معرفی فروشگاه های معتبر در زمینه عرضه Xbox 360 و لوازم جانبی

nice_m9

کاربر سایت
May 31, 2008
262
البته این قیمت هایی که تو سایت پرتو زده مال چند ماه پیش هست اگه بهش زنگ بزنی قیمتهاش تغییر کرده شاید هم اصلا ارکید نداشته باشه:-"

M3M

کاربر سایت
Dec 23, 2007
410
آخرین ویرایش:

Gow

کاربر سایت
Nov 28, 2007
1,368
نام
حامد
من زنگ زدم پرتو گفتم آرکید چنده گفت 475 ! بعد گفت آرکید نگیرید چون هارد نداره و مایکروسافت میخواد از اول پاییز بازی هارو طوری طراحی کنه که تو هارد بریزن !
به نظرتون راست گفته !؟

M3M

کاربر سایت
Dec 23, 2007
410
من زنگ زدم پرتو گفتم آرکید چنده گفت 475 ! بعد گفت آرکید نگیرید چون هارد نداره و مایکروسافت میخواد از اول پاییز بازی هارو طوری طراحی کنه که تو هارد بریزن !
به نظرتون راست گفته !؟
بله درست گفته
الان من هم ارکید دارم دنبال یه 120 گیگ هستم:((

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
دوستان چرا فروشگاه های لباف رو معرفی نمیکنن ؟ چون قیمتاش از پایتخت ارزونتره .
من تو شهرستانم اخرین باری که رفتم لباف اخر اردیبهشت بود که مدل j رو میدادن (پرمیوم) رو میدادن 450
و الایت رو هم پرسیدم که الان قیمتش یادم نیست ولی زیر 600 بود
میشه بگین چرا بیشتر پایتخت رو برای خرید توصیه میکنید (تا اگه واقعا پایتخت بهتره منم برم از اونجا بگیرم )

Ali-360

کاربر سایت
Feb 14, 2007
1,140
نام
شک داری؟؟؟ گفتم که علی
بعد گفت آرکید نگیرید چون هارد نداره و مایکروسافت میخواد از اول پاییز بازی هارو طوری طراحی کنه که تو هارد بریزن !
به نظرتون راست گفته !؟

آره حتما قراره مایکروسافت این کار رو انجام بده...

اما تا اونجا که من میدونم هیچ اجباری نیست و اختیاری هست و فقط برای بالا بردن سرعت لود و... هست

موفق باشید ;)

میلادzax030

کاربر سایت
Jan 29, 2008
233
نام
milad
hi

دوستان من شهرستانم ، میخواستم ببینم سایتی هستش که مطمین باشه و کیفیت بازیهای 360 اش خوب باشه و بازی رو به شهرستان بفرسته و هزینه بازی و پست رو در خونه تحویل مامور پست بدیم ؟؟؟اگه میشه اسم سایت رو بگین ....:love:

آخرین ویرایش:

M3M

کاربر سایت
Dec 23, 2007
410
دوستان من شهرستانم ، میخواستم ببینم سایتی هستش که مطمین باشه و کیفیت بازیهای 360 اش خوب باشه و بازی رو به شهرستان بفرسته و هزینه بازی و پست رو در خونه تحویل مامور پست بدیم ؟؟؟اگه میشه اسم سایت رو بگین ....:love:
همه سایت های مطمن توی فروشگاه مجازی تاپیک دارن ولی فکر نکنم هیچ کدومشون با پست قرار داد داشته باشند ( همون پول دادن در خونه )
جاهای معروف خرید بازی هم ایناست
پرتو
نکست جن
وست گیم
یدونه هم حاجی گیم هست که دیسک هاش رو ورباتیمه تو فروشگاه مجازی تاپیک داره

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام

سایت HiTakin.Com این کار رو می کنه اما بازی هاش خیلی زیاد نیست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر