شایعه معرفی Dishonored 2 در E3 امسال

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی

با توجه به عکسی که در یک گردهمایی نامعلوم به بیرون درز کرده است به نظر می رسد دنباله عنوان موفق Dishonored در E3 امسال در ماه June معرفی خواهد شد. هرچند مشخص نیست این اسلاید ساختگی یا واقعی باشد اما در صورت واقعی بودن، مسلما این بازی قبلا پشت درهای بسته برای عده ای نمایش داده شده است. همچنین این عکس اشاره به عنوان Darkness of Tyvia دارد که البته تاکنون هیچ اطلاعاتی از این نام به بیرون درز نکرده است. با وجود همه این موارد احتمال تقلبی بودن این عکس بسیار بالاست زیرا مسلما استفاده از آرم Arkane و Bethesda و استفاده آن ها در PowerPoint برای هر کسی کار ساده ای است و قبلا نیز Bethesda اشاره هایی به ساخت فرنچایز کاملا جدیدی از Arkane کرده بود هرچند تاکنون هیچ معرفی از سوی آن ها انجام نشده است.
این اسلاید توسط AllGamesBeta در توییتر منتشر شده است.

منبع

max93

کاربر سایت
May 29, 2012
354
از بهترین بازیهای بود که تا بحال بازی کردم ! امیدوارم از شرکت valve یک درس بگیرن که تا صد درصد از کیفیت بازی مطمئن نشدن بازی نسازن !

امیدوارم که اصلا نسازن و خاطرات خوش بازی رو برای همیشه در ذهن ما باقی بزارن!

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
کلا مثل اینکه تمام بازیای مخفی کاری به جر SC واسه تو اورریت هستن :D این Thief رو هم از سر ترحم حمایتش میکنی + اینکه به عنوان پدر و مادر سبک مخفی کاری مقابل MGS میشه علمش کرد :))
اورریت رو فقط در مورد همین بازی گفتم.:D در مورد بازی دیگه ای هم گفتم خودم خبر ندارم؟:-/
MGS و مخفی کاری!؟:-j خود استاد (!!) بازیش رو مخفی کاری نمیدونه شماها کردینش پدر مادر!:)) دیگه وقتی "کوجیما E3 رو در حدی نبینه که شخصا در اون حضور پیدا کنه" و "استاد (!!) نگاه به استودیو بکنه، متای بازی خود به خود بره بالای 90" (ROFL) بیشتر از این هم نمیشه از فن های فداییش انتظار داشت:D
همینه :bighug:
اینکه میاد میگه نمیدونم وارن اسپکتر و کن لوین و این ها فیلمشه :D
====================
TCSCELL
نظرات این چند عزیزی که زیر کامنتت کامنتیدن تو حلقت ;;) :d
اون بالایی جواب تو هم هست:D
حداقل اون چند عزیز اونقدر با کمالات بودن که به نظر شخصی یه نفر دیگه احترام بذارن;;) :D نه مثل شماها بزنن جاده خاکی!:D
چون بی سرو صدا و بدون تبیغات دهن پر کن اومد شد اورریت؟ یا چون گیم پلی خیلی ناب و بی نقصی داشت؟ یا چون گرافیک هنری خفنی داشت؟ یا اینکه داستان خوبی داشت؟ یا اینکه ایده های بسیار ناب و خفنی داشت؟ :D
چون من ازش خوشم نیومد:D با گیم پلی و مخفی کاریش حال نکردم.:D
خوبه اولش هم گفتم "به نظر من"!8-| :D

silent pearce

کاربر سایت
Dec 3, 2013
49
وقتی اولین تریلرهای dishonored (یا dishonored 1) اومد گرافیکش خیلی پایین بود( از نظر من افتضاح) اصلا فکرش نمیکردم سراغ این بازی برم( چون شخصا باسم گرافیک خیلی مهم است) ولی وقتی رفتم و بازی رو انجام دادم انقدر گیمپلی و داستان باسم جالب بود که گرافیک باسم کاملا طبیعی شد. بازی رو تا اخر رفتم و واقعا لذت بردم. امیدوارم نسخه 2 در کار باشه و به همون اندازه عالی از اب دربیاد.

kn!ghtf@ll

کاربر سایت
Feb 15, 2014
765
نام
مزدک
من از شماره 1 نمیدونم چرا خشم نیومد باهاش کنار نیومدم

Holy Diver

کاربر سایت
Jun 2, 2010
1,706
نام
عرفان
اورریت رو فقط در مورد همین بازی گفتم.:D در مورد بازی دیگه ای هم گفتم خودم خبر ندارم؟:-/
MGS و مخفی کاری!؟:-j خود استاد (!!) بازیش رو مخفی کاری نمیدونه شماها کردینش پدر مادر!:)) دیگه وقتی "کوجیما E3 رو در حدی نبینه که شخصا در اون حضور پیدا کنه" و "استاد (!!) نگاه به استودیو بکنه، متای بازی خود به خود بره بالای 90" (ROFL) بیشتر از این هم نمیشه از فن های فداییش انتظار داشت:D
البته سینا جان جاش اینجا نیست ولی تو مگه خودت نگفتی من معتقدم کوجیما تو ساخت بازی متای 90 دخل داشته؟! و اگه تو نسخه‌ی دومم دخیل بود بهتر از این میشد؟!:-/
اون جایی که قرمز کردم رو دقیقا میشه بگی کجا همچین حرفی زده؟!
(البته اگر قابل بدونی جواب بدی و ما رو از فن های زبون نفهم و فدایی ندونی:d‌)

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
البته سینا جان جاش اینجا نیست ولی تو مگه خودت نگفتی من معتقدم کوجیما تو ساخت بازی متای 90 دخل داشته؟! و اگه تو نسخه‌ی دومم دخیل بود بهتر از این میشد؟!:-/
اون جایی که قرمز کردم رو دقیقا میشه بگی کجا همچین حرفی زده؟!
(البته اگر قابل بدونی جواب بدی و ما رو از فن های زبون نفهم و فدایی ندونی:d‌)
جاش از همون اول هم اینجا نبود:D من، حالا به هر دلیلی از Dishonored خوشم نیومد و خیلی واضح نوشتم "به نظر من ..." ولی اومدی ربطش دادی به MGS و Thief و یه سری داستانای دیگه:D
دیگه بیشتر از این هم ادامه نمیدم. فقط در مورد همون سوالی که پرسیدی میگم:
حرف دیگه ای بود بیا پروفایل.

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
خبر واقعا عالیه اگه از این Fan Art ها نباشه واقعا میتونه خبر خوبی باشه .:bighug:

شماره 1 واقعا عالی بود من کلی باهاش حال کردم .;)

Sir Nate Drake

کاربر سایت
Aug 31, 2011
438
نام
سید پرهام
باید منتظرش تو E3 باشیم ! :d

چیزایی که از این عکس میشه فهمید :

1- اسم کامل بازی Dishonored II : Darkness Of Tyvia هست
2- بازی شخصیت اصلی جدیدی داره
3- لوکیشن و شهر جدید که اسمش Tyvia هست
3- بازی با موتور id Tech 5 ساخته میشه
4- قدرتهای جدید و آپگرید شده ی قدرتهای نسخه ی قبل در بازی وجود داره
5- بازی دارای بخش Multiplayer رقابتی هست
6- The Outsider !
7- بتای Doom بعدی( احتمالاً 4 ) در بازی هست و با Pre Order بازی در دسترس قرار میگیره
8- برای سه پلتفرم Xbox One و PS4 و PC عرضه میشه ( با توجه به تاریخ عرضش بعیده برای نسل هفت هم بیاد )
9- بازی در سال 2016 عرضه میشه !!

آخرین ویرایش:

D@SHR3ZA

کاربر سایت
Nov 4, 2006
1,818
نام
محمد رضا
بتای دووم که تو بازی ولفنشتاین هم بود که؟!!/:)
اگه بازی 2016 بیاد پس این بتا های دووم واسه چیه؟!!:-o

volta22

کاربر سایت
Aug 1, 2012
669
نام
Hesam
تو شماره یکم اول هر مرحله با خودم قرار میذاشتم انسان دوستانه رفتار کنم و کسی رو نکشم . وارد مرحله میشدم حتی مردم عادی رو هم میکشتم ! :D در این حد ! :D
در کل نمیدونم چی شد تمومش نکردم .
امیدوار به این نسخه هستیم :D

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
من دیروز نسخه اول رو شروع کردم و 5-6 ساعت زدم :d داستان ساده ای داره اما گیمپلی فوق العاده ــست :bighug: آزادی عمل, محیط های بزرگ, گشت و گذار برای پیدا کردن کلیدها و Collectible ــها, مراحل فرعی, آپگرید ها بازی رو خیلی فان کرده :d گرافیک و طراحی هنری قشنگی هم داره

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
اوايل بازي خيلي جذاب بود ولي از نصفه به بعد تو ورطه تكرار ميفتاد و اپگريد ها هم هيچ كمكي به جذابيت بازي نمي كرد
شماره دوم اميدوارم اينجوري نباشه

kn!ghtf@ll

کاربر سایت
Feb 15, 2014
765
نام
مزدک
من که با شماره 1 اوکی نبودم حالا یک بار برم ببینم اوکی میشم دی

as222

کاربر سایت
Apr 14, 2014
573
نام
SMG
100% قسمت دومش جذاب خواهد شد :bighug:
نسخه 1 که شاهکاره همین الان هم نصبه و چند بار هم تموم کردم فوقلادست :x(گیم پلی برا اکثر سیقه ها جواب میده) ( مخفی کاری اکشن بزن برو جادو
ماجرایی کلا 20:bighug:

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
بسیار خبر فوق العاده ای :x سر حد مرگ با نسخه اول حال کردم :D بخصوص اینکه برای PS3 نسخه GOTY Edition خریدم و فوق العاده لذت بخش بود :D

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر