معرفی برنامه های کاربردی نینتندو سوییچ

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,430
نام
Ali
با سلام خدمت همه دوستان
هدفم از ایجاد این تابیک معرفی برنامه های کاربردی نینتندو سوییچ و حتی امولاتورها و غیره نیز میباشد و از همه دوستان درخواست دارم هر چی در این مورد تجربه دارن به اشتراک بزارن چون حوزه فعالیت سوییچ نسبت به بقیه کنسولها کمتره و اشتراک این موارد به همه ما کمک میکنه.با تشکر

اولین مورد که من بهش برخوردم و خیلی هم کاربردی برام بوده برنامه nxmtp که بدون در اوردن مموری شما میتونید مثل گوشی موبایل بصورت MTP به کامپیوتر متصل بشید و حافظه های سوییچ حتی دخلی دسترسی دارید که بهتره فقط شما با همون حافظه مموری جانبی که دارید فایل بریزید و به دوتای بقیه کاری نداشته باشید که مشکلی برای دستگاتون پیش نیاد و در عکس مشخص کردم در زیر و این برنامه یه ایراد بد داره که فایلهای بزرگتر از 4 گیگ رو منتقل نمیکنه و وسط کار قطع میشه که اگه این ایراد رو نداشت مشکل دراوردن مموری سوییچ بکل رفع میشد ولی بازیها و غیره که زیر 4 گیگ حجم هستن رو راحت شما میتونید بریزید داخل مموری و نصب کنید و واقعا هم کاربردیه و شما یه فایل کم حجم برنامه میخواید بریزید و راحت با کابل میریزد و نمیخواد ftp کنید یا مموری در بیارید.

لینک دانلود nxmtp

switch

برای نصب هم فایل رو از حالت فشرده دربیارد و در همون فولدر switch بریزید و در ردیف برنامه های hb menu میاد.
نکته اگه برنامه اجرا شد و اومد بیرون ممکنه مال هک مورد استفاده شما باشه یا خود من روی یه سوییچ دیگه که فریمور 4 بود تست کردم همین مشکل داشت ولی اپدیتش کردم به 6.2.0 اجرا شد و اینکه اگه برنامه اجرا شد و pc شما نشناخت درایورهای برنامه TegraRcmGUI رو نصب کنید.

1.jpg

2.jpg

ویرایش
لینک پستهای اموزشی این تابیک

اموزش نصب امولاتور Retroarch
امولاتورهای مستقل Pnes و Psnes و Pgen و Melonds برای بازیهای نینتندو و سوپر نینتندو و سگا مگا درایو و نینتندو ds همراه با کاور بازیها بصورت اماده
استفاده از هر سه کاستوم فریمور رینکس و sxos و اتمسفر بصورت همزمان
اموزش نصب بازیهای nsp و xci و nsz و xcz از طریق pc با برنامه Tinfoil و lithium
برنامه Dev Menu و DBI برای حذف درخواست اپدیت بازیها
اضافه کردن شخصیت دختر(Linkle) برای بازی The Legend of Zelda Breath of the Wild
اموزش ست کردن 90dns برای جلوگیری از وصل شدن به سرورهای نینتندو
اموزش لینک اکانت کردن سوییچ برای اجرای بازیهایی نظیر Nes Online یا مدرن کمبت
امولاتور مستقل کنسول PSP
اموزش اورکلاک سوییچ تا فریمور 9
استفاده از دسته های کنسولهای xbox one و xbox360 و ps3 dualshock 3 بصورت سیمی
اموزش بکاب گرفتن کامل از ناند نینتندو سوییچ
برنامه تبدیل همه فرمتهای بازیهای سوییچ به یکدیگر از قبیل nsp و xci و nsz
اموزش نصب ماژول Overlay Menu برای مدیریت cheat در بازی
اموزش استریم کردن بین pc و نینتندو سوییچ با برنامه SkyNx
اموزش USB Mass Storage بدون نیاز به دراوردن مموری با Hekate Ctcaer
اموزش ریموت پلی بین PS4 هک شده و نینتندو سوییچ
برنامه Daybreak برنامه ای ساده و جدید برای اپدیت فریمور و جایزگزین برنامه ChoiDujourNX
نصب بازیهای سوییچ با استفاده از فلش یا هارد اکسترنال
اموزش استفاده از کاستوم فریمور مجانی هک شده SX OS
سیو افلاین برای بازی Asphalt 9

آخرین ویرایش:

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,430
نام
Ali
داداش حل شد 💜💜
میگم سایتی بهتر از romlabs هست؟ جدیدا فقط با ویپی ان میتونم واردش بشم

همه سایتها یه جوری دیگه فیلتره باید یه جوری فیلترشکن همیشه روشن باشه و این پست بخش دومش بخون شاید بدردت خورد.

• Like
Reactions: mkh-n71 and snoko

meysam360

کاربر سایت
Apr 8, 2009
71
نام
میثم
سلام
دوستان کسی اطلاع داره رو سوییچ هکی‌ بخوام متال گیر گیم کیوب بازی کنم
امکان داره ؟!
اگه مقدوره کسی روشش رو‌بهم توضیح بده

xbla69

کاربر سایت
Oct 4, 2014
518
نام
سید
سلام
دوستان کسی اطلاع داره رو سوییچ هکی‌ بخوام متال گیر گیم کیوب بازی کنم
امکان داره ؟!
اگه مقدوره کسی روشش رو‌بهم توضیح بده
اجرای بازی های گیم کیوب از خود سیستم عامل سوییچ امکان پذیر نیست، باید lakka رو نصب کنید که لازم به فرمت کردن sd card یا درست کردن پارتیشن مجزا رویsd card داره و در نهایت فریم ریت خیلی خوبی هم نمیگیرید باسه همین به نظرم خیلی ارزشش رو نداره

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,430
نام
Ali
سلام علی جان
برای اتمسفر کد تقلب فقط edizon هست؟

سلام داداش
اگه دنبال کدش هستی این سایت برای بازیها با اپدیتهای مختلف میذاره که باید سازگار با اپدیت بازی بگیری با دسته بندی ساده و فقط یه ثبت نام که رایگانه لازمه برای دانلود چیتها
تو سایت gba temp هم میذارن تو تابیکهاش بگردی و خود برنامه edizon هم انلاین میتونه دانلود کنه ولی معمولا یه پک دانلود میکنه برای همه بازیها یه خورده ناجوره یهو خیلی از بازیها چیت دار میشن و ناسازگار هم چیت باشه ممکنه بازی موقع اجرا ارور بده و دستی بگیری برای همون بازی که لازم داری بهتره.

برای مدیریت چیت در بازی هم روش edizon میشه ولی با اموزش زیر راحت تو خود بازی میشه مدیریت کرد نیازی به edizon دیگه نیست.

• Like
Reactions: mkh-n71

meysam360

کاربر سایت
Apr 8, 2009
71
نام
میثم
اجرای بازی های گیم کیوب از خود سیستم عامل سوییچ امکان پذیر نیست، باید lakka رو نصب کنید که لازم به فرمت کردن sd card یا درست کردن پارتیشن مجزا رویsd card داره و در نهایت فریم ریت خیلی خوبی هم نمیگیرید باسه همین به نظرم خیلی ارزشش رو نداره
ممنون
ولی همون lakka هم ارور میده
board was not initialzed properly !hang prevented

meysam360

کاربر سایت
Apr 8, 2009
71
نام
میثم
سلام داداش
اگه دنبال کدش هستی این سایت برای بازیها با اپدیتهای مختلف میذاره که باید سازگار با اپدیت بازی بگیری با دسته بندی ساده و فقط یه ثبت نام که رایگانه لازمه برای دانلود چیتها
تو سایت gba temp هم میذارن تو تابیکهاش بگردی و خود برنامه edizon هم انلاین میتونه دانلود کنه ولی معمولا یه پک دانلود میکنه برای همه بازیها یه خورده ناجوره یهو خیلی از بازیها چیت دار میشن و ناسازگار هم چیت باشه ممکنه بازی موقع اجرا ارور بده و دستی بگیری برای همون بازی که لازم داری بهتره.

برای مدیریت چیت در بازی هم روش edizon میشه ولی با اموزش زیر راحت تو خود بازی میشه مدیریت کرد نیازی به edizon دیگه نیست.

درود علی جان
یه سوال داشتم از همون سایت من چیت سه بازی رو دانلود میکنم
یه فایل بهم میده پوشه اتمسفر
چه جوری باید استفاده کنم کجا باید فایل انتقال بدم ؟!

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,430
نام
Ali
درود علی جان
یه سوال داشتم از همون سایت من چیت سه بازی رو دانلود میکنم
یه فایل بهم میده پوشه اتمسفر
چه جوری باید استفاده کنم کجا باید فایل انتقال بدم ؟!

سلام داداش
باید بریزی تو این مسیر Atmosphere\contents بعد تو بازی خودش اتوماتیک اعمال میشه و بعد با همون اموزش Overlay میتونی مدیریت کنی مثلا بعضی چیتها فعال یا غیر فعال کنی و هر وقتم بخوای چیت اعمال نشه در بازیت قبل اجرای بازی دکمه L بگیر و بازیت اجرا کن چیت اعمال نمیشه.

meysam360

کاربر سایت
Apr 8, 2009
71
نام
میثم
سلام داداش
باید بریزی تو این مسیر Atmosphere\contents بعد تو بازی خودش اتوماتیک اعمال میشه و بعد با همون اموزش Overlay میتونی مدیریت کنی مثلا بعضی چیتها فعال یا غیر فعال کنی و هر وقتم بخوای چیت اعمال نشه در بازیت قبل اجرای بازی دکمه L بگیر و بازیت اجرا کن چیت اعمال نمیشه.
ممنونم ولی همون‌پوشه چیت با ایدی بازی یکیه ریختم داخل پوشه اتمسفر
اجرا نکرد

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,430
نام
Ali
ممنونم ولی همون‌پوشه چیت با ایدی بازی یکیه ریختم داخل پوشه اتمسفر
اجرا نکرد

خواهش.باید ببینی چیت دقیقا مال بیس بازی تنهاست یا مال ورژن خاصی از اپدیت بازی و اون ورژن از اپدیت رو فقط نصب کنی و معدود بازیهایی هم ریجن فرق داره تو سوییچ باید این نکته هم توجه کرد.

• Like
Reactions: meysam360

mkh-n71

کاربر سایت
Jul 16, 2009
571
نام
محمد
ممنونم علی جان همه چی ب لطف شما اوکی شد فقط هر کاری میکنم موقع اجرا چیت ها فعاله L هم میگیرم اجرا میکنم فایده نداره

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,430
نام
Ali
ممنونم علی جان همه چی ب لطف شما اوکی شد فقط هر کاری میکنم موقع اجرا چیت ها فعاله L هم میگیرم اجرا میکنم فایده نداره

دکمه L بگیر همزمان همینجور نگه دار بازی هم اجرا کن و همچنان نگه دار تا بازی بالا بیاد و تو این حالت نه چیت و نه مد نباید دیگه اعمال بشه بعد اگه فایل متنی چیت بری ادیت کنی با کامپیوتر اول هر چیت برای مثال یه علامت # بزاری پیشفرض غیر فعال هست موقع اجرا یا سریع اورلی منو بالا بیاری تا بازی اجرا کردی و سریع چیتها قبل رفتن تو بازی دیزیبل کنی تا تو بازی اعمال نشه.

• Like

xbla69

کاربر سایت
Oct 4, 2014
518
نام
سید
دوستان یه سایتی هست که من سالهاست استفاده میکنم به اسم rutracker، اونجا خیلی از بازی هایی که لازم دارید رو بدون تبلیغات و چرت پرت میتونید پیدا کنید
بابت تورنت هم از PicoTorrent استفاده کنید، اوپن سورسه و تبلیغات نداره.

آخرین ویرایش:
  • Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر