مقایسه گرافیکی L.A. Noire بین PS3 VS X360

کدام نسخه بهتر است..؟

• XBOX 360

رای‌ها: 77 27.0%
  • PS3

رای‌ها: 178 62.5%
  • مساوی

رای‌ها: 30 10.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    285

most-t36

کاربر سایت
Apr 10, 2011
537
مطمئنی ؟! برتری PS3 توی نور پردازی، سایه زنی و جزئیات کاملاً مشخصه. مشکلات فریم ریت باگ ها و... نسخه 360 که IGN اشاره کرده هم از عکس قابل تشخیص نیست.
البته مشکل باگ و افت فریم به قول همون IGN تو نسخه ی ps3 وجود داره ولی تو 360 حادتره .ولی این نهایت بی انصافیه که انتظار داشته باشیم بازی ای که از اول فقط واسه ps3 در نظر گرفته شده بود و بعد از گذر 4 سال از پروسه ی ساخت قرار شد که رو 360 پورت شه , کیفیتشون یکی باشه.

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,219
نام
امید
البته مشکل باگ و افت فریم به قول همون IGN تو نسخه ی ps3 وجود داره ولی تو 360 حادتره .ولی این نهایت بی انصافیه که انتظار داشته باشیم بازی ای که از اول فقط واسه ps3 در نظر گرفته شده بود و بعد از گذر 4 سال از پروسه ی ساخت قرار شد که رو 360 پورت شه , کیفیتشون یکی باشه.
ربطی نداره Lead Platform این بازی نسخه PS3 بوده پس برتر بودنش تعجبی نداره .

Blaugrana

کاربر سایت
Mar 19, 2011
4,549
نام
امين
دوستاني كه اينقدر بحث ميكنن توجه كردين كه تفاوت تا اين حد نيست كه اينقدر بخوايم حساس بشيم؟
به نظر من اصلا اونقدر تفاوتشون كمه كه نميشه اينقدر در موردش بحث و جدال راه انداخت.
خداييش كي مياد به خاطر يه همچين مقايسه اي مثلا بره نسخه PS3 رو بازي كنه؟
اصل كار به نظر من فريم ريت( كه واقعا روي اعصابه و من به شخصه اگه افت فريم شديد باشه اصلا حاضر نيستم بازي كنم!)و محتواي انحصاري ميتونه باشه!
ولي در كل تفاوت چنداني توي اين عكسها نيست!به نظر من از روي يه تريلر بهتر ميشه مقايسه كرد ولي به هر حال تفاوت چنداني ندارن.

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
وا... اگه شماها به اینا میگید تفاوت انچنانی و فلان فلان . من کاری باهاتون ندارم. PS3 مقداری توی دور نما(معادل فارشیش رو هم ما ساختیم:D)بیتره ولی نه اونقدر. توی بازی بعید بود کنار هم بزاری بتونی پیدا کنی.
نو پردازی نسخه 360 بهتره ولی سایه زنیش بده،نمیدونم علت چیه . اونم اینقدر گنده نکنید

اگه مثل RDR تفاوتی دیدید بعد بفرمایید که چی بوده

یه سوال - لید پلتفرم بازی چی بوده؟

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
کار بچگانه و رفتار بچگانه دقیقا همین مقایسه کردنا و از این قبیل کاراست.
چیزی هم که مشخصه اینه کسی که بازی میکنه وسط بازی نمیاد واسه خودش بگه وای اوون ورژن بهتره من اینو الان بازی کنم دیگه بهم نمیچسبه هر کسی بیخیال بازی رو تموم میکنه میره پی کارش وسط جریان بازی هم
فاکتور های دیگه هم هست که کلا این ... ها فراموش میشه !
اصلا فهمیدی چی گفتی؟
وقتی یه چیزی مشخصه چرا یه عده باید الکی رای دیگه ای بدن؟ بد نیست بعضی وقتا چشمامون رو باز کنیم شاید حقیقت اون چیزی نیست که بهش اعتقاد داریم!
به اینا میگید تفاوت انچنانی و فلان فلان . من کاری باهاتون ندارم. PS3 مقداری توی دور نما(معادل فارشیش رو هم ما ساختیم)بیتره ولی نه اونقدر. توی بازی بعید بود کنار هم بزاری بتونی پیدا کنی.
شما به اون ماشینه یا قسمتهای زیر پل دقت کنی میبینی خیلی از بافتها رو اصلا 360 نداره!

آخرین ویرایش:

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
در کلیت سایه زنی PS3 خیلی بهتر از 360 هستش. دیگه چشم کور هم اینو میتونه ببینه :D

حالا صبر میکنیم واسه Digital Foundry

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
من اونطور که دیدم بازی از نظر جزئیات و نورپردازی تو 360 بهتره و بقیه مواردشم که ps3 از 360 بهتر کارشده
این جزئیات که میگی میشه پرسم کجاشه؟! عکس بذار و نشون بده اگه امکانش هست.

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
بهتر بودن نسخه ی PS3 کاملاً مشهوده!

منم قبول دارم

ولی نمیدونم با چه دلیل و برهانی IGN نیم نمره کمتر داده از نظر گرافیک به ps3...
دلیل هم نیاورده

ویرایش: اشتباه دیده بودم، دو صفحه با هم باز بود و من اشتباه کردم ...
IGN به 360 از نظر گرافیک 7.5 و به ps3 نمره 8 را داده

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر