معرفی DLCهای Fallout 3

Captain MacMillan

کاربر سایت
Jul 25, 2008
425
منظور بنده این بود که 5 DLC را جداگانه ( توسط شرکتهای ایرانی ) بر روی یک DVD عرضه کنند ، چون خود بازی را داریم و نمی خواهیم دوباره بخریم :biggrin1: !

پژمان

کاربر سایت
May 21, 2007
1,277
نام
پژمان
میگم این لایو رو داریم و قدرشو نمی دونیما!!!!
باید بریم یدونه adsl بخریم از این قابلیت بی نظیر xbox360 استفاده کنیم .
می بخشید با این سرعت های 128 kb یا 256 kb می شه اون پچ ها و چیز های دیگه رو راحت دانلود کرد؟

McAfeex

کاربر سایت
Sep 24, 2008
1,015
نام
maziar
دوستان يک سوال خيلی خيلی مهم .
من الان نسخه اصلی بازيرو دارم ، تاحالا چند تا دی ال سی به صورت دی وی دی آمده تو بازار؟
اين نسخه Game of the year کی مياد؟
شما يکجا اشاره کرديد نسخه Game of the year مثل آبليويون . من آبليويون رو فقط به خاطر وجود Expansion (Shivering isle)a و دی ال سی های مختلف و مود های بسيار زياد و عالی مجبور شدم رو کامپيوتر بازی کنم اما يک مشکل اساسيم اینه که نميتونم از گرافيک زبياش لذت ببرم چون کامپيوترم زياد قوی نيست ، برای همين بدجوری حسرت نسخه 360 رو ميخورم ، اما ميترسم ، چون دوست دارم از هر مودی که خوشم مياد استفاده کنم و همچين تمام دی ال سی ها و بسته های الحاقی رو بازی کنم ، نسخه 360 هم نگرفتم.
اما با حرف شما خوشحال شدم ، برای هردوتا بازی من تمام دی ال سی ها و بسته های الحاقی و مود هاشو ميخوام ، سوال اساسی من اینه که برای این 2 تا بازی ميشه رو ایکس باکس تمام اینارو گرفت ؟ مود رو که فکر نميکنم چون فقط رو کامپيوتر مد هست درسته؟ رو ایکس باکس هم ميشه مد ريخت؟
در مورد دی ال سی و بسته های الحاقی هم از لحاظ پول مشکلی ندارم اما اگر فقط اینا رو لايو عرضه بشن نياز به يه اینترنت خفن هست که ...
خوب ميشه در مورد هر دوتا بازی کامل راهنماييم کنيد لطفا؟ دستم به دامنتون!
( يعنی اینکه من يکم ديگه صبر کنم ، برای Fallout3 ميتونم تمام دی ال سی ها و بسته های الحاقی و مد هاشو بازی کنم؟ و همينطور برای آبليويون)

ميدونيد مشکل اصلی من چيه؟
اینکه ADSL 128 دارم و نميتونم حجم بالای 100 مگ رو دانلود کنم ، تازه همين 100 مگ هم خيلی زياده!! ديگه حداکثرش هست!
خوب اگر تمام بسته های الحاقی و DLC ها برای Oblivion و Fallout3 جدا روی دی وی دی بياد ( 360 ) که نيازی به دانلود نداشته باشيم خيلی خوبه. و برای مد ها هم خوب ديگه اینارو ميشه از لايو دانلود کرد چون به اون صورت حجمی ندارن بجز بعضياش ، کلا مد ها رو لايو هم ميان؟
الان برای Oblivion آمده؟
(همه ی این حرفا در آينده برای Mass Effect هم صدق ميکنه!)

آخرین ویرایش:

S.A.S

کاربر سایت
Jun 25, 2007
557
نام
سپهر
من الان نسخه اصلی بازيرو دارم ، تاحالا چند تا دی ال سی به صورت دی وی دی آمده تو بازار؟
شما يکجا اشاره کرديد نسخه Game of the year مثل آبليويون . من آبليويون رو فقط به خاطر وجود Expansion (Shivering isle)a و دی ال سی های مختلف و مود های بسيار زياد و عالی مجبور شدم رو کامپيوتر بازی کنم اما يک مشکل اساسيم اینه که نميتونم از گرافيک زبياش لذت ببرم چون کامپيوترم زياد قوی نيست ، برای همين بدجوری حسرت نسخه 360 رو ميخورم ، اما ميترسم ، چون دوست دارم از هر مودی که خوشم مياد استفاده کنم و همچين تمام دی ال سی ها و بسته های الحاقی رو بازی کنم ، نسخه 360 هم نگرفتم.
اما با حرف شما خوشحال شدم ، برای هردوتا بازی من تمام دی ال سی ها و بسته های الحاقی و مود هاشو ميخوام ، سوال اساسی من اینه که برای این 2 تا بازی ميشه رو ایکس باکس تمام اینارو گرفت ؟ مود رو که فکر نميکنم چون فقط رو کامپيوتر مد هست درسته؟ رو ایکس باکس هم ميشه مد ريخت؟
در مورد دی ال سی و بسته های الحاقی هم از لحاظ پول مشکلی ندارم اما اگر فقط اینا رو لايو عرضه بشن نياز به يه اینترنت خفن هست که ...
( يعنی اینکه من يکم ديگه صبر کنم ، برای Fallout3 ميتونم تمام دی ال سی ها و بسته های الحاقی و مد هاشو بازی کنم؟ و همينطور برای آبليويون)

اینکه ADSL 128 دارم و نميتونم حجم بالای 100 مگ رو دانلود کنم ، تازه همين 100 مگ هم خيلی زياده!! ديگه حداکثرش هست!
خوب اگر تمام بسته های الحاقی و DLC ها برای Oblivion و Fallout3 جدا روی دی وی دی بياد ( 360 ) که نيازی به دانلود نداشته باشيم خيلی خوبه. و برای مد ها هم خوب ديگه اینارو ميشه از لايو دانلود کرد چون به اون صورت حجمی ندارن بجز بعضياش ، کلا مد ها رو لايو هم ميان؟
الان برای Oblivion آمده؟

من خودم 360 ندارم اطلاعی ندارم
ولی همشون تو لايو هست
مد فقط واسه pc هست که ميتونيد از سايتای مختلف دانلود کنيد که معمولا زير 1 مگ هست
dlcها 1 گيگ بيشتر ميشه اگه همشو بخوای مثلا حجم point lookout 600 خورده ای مگه
fallout game of the year فکر کنم همه چيزا توشه که هنوز نيومده
mothership zetaهم آخرين dlc بازيه که چند وقت ديگه مياد

McAfeex

کاربر سایت
Sep 24, 2008
1,015
نام
maziar
من خودم 360 ندارم اطلاعی ندارم
ولی همشون تو لايو هست
مد فقط واسه pc هست که ميتونيد از سايتای مختلف دانلود کنيد که معمولا زير 1 مگ هست
dlcها 1 گيگ بيشتر ميشه اگه همشو بخوای مثلا حجم point lookout 600 خورده ای مگه
fallout game of the year فکر کنم همه چيزا توشه که هنوز نيومده
mothership zetaهم آخرين dlc بازيه که چند وقت ديگه مياد
دوست من ، همه ی این چيزايی که گفته بودی رو با خوندن این 3 صفحه و مخصوصا پست اول فهميده بودم ، لطفا توضيح واضحات نديد . خوبه خودم هم توضيح دادم که همه ی اینا تو لايو هست اما من نميتونم دانلود کنم ( مسئله پولش نيست ، مسئله سرعت اینترنت هست!)
در مورد مد هم سوالم اینبود که مد روی لايو هم هست يا نه؟ که شما گفتی نه!
در مورد آبليويون هم هيچ توضيح نداديد ( خوب شايد نميدونستيد! )

MOSTAFA VI

کاربر سایت
Oct 24, 2007
1,131
دوستان من هنوز بازی اصلی رو تموم نکردمه چون به لول 20 رسیدمه حالا چندتا سوال:

اگر بازی رو تموم کنم بعد بخوام 5 تا DLC رو بازی کنم آیا بازی بهم اجازه میده تا ادامه همون سیوهام رو(Fallout3) برم یا اصلا بازی با یک شخصیت جدید و کلا نقشه های جدیدی تو این بسته های الحاقی شروع میشه؟

یعنی دیگه به سیوهای بازی اصلی احتیاج هست یا نه؟

S.A.S

کاربر سایت
Jun 25, 2007
557
نام
سپهر
دوستان من هنوز بازی اصلی رو تموم نکردمه چون به لول 20 رسیدمه حالا چندتا سوال:

اگر بازی رو تموم کنم بعد بخوام 5 تا DLC رو بازی کنم آیا بازی بهم اجازه میده تا ادامه همون سیوهام رو(Fallout3) برم یا اصلا بازی با یک شخصیت جدید و کلا نقشه های جدیدی تو این بسته های الحاقی شروع میشه؟

یعنی دیگه به سیوهای بازی اصلی احتیاج هست یا نه؟
ميتونيد با همون سيو های قديمی بريد
این dlc ها فقط چند تا مرحله و نقشه جديد به بازی اضافه ميکنه
بستگی به خودتون داره که ميخوای ادامه بدی يا از اول بری
فقط برای broken steel نبايد تموم کنی بازيرو چون قبل از اینکه بميری بايد این نصب باشه که نميری و بازی ادامه پيدا کنه;)

Buyma

Your Onestop Merchshop
کاربر سایت
Mar 6, 2008
1,547
نام
سام

الان برای Oblivion آمده؟
تا بحال دو DLC اول به صورت DVD توی بازار اومده
نسخه GOTY بازی ماه اکتبر میاد
ریجن دستگاهت چیه دوست عزیز ؟
چون نسخه Game of the year برای X360 هم اومد اما فقط برای ریجن Pal و UC و ممکنه همین بلا سر نسخه GOTY همین بازی هم بیاد
بر روی X360 هم نمیشه مد ریخت ولی DLC ها به غیر از Xbox Live به صورت DVD هم جدا یا همراه با پک GOTY خواهد امد
بله برای X360 تمامی DLC ها به صورت جدا میاد ولی همون جوری که گفتم امکان داره فقط برای ریجن Pal و UC بیاد
در مورد Mass Effect هم متاسفانه باید بگم خدمتت که فقط تنها راه حل دانلود DLC های بازی از Xbox Live هست که خوب گفتی مشکل داری و نمیتونی ;)
توضیحات رو بالا بهت گفتم ! اره اگه ریجن دستگاهت J نباشه 3 ماه دیگه صبر کنی میتونی تمامی DLCهای بای رو بگیری و بازی کنی. Oblivion هم خیلی وقته که اومده ولی ریجن میخواد

McAfeex

کاربر سایت
Sep 24, 2008
1,015
نام
maziar
بله برای X360 تمامی DLC ها به صورت جدا میاد ولی همون جوری که گفتم امکان داره فقط برای ریجن Pal و UC بیاد
در مورد Mass Effect هم متاسفانه باید بگم خدمتت که فقط تنها راه حل دانلود DLC های بازی از Xbox Live هست که خوب گفتی مشکل داری و نمیتونی ;)
ممنونم دوست من ، خوشبختانه ريجن بنده هم پال هست.
خوب برای گرفتن دی ال سی های Mass Effect کسی نميتونه برام دانلود کنه بعد بريزه رو يک مموری کارت بياره برام تا منم بريزم رو کنسولم؟
اگر نشه که بايد يکيرو پيدا کنم ، کنسولمو ببرم پيشش از اینترنت اون دانلود کنم!
ببخشيد شايد اینجا جای خوبی برای این سوال نباشه اما ميشه تمام دی ال سی هايی که برای Oblivion هم آمده معرفی کنيد؟
بسته الحاقی Shivering isle هم جزو دی ال سی ها محصوب ميشه يا این يک بسته جدا هست؟ اینم برای 360 آمده؟

Ashi-pc

کاربر سایت
Sep 1, 2007
595
خوب برای گرفتن دی ال سی های Mass Effect کسی نميتونه برام دانلود کنه بعد بريزه رو يک مموری کارت بياره برام تا منم بريزم رو کنسولم؟
ببخشيد شايد اینجا جای خوبی برای این سوال نباشه اما ميشه تمام دی ال سی هايی که برای Oblivion هم آمده معرفی کنيد؟
بسته الحاقی Shivering isle هم جزو دی ال سی ها محصوب ميشه يا این يک بسته جدا هست؟ اینم برای 360 آمده؟

عزیز شما نمیتوانید dlc هارو بدون پرداخت $ خریداری کنی از live و حتما باید Microsoft point خرج کنی. dlc ها هم تقریبا همشون 800 point قیمت دارند.هیچ راهی هم نیست که از اینترنت دانلود کنید هیچ راهی
بله Shievering isle dlc هست

McAfeex

کاربر سایت
Sep 24, 2008
1,015
نام
maziar
عزیز شما نمیتوانید dlc هارو بدون پرداخت $ خریداری کنی از live و حتما باید Microsoft point خرج کنی. dlc ها هم تقریبا همشون 800 point قیمت دارند.هیچ راهی هم نیست که از اینترنت دانلود کنید هیچ راهی
ای بابا ، باز شما آمديد توضيح واضحات داديد ، خوب من که ميدونم بايد مايکروسافت پوينت بدم .
اما مشکل من سره دانلودشون هست چون نميتونم از لايو به دليل سرعت اینترنت دانلود کنم .
اگر Shivering isle هم يکی از همون دی ال سی های داخل Game of the year هست که برم بگيرمشون همشو ، البته جدا هم باشه اشکال نداره!
که از اینترنت دانلود کنید هیچ راهی
منظور من از اینترنت نبود ، از لايو بود!! :D
شما هم به چه چيزايی گير ميدين ها ، فکر کردی من اسکولم؟ خوب ميدونم همه ی این چيزارو!
يک زمانی به Shivering isle ميگفتن Expansion pack
ميخوام بدونم این Expansion pack همون DLC هست يا جدا. تا اونجايی که ميدونم جدا هستن .

Buyma

Your Onestop Merchshop
کاربر سایت
Mar 6, 2008
1,547
نام
سام
من نمیدونم چرا همه میخوان بیان اینجا و جواب بدن !!! خوب دوست من اگه اطلاعات کافی نداری کسی مجبورت نکرده بیای و پست بدی و جواب ایشون رو بدی
ببین دوست من مایکروسافت برای اینکه دست کسانی که بازی های کپی میخرن رو حداقل توی Live ببنده اومده کاری کرده که هرچیزی که شما دانلود میکنی فقط بر روی همون IP و دستگاهی که باهش اون DLC ، بازی و ... رو دانلود کردی اجرا بشه و حتی اگه هاردت رو هم عوض کنی روی دستگاه دیگه ای نتونی از اون استفاده کنی !! برای همین تنها کاری که میتونی بکنی اینه که بیای و کنسولت رو بدی به کسی که بتونه برات دانلود کنه
کلا برای Oblivion دوتا اکسپنشن پک (در ورژن های کنسولی به DLC تغییر نام داده :biggrin1:) برای Oblivion اومد که یکیش Shivering Isles بود یکیشم Knights of the Nine که خوب جفتشم توی نسخه Game of the year که برای PC و X360 و PS3 اومده بود وجود داشت
يک زمانی به Shivering isle ميگفتن Expansion pack
ميخوام بدونم این Expansion pack همون DLC هست يا جدا. تا اونجايی که ميدونم جدا هستن .
کلا برای Oblivion دوتا اکسپنشن پک (در ورژن های کنسولی به DLC تغییر نام داده :biggrin1:)
فرقی نمیکنه جفتش یکیه :biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر