معرفی فروشگاه های معتبر در زمینه عرضه Xbox 360 و لوازم جانبی

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
سلام من یه کابل vgaمیخوام و یه تبدیل دوسر مادگی (برای وصل xbox360به مانیتور قدیمی و پشت دارم)آیا تصویر مشکل دار میشه؟(نویز و این جور چیزا؟میشه یه عکس هم بذارید کیفیتشو ببینم؟چه روزلشنی میده؟
سایت یا تاپیکی هست که سفارش بدم با پست برام بفرسته؟قیمتش چنده؟

تبدیل 2 سر مادگی که باید فروشگاه هایی که لوازم الکتریکی و تبدیل و این چیزا می فروشن،سر بزنی.
اما کابل VGA الان هر چیزی تو بازار هست جنس اصلی نیست و شانسی خوب بد داخلشون در میاد.
در ضمن روی مانیتور CRT مطمئنا اون کیفیتی که باید بگیری رو نمی گیری و با یه مقدار افت کیفیت و رزولوشن همراهه.

محمد رضا mr

کاربر سایت
Jun 9, 2009
1,744
نام
محمدرضا
تبدیل 2 سر مادگی که باید فروشگاه هایی که لوازم الکتریکی و تبدیل و این چیزا می فروشن،سر بزنی.
اما کابل VGA الان هر چیزی تو بازار هست جنس اصلی نیست و شانسی خوب بد داخلشون در میاد.
در ضمن روی مانیتور CRT مطمئنا اون کیفیتی که باید بگیری رو نمی گیری و با یه مقدار افت کیفیت و رزولوشن همراهه.
ممنون. به تبدیل دوسر مادگی حتما باید به یه طرفش کابل vgaبزنم؟همون کابلای قرمز،سفید،زرد که رو خود کنسول بودم میشه وصل کرد؟ افت کیفیتشم در حد بازیهای pcکه با همین مانیتور بازی میکنمه؟
و از همه مهمتر اینکه من همه جا رو تو محلمون گشتم ولی پیدا نکردم سایتی هست که پستی بفروشه؟

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,104
نام
محمد امین
این یک تبدیل بی مصرف هست و خیلی راحت هم گیر نمیاد باید بگردی
بعد با این مانیتوری که شما داری اصلا نمیتونی تصویر خوبی بگیری یک چیزی در حد PS2..:biggrin1:

ATI%20DVI-DSUB%202.jpg

آخرین ویرایش:

محمد رضا mr

کاربر سایت
Jun 9, 2009
1,744
نام
محمدرضا
این یک تبدیل بی مصرف هست و خیلی راحت هم گیر نمیاد باید بگردی
بعد با این مانیتوری که شما داری اصلا نمیتونی تصویر خوبی بگیری یک چیزی در حد PS2..:biggrin1:

ATI%20DVI-DSUB%202.jpg
یعنی گرافیکش حتی از بازی pcکه با این مانیتور بازی میکنمم پایینتره؟!!؟
و tvبیست و دو اینچ خودمونم که lcdنیست کابل کاپیومنت (اگه درست نوشته باشم)بهش میخوره بااون چه رزولشنی میگیرم؟کیفیتش خوبه؟ کابلش چنده؟

آخرین ویرایش:

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,104
نام
محمد امین
یعنی گرافیکش حتی از بازی pcکه با این مانیتور بازی میکنمم پایینتره؟!!؟
و tvبیست و دو اینچ خودمونم که lcdنیست کابل کاپیومنت (اگه درست نوشته باشم)بهش میخوره بااون چه رزولشنی میگیرم؟کیفیتش خوبه؟ کابلش چنده؟

نه در اون حد هست
با اون TV شما هم فکر نکنم بتونی HD بگیری و کیفیتش زیاد با مانیتورت فرق نمیکنه

دوستان ارزون ترین جایی که میشه xbox 360 مدل آرکید جاسپر پیدا کرد کجاست و چند؟میگن که گویا 220 و 230 درسته؟

قیمتها مشحص نیست هر روز کم و زیاد میشه باید بری توپ خونه اونجا سر بزنی..

N.P PRINCE

کاربر سایت
Jan 7, 2010
54
سلام

به نظر من بهترين جا و با اطمينان ترين جا براي خريد 360 و بقيه كنسول ها سايت www.forum.new4us.ir
آدرسش هم تو تهران پاساژ شيرازي فروشگاه حقيقت هسته من خودم ازشون يك xbox 360 elite jasper گرفتم كه كپي خور شده بود و روي non هم براي من گذاشته بود البته چون adsl نداشتم گفتم non بزاره و lt هم كار ميكنن و قيمتش هم 315 تم براي من حساب ولي قيمت 320 هست و بايد بگم كه خيلي خوب هم كار ميكنه من يه كابل vga هم ازشون خريدم و ازش راضي هستم هركس خواست xbox 360 بخره حتما اونجا بره چون بيشتر 360 ها از اونجا ميره اينور و اون ور اگه باور نداريد بريد يك روز تو مغازش بشينين نگاه كنين چقدر ايكباكس ميدن بيرون بهترين جا براي خريد 360 همون جاست.

آخرین ویرایش:

reza_khoshtip

کاربر سایت
Mar 23, 2010
16
نام
reza
به نظر من بهترين جا و با اطمينان ترين جا براي خريد 360 و بقيه كنسول ها سايت www.forum.new4us.ir
آدرسش هم تو تهران پاساژ شيرازي فروشگاه حقيقت هسته من خودم ازشون يك xbox 360 elite jasper گرفتم كه كپي خور شده بود و روي non هم براي من گذاشته بود البته چون adsl نداشتم گفتم non بزاره و lt هم كار ميكنن و قيمتش هم 315 تم براي من حساب ولي قيمت 320 هست و بايد بگم كه خيلي خوب هم كار ميكنه من يه كابل vga هم ازشون خريدم و ازش راضي هستم هركس خواست xbox 360 بخره حتما اونجا بره چون بيشتر 360 ها از اونجا ميره اينور و اون ور اگه باور نداريد بريد يك روز تو مغازش بشينين نگاه كنين چقدر ايكباكس ميدن بيرون بهترين جا براي خريد 360 همون جاست.

دوست عزیز پاساژ شیرازی تو پشت شهرداری هستش؟

آخرین ویرایش:

Mohammad®eza

کاربر سایت
Oct 15, 2006
1,244
سلام من میخوام ایکس باکس رو به مانیتورم وصل کنم مانیتورم W2284F LG LCD هستش یک ورودی DVI داره و یه ورودی آنالوگ این کابله که میگن به مانیتور میخوره قیمتش چنده ؟

دست سازه یا بره خوده ایکس باکسه ؟
از نظر کیفیت چی واقعا کیفیت خوبی میده تو 22 اینچ ال جی من یا نه ؟
از کدوم مغازه بگیرم بهتره ؟

اگر این سوال های منو جواب بدین من امروز برم یکی بگیرم ممنون .

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,104
نام
محمد امین
سلام من میخوام ایکس باکس رو به مانیتورم وصل کنم مانیتورم W2284F LG LCD هستش یک ورودی DVI داره و یه ورودی آنالوگ این کابله که میگن به مانیتور میخوره قیمتش چنده ؟

دست سازه یا بره خوده ایکس باکسه ؟
از نظر کیفیت چی واقعا کیفیت خوبی میده تو 22 اینچ ال جی من یا نه ؟
از کدوم مغازه بگیرم بهتره ؟

اگر این سوال های منو جواب بدین من امروز برم یکی بگیرم ممنون .

یک تبدیل HDMI به DVI بگیری که بهترین تصویر رو داشته باشی فقط اگر مانیتورت خروجی صدا نداره باید یک تبدیل صدا هم بگیری..

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر