
طرفداراش زیاد شدن ولی به همون نسبت طرفدارای GeoW هم رفتن بالا ! تاپیک Reach رو برای همین مثال زدم :D الآن 12 ماه از اعلام ساخته شدن بازی میگذره , چند تا تریلر داشته , بتای بازی اومد و رفت ولی تعداد صفحات تقریبآ با GeoW 3 که کلآ دو سه ماه هست معرفی شده و فقط یه تیزر و چند تا عکس داشته برابر هست !
اونایی که بتای Reach رو دانلود کردن 90%ـشون از نسل قبل و Halo 1,2 عاشق بازی بودن ! :D
راستی من جایی نگفتم انتظار دارم طرفدارای فلان بازی از Halo بیشتر باشن ! گفتم این یک حقیقت هست و نمیشه انکارش کرد. وگرنه خودم خیلی بیشتر منتظر Reach هستم تا GeoW 3 !
خوب خودت که منتظر Reach هستی یه مقدار تو وادی x360 هم باش:D
حالا Reachبیاد -اونو هضمش کنیم-سراغ GeOW3 هم خواهیم رفت-

خـــیر اشتباه کردی !
مورد اول خون هست مورد دوم گرافیک مورد سوم خون گرافیک مورد چهارم هم گرافیک خون مورد پنجم هم خشونت :D !
بهر حال ایرانی هستیم و کاملا متفاوت:D eye rain ian بهمون میگن دیگه! چیکار میشه کرد!:smile:

آخرین ویرایش:

Fenola

کاربر سایت
Apr 23, 2010
245
نام
فربد
من یه چیزی فقط بگم.من خودم halo را انتخاب کردم ولی gears نیز بازی بزرگی هست کاشکه یه قسمت دیگه واسه نظر سنجی می ذاشتید که هر دو بود. اونوقت هر دو را انتخاب می کردم آقا هر کی می خواد هر دو را انتخاب کنه خودش بنویسه هر دو.:cheesygri

pouryaps3

کاربر سایت
Aug 29, 2009
576
نام
پوریا
اصلاّ به دلیل تعریف و تمجید بازیکنان،حرف های سازندگان،ویدئوهایی که منتشر شده و ... میشه به Reach رای داد!:d حالا که بحث گرافیک رو گفتید؛دیگه همه قدرت فنی UE3 و 3.5 رو فهمیدند و اگر بخوایم به صورت امیدوارانه ای نگاه کنیم به بهبود یافتن تکسچر ها و اضافه شدن افکت های جدید ختم پیدا می کنه،اما گرافیک هیلو برای بازیکنان جدیده پس همه مشتاق این هستن که ببینند بازی چجوری می شه،هرچندطرفدارای GEOW هم کم نیستند... .

• Like
Reactions: Dreadlord

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,037
نام
نیما
خوب خودت که منتظر Reach هستی یه مقدار تو وادی x360 هم باش:D
من راسیتش GOW3 به دلم ننشست-شاید انتظاراتم خیلی بالاتر بوده- حالا Reachبیاد -اونو هضمش کنیم-سراغ GeOW3 هم خواهیم رفت-

بهر حال ایرانی هستیم و کاملا متفاوت:D eye rain ian بهمون میگن دیگه! چیکار میشه کرد!:smile:

منظور همین Gears of war 3 بود ؟!! چیش بدلت ننشسته ؟! 4 تا عکسی که ازش بیرون دادن ؟!

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
من کلا علاقه ای به هیچکدوم از دو بازی ندارم و نمایششون هم چندان برام اهمیت نداره ! اما اگه بگن از بین بد و بدتر یکی رو انتخاب کن ! ترجیح میدم Halo : Reach رو انتخاب کنم ! بین این دو دوست دارم نمایش Reach رو زودتر ببینم ! بلاخره اخرین بازی انحصاری Bungie برای MS جذابیت بیشتری خواهد داشت ! تازه قراره این بازی اثبات کنه Halo از نظر گرافیکی هم میتونه تو Top5 کنسول 360 باشه !
بازم میگم زیاد فرقی برام نداره ، ولی جذابیت نمایش Halo برای من بیشتر از شروع تحولی دیگر از کلیفی کبیر هست !

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
منظور همین Gears of war 3 بود ؟!! چیش بدلت ننشسته ؟! 4 تا عکسی که ازش بیرون دادن ؟!
اره منظورم همین GOW3 بود

منظورم دقیقا این 4 تا عکس بود

بنده اشتباه کردم،مارا حلال کنید!بیشتر بخاطر حرف های فردین تو اون موقع بود.فردین راست میگفت که برای عرضه GOW3 زوده و ....(خلاصه اشتباه کردم گفتم،الان به اشتباهم پی بردم،حلالمو کنید)
جوری میگی به دلم ننشسته انگار n تا تریلر و عکس خفن ازش دادن بیرون!:-"
نمیدونم چرا جدیدا مُد شده تا یه تریلر معرفی از یه بازی میدن بیرون بعضیا تا ته فلان بازی رو میخونن!
نخود هر اش،به توچه:D
ساعت 12 شبه missــِت رو بنداز برو بگیر بخواب دیگه 4 صبح مارو از خواب بیدارنکنی!:D

GOW3 با GEOW3 فرق دارن درست بینویسید اشتباه نشه لطفاً!
تو بخش 360 فرقی نمیکنه:D البته اون GOW III هست و این GOW3 به باکس های بازی نگاه کنیم میشه اینجوری هم نوشت-
یا اینکه میتونیم اونو GoOW3 بنویسیم اینو GeOW3 :D نوشتار زیادی میشه به کار برد:D

آخرین ویرایش:

SaDrA-HhH

کاربر سایت
Sep 15, 2008
3,831
نام
به یوزر کاربری مراجعه شود
GOW3 با GEOW3 فرق دارن درست بنویسید اشتباه نشه لطفاً!

من خودم گزینه اولم نمایش Versus بود، بعدش J&D و اینا که هیچ کدوم توی لیست نیومدن!:D
sigh.jpg

من به هیلو رای میدم آخرین افتخارش یادم نرفته له کردن بازیهای ps3 اونم یه تنه :lol:
1269881537-clapping-gif.gif

آخرین ویرایش:

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
من راسیتش GOW3 به دلم ننشست-شاید انتظاراتم خیلی بالاتر بوده- حالا Reachبیاد -اونو هضمش کنیم-سراغ GeOW3 هم خواهیم رفت-
جوری میگی به دلم ننشسته انگار n تا تریلر و عکس خفن ازش دادن بیرون!:-"
نمیدونم چرا جدیدا مُد شده تا یه تریلر معرفی از یه بازی میدن بیرون بعضیا تا ته فلان بازی رو میخونن!
پ.ن: جناب sadra-hhh این عکسات کُشته منو!
نخود هر اش،به توچه:D
ساعت 12 شبه missــِت رو بنداز برو بگیر بخواب دیگه 4 صبح مارو از خواب بیدار میکنی!:D
جوابی نداری مجبور نیستی اراجیف به هم ببافی!:D

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر