معرفی و آموزش برنامه ها psp

Reza Modanloo

کاربر سایت
Mar 25, 2007
1,231
نام
Reza
آقا من در مورد PSP خیلی اطلاعاتم کمه...و به همین خاطر چند تا سوال داشتم:
1. من شنیدم که با Wi Fi میشه توسط PSP به اینترنت وصل شد و کارت اینترنت هم نمیخواد! درسته؟؟ قیمت این کار چند در میاد؟؟؟
2. وقتی با PSP رفتیم تو اینترنت چه جوری میتونیم بتایپیم؟؟؟

3. این دستگاه چند مدل هارد داره؟؟؟(منظورم اینه که چند گیگ و چند گیگ و چند گیگ؟؟؟)بعد قیمتشون چه جوریاس؟؟؟ بعد روی هر کدوم حدودآ چند تا بازی میشه ریخت؟؟؟
4. من شنیدم برای اجرای بازیهای کپی کپی خور کردن دستگاه نیاز به حداقل یه بازی UMD اصله.درسته؟؟؟
5. آقا یه سوال مسخره اما مهم.PSP دارای دکمه های L1 , L2 و R1 , R2 هست؟؟؟ اگه نه چه جوری میشه باهاش بازیهای PS1 را انجام داد؟؟؟ ضمنآ اگر میشه در مورد اجرای بازیهای PS1 هم یه توضیحاتی بدین.کیفیتشون روش خوب هست یا نه؟؟؟
6. من شنیدم با یه سری امولاتور بازیهای کنسولهای قدیمی دیگر هم روش اجرا میشه.درسته؟؟؟
7. در آخر هم با تشکر از پاسخهاتون اگر میشه لیست بهترین نرم افزارهایی که میشه روی PSP نصب کرد را بگین به همراه کارشون.
ممنون!

1 نه ديگه 2 نه اونجايی که من ميدونم 2 نوع داره
يکی اينکه مثل جاه هايی مثل فرودگاه های بعضی شهر ها که وايرلس نصب هست و کسانی که نوت بوک يا پاکت پی سی دارند توی فرودگاه وقتی هستند به صورت مجانی استفاده ميکنند
يا بايد به جاهای که وايرلس مجانی در اختيارت ميزارند بری ، اگه ميخوای پول ندی
و نوع دومش هم اين هست که اگه خونه خط آی دی اس ال داری وصل ميکنی به پی اس پی استفاده ميکنی که باز هم بايد هزينه پرداخت کنی پس نميشه

2 با همون دکمه ها بايد تايپ يک مقدار سخته ولی عادت ميکنی ديگه ، درضمن کيبورد هم برای پی اس پی هست و وجود داره که عکس ش رو ميتونی توی تاپيک لوازم جانبی ببينی
که فکر نميکنم البته تو ايران گير بياد و بياری
ميتونی بگی اين کاريزما از دهلی برات بفرسته :biggrin1: ( البته بازم نميدونم که هنوز مثل دوربين به بازار اومده يا نه 2 3 ماه ديگه مياد )

Reza Modanloo

کاربر سایت
Mar 25, 2007
1,231
نام
Reza
آقا جون مادرتون يکی يه برنامه بده واسه تبديل ويديو به جز video 9 نه صدا و تصوير رو عقب و جلو نندازه
بدون سريال هم بود اشکال نداره خودم پيداش ميکنم فقت 100 % سالم کار کنه و تست کرده باشيد و عقب و جلو نندازه
چقدر اينجا ماشالا فعاله ، من نميدونم اين پی اس پی چرا با اين همه قابليت بازم اونقدر مثل جاهای ديگه دنيا استقبال نشده ( بس که خوش سليقه ايم ) :biggrin1:
مدير ها هم که خوابن :((

Julian.Mercer

کاربر سایت
Jul 9, 2006
121
خیلی ممنون یک سوال اون فایل های سورس را چیکارشون کنم؟

پاکشون کن ، به درد ما نمی خورن ... چون این برنامه ها Open Source هستن ، سازنده هاشون Source کدهای برنامه رو هم در اختیار سایرین قرار می دن ، تا اگه کسی خواست ، برای برنامه نویسی های خودش ازشون استفاده کنه یا خود برنامه رو ارتقاء بده ...

karizma

کاربر سایت
Apr 22, 2006
335
نام
karizma
منظورت ویدیوی معمولی به مخصوص پی اس پی است؟؟ اگه منظورت اینه که برنامه ی PSP Video Express به نظر من اسونترینه روش کار: برنامه را اجرا میکنی بعد روی open کلیک میکنی بعد میزنی رکورد با سرعت خوبی برات کانورت میکنه بعد که تموم شد خودش میگه پی اس پی را بزن توی کامپیوتر وقتی زدی translate را میزنی و فایل ویدیو را + یک فایل دیگر به پسوند ,THM انتخاب میکنی و ترانسلیت میکنی بعد پی اس پی را روشن میکنی و حال میکنی!!
اینم لینک دانلود:
لینک مستقیم:
http://www.pqdvd.com/download/psp_video_express.exe
لینک غیر مستقیم:
http://www.pqdvd.com/psp/video_converter.html

Julian.Mercer

کاربر سایت
Jul 9, 2006
121
آقا جون مادرتون يکی يه برنامه بده واسه تبديل ويديو به جز video 9 نه صدا و تصوير رو عقب و جلو نندازه
بدون سريال هم بود اشکال نداره خودم پيداش ميکنم فقت 100 % سالم کار کنه و تست کرده باشيد و عقب و جلو نندازه
چقدر اينجا ماشالا فعاله ، من نميدونم اين پی اس پی چرا با اين همه قابليت بازم اونقدر مثل جاهای ديگه دنيا استقبال نشده ( بس که خوش سليقه ايم ) :biggrin1:
مدير ها هم که خوابن :((

یعنی شما تا حالا اسم XVID4PSP رو نشنیدی (ورژن 4.111) ..
13434_Xvid4PSP.jpg

لینک دانلود :
http://dl.qj.net/dl.php?fid=13434

فقط حواست باشه ، برای اینکه این برنامه کار کنه ، باید NET Framework 3.0. رو نصب کنی . با سرچ لینک دانلودش رو پیدا می کنی ...

Reza Modanloo

کاربر سایت
Mar 25, 2007
1,231
نام
Reza
برنامه زياد ديده بودم اينم ديدم ولی دليل نميشه که يکی يکيش رو تست کرده باشم ببينم کدوم عقب و جلو نميندازه که
اون رو هم برای برنامه های ديگه نصب کردم خودم ، نيازی هم به سرچ نيست خود برنامه موقع نصب اتوماتيک برام نسبش ميکنه 23 مگابايت هم که بيشتر نيست
در هر صورت ممنون
:biggrin1:

karizma

کاربر سایت
Apr 22, 2006
335
نام
karizma
من Bookr را نصب کردم اجرا هم شد ولی خیلی از مواقع هنگ میکنه!!(به اینصورت که مجبور میشم باتری را در بیارم) کاری هست که بتونم بکنم تا کمتر هنگ کنه؟؟

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
برادر اگه دو تا فولدر بود که خودم بلد بودم اخه این که این دو تا فولد را نداره پست من را کامل بخونید
خوب عزيز شما سورس برنامه رو دانلود كردي.

اگه ممکنه بجز Video 9 برنامه اي معرفی کنيد که صدا و تصوير رو عقب و جلو نندازه!
XviD4PSP
زيرنويس رو هم ساپورت ميكنه. حداكثر رزولوشن رو هم ميتوني استفاده كني. لينكش رو هم كه بچه ها گذاشتن.

آقا من در مورد PSP خیلی اطلاعاتم کمه...و به همین خاطر چند تا سوال داشتم:
1. من شنیدم که با Wi Fi میشه توسط PSP به اینترنت وصل شد و کارت اینترنت هم نمیخواد! درسته؟؟ قیمت این کار چند در میاد؟؟؟
2. وقتی با PSP رفتیم تو اینترنت چه جوری میتونیم بتایپیم؟؟؟
3. این دستگاه چند مدل هارد داره؟؟؟(منظورم اینه که چند گیگ و چند گیگ و چند گیگ؟؟؟)بعد قیمتشون چه جوریاس؟؟؟ بعد روی هر کدوم حدودآ چند تا بازی میشه ریخت؟؟؟
4. من شنیدم برای اجرای بازیهای کپی کپی خور کردن دستگاه نیاز به حداقل یه بازی UMD اصله.درسته؟؟؟
5. آقا یه سوال مسخره اما مهم.PSP دارای دکمه های L1 , L2 و R1 , R2 هست؟؟؟ اگه نه چه جوری میشه باهاش بازیهای PS1 را انجام داد؟؟؟ ضمنآ اگر میشه در مورد اجرای بازیهای PS1 هم یه توضیحاتی بدین.کیفیتشون روش خوب هست یا نه؟؟؟
6. من شنیدم با یه سری امولاتور بازیهای کنسولهای قدیمی دیگر هم روش اجرا میشه.درسته؟؟؟
7. در آخر هم با تشکر از پاسخهاتون اگر میشه لیست بهترین نرم افزارهایی که میشه روی PSP نصب کرد را بگین به همراه کارشون.
ممنون!
1.يعني چي كارت اينترنت نميخواد؟
ببين تو يا بايد اينترنت وايرلس داشته باشي كه مستقيم با اون بري تو اينترنت. يا اينكه Wifi Max رو براي PC بخري و اينترنت رو Share كني و با PSP بهش وصل بشي و بري تو اينترنت.
2.صفحه كليد مجازي هست.
3.هارد 4 گيگ الان براش هست كه قيمت بالايي داره و ارزش خريد نداره، بستگي به حجم بازي هات داره تقريبا 4 يا 5 بازي.
4.همه بازي ها نه اما يه تعداد كمي شون احتياج داره، تو خود PSP كه ميخري يه UMD هست بنابراين مشكلي نيست از اون لحاظ.
5.R1 و L1 داره.
6.بله درست شنيدي مثل نينتندو64 ، ميكرو ، سگا ، گيم بوي و...
7.به تاپيكاي مربوطه مراجعه كن.

Reza Modanloo

کاربر سایت
Mar 25, 2007
1,231
نام
Reza
منظورت ویدیوی معمولی به مخصوص پی اس پی است؟؟ اگه منظورت اینه که برنامه ی PSP Video Express به نظر من اسونترینه روش کار: برنامه را اجرا میکنی بعد روی open کلیک میکنی بعد میزنی رکورد با سرعت خوبی برات کانورت میکنه بعد که تموم شد خودش میگه پی اس پی را بزن توی کامپیوتر وقتی زدی translate را میزنی و فایل ویدیو را + یک فایل دیگر به پسوند ,THM انتخاب میکنی و ترانسلیت میکنی بعد پی اس پی را روشن میکنی و حال میکنی!!
اینم لینک دانلود:
لینک مستقیم:
http://www.pqdvd.com/download/psp_video_express.exe
لینک غیر مستقیم:
http://www.pqdvd.com/psp/video_converter.html

آقا دمت گرم اين برنامه که دادی خيلی خدا بود
سرعت تبديل خيلی بالا بود و با بقيه برنامه ها قابل مقايسه نبود
خدا وکيلی هرکی امتحانش نکرده يه تست کنه حتماً
خيلی قوی هست ، دستت طلا :biggrin1:

Julian.Mercer

کاربر سایت
Jul 9, 2006
121
من Bookr را نصب کردم اجرا هم شد ولی خیلی از مواقع هنگ میکنه!!(به اینصورت که مجبور میشم باتری را در بیارم) کاری هست که بتونم بکنم تا کمتر هنگ کنه؟؟

Bookr اگر چه در حال حاضر بهترین و زیباترین برنامه PDF Reader هست ، ولی هنوز نمی تونه PDF های با حجم بالا و یا PDF ها دارای عکس های بزرگ رو لود کنه و هنگ می کنه ...
ولی PDF های عادی و اونهایی که فقط Text هستند رو خوب باز می کنه ...
باید منتظر ورژن بعدیش وایسی :)

Julian.Mercer

کاربر سایت
Jul 9, 2006
121
برنامه زياد ديده بودم اينم ديدم ولی دليل نميشه که يکی يکيش رو تست کرده باشم ببينم کدوم عقب و جلو نميندازه که
اون رو هم برای برنامه های ديگه نصب کردم خودم ، نيازی هم به سرچ نيست خود برنامه موقع نصب اتوماتيک برام نسبش ميکنه 23 مگابايت هم که بيشتر نيست
در هر صورت ممنون
:biggrin1:

NET Framework 3.0. پنجاه مگابایته ... اون ورژن 2 هست که 23 مگه ..
در هر صورت ، حرفه ای تر از XVID4PSP موجود نیست . به هر قالبی هم بخوای تبدیل می کنه :
PMP , PMP AVC , MP4 , MP4 AVC , AVI و دهها مدل دیگه ..
سرعت تبدیل هم به راحتی قابل تنظیمه ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر