معرفی برنامه های کاربردی نینتندو سوییچ

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,430
نام
Ali
با سلام خدمت همه دوستان
هدفم از ایجاد این تابیک معرفی برنامه های کاربردی نینتندو سوییچ و حتی امولاتورها و غیره نیز میباشد و از همه دوستان درخواست دارم هر چی در این مورد تجربه دارن به اشتراک بزارن چون حوزه فعالیت سوییچ نسبت به بقیه کنسولها کمتره و اشتراک این موارد به همه ما کمک میکنه.با تشکر

اولین مورد که من بهش برخوردم و خیلی هم کاربردی برام بوده برنامه nxmtp که بدون در اوردن مموری شما میتونید مثل گوشی موبایل بصورت MTP به کامپیوتر متصل بشید و حافظه های سوییچ حتی دخلی دسترسی دارید که بهتره فقط شما با همون حافظه مموری جانبی که دارید فایل بریزید و به دوتای بقیه کاری نداشته باشید که مشکلی برای دستگاتون پیش نیاد و در عکس مشخص کردم در زیر و این برنامه یه ایراد بد داره که فایلهای بزرگتر از 4 گیگ رو منتقل نمیکنه و وسط کار قطع میشه که اگه این ایراد رو نداشت مشکل دراوردن مموری سوییچ بکل رفع میشد ولی بازیها و غیره که زیر 4 گیگ حجم هستن رو راحت شما میتونید بریزید داخل مموری و نصب کنید و واقعا هم کاربردیه و شما یه فایل کم حجم برنامه میخواید بریزید و راحت با کابل میریزد و نمیخواد ftp کنید یا مموری در بیارید.

لینک دانلود nxmtp

switch

برای نصب هم فایل رو از حالت فشرده دربیارد و در همون فولدر switch بریزید و در ردیف برنامه های hb menu میاد.
نکته اگه برنامه اجرا شد و اومد بیرون ممکنه مال هک مورد استفاده شما باشه یا خود من روی یه سوییچ دیگه که فریمور 4 بود تست کردم همین مشکل داشت ولی اپدیتش کردم به 6.2.0 اجرا شد و اینکه اگه برنامه اجرا شد و pc شما نشناخت درایورهای برنامه TegraRcmGUI رو نصب کنید.

1.jpg

2.jpg

ویرایش
لینک پستهای اموزشی این تابیک

اموزش نصب امولاتور Retroarch
امولاتورهای مستقل Pnes و Psnes و Pgen و Melonds برای بازیهای نینتندو و سوپر نینتندو و سگا مگا درایو و نینتندو ds همراه با کاور بازیها بصورت اماده
استفاده از هر سه کاستوم فریمور رینکس و sxos و اتمسفر بصورت همزمان
اموزش نصب بازیهای nsp و xci و nsz و xcz از طریق pc با برنامه Tinfoil و lithium
برنامه Dev Menu و DBI برای حذف درخواست اپدیت بازیها
اضافه کردن شخصیت دختر(Linkle) برای بازی The Legend of Zelda Breath of the Wild
اموزش ست کردن 90dns برای جلوگیری از وصل شدن به سرورهای نینتندو
اموزش لینک اکانت کردن سوییچ برای اجرای بازیهایی نظیر Nes Online یا مدرن کمبت
امولاتور مستقل کنسول PSP
اموزش اورکلاک سوییچ تا فریمور 9
استفاده از دسته های کنسولهای xbox one و xbox360 و ps3 dualshock 3 بصورت سیمی
اموزش بکاب گرفتن کامل از ناند نینتندو سوییچ
برنامه تبدیل همه فرمتهای بازیهای سوییچ به یکدیگر از قبیل nsp و xci و nsz
اموزش نصب ماژول Overlay Menu برای مدیریت cheat در بازی
اموزش استریم کردن بین pc و نینتندو سوییچ با برنامه SkyNx
اموزش USB Mass Storage بدون نیاز به دراوردن مموری با Hekate Ctcaer
اموزش ریموت پلی بین PS4 هک شده و نینتندو سوییچ
برنامه Daybreak برنامه ای ساده و جدید برای اپدیت فریمور و جایزگزین برنامه ChoiDujourNX
نصب بازیهای سوییچ با استفاده از فلش یا هارد اکسترنال
اموزش استفاده از کاستوم فریمور مجانی هک شده SX OS
سیو افلاین برای بازی Asphalt 9

آخرین ویرایش:

mehran

کاربر سایت
Jul 16, 2006
809
نام
Wander
سلام مهران عزیز

اون ارور مال اپدیت نبودن میشن کنترل هست و یا میشن کنترل اپدیت کن یا اگه نمیخوای فولدر 01000000000bd00 حذف کن و دوباره پیلود بزن درست میشه.

اخرین ورژن 0.8.0 میشن کنترل
خیلی مخلصیم علی جان . مثل همیشه عالی 👌👌🙏

• Smile
Reactions: alitriple

ashkan_saremi

کاربر سایت
Sep 4, 2010
307
نام
اشکان
@alitriple سلام علی اقا من یه ویدئو اموزشی یوتوب میخوام که اموزش بده چطوری همزمان هم فریمور هک شده داشته باشم هم غیر هک که بتونم آنلاین هم بزنم (اصلا میشه همچین حالتی؟) حس میکنم قبلا گفته بودی میشه
و اینکه من کنسول و هک شده گرفتم از اول و فایل بکاپی ندارم ممنون میشم راهنمایی کنی
فکر میکنم قبل خودم دیده بودم ویدئو شو ولی هرچی میگردم پیدا نمیکنم یادمه هم میشد اندروید هم حالت هکی هم حالت اورجی هم لینوکس و هم زمان داشت
مرسی داداش

• Like
Reactions: omidjaberi

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,430
نام
Ali
@alitriple سلام علی اقا من یه ویدئو اموزشی یوتوب میخوام که اموزش بده چطوری همزمان هم فریمور هک شده داشته باشم هم غیر هک که بتونم آنلاین هم بزنم (اصلا میشه همچین حالتی؟) حس میکنم قبلا گفته بودی میشه
و اینکه من کنسول و هک شده گرفتم از اول و فایل بکاپی ندارم ممنون میشم راهنمایی کنی
فکر میکنم قبل خودم دیده بودم ویدئو شو ولی هرچی میگردم پیدا نمیکنم یادمه هم میشد اندروید هم حالت هکی هم حالت اورجی هم لینوکس و هم زمان داشت
مرسی داداش

سلام داداش

ببین چند راه میگم همه شدنیه ولی خودم تست نکردم ببینم بن میشه یا نه بقیه گفتن اوکی بوده و مشکلی نداشتن دیگه پای خودت مسئولیت استفادش.

اول کنسول رو autorcm برداری و یه ریست کارخونه کنی و همه چیز هم پاک کنی از مموری و غیره و بشینی اورجینال بازی کنی که اصلا هیچ مشکلی نداره این روش ولی خوب عیبش اینه برای بردن به حالت هک باید دوباره جیگ بزاری و بازیهات از نو نصب کنی که در اینصورت باید روش دوم که میگم استفاده کنی.

دوم نصب ناند مجازی دوم روی مموری کارت که ریختن اون 30 گیگ حجم میبره و بازیهای هکیت روی اون ناند مجازی نصب کنی و ناند اصلی باشه برای بازیهای اورجینال و انلاین بازی کردن که میشه بین ناند اصلی و مجازی هم سوییچ کرد از طریق hekate و ناند اصلی هم کلا کلین میکنی و همه چی پاک میکنی و یا از طریق نینتندو شاپ بازی میخری یا بازیهای رایگان مثل فورتنایت دانلود و بازی میکنی یا از طریق کارتریج اوریجنال بازی میکنی و نباید هم هیچ بازی هکی هم روی ناند اصلی نصب باشه و گفتم باید ناند کلین بشه حتی سیوها و غیره پاک بشه یا کلا ریست کارخونه ای ناند اصلی بشه برای اطمینان کامل.
روش هم ساده هست اولا هکت اخرین ورژن اتمسفر باشه که من پکش گذاشتم تو اموزش دیبریک چون اخرین ورژن حتی اینکانتیگو هم دیگه نیازی نیست خودش اسپوف میکنه یه جورایی و ناند مجازی برای بازیهای هکی که نصب کردی از طریق ویدیو زیر بعد از طریق hekate برای رفتن به حالت اوریجنال و ناند اصلی میزنی روی گزینه launch و گزینه stock sysMMC انتخاب میکنی که بصورت اورجینال دستگاه بالا میاد و یه ریست کارخونه میزنی یا دستی کلین میکنی همه چی و در کل دیگه هیچ بازی نباید نصب باشه منظور هکیه دیگه و همه چی پاک باشه بعد راحت به نینتتندو شاپ وصل شو یا بازی دانلود کن و بخر یا با کارتریج بازی کن و نکته اخر هم برای وصل شدن به نینتندو شاپ dns لازمه از دوستان اورجینال باز سوال کن ببین اخرین dns که وصل میشه فیلتر رو رد میکنه چیه اونم ست کن.

برای اموزش نصب ناند مجازی هم کافیه تو یوتیوب بزنی HOW TO SETUP EMUNAND ON SWITCH که ویدیوهای زیادی میاد بالا مثل ویدیو زیر و قبل هر کاری هم از سیوها و مواردی که میخوای بکاب بگیر بریز تو کامپیوتر یا هر جای دیگه چون احتمال خرابکاری روی مموری هست و یا از مموری دیگه اگه داری استفاده کن و از ناند اصلی هم بکاب 30 گیگی دیگه حتما تا الان باید داشته باشی و نداری حتما بگیر مشکلی پیش اومد برای ریستور کردن و ریکاوری داشته باشی.

لینک اموزش از یوتیوب

یه نکته اخر هم بگم بهتره از کارتریجی استفاده کنی که در زمان هک دستگاه کلا استفاده نشده باشه چون ممکنه منجر به بن بشه البته برا احتیاط اینو گفتم و یه روش سوم هم هست دوستان میگن اگه روی ناند اصلی بدون ریختن ناند مجازی هم حالت stock sysMMC بالا بیاری ولی روی ناند اصلی بازی هکی نباشه و روی مموری جانبی باشه مشکلی نداره و فقط روی ناند اصلی بازی اوریج بریزی و بازی کنی و من توصیه نمیکنم این روش ولی خوب استفاده کردی این یکی هم مسئولیتش اگه بن شدی پای خودت باز ولی همون روش دوم و اول فقط توصیه میشه.موفق باشی

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: ashkan_saremi

ashkan_saremi

کاربر سایت
Sep 4, 2010
307
نام
اشکان
سلام داداش

ببین چند راه میگم همه شدنیه ولی خودم تست نکردم ببینم بن میشه یا نه بقیه گفتن اوکی بوده و مشکلی نداشتن دیگه پای خودت مسئولیت استفادش.

اول کنسول رو autorcm برداری و یه ریست کارخونه کنی و همه چیز هکم پاک کنی از مموری و غیره و بیشنی اورجینال بازی کنی که اصلا هیچ مشکلی نداره این روش ولی خوب عیبش اینه برای بردن به حالت هک باید دوباره جیگ بزاری و بازیهات از نو نصب کنی که در اینصورت باید روش دوم که میگم استفاده کنی.

دوم نصب ناند مجازی دوم روی مموری کارت که ریختن اون 30 گیگ حجم میبره و بازیهای هکیت روی اون ناند مجازی نصب کنی و ناند اصلی باشه برای بازیهای اورجینال و انلاین بازی کردن که میشه بین ناند اصلی و مجازی هم سوییچ کرد از طریق hekate و ناند اصلی هم کلا کلین میکنی و همه چی پاک میکنی و یا از طریق نینتندو شاپ بازی میخری یا بازیهای رایگان مثل فورتنایت دانلود و بازی میکنی یا از طریق کارتریج اوریجنال بازی میکنی و نباید هم هیچ بازی هکی هم روی ناند اصلی نصب باشه و گفتم باید ناند کلین بشه حتی سیوها و غیره پاک بشه یا کلا ریست کارخونه ای ناند اصلی بشه برای اطمینان کامل.
روش هم ساده هست اولا هکت اخرین ورژن اتمسفر باشه که من پکش گذاشتم تو اموزش دیبریک چون اخرین ورژن حتی اینکانتیگو هم دیگه نیازی نیست خودش اسپوف میکنه یه جورایی و ناند مجازی برای بازیهای هکی که نصب کردی از طریق ویدیو زیر بعد از طریق hekate برای رفتن به حالت اوریجنال و ناند اصلی میزنی روی گزینه launch و گزینه stock sysMMC انتخاب میکنی که بصورت اورجینال دستگاه بالا میاد و یه ریست کارخونه میزنی یا دستی کلین میکنی همه چی و در کل دیگه هیچ بازی نباید نصب باشه منظور هکیه دیگه و همه چی پاک باشه بعد راحت به نینتتندو شاپ وصل شو یا بازی دانلود کن و بخر یا با کارتریج بازی کن و نکته اخر هم برای وصل شدن به نینتندو شاپ dns لازمه از دوستان اورجینال باز سوال کن ببین اخرین dns که وصل میشه فیلتر رو رد میکنه چیه اونم ست کن.

برای اموزش نصب ناند مجازی هم کافیه تو یوتیوب بزنی HOW TO SETUP EMUNAND ON SWITCH که ویدیوهای زیادی میاد بالا مثل ویدیو زیر و قبل هر کاری هم از سیوها و مواردی که میخوای بکاب بگیر بریز تو کامپیوتر یا هر جای دیگه چون احتمال خرابکاری روی مموری هست و یا از مموری دیگه اگه داری استفاده کن و از ناند اصلی هم بکاب 30 گیگی دیگه حتما تا الان باید داشته باشی و نداری حتما بگیر مشکلی پیش اومد برای ریستور کردن و ریکاوری داشته باشی.

لینک اموزش از یوتیوب

یه نکته اخر هم بگم بهتره از کارتریجی استفاده کنی که در زمان هک دستگاه کلا استفاده نشده باشه چون ممکنه منجر به بن بشه البته برا احتیاط اینو گفتم و یه روش سوم هم هست دوستان میگن اگه روی ناند اصلی بدون ریختن ناند مجازی هم حالت stock sysMMC بالا بیاری ولی روی ناند اصلی بازی هکی نباشه و روی مموری جانبی باشه مشکلی نداره و فقط روی ناند اصلی بازی اوریج بریزی و بازی کنی و من توصیه نمیکنم این روش ولی خوب استفاده کردی این یکی هم مسئولیتش اگه بن شدی پای خودت باز ولی همون روش دوم و اول فقط توصیه میشه.موفق باشی
داداش دستت درد نکنه وقت گذاشتی و کامل توضیح دادی ، فقط یه سوال که همیشه برام گنگ بوده ، بن بشم چی میشه؟!

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,430
نام
Ali
داداش دستت درد نکنه وقت گذاشتی و کامل توضیح دادی ، فقط یه سوال که همیشه برام گنگ بوده ، بن بشم چی میشه؟!

خواهش میکنم.بن دائم اگه بشی کنسولت دیگه قابلیت انلاین زدن نداره ولی چون قابلیت هک شدن داره یا به اصطلاح کپیخوره شما همچنان میتونی بازیهای هکی بزنی و تو این مورد مشکلی نداری و فقط موقع فروش اگه کسی مورد انلاین براش مهمه میتونی بهش بگی.

• Like
Reactions: ashkan_saremi

mehran

کاربر سایت
Jul 16, 2006
809
نام
Wander
علی جان . بعد از اپدیت 15.0.1 بازی New Super Mario Bros. U Deluxe دیگه اجرا نمیشه و این ارور میده : Unable to start software
سیو بازی رو پاک کردم . بازی دوباره نصب کردم ولی درست نشد .

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,430
نام
Ali
علی جان . بعد از اپدیت 15.0.1 بازی New Super Mario Bros. U Deluxe دیگه اجرا نمیشه و این ارور میده : Unable to start software
سیو بازی رو پاک کردم . بازی دوباره نصب کردم ولی درست نشد .

سلام مهران عزیز
یادمه خودم هم تو یکی ورژنهای اتمسفر این مشکل داشتم که با اپدیت اتمسفر و سیگ پچ رفع شد و من پک اتمسفری که میزارم اپدیت کردم به 1.4.1 میتونی یه تست بزنی یا خودت اتمسفر و سیگ پچ اپدیت کنی و نهایت درست نشد دانگرید کن 15.0.0 اگه این بازی برات مهمه و یه کار دیگم هست وقتی بازی پاک کردی قبل از نصبش برو برنامه dbi اجرا کن و گزینه cleanup orphaned files بزن و بعد مجدادا بازی نصب کن و با همین dbi هم میتونی نصب کنی بازیت و نکته اخر همیشه از پیلود فیوز Fusee.bin همون ورژن از اتمسفر هم استفاده کن مثل پک زیر که داخلش گذاشتم.

Atmosphere v1.4.1 AliTriple

1dbi.jpg

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: mehran

amir abbas paria

کاربر سایت
Feb 10, 2023
4
دوستان درود ، یه سوال شرمنده جاش اینجا شاید نباشه . Metroid prime که اومده فریمور ۱۵ میخواد یا با دوازده هم بالا میاد ؟ چون تو سایتهای مختلف بعضی‌ها نوشتن ۱۲ ، کسی اطلاع داره ، ممنون .

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,430
نام
Ali
دوستان درود ، یه سوال شرمنده جاش اینجا شاید نباشه . Metroid prime که اومده فریمور ۱۵ میخواد یا با دوازده هم بالا میاد ؟ چون تو سایتهای مختلف بعضی‌ها نوشتن ۱۲ ، کسی اطلاع داره ، ممنون .

سلام.بیس بازی دقیقا فریمور 12.1.0 لازم داره.

ArianSanei

کاربر سایت
Jan 7, 2020
78
سلام علی آقای عزیز. رو کدوم نسخه فیفای نینتندو بازی‌های تیم ملی رو داره؟ من فیفا 23 و آپدیتش رو نصب کردم ولی فقط بازی‌های باشگاهی داره. می‌خواستم بازی‌های ملی رو داشته باشم که توش ایران هم قابل انتخاب باشه.

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,430
نام
Ali
سلام علی آقای عزیز. رو کدوم نسخه فیفای نینتندو بازی‌های تیم ملی رو داره؟ من فیفا 23 و آپدیتش رو نصب کردم ولی فقط بازی‌های باشگاهی داره. می‌خواستم بازی‌های ملی رو داشته باشم که توش ایران هم قابل انتخاب باشه.

سلام داداش
خیلی از تیمهای ملی توی فیفا نیستن مگر مناسبتهای خاص مثل جام جهانی و دلیل نبودنشون تا اونجایی که من از بچه ها پرسیدم قدیم چون خودم هم برام سوال بود چرا نداره برای اینه که EA میگه برام صرف مالی نداره تیمهایی مثل ایران و غیره بزارم نگاه کنی عربستان باشگاهیش پول داده گذاشتن ولی تیم ملیش نیست و البته یه دلیل دیگش هم فکر کنم بخاطر تحریم و ضدیت با حکومت ایرانه که تیمش هم نمیزارن ولی برای جام جهانی هست مثل نسخه فیفا 23 روی ps4 با اپدیتهای جدید جام جهانی هم اضاف میشه و برای نینتندو من نمیدونم با اپدیتهای جدید اضاف کردن یا نه چون نسخه فیفا در سوییچ نسخه محدود legecy فیفا هست چندتا از بخشها مثل VOLTA رو نداره و حالا شما اپدیت اخره فیفا 23 بگیر نصب کن ببین جام جهانی اضاف اگه شده باشه مثل ps4 تیم سراسر مقتدر:))ایران هم حضور داره داخلش ولی فقط هم تو همون قسمت جام جهانی میتونی باهاش بازی کنی نه جای دیگه و خودم فیفا روی سوییچ فعلا پاکش کردم نمیتونم تست کنم ولی احتمال زیاد نداشته باشه و فقط روی کنسولهای رده بالا هست و یه pes ایرانو همیشه به حساب میاره که اونم روی سوییچ نیست و یه فوتبال فانتزی هست به اسم Glozo که نسخه 1 و 2 هم داره زیاد هم جالب نیست اون تیم ایران داره و تو نسخه 1 یادمه علی پروین هم مربی ایران گذاشته بودن.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: ArianSanei

ardj75

کاربر سایت
Oct 22, 2010
176
نام
آریانا
@alitriple جان خسته نباشی
آقا میشه یه پست آپدیت شده در مورد Overlay Menu بذاری لطفا؟ و یکمی کامل تر؟ مثلا اینکه برنامه دیگه ایم نیاز داره آیا یا نه. من تازگی کنسول رو کپیخور کردم و نوب نوبم.

faridsarvar

کاربر سایت
Jan 22, 2013
165
سلام
علی آقا یک سوالی امروز برام پیش اومد
خواستم ماریو کارت رو آپگرید کنم ، دیدم یک آپدیت قدیمی روی دستگاه خودم هست
رفتم داخل سایت ziperto دیدم آپدیت های زیادی هست
حالا سوالم
۱.باید همه آپدیت هارو دانلود کرد و ریخت روی دستگاه؟یا فقط آخری؟
۲.آپدیت روی دستگاه رو باید پاک کنم و آپدیت آخر رو بریزم؟

یک سوال هم در مورد dlc ها ؟همشون رو باید دانلود و نصب کنم؟

و یک سوال فنی اگر میدونی برای اطلاع عمومی میپرسم ، دیدم آپدیت شماره یک مثلا ۵۰۰ مگ هستش و آپدیت شماره دو مثلا ۱.۵ گیگ ولی آپدیت شماره سه یکدفعه کم شده و شده ۹۰۰ مگ؟
چرا این شکلی هستند آپدیت ها کم و زیاد میشن؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر