معرفی رسمی iPhone 5

iPhone 5 را می خرید ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    266

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
ازش نور میاد بیرون!!!!:-o

دیگه این چیزا که توی یه گوشی معمولی هم دیده نمیشه چه برسه به آیفون......:|
چه تلاشی میکنند که بگن آیفون شکست خورده و خوب نیست و از این حرفا.....:))

شرکتی که در عرض 48 ساعت قیمت هر سهمش 30 دلار بالا میره الکی نیست و نشون دهنده موفقیت شرکته.......>:d<

حالا هر تستی هم که انجام بدن و نتایج به سود آیفون هم باشه بازم اینا کم نمیارن و میگن آیفون شکست بوده......(مثل بنچمارک ها،کیفیت صفحه،آمار پیش فروش و فروش،تست مقاومت و ....)

stevejobs

کاربر سایت
Nov 29, 2011
582
نام
فرشاد
تو این 19 صفحه ای که از این تاپیک گذشته فقط اینارو از اساتید بازیسنتر دیدیم که بیان کردن..موندم چرا اپل یا سامسونگ چرا شما اساتید عزیز رو استخدام نمیکنه واسه عیب یابیش!!این همه عیب و ایراد داشته ایفون و مانمیدونستیم!
اقا مسعود عزیز شما هم خودت یه زمانی اپلی بودی!منظورم این نیست که عیب و ایرادی اگه هست نگو.منظورم اینه که حالا که میخوای بری نوکیا بخری اپل شده گوشی بده!!!هر چی شما بخری درسته؟؟حزب باد نباشیم/:)

Last edited by a moderator:

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
اقا مسعود عزیز شما هم خودت یه زمانی اپلی بودی!منظورم این نیست که عیب و ایرادی اگه هست نگو.منظورم اینه که حالا که میخوای بری نوکیا بخری اپل شده گوشی بده!!!هر چی شما بخری درسته؟؟حزب باد نباشیم/:)
عی بابا باور کن من همچین ادمی نیستم! اتفاقا خیلی دوست دارم اپل عالی و بدون کوچکترین مشکلی باشه.
راستش همین الانم یدونه آیفون 4 دستمه! :) با این قیمت ها هم باید منزل رو بفروشم برای گوشی! :| که ترجیح میدم فعلا هیچ گوشی نخرم.
بحث سر اینها نیست. من هیچوقت بخاطر اینها فن بازی در نمیارم.

18sika99

کاربر سایت
Aug 17, 2010
131
نام
..........
ازش نور میاد بیرون!!!!:-o

دیگه این چیزا که توی یه گوشی معمولی هم دیده نمیشه چه برسه به آیفون......:|
چه تلاشی میکنند که بگن آیفون شکست خورده و خوب نیست و از این حرفا.....:))

شرکتی که در عرض 48 ساعت قیمت هر سهمش 30 دلار بالا میره الکی نیست و نشون دهنده موفقیت شرکته.......>:d<

حالا هر تستی هم که انجام بدن و نتایج به سود آیفون هم باشه بازم اینا کم نمیارن و میگن آیفون شکست بوده......(مثل بنچمارک ها،کیفیت صفحه،آمار پیش فروش و فروش،تست مقاومت و ....)

6 مشکل مشهود آیفون 5 و iOS 6، و توضیح آنها | نارنجی

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794

دوست عزیز واقعا اون مطلب رو بخون و نظرتو بگو......

1.اونایی که آیفون دارن میدونن که آلمینیوم اون به راحتی خش نمیفته و اینقدرا هم نرم نیست و دیگه همه دوستان میتونن نظر بدن.....

2.نقشه آیفون رو من استفاده نکردم ولی خود اپل گفته اشکالاتی داره و معضرت خواهی کرده و به کاربران توصیه کرده تا کامل شدن نقشه از سایر نقشه ها استفاده کنند.....

3.این که وقتی توی شب از یه جا که منبع نور قوی توش وجود داره عکس بگیری و اینقدر با کیفیت باشه خودش خیلیه و این که رنگ بنفش توی عکس هست و به رنگ بنفش تمایل داره و اینا بیشتر شبیه بهانه است تا ایراد......(دوربین دیجیتال که نخریدید):d

4.این که ازش نور میاد بیرونم تا یه منبع معتبر اعلام نکنه نمیتونم قبول کنم و خیلی عجیبه با توجه به اینکه حتی قاب آیفون با دست باز هم نمیشه....

5.مورد 5 رو هم از اون ایرادای کذایی که میگیرن و باید رو خود عکس که زوم شده هم دقت کنی تا ببینی و چه برسه به خود صفحه کلید و جالب اینجاست که ایراد نرم افزاری خیلی کوچیکیه و براحتی با آپدیت بعدی حل میشه.....

6.ایراد وای فای هم با آپدیت بعدی به کلی حل میشه و این مشکلات تا وقتی که گوشی به دست مردم نرسه کامل حل نمیشه و واقعا ایرادات بزرگی نیست......

البته در کل نمیخوام الکی حمایت کنم و فقط میگم که خودتون قضاوت کنید که آیا واقعا اینا ایرادایی هستند که بشه باهاشون به یه محصول عالی مثل آیفون 5 حمله کرد....؟

nzone

کاربر سایت
Jun 5, 2011
206
نام
Ali
این که ازش نور میاد بیرون یه چیز کاملا عادیه به نظرمن
الان همین آیپاد 4 من هم همینطوریه و فقط هم تو تاریکی مطلق معلومه نه اینکه وسط روز معلوم باشه
درضمن هیچ چیزی بدون مشکل نیست نمیشه بگیم چون مارکش اپله نباید هیچ مشکلی داشته باشه
گوشی های دیگه هم مشکل دارن ولی همه نسبت به اپل حساس شدن و تا یه مشکل کوچیک پیش اومد همه جا پخشش میکنن
به نظر من هم این مشکلات زیاد جدی نیستن و بعضی هاشون هم به یه آپدیت ساده حل میشن

18sika99

کاربر سایت
Aug 17, 2010
131
نام
..........
دوست عزیز واقعا اون مطلب رو بخون و نظرتو بگو......

1.اونایی که آیفون دارن میدونن که آلمینیوم اون به راحتی خش نمیفته و اینقدرا هم نرم نیست و دیگه همه دوستان میتونن نظر بدن.....

2.نقشه آیفون رو من استفاده نکردم ولی خود اپل گفته اشکالاتی داره و معضرت خواهی کرده و به کاربران توصیه کرده تا کامل شدن نقشه از سایر نقشه ها استفاده کنند.....

3.این که وقتی توی شب از یه جا که منبع نور قوی توش وجود داره عکس بگیری و اینقدر با کیفیت باشه خودش خیلیه و این که رنگ بنفش توی عکس هست و به رنگ بنفش تمایل داره و اینا بیشتر شبیه بهانه است تا ایراد......(دوربین دیجیتال که نخریدید):d

4.این که ازش نور میاد بیرونم تا یه منبع معتبر اعلام نکنه نمیتونم قبول کنم و خیلی عجیبه با توجه به اینکه حتی قاب آیفون با دست باز هم نمیشه....

5.مورد 5 رو هم از اون ایرادای کذایی که میگیرن و باید رو خود عکس که زوم شده هم دقت کنی تا ببینی و چه برسه به خود صفحه کلید و جالب اینجاست که ایراد نرم افزاری خیلی کوچیکیه و براحتی با آپدیت بعدی حل میشه.....

6.ایراد وای فای هم با آپدیت بعدی به کلی حل میشه و این مشکلات تا وقتی که گوشی به دست مردم نرسه کامل حل نمیشه و واقعا ایرادات بزرگی نیست......

البته در کل نمیخوام الکی حمایت کنم و فقط میگم که خودتون قضاوت کنید که آیا واقعا اینا ایرادایی هستند که بشه باهاشون به یه محصول عالی مثل آیفون 5 حمله کرد....؟

خیلی دوست دارم نظرمو بگم ولی نمیتونم.... من از این فن بازیها زیاد دیدم واسم عادیه....نظر نمیدم فقط منبع خبرها رو میذارم....قضاوت با شما

Last edited by a moderator:

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
من الان خودم ایفون 4s دارم و یکی از در حسرتین محصولات دیگه اپل مثل macbook یا imac ولی واقعا آیفون 5 از نظر من یه شکست بزرگ بوده ، اپل به جای اینکه یه کم وقت و بودجه بزاره برای پیاده سازی ایده های جدید همه توانش رو گذاشته روی آتو گرفتن از سامسونگ و خراب کردن شرکت ، مثل دهه 90 میلادی که با مایکرو روی سیستم عامل جنگ و دعوا راه انداخت و یه مدت محو شد
تیم کوک برداشته نقاط قوت سری های قبلی گوشیش رو هم به نقاط ضعف تبدیل کرده با گذاشتن imap جای گوگل مپ
ظاهر خود دستگاه هم به نظر من بسیار بدقواره هست و طول و عرضش اصلا با هم میزون نیست

stevejobs

کاربر سایت
Nov 29, 2011
582
نام
فرشاد
ظاهر خود دستگاه هم به نظر من بسیار بدقواره هست و طول و عرضش اصلا با هم میزون نیست

این طول و عرضی که شما داری میگی میزون نیست اتفاقا پشتش تفکری هست.واسه ترول کردن نیومدن که فقط بهش طول بدن!!!هنوز با یک دست هم میشه به تمام صفحه ی گوشی دسترسی داشت

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
این طول و عرضی که شما داری میگی میزون نیست اتفاقا پشتش تفکری هست.واسه ترول کردن نیومدن که فقط بهش طول بدن!!!هنوز با یک دست هم میشه به تمام صفحه ی گوشی دسترسی داشت
آره ولی به همون تناسب میشد یه تغییراتی هم توی عرضش به وجود آورد تا این تناسب برقرار باشه ، بعدشم بعید میدونم با همین طرح هم اگر گوشی رو با یه دست بگیری انگشت شصتت کاملا بتونه قسمت status bar گوشی رو لمس کنه
اون نوآوری ها و جهش هایی که از گذر 3gs به آیفون 4 شد رو با این به ظاهر جهش های ایفون 4s تا 5 مقایسه کنید .
بالاتر هم گفتم من خودم یکی از عاشقین محصولات اپل هستم ولی واقعا این آیفون حداقل من رو نا امید کرد ، چه آیفون 5 چه IOS 6

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472
الآن من باز یک خبری میدم و دوستان مرا می کشند
اما iphone5 که تقریبا 2-3 هفته ای میشد در صدر جدول محبوب ترین تلفن های همراه در سایت gsmarena بود از دیشب به رتبه سوم سقوط کرد و بعد از GSIII و GN2 قرار گرفت

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,835
نام
علی متالیکا
الآن من باز یک خبری میدم و دوستان مرا می کشند
اما iphone5 که تقریبا 2-3 هفته ای میشد در صدر جدول محبوب ترین تلفن های همراه در سایت gsmarena بود از دیشب به رتبه سوم سقوط کرد و بعد از GSIII و GN2 قرار گرفت

دلیل اصلیش منتشر شدن Review گلکسی نوت 2 هست ...

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,947
نام
حسین
درود خوب یک چند ساعتی با ایفون 5 یکی از دوستان کار کردم به نظر صفحه زیادی واید شده !
در صد باطری عالی بود ولی با این وضعیت قیمت اصلا و به هیچ عنوان خریدش پیشنهاد نمیشه !
به شخصه خودم s3را ترجیح میدم پس از کار کردن با هر 2

i$ahar

کاربر سایت
Aug 6, 2012
365
نام
Sahar
من الان دارم با ٥ پست ميدم.
خيلي حوبه و سرعتش زياده.من ك ٤ داشتم بعده ٢ ساعت كار با ٥ نميتونم با ٤ كار كنم!٥ عاليه ولي قيمتش تو ايران فضايي هست و الان خريد ٥از ايران اشتباهه

sent from my iphone 

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر