معرفی فروشگاه های معتبر در زمینه عرضه Xbox 360 و لوازم جانبی

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
در ضمن اقا اشكان قبلا هم طاهرجان در مورد تعويض درايو چيزهايي گفته بودن كه اگه اشتباه نكرده باشم گفته بودن نميشه درايو سامسونگ رو بروي دستگاهي كه درايو هيتاچي هست بست پس فرض امكان تعويض درايو بسيار غلط هست از طرفي تمام اون دستگاهها كره هست پس ميشه احتمال داد واقعا درايوها رو تعويض نكرده باشن.
اینی که طاهر گفته مال قدیما بوده الان با تعویض key درایو ها توسط فریمور های جدید و یسری برنامه ها می شه اکثر درایو ها رو عوض کرد. (البته هنوز بعضی درایو ها رو نمی شه عوض کرد) خیلی راحت می تونی بری یه سر به فروم های هک 360 بزنی و ببینی که چقدر درایواشونو عوض می کنن.
در ضمن عوض کردن درایو هیچ ربطی به تعمیری بودن دستگاه نداره. شما یه دستگاه نو بیار من درایوش عوض می کنم اصلا امکان نداره بفهمی که این عوض شده یا نشده!

Saeed.x360

کاربر سایت
Oct 14, 2006
984
نام
سعيد
اینی که طاهر گفته مال قدمیا بوده الان با تعویض key درایو ها توسط فریمور های جدید و یسری برنامه ها می شه اکثر درایو ها رو عوض کرد. (البته هنوز بعضی درایو ها رو نمی شه عوض کرد) خیلی راحت می تونی بری یه سر به فروم های هک 360 بزنی و ببینی که چقدر درایواشونو عوض می کنن.
در ضمن عوض کردن درایو هیچ ربطی به تعمیری بودن دستگاه نداره. شما یه دستگاه نو بیار من درایوش عوض می کنم اصلا امکان نداره بفهمی که این عوض شده یا نشده!

درسته اشكان حق با تو هست چون من ازون موقع ديگه زياد در جريان قضايا نبودم و از تذكرت ممنونم
ولي قبول داري اكثر دستگاههاي كره درايوشون سامسونگ هست؟! و شايدم واقعا دستگاههاشون كه كره هست درايوشون سامسونگ باشه كسي چي ميدونه؟!

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
ولي قبول داري اكثر دستگاههاي كره درايوشون سامسونگ هست؟! و شايدم واقعا دستگاههاشون كه كره هست درايوشون سامسونگ باشه كسي چي ميدونه؟!
من اینو مطمئنم که تولید درایو های سامسونگ برای کنسول های ریجن های pal و ntsc/uc کاملا متوقف شده و j ژاپن هم همینطوره ولی چون در مورد بقیه کشور های آسیای شرقی اطلاع کامل ندارم ممکنه گفته شما درست باشه و کنسول های کره هنوز سامسونگ باشن.

Saeed.x360

کاربر سایت
Oct 14, 2006
984
نام
سعيد
خوش به حال من که می خوام j/asia بگیرم:laughing:
راستی بازی های j به j/asia می خوره؟؟؟؟؟؟

اونوقت شما از كجا ميخواي j/asia بگيري اگه آدرس داري خب به من هم بده من هم دستگاه ميخوام:love:
بله تمام بازيهاي j به J/asia ميخوره بغير از چند عنوان قديمي كه اصلا تو ايران هم نيومد;)

KhashiMetal

کاربر سایت
Jun 7, 2007
1,396
نام
خشايار
به نظر من که ریجن هیچ فرقی نمی کنه ... با عرضه ی iXtreame 1.2 برای درایو های LG/Hitachi درایو هم فرقی نمی کنه ... من که هرچی دستم بیاد می خرم ... ;)

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
ولی باید توجه داشته باشی یکچیزی حدود یک ماه و نیم دیرتر سامسونگ اینش خوبه در ضمن سامسونگ نرم تر میخونه

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
من اینو مطمئنم که تولید درایو های سامسونگ برای کنسول های ریجن های pal و ntsc/uc کاملا متوقف شده و j ژاپن هم همینطوره ولی چون در مورد بقیه کشور های آسیای شرقی اطلاع کامل ندارم ممکنه گفته شما درست باشه و کنسول های کره هنوز سامسونگ باشن.

براي چي ديگه درايوه سامسونگ نميزنن مگه درايوه سامسونگ بهتر از درايوه هيتاچي نيست ؟

hitman_ravani

کاربر سایت
Aug 10, 2006
1,253
نام
علی
برای ما و هکرا بهتره... نه برای مایکروسافت :)

به به جناب هکر!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
216.gif
216.gif

حال شما؟؟؟؟؟؟؟؟؟

احوال شما؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کجا بودی نبودیید قربان!!!!!!!

میشه از جاها و چیز هایی که هک کردید برا مون بفر مایید؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!

بابا این چه وضع جمله بندیه؟؟؟؟؟؟؟
153.gif

ما هکر ها؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کارشو کسه دیگه ای میکنه, زورشو کسی دیگه میزنه , شما خودتو تحویل میگیری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
142.gif
142.gif

آره دیگه...........................................
174.gif
174.gif

LiQuiD SnakE

کاربر سایت
Jun 3, 2007
274
نام
ارسلان
به به جناب هکر!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
216.gif
216.gif

حال شما؟؟؟؟؟؟؟؟؟

احوال شما؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کجا بودی نبودیید قربان!!!!!!!

میشه از جاها و چیز هایی که هک کردید برا مون بفر مایید؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!

بابا این چه وضع جمله بندیه؟؟؟؟؟؟؟
153.gif

ما هکر ها؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کارشو کسه دیگه ای میکنه, زورشو کسی دیگه میزنه , شما خودتو تحویل میگیری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
142.gif
142.gif

آره دیگه...........................................
174.gif
174.gif
اگه دقت کرده باشی ایشون گفتند "ما . و . هکرها" نه "ما هکرها"
چون firmware های samsung همین جور داره میاد ;)

t123

کاربر سایت
Jun 27, 2007
110
خداييش بد جمله رو گرفتي

ولي سامسونگ دوتا مزيتم داره
هم صداش كمه
هم Dvd5براي بازي هاي Xboxرو ميخونه
اين دوتا خيلي مهم هست
ولي نه به اندازه ي اوني
كه شما گفتي
ولي نبايد به همين راحتي از اون دوتا اولي ها گذز كرد
و ماكرو سافت هم كه خيلي علاقه به خرابي دستگاههاش داره
مياد يكي بدترشو ميزاره تا مارو بدبخت كنه

hitman_ravani

کاربر سایت
Aug 10, 2006
1,253
نام
علی
ببخشید

اگه دقت کرده باشی ایشون گفتند "ما . و . هکرها" نه "ما هکرها"
چون firmware های samsung همین جور داره میاد ;)

ای بابا این هم از عوارض پیری!!!!!!!!!!

بس که جولوی مانیتور نشستیم کورشدیم!!!!!!!!!!

دوست عزیز LiQuiD SnakE از شما ممنون که اشتباه منو بهم گفتید.

من پست قبلیم رو هم دست نمیزنم و از این دوستمون آقای xbox360club معزرت خواهی میکنم.

چیکار کنیم دیگه شما هم صبح تا شب سرتون توی مانیتور باشه و با یک مشت کارکتر در همو برهم سرو کله بزنین وضعتون بهتر از من نمیشه!!!!!

باز هم معزرت میخوام.:biggrin1::biggrin1:

LiQuiD SnakE

کاربر سایت
Jun 3, 2007
274
نام
ارسلان
خداييش بد جمله رو گرفتي

ولي سامسونگ دوتا مزيتم داره
هم صداش كمه
هم Dvd5براي بازي هاي Xboxرو ميخونه
اين دوتا خيلي مهم هست
ولي نه به اندازه ي اوني
كه شما گفتي
ولي نبايد به همين راحتي از اون دوتا اولي ها گذز كرد
و ماكرو سافت هم كه خيلي علاقه به خرابي دستگاههاش داره
مياد يكي بدترشو ميزاره تا مارو بدبخت كنه
من منظورم این نبود .من میگم که firmware های هک شده درایو های samsung به سرعت دارن آپدیت میشن و شاید microsoft به همین دلیل هست که دیگه از samsung استفاده نمیکنه تا از کپی خور شدن دستگاهاش مقداری جلوگیری کنه و در مورد کیفیت بهتر درایو samsung شکی نیست
البته بهتره این بحث رو همین جا تموم کنیم چون ربطی به عنوان تاپیک نداره;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر