معرفی لوازم و تجهیزات جانبی Xbox360

javad_wfc

کاربر سایت
Mar 5, 2009
238
سلام از بچه های با تجربه سوال میکنم چگونه میشه دسته ps3یا ps2 رو به xbox360 وصل کرد ممنون
قیمتش رو هم میخواستم

آخرین ویرایش:

ویلسنت

کاربر سایت
Oct 27, 2008
111
سلام دوستان
من میخوام برای 360 یک HDD بخرم ولی قیمت ها بالاست
می خو اهم بدونم که هارد کاپیوتر رو چه طور به 360 میشه وصل کرد؟ :cheesygri هاردم 320 SATA هست
من شنیدم هارد لپ تاپ رو میشه وصل کرد. میشه در مورد اون به من توضیح بدید
کنسولم آرکید هست و هارد نداره:((

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل
سلام دوستان
من میخوام برای 360 یک HDD بخرم ولی قیمت ها بالاست
می خو اهم بدونم که هارد کاپیوتر رو چه طور به 360 میشه وصل کرد؟ :cheesygri هاردم 320 SATA هست
من شنیدم هارد لپ تاپ رو میشه وصل کرد. میشه در مورد اون به من توضیح بدید
کنسولم آرکید هست و هارد نداره:((

کار ساده ای نیست که خودتون بتوانید انجام بدید
یک آموزش قدیمی توی سایت هستش
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=17702

و یک آموزش هم کار میثم جان هستش
http://forum.fanaei.com/viewtopic.php?f=82&t=286

ولی یادم میاد یک زمانی هارد های لب تاپ اماده اون هم میفروختند توی سایت
شاید میثم جان یکی برای شما جور کنند و یا راهنمایی بهتری کنند
http://www.bazicenter.com/forums/member.php?u=13432

amir32

کاربر سایت
Sep 5, 2009
86
نام
امیر
ببخشید یه سوال من می خواستم یه هارد 320 gb با پورت usb برای 360 بخرم میشه بهش وصل کرد الن یه 120 روشه ویه سوال دیگه اینکه دسته سیاه 360 کجا هست و باز هم یه سوال دیگه هارد 360 به چه درد می خوره وقتی بازی میریزم روش اخرش می گه cd را وارد کن:biggrin1:

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل
ببخشید یه سوال من می خواستم یه هارد 320 gb با پورت usb برای 360 بخرم میشه بهش وصل کرد الن یه 120 روشه ویه سوال دیگه اینکه دسته سیاه 360 کجا هست و باز هم یه سوال دیگه هارد 360 به چه درد می خوره وقتی بازی میریزم روش اخرش می گه cd را وارد کن:biggrin1:

هارد های External USB عملاً کاربردهای محدودی داره برای کنسول، مثلاً برای پخش فیلم و موسیقی کاردبرد داره.

شما نمیتوانید هارد های External USB رو به عنوان هارد اصلی کنسول استفاده کنید.
برای وصل کردن هارد PC شما باید مراحل پیچیده ای رو طی کنید، راهنماي تعويض و ارتقاء هارد درايو XBOX360

کپی بازی برروی هارد خود باعث میشه که بازی از روی هارد Load بشوند و عملکرد کنسول در اجرای
بازی ها بهبود پیدا کنه، بخصوص در Loading بازی ها زمان کمتری صرف میشه..

دلیل اینکه شما باید دیسک رو قرار بدید حالت امنیتی است که قرار دادند، به این معنی که شما بازی رو خریداری کردید
و آن را از شخصی نگرفتید و کپی کرده باشید در کنسول، اگر این طور بود یک جماعتی یک نسخه بازی میخریدند
و اون رو در چندین دستگاه کپی میکردند و این وسط شرکت ناشر بازی بودش که ضررهای زیادی میکرد.

قرار دادن دیسک در درایو همانطور که گفته شد حالت امنیتی هستش و دیسک عملاً درون درایو
به صورت قبل با سرعت خوانده نمی شود و این عمل باعث عمر بیشتر دیسک و درایو می شود.

حجم بالای هارد کنسول هم برای کسانی که در کار دانلود از Live هستند مثلا دانلود بازی های Demo و یا بازی های ارکد کاربرد زیادی دارد.

در مورد دسته سیاه باید به فروشگاه های X360 سر بزنید و سوال کنید و یا از روی شماره تماس های که دارند اطلاعات بدست بیارید

تبلیغ فتحی که بالای سایت هستش
سایت NextGen هم nextgen.ir هستش
میثم جان هم در سایت هستند، مشخصات تماس ایشون در امضاشون هستش

amir32

کاربر سایت
Sep 5, 2009
86
نام
امیر
هارد های External USB عملاً کاربردهای محدودی داره برای کنسول، مثلاً برای پخش فیلم و موسیقی کاردبرد داره.

شما نمیتوانید هارد های External USB رو به عنوان هارد اصلی کنسول استفاده کنید.
برای وصل کردن هارد PC شما باید مراحل پیچیده ای رو طی کنید، راهنماي تعويض و ارتقاء هارد درايو XBOX360

کپی بازی برروی هارد خود باعث میشه که بازی از روی هارد Load بشوند و عملکرد کنسول در اجرای
بازی ها بهبود پیدا کنه، بخصوص در Loading بازی ها زمان کمتری صرف میشه..

دلیل اینکه شما باید دیسک رو قرار بدید حالت امنیتی است که قرار دادند، به این معنی که شما بازی رو خریداری کردید
و آن را از شخصی نگرفتید و کپی کرده باشید در کنسول، اگر این طور بود یک جماعتی یک نسخه بازی میخریدند
و اون رو در چندین دستگاه کپی میکردند و این وسط شرکت ناشر بازی بودش که ضررهای زیادی میکرد.

قرار دادن دیسک در درایو همانطور که گفته شد حالت امنیتی هستش و دیسک عملاً درون درایو
به صورت قبل با سرعت خوانده نمی شود و این عمل باعث عمر بیشتر دیسک و درایو می شود.

حجم بالای هارد کنسول هم برای کسانی که در کار دانلود از Live هستند مثلا دانلود بازی های Demo و یا بازی های ارکد کاربرد زیادی دارد.

در مورد دسته سیاه باید به فروشگاه های X360 سر بزنید و سوال کنید و یا از روی شماره تماس های که دارند اطلاعات بدست بیارید

تبلیغ فتحی که بالای سایت هستش
سایت NextGen هم nextgen.ir هستش
میثم جان هم در سایت هستند، مشخصات تماس ایشون در امضاشون هستش
مرسی پلیس جان:biggrin1::blushing:

soroush7334

کاربر سایت
Sep 6, 2009
75
نام
soroush
با سلام
همچین تبدیلی هست تو بازار
o36sp5qryj7ujdtt41ij.jpg

PREDATOR

کاربر سایت
Nov 3, 2008
62
سلام , دوستان. به غیر از دسته اصلی 360 , دسته دیگری که سیمی باشه و به ایکس باکس بخوره هست؟ قیمت و مدل و آدرس فروشنده؟ و اینکه در حد دقت آنالوگ و دکمه های گاز/شلیک LT RT دسته اصلی است؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر