معرفی برنامه های کاربردی نینتندو سوییچ

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,434
نام
Ali
با سلام خدمت همه دوستان
هدفم از ایجاد این تابیک معرفی برنامه های کاربردی نینتندو سوییچ و حتی امولاتورها و غیره نیز میباشد و از همه دوستان درخواست دارم هر چی در این مورد تجربه دارن به اشتراک بزارن چون حوزه فعالیت سوییچ نسبت به بقیه کنسولها کمتره و اشتراک این موارد به همه ما کمک میکنه.با تشکر

اولین مورد که من بهش برخوردم و خیلی هم کاربردی برام بوده برنامه nxmtp که بدون در اوردن مموری شما میتونید مثل گوشی موبایل بصورت MTP به کامپیوتر متصل بشید و حافظه های سوییچ حتی دخلی دسترسی دارید که بهتره فقط شما با همون حافظه مموری جانبی که دارید فایل بریزید و به دوتای بقیه کاری نداشته باشید که مشکلی برای دستگاتون پیش نیاد و در عکس مشخص کردم در زیر و این برنامه یه ایراد بد داره که فایلهای بزرگتر از 4 گیگ رو منتقل نمیکنه و وسط کار قطع میشه که اگه این ایراد رو نداشت مشکل دراوردن مموری سوییچ بکل رفع میشد ولی بازیها و غیره که زیر 4 گیگ حجم هستن رو راحت شما میتونید بریزید داخل مموری و نصب کنید و واقعا هم کاربردیه و شما یه فایل کم حجم برنامه میخواید بریزید و راحت با کابل میریزد و نمیخواد ftp کنید یا مموری در بیارید.

لینک دانلود nxmtp

switch

برای نصب هم فایل رو از حالت فشرده دربیارد و در همون فولدر switch بریزید و در ردیف برنامه های hb menu میاد.
نکته اگه برنامه اجرا شد و اومد بیرون ممکنه مال هک مورد استفاده شما باشه یا خود من روی یه سوییچ دیگه که فریمور 4 بود تست کردم همین مشکل داشت ولی اپدیتش کردم به 6.2.0 اجرا شد و اینکه اگه برنامه اجرا شد و pc شما نشناخت درایورهای برنامه TegraRcmGUI رو نصب کنید.

1.jpg

2.jpg

ویرایش
لینک پستهای اموزشی این تابیک

اموزش نصب امولاتور Retroarch
امولاتورهای مستقل Pnes و Psnes و Pgen و Melonds برای بازیهای نینتندو و سوپر نینتندو و سگا مگا درایو و نینتندو ds همراه با کاور بازیها بصورت اماده
استفاده از هر سه کاستوم فریمور رینکس و sxos و اتمسفر بصورت همزمان
اموزش نصب بازیهای nsp و xci و nsz و xcz از طریق pc با برنامه Tinfoil و lithium
برنامه Dev Menu و DBI برای حذف درخواست اپدیت بازیها
اضافه کردن شخصیت دختر(Linkle) برای بازی The Legend of Zelda Breath of the Wild
اموزش ست کردن 90dns برای جلوگیری از وصل شدن به سرورهای نینتندو
اموزش لینک اکانت کردن سوییچ برای اجرای بازیهایی نظیر Nes Online یا مدرن کمبت
امولاتور مستقل کنسول PSP
اموزش اورکلاک سوییچ تا فریمور 9
استفاده از دسته های کنسولهای xbox one و xbox360 و ps3 dualshock 3 بصورت سیمی
اموزش بکاب گرفتن کامل از ناند نینتندو سوییچ
برنامه تبدیل همه فرمتهای بازیهای سوییچ به یکدیگر از قبیل nsp و xci و nsz
اموزش نصب ماژول Overlay Menu برای مدیریت cheat در بازی
اموزش استریم کردن بین pc و نینتندو سوییچ با برنامه SkyNx
اموزش USB Mass Storage بدون نیاز به دراوردن مموری با Hekate Ctcaer
اموزش ریموت پلی بین PS4 هک شده و نینتندو سوییچ
برنامه Daybreak برنامه ای ساده و جدید برای اپدیت فریمور و جایزگزین برنامه ChoiDujourNX
نصب بازیهای سوییچ با استفاده از فلش یا هارد اکسترنال
اموزش استفاده از کاستوم فریمور مجانی هک شده SX OS
سیو افلاین برای بازی Asphalt 9

آخرین ویرایش:

ardj75

کاربر سایت
Oct 22, 2010
176
نام
آریانا
سلام
اموزش زیر بخونی من همه چی کامل گفتم ولی این نکته ها هم میگم همیشه قبل از اپدیت فریمور باید تمامی موارد هکت اپدیت بشه و مطمئن هم باشی برای مثال اتمسفر اون فریموری که میخوی اپدیت کنی و من قدیم زیاد این رو گفتم تا بازیهای مورد استفادتون فریمور بالاتر هم نخواست مجبور نیستید دائم اپدیت کنید و استرس اینو بگرید چرا دستگام فریمور اخر نیست.

شما همیشه اخرین ورژن اتمسفر و بعد اخرین سیگ پچ و بعد hekate و در اخرم باید ببینی چه جور ماژول یا پلاگین مثل "میشن کنترل" برای ساپورت دسته های مختلف و اینجور چیزها هم اگه استفاده میکنی اونها رو هم اپدیت کنی چون ممکنه هنگام بوت ارور بده که البته مشکلی نیست باز دستگاه خاموش میکنی ورژن جدید میرزی و ارور رفع میشه و همیشه هم قبل رفتن به فریمور جدید اگه احیانا تم theme نصب کردید پاک کنید چون هنگام بوت ممکنه کلیدهای فریمور جدید نخونه ارور بده که ارور داد با پاک کردنش درست میشه و برای اینکار باید تو مسیر Atmosphere\contents\0100000000001000 بری و اون فولدر 0100000000001000 کامل پاک بشه بعد باز از نو بالا بیاری درست میشه و ارور نمیده و حتی یه پیلود هم برای اینکار هست نخوای دستی انجام بدی با کامپیوتر و غیره و بعد اگه برنامه ای داری بعد اپدیت اجرا نشد یا مشکلاتی داشت اینا دیگه ضروری نیست ولی اگه بهش احتیاج داشتی باید ببینی اگه ورژن جدیدی دادن براش اون هم اپدیت کنی مثل برنامه گلدلیف یا tinfiol یا حتی بعضی هومبرو ها مثل بازی gta 3 یا vice city و مکس پین اگه اجرا نشدن باید اپدیت جدید گرفت تا کلیدهاشون سازگار باشن با فریمور جدید و بعضی وقتها اپدیتی در کار نیست یا باید ولش کنی تا بیاد یا بیخیال بشی یا اگه اینجور موارد برات مهمه دانگرید کنی فریمورهای قبل.

شما کارهای بالا فقط گفتم بدونی کافیه همین اموزش زیر هر نکته ای گفتم انجام بدید و پک اماده هک اتمسفر که در اموزش من همیشه تا اخرین فریمور اپدیت میکنم هم کافیه بریزی روی مموری و پیلودی که داخله پکه هم بزنی و همه موارد ضروری من اپدیت کردم و فقط باز میگم با دقت بخونید مثل یه نکته که معمولا دوستان رعایت نمیکنن و فایلهای پک هک جدید روی قبلی میریزن و قبلش باید پاک بشه یا برای احتیاط بریزی تو کامپیوتر اگه چیزی داری داخلش یا پیلود قدیمی فیوز اتمسفر رو میزنن در صورتی که من همیشه میگم داخل پک رو استفاده کنید چون مال همون ورژنه.

برنامه Daybreak برنامه ای ساده و جدید برای اپدیت فریمور و جایزگزین برنامه ChoiDujourNX

من چون نینتندوم رو داده بودم مایتندو برام کپی خور کنه از اموزش همون استفاده کردم و به نظر اوکیه همه چی
ممنون بابت توضیحات

Nike-90

کاربر سایت
Aug 30, 2008
992
نام
محسن
توی تنظیماتش برو قسمت زیر نویس فعالش کن و زیرنویس جدا دانلود کن برای فیلم بزار کنارش ولی من خودم تست کردم فیلم با زیرنویس داخلی هم نشون میداد.
سلام علی جان ممنون بابت تمام زحماتت.
یه سوال داشتم رو سوییچ اولد کپی سخت افزاری فریمور ۱۶.۰.۱ هر کاری میکنم overaly منو و تسلا منو بالا نمیاد و چیت بیس رو هم اپدیت کردم اما تو زلدا توک اصلا چیت هارو نشون نمیده مثلا تو تین فویل هم نمیاره در صورتی که دستی تو پوشه کانتنت هم با همون ایدی ریختم .
همه این کارارو رو ۲ تا سوییچ معمولی دیگم انجام دادم هر ۲ راحت جواب میده .دلیلش میتونه کپی خوری سخت افزاری چیپ hwfly باشه ؟
یه اموزش جامع چیت میتونی لطف کنی که همه بتونن استفاده کنن ،خیلی ممنون

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,434
نام
Ali
سلام علی جان ممنون بابت تمام زحماتت.
یه سوال داشتم رو سوییچ اولد کپی سخت افزاری فریمور ۱۶.۰.۱ هر کاری میکنم overaly منو و تسلا منو بالا نمیاد و چیت بیس رو هم اپدیت کردم اما تو زلدا توک اصلا چیت هارو نشون نمیده مثلا تو تین فویل هم نمیاره در صورتی که دستی تو پوشه کانتنت هم با همون ایدی ریختم .
همه این کارارو رو ۲ تا سوییچ معمولی دیگم انجام دادم هر ۲ راحت جواب میده .دلیلش میتونه کپی خوری سخت افزاری چیپ hwfly باشه ؟
یه اموزش جامع چیت میتونی لطف کنی که همه بتونن استفاده کنن ،خیلی ممنون

سلام داداش ممنون

تو اموزش زیر پک اورلی اپدیت کردم تا 16.0.3 هم خودم دارم مشکلی نداره و البته خودت تک به تک میتونی ماژولهای مورد استفادت سرچ کنی تو گیت هاب و gbatemp پیدا کنی اخرین اپدیتهاش یه موقع جدیدتر اومد و فعلا با پک اموزش اورلی من مشکلی ندارم و موارد اضافه ای هم خودت داری پاک کن شاید درست شد و حتما چیت هم ببین فولدر بندی ایدی درسته یا نه و برای اینکه ببینی مشکل از هک سخت افزاری هست یا نه یه بار پک اتمسفر من که تو دیبریک هست با اورلی پک که تو اموزش زیر هست ادقام کن و تست کن با چیت مورد نظرت و یه نگاه هم بنداز اپدیت اون بازی که چیت براش میخوای بالاتر نباشه و یا شاید چیت برای بیس بازی فقط باشه و به این نکات باید توجه کنی و البته معدود بازیهایی ریجنهای مختلف دیگم هستن خوب قاعدتا ایدی چیتش هم فرق داره و این نکات رعایت ببین شده یا نه و بعد میتونی مطمئن بشی از هک سخت افزاری هست یا نه که بعید میدونم و تمامی موارد هک با جیگ به غیر از نصب نشدن اندروید و چند مورد دیگه تو خود محیط سوییچ معمولا بدون مشکل کار باید بدن و فرقی نداره و البته همون اندروید موارد کوچیک دیگم به زودی قابل نصب میشن روی مدل با هک سخت افزاری.

اموزش نصب ماژول Overlay Menu برای مدیریت cheat در بازی

برای پیدا کردن چیت مناسب یا برو سایت gba temp یه تابیک مخصوص چیت داره یا این سایت که چیتها در دسته بندی و اپدیتهای مختلف داره ولی سایت gba با اینکه دسته بندی نیست و یه تابیکه به روزتره و تو اون سایته که گفتم دسته بندی کرده یه ثبت نام رایگان هم باید بکنی تا قابل دانلود بشه چیتها.

چیت اموزش بارها دادم ولی تو طول زمان مثل همین اومدن اورلی منو ساده تر شده قدیم با edizon بود بعد دیگه تقریبا همه برنامه های نصب بازی و غیره ساپورت کردن و راحت ترین هم همون اورلی هست برای مدیریت و برنامه edizon برای بعضی بازیهای معروف مد هم میشه سیو رو کرد و حتی انلاین چیت میگیره ولی بدیش اینه کلی چیتها رو میگیره برای همه بازیها البته ورژنهای جدید تست نکردم شاید تکی هم بشه و بصورت کلی گند میزنه و ممکنه اپدیت با چیت نخونه و حتی موجب کرش و هنگ بشه همون دستی بریزی بهتره و فقط هم کافیه چیت رو دانلود کنی اگه فشرده هست از حالت فشرده در بیار و با فولدرهاش بریز تو پوشه content داخل پوشه اتمسفر.

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,434
نام
Ali
سلام.
آیا امکان نصب فری شاپ روی نینتندو سوییچ هست؟

سلام
بله از همون سالهای اول شاپهای زیادی بوده که باید روی برنامه ای مثل tinfoil سرورهاش ست بشه توی تنظیمات برنامه و تنظیمات زیر جدیدترینش هست که میتونی اعمال کنی و قبلش اخرین ورژن tinfoil هم از این لینک بگیر.

protocol: https
host: enter.pixelshop.lol
username: psftw
password: YOURPASSCODEHERE
title: Pixel Shop

این تنظیمات هم هر چند وقت یه بار عوض میشه و وقتی دیگه از کار افتاد باید عضو دیسکورد بشی و بعد برو صحفه زیر و درخواست ورود بده و همیشه به روزترینش اونجا میزارن.

لینک پیکسل شاپ دیسکورد

Nike-90

کاربر سایت
Aug 30, 2008
992
نام
محسن
علی جان امکان انقال سیو از یه کنسول به کنسول دیگه هست ؟ مثلا من الان زلدارو سیوشو از رو اولد میتونم کپی کنم رو سوییچ معمولی و رو داک برم و دوباره اونو مثلا انتقال بدم دوباره رو اولد؟ ممنون میشم راهنماییم کنی و آموزششو بگی🌷

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,434
نام
Ali
علی جان امکان انقال سیو از یه کنسول به کنسول دیگه هست ؟ مثلا من الان زلدارو سیوشو از رو اولد میتونم کپی کنم رو سوییچ معمولی و رو داک برم و دوباره اونو مثلا انتقال بدم دوباره رو اولد؟ ممنون میشم راهنماییم کنی و آموزششو بگی🌷

سلام
بله از سیوت میتونی بکاب بگیری با برنامه هایی مثل چک Checkpoint و Jksv و غیره بعد روی کنسول جدید بریزی و حتی سیوهای مد شده یا کامل یه بازی از نت دانلود و استفاده کنی و حتی سیوت با سیو ادیتور ادیت مد و ادیت کنی و همین هفته پیش جواب دادم و این پست و چند پست بعدش بخون همه چی دستت میاد.

wolfx990

کاربر سایت
Mar 25, 2010
76
ممون علی آقای عزیز که واقعا نعمتی هستی واسه انجمن و بخش نینتندو.
یه سوال دیگه اینکه اطلاعی درباره این روش های کپی خور سخت افزاری داری(ورژن ۲ و لایت و اولد).
الان تو سایت علی اکسپرس هم مود چیپ های زیادی واسه فروش هست.میخوام ببینم نوع هکش استیبل هست و مشکلی واسه کنسول پیش نمیاد.
الان تعداد محدودی هستن که کار کپی خور انجام میدن و متاسفانه قیمت رو بالا میگن.
مود چیپ ها حدود ۳ تا ۱۰ دلاره که با هزینه ارسالش بصورت تعداد ،بازم اون قیمتی که اینا میگن خیلی بالاست.

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,434
نام
Ali
ممون علی آقای عزیز که واقعا نعمتی هستی واسه انجمن و بخش نینتندو.
یه سوال دیگه اینکه اطلاعی درباره این روش های کپی خور سخت افزاری داری(ورژن ۲ و لایت و اولد).
الان تو سایت علی اکسپرس هم مود چیپ های زیادی واسه فروش هست.میخوام ببینم نوع هکش استیبل هست و مشکلی واسه کنسول پیش نمیاد.
الان تعداد محدودی هستن که کار کپی خور انجام میدن و متاسفانه قیمت رو بالا میگن.
مود چیپ ها حدود ۳ تا ۱۰ دلاره که با هزینه ارسالش بصورت تعداد ،بازم اون قیمتی که اینا میگن خیلی بالاست.

خواهش میکنم عزیز

من فقط در این اندازه میدونم اون مدل اولیه تیم اسکوتر که تموم شده بخاطر دستگیریشون و باشه هم نایابه بعد کپی اون به اسم hwfly اومد که بازم با هزینه نصب که او روزهای اول دندونشون هم گرد بود زیاد میگرفتن ولی الان چندتا هستن کمتر شده و همه مدلها هم میشه باهاش هک کرد و چند وقتی هم هست یه چیپ به اسم پیکو فلای pikofly اومده و چند دلاری بیشتر نیست و با نصبش دیدم بین 500 تومن تا 1500 گرفتن که هزینه معقولیه نسبت به hwfly که حداقل 3500 تا 5 تومن بسته به مدل سوییچ میگرفتن و البته میگن pikofly چیپش ارزونتره و قابلیت ریست سخت افزاری نداره ولی تا الان که مشکلی نداشته اگه تو طول زمان تستش پس بده بنظرم بهترین گزینه هست در حال حاضر و این چیزهایی بود که من از بقیه دیدم خلاصش گفتم حالا بخوای به حرف نصابش گوش بدی چیپ گرونتر بخری یا ارزونتر دیگه خودت میدونی منم خودم تجربه استفاده سوییچ با هک مد چیپ ندارم بخوام نظر کامل بدم.

• Like
Reactions: eeeeee

wolfx990

کاربر سایت
Mar 25, 2010
76
خواهش میکنم عزیز

من فقط در این اندازه میدونم اون مدل اولیه تیم اسکوتر که تموم شده بخاطر دستگیریشون و باشه هم نایابه بعد کپی اون به اسم hwfly اومد که بازم با هزینه نصب که او روزهای اول دندونشون هم گرد بود زیاد میگرفتن ولی الان چندتا هستن کمتر شده و همه مدلها هم میشه باهاش هک کرد و چند وقتی هم هست یه چیپ به اسم پیکو فلای pikofly اومده و چند دلاری بیشتر نیست و با نصبش دیدم بین 500 تومن تا 1500 گرفتن که هزینه معقولیه نسبت به hwfly که حداقل 3500 تا 5 تومن بسته به مدل سوییچ میگرفتن و البته میگن pikofly چیپش ارزونتره و قابلیت ریست سخت افزاری نداره ولی تا الان که مشکلی نداشته اگه تو طول زمان تستش پس بده بنظرم بهترین گزینه هست در حال حاضر و این چیزهایی بود که من از بقیه دیدم خلاصش گفتم حالا بخوای به حرف نصابش گوش بدی چیپ گرونتر بخری یا ارزونتر دیگه خودت میدونی منم خودم تجربه استفاده سوییچ با هک مد چیپ ندارم بخوام نظر کامل بدم.
ممنون علی آقا.
چون اولد خریدم موندم واسه کپی خورش چکار کنم.
فعلا هم کسیو نمیشناسم اولد کپی خور بکنه.

Mb corporation

کاربر سایت
Mar 21, 2008
325
نام
Ghassem
سلام بر دوستان عزیز بخصوص علی آقای گل
بنده مشکلی با بازی Zelda Tears of The Kingdom داشتم که میخواستم نظر دوستان رو در مورد راه حلش بپرسم.
بنده بازی رو روی 2 کنسول مختلف، هم روی مموری داخلی و هم کارت SD تست کردم و مشکلی که در ادامه عرض میکنم کماکان پا برجاست. در قسمتی از بازی ، سیستم خطایی نمایش میده و بازی بسته میشه و دیتای بازی هم فاسد میشه و نیاز هست که بازی دوباره نصب بشه! بعد از نصب هم مجدد در همون نقطه این اتفاق تکرار میشه . من ابتدا روی ورژن 16.0.2 و با پک اتمسفر ورژن 1.5.3 علی آقا تست کردم و خطا گرفتم. سیستم رو به 16.0.3 با همون پک ارتقا دادم و مجدد خطا گرفتم. اتمسفر رو به 1.5.4 ارتقا دادم و تمام سیگ پچ ها رو نصب کردم اما متاسفانه کماکان خطا دارم. سورسی که استفاده میکنم، سورسی هست که 2 هفته قبل از انتشار با آپدیت 1.1.0 منتشر شد. دوستانی دارم که با همین شرایط و با همین سورس بازی رو تمام کردن اما من متاسفانه به مشکل خوردم. لازم بذکر هست که هر دو کنسول سری اول و کپی خور نرم افزاری هستن. ممنون میشم اگر راه حلی برای این مشکل دارید بفرمایید. داخل توضیحات اتمسفر 1.5.4 دیدم که مثل اینکه zelda Tears of The Kingdom بازی مشکل سازی برای کپی خورها بوده و مقدار حافظه ی رم که برای اجرا نیاز داره مثل اینکه غیر طبیعی هست اما داخل توضیحات نوشته شده بود که روی اتمسفر 1.5.4 این موضوع حل شده اما من کماکان این مشکل رو دارم.

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,434
نام
Ali
سلام بر دوستان عزیز بخصوص علی آقای گل
بنده مشکلی با بازی Zelda Tears of The Kingdom داشتم که میخواستم نظر دوستان رو در مورد راه حلش بپرسم.
بنده بازی رو روی 2 کنسول مختلف، هم روی مموری داخلی و هم کارت SD تست کردم و مشکلی که در ادامه عرض میکنم کماکان پا برجاست. در قسمتی از بازی ، سیستم خطایی نمایش میده و بازی بسته میشه و دیتای بازی هم فاسد میشه و نیاز هست که بازی دوباره نصب بشه! بعد از نصب هم مجدد در همون نقطه این اتفاق تکرار میشه . من ابتدا روی ورژن 16.0.2 و با پک اتمسفر ورژن 1.5.3 علی آقا تست کردم و خطا گرفتم. سیستم رو به 16.0.3 با همون پک ارتقا دادم و مجدد خطا گرفتم. اتمسفر رو به 1.5.4 ارتقا دادم و تمام سیگ پچ ها رو نصب کردم اما متاسفانه کماکان خطا دارم. سورسی که استفاده میکنم، سورسی هست که 2 هفته قبل از انتشار با آپدیت 1.1.0 منتشر شد. دوستانی دارم که با همین شرایط و با همین سورس بازی رو تمام کردن اما من متاسفانه به مشکل خوردم. لازم بذکر هست که هر دو کنسول سری اول و کپی خور نرم افزاری هستن. ممنون میشم اگر راه حلی برای این مشکل دارید بفرمایید. داخل توضیحات اتمسفر 1.5.4 دیدم که مثل اینکه zelda Tears of The Kingdom بازی مشکل سازی برای کپی خورها بوده و مقدار حافظه ی رم که برای اجرا نیاز داره مثل اینکه غیر طبیعی هست اما داخل توضیحات نوشته شده بود که روی اتمسفر 1.5.4 این موضوع حل شده اما من کماکان این مشکل رو دارم.

سلام داداش مرسی شما خودتم گلی

مشکل از سیو بازیت نیست؟ و سیو رو مد نکردی یا چیت استفاده نمیکنی؟بعضی وقتها بخاطر مد کردن سیو یا استفاده از چیت اینجور مشکلات پیش میاد یا سعی کن یه سیوی گیر بیاری بعد اون نقطه که کرش داری بیاد و اونجا رو رد کرده باشه.

شاید فایل بازیت یه جور مشکل داره منظورم اینه بد دانلود شده یه جاش خرابه و سعی کن از اول بازی و اخرین اپدیت رو بگیری تست کنی.

سعی کن همه چیزهای اضافی مثل ماژولهای مختلف مثل میشن کنترل و اجرای اهنگ روی بازی و غیره رو به پک اتمسفر اضاف نکن و بعد تست کن و قبل اجرای بازی هم دکمه L بگیر و همزمان اجرا کن اگه چیت و هر چیزی مثل مد هست غیر فعال بشه و بعد تست کن.

اخرین اتمسفر و سیگ پچم که گفتی گرفتی و سیگ پچ برای 1.5.4 اخرینش تو gbatemp از پست اول همیشه بگیر از این لینک شاید مال اونم باشه.

چون گفتی هم ناند داخلی و روی مموری جانبی تست کردی احتمالا از این نیست ولی باز میگم بهتره فرمت مموری جانبی exfat نباشه چون به مرور فایلهای بازی خراب میشن و اگه exfat هست مال همون هم میتونه باشه و یه بار برای همیشه فرمت مموری fat 32 کن و بازیها از نو نصب کن و من خودم زمانی که این نکته رو سالها پیش فهمیدم مموری در اوردم یه فرمت fat 32 زدم و قبلش هم دستگاه یه ریست کارخونه کردم قشنگ تمام مشکلات رفع شد و قبل اینکار از سیو ها و غیره بکاب بگیر یه جایی مثل کامپیوتر بریز و همه اینکارها خصوصا اون اولیها انجام بده این دیگه راه اخره.

Mb corporation

کاربر سایت
Mar 21, 2008
325
نام
Ghassem
سلام داداش مرسی شما خودتم گلی

مشکل از سیو بازیت نیست؟ و سیو رو مد نکردی یا چیت استفاده نمیکنی؟بعضی وقتها بخاطر مد کردن سیو یا استفاده از چیت اینجور مشکلات پیش میاد یا سعی کن یه سیوی گیر بیاری بعد اون نقطه که کرش داری بیاد و اونجا رو رد کرده باشه.

شاید فایل بازیت یه جور مشکل داره منظورم اینه بد دانلود شده یه جاش خرابه و سعی کن از اول بازی و اخرین اپدیت رو بگیری تست کنی.

سعی کن همه چیزهای اضافی مثل ماژولهای مختلف مثل میشن کنترل و اجرای اهنگ روی بازی و غیره رو به پک اتمسفر اضاف نکن و بعد تست کن و قبل اجرای بازی هم دکمه L بگیر و همزمان اجرا کن اگه چیت و هر چیزی مثل مد هست غیر فعال بشه و بعد تست کن.

اخرین اتمسفر و سیگ پچم که گفتی گرفتی و سیگ پچ برای 1.5.4 اخرینش تو gbatemp از پست اول همیشه بگیر از این لینک شاید مال اونم باشه.

چون گفتی هم ناند داخلی و روی مموری جانبی تست کردی احتمالا از این نیست ولی باز میگم بهتره فرمت مموری جانبی exfat نباشه چون به مرور فایلهای بازی خراب میشن و اگه exfat هست مال همون هم میتونه باشه و یه بار برای همیشه فرمت مموری fat 32 کن و بازیها از نو نصب کن و من خودم زمانی که این نکته رو سالها پیش فهمیدم مموری در اوردم یه فرمت fat 32 زدم و قبلش هم دستگاه یه ریست کارخونه کردم قشنگ تمام مشکلات رفع شد و قبل اینکار از سیو ها و غیره بکاب بگیر یه جایی مثل کامپیوتر بریز و همه اینکارها خصوصا اون اولیها انجام بده این دیگه راه اخره.
ممنونم بزرگوار
لطف کردید که جواب دادید
دوباره نسخه ی NSP بازی رو با آپدیت 1.1.2 گرفتم. مورد مربوط به میشن کنترل رو هم باید چک کنم چون اون رو هم نصب دارم . البته روی یک دستگاه دیگه نصب نداشتم اما خطا رو گرفتم. نکته ای که هست خطا رندوم نمایش داده میشه. روی یک دستگاه مثلا بعد از 10 ساعت بروز میکنه و روی یک بعد از 2 ساعت. سیگ پچ رو از آدرسی که قرار دادید دانلود کرده بودم البته بماند که تمام نسخه های قبلی اتمسفر رو از پچ های شما استفاده میکردم و هیچ مشکلی هم نداشتم. بازم دم شما گرم که بی منت به سوال دوستان جواب میدید. سلامت و پاینده باشی

• Like
Reactions: alitriple

amir abbas paria

کاربر سایت
Feb 10, 2023
4
سلام دوستان عزیز ، بویژه استاد alitriple که واقعا کارشون درسته ، سوالی داشتم خوشبختانه یه اولد کپیخور جدید خریدم بجای مدل قدیمی .
یه سوال کوچولو مورتال کمبت آلتیمیت رو بارم نصب کردم و مشکل آپدیت اول بازی هم حل شد ، ولی موقع انتخاب شخصیت‌ها اون رمبو و ترمیناتور و چند تای دیگه تصویرشان هست ولی قابل انتخاب نیست خاکستری هست ولی عکسشون هست ، مثل اینکه با چیت میشه از این حالت درشون آورد ، کسی می‌تونه کمک کنه ، ممنون میشم . بازم ممنون ، تشکر ویژه از استاد علی .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر