معرفی برنامه های کاربردی نینتندو سوییچ

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,430
نام
Ali
با سلام خدمت همه دوستان
هدفم از ایجاد این تابیک معرفی برنامه های کاربردی نینتندو سوییچ و حتی امولاتورها و غیره نیز میباشد و از همه دوستان درخواست دارم هر چی در این مورد تجربه دارن به اشتراک بزارن چون حوزه فعالیت سوییچ نسبت به بقیه کنسولها کمتره و اشتراک این موارد به همه ما کمک میکنه.با تشکر

اولین مورد که من بهش برخوردم و خیلی هم کاربردی برام بوده برنامه nxmtp که بدون در اوردن مموری شما میتونید مثل گوشی موبایل بصورت MTP به کامپیوتر متصل بشید و حافظه های سوییچ حتی دخلی دسترسی دارید که بهتره فقط شما با همون حافظه مموری جانبی که دارید فایل بریزید و به دوتای بقیه کاری نداشته باشید که مشکلی برای دستگاتون پیش نیاد و در عکس مشخص کردم در زیر و این برنامه یه ایراد بد داره که فایلهای بزرگتر از 4 گیگ رو منتقل نمیکنه و وسط کار قطع میشه که اگه این ایراد رو نداشت مشکل دراوردن مموری سوییچ بکل رفع میشد ولی بازیها و غیره که زیر 4 گیگ حجم هستن رو راحت شما میتونید بریزید داخل مموری و نصب کنید و واقعا هم کاربردیه و شما یه فایل کم حجم برنامه میخواید بریزید و راحت با کابل میریزد و نمیخواد ftp کنید یا مموری در بیارید.

لینک دانلود nxmtp

switch

برای نصب هم فایل رو از حالت فشرده دربیارد و در همون فولدر switch بریزید و در ردیف برنامه های hb menu میاد.
نکته اگه برنامه اجرا شد و اومد بیرون ممکنه مال هک مورد استفاده شما باشه یا خود من روی یه سوییچ دیگه که فریمور 4 بود تست کردم همین مشکل داشت ولی اپدیتش کردم به 6.2.0 اجرا شد و اینکه اگه برنامه اجرا شد و pc شما نشناخت درایورهای برنامه TegraRcmGUI رو نصب کنید.

1.jpg

2.jpg

ویرایش
لینک پستهای اموزشی این تابیک

اموزش نصب امولاتور Retroarch
امولاتورهای مستقل Pnes و Psnes و Pgen و Melonds برای بازیهای نینتندو و سوپر نینتندو و سگا مگا درایو و نینتندو ds همراه با کاور بازیها بصورت اماده
استفاده از هر سه کاستوم فریمور رینکس و sxos و اتمسفر بصورت همزمان
اموزش نصب بازیهای nsp و xci و nsz و xcz از طریق pc با برنامه Tinfoil و lithium
برنامه Dev Menu و DBI برای حذف درخواست اپدیت بازیها
اضافه کردن شخصیت دختر(Linkle) برای بازی The Legend of Zelda Breath of the Wild
اموزش ست کردن 90dns برای جلوگیری از وصل شدن به سرورهای نینتندو
اموزش لینک اکانت کردن سوییچ برای اجرای بازیهایی نظیر Nes Online یا مدرن کمبت
امولاتور مستقل کنسول PSP
اموزش اورکلاک سوییچ تا فریمور 9
استفاده از دسته های کنسولهای xbox one و xbox360 و ps3 dualshock 3 بصورت سیمی
اموزش بکاب گرفتن کامل از ناند نینتندو سوییچ
برنامه تبدیل همه فرمتهای بازیهای سوییچ به یکدیگر از قبیل nsp و xci و nsz
اموزش نصب ماژول Overlay Menu برای مدیریت cheat در بازی
اموزش استریم کردن بین pc و نینتندو سوییچ با برنامه SkyNx
اموزش USB Mass Storage بدون نیاز به دراوردن مموری با Hekate Ctcaer
اموزش ریموت پلی بین PS4 هک شده و نینتندو سوییچ
برنامه Daybreak برنامه ای ساده و جدید برای اپدیت فریمور و جایزگزین برنامه ChoiDujourNX
نصب بازیهای سوییچ با استفاده از فلش یا هارد اکسترنال
اموزش استفاده از کاستوم فریمور مجانی هک شده SX OS
سیو افلاین برای بازی Asphalt 9

آخرین ویرایش:

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,430
نام
Ali
سلام علی اقا یک فیلم به این ادرس دیدم نینتندو سوییچ اولد رو سخت افزاری کپی خور میکنه بعد فکر کنم با یک برنامه مثل ویتا که میشد بازیهای ps3 باهاش بازی کرد این با نینتندو سوییچ بازی فورزا هوریزون 5 pc رو با فریم 30 اجرا میکنه بعد به نظر شما بعدها امکان داره سری اولد نرم افزاری کپی خور بشه؟

سلام دوست گرامی

سری اولد نینتندو یا هر کنسول دیگه همیشه این امکان هست که نرم افزاری کپی خور بشه در اینده ولی اینکه چه موقع بشه مهمه ممکنه این اتفاق خیلی زود بیفته یا چندین سال طول بکشه که این وسط ما فقط میتونیم صبر کنیم و اخبار هک رو دنبال کنیم و کلا چیزی دست ما نیست مثل ویتا موقعی هکش اومد که کلا ساپورت سونی از نظره بازیهای سطح بالا دیگه تموم شده بود از این کنسول.

در مورد بازی کردن بازیهای pc و غیره نینتندو چندتا برنامه خیلی خوب استریم کردن داره که یکیش همون که تو ویدیو هست که میشه کلا pc رو باهاش استریم کرد که اسمش SkyNX و اموزشش من قبلا گذاشتم.

اموزش استریم کردن بین pc و نینتندو سوییچ با برنامه SkyNx

و دیگری Chiaki هست که خودم از این برای استریم بین ps4 هکی و سوییچ استفاده میکنم خیلی هم عالی هست که اینم اموزشش گذاشتم قبلا.

اموزش ریموت پلی بین PS4 هک شده و نینتندو سوییچ

در اخر اگه روی سوییچ اندروید و لینوکس و غیره هم نصب کنید اونها هم برنامه استریم دارن برای pc و بقیه کنسولها و سوییچ خیلی قابلیت داره برای اینکه دسترسی به اندروید و غیره شما داری به راحتی و اگه برات جالبه دیگه بخوای از همه اینها سر در بیاری ویدیو تو یوتیوب و غیره زیاده باید خودت بشینی تست کنی و یه چیزی که خودم دیدم و حال کردم یه جور برنامه روی اندروید بود همه سیستمهای ریترو قدیمی بصورت انلاین میشد بازی کرد و کاور اطلاعات بازی و همه چی هم موجود درش بود ولی نصبش و راه اندازیش وقت گیر بود.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: saw007

mkh-n71

کاربر سایت
Jul 16, 2009
571
نام
محمد
سلام دوستان برای ابدیت به 14.1.2 با daybreak نسخه 1 نمیشه. امکان داره نسخه جدید رو بزارید؟
و اینکه این فریمور با اخرین نسخه اتمسفر جواب میده؟

• Like
Reactions: eeeeee

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,430
نام
Ali
سلام دوستان برای ابدیت به 14.1.2 با daybreak نسخه 1 نمیشه. امکان داره نسخه جدید رو بزارید؟
و اینکه این فریمور با اخرین نسخه اتمسفر جواب میده؟

سلام
این برنامه همیشه داخل جدیترین نسخه اتمسفر هست و از سایت رسمیش میتونید بگیرید و منم داخل پک اتمسفر اماده در اموزش دیبریک همیشه اپدیت نگهش میدارم.

لینک دانلود پک هک اتمسفر v1.3.2

برنامه Daybreak برنامه ای ساده و جدید برای اپدیت فریمور و جایزگزین برنامه ChoiDujourNX

فریمور هم جواب میده با همین نسخه اتمسفر 1.3.2 ولی تو سایت رسمیش اعلام نشده چون کلیدها تغییر نکرده تو چندتا فریمور اخیر و با همون قبلی جواب میده و شما هم یه توصیه بهت میکنم تا مجبور نشدی و بازی نیاز به اپدیت فریمور نداشت مجبور نیستی همیشه روی اخرین فریمور باشی.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: mehran and mkh-n71

saw007

کاربر سایت
May 24, 2021
31
سلام علی اقا مدل اولد خریدم (کپی خور نیست) با نسخه فیزیکی مورتال کمبات 11 حجم اپدیتش زیاده ایا میشه مثل کنسول ایکس باکس با pc دانلود کرد بعد از pc به کنسول انتقال داد

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,430
نام
Ali
سلام علی اقا مدل اولد خریدم (کپی خور نیست) با نسخه فیزیکی مورتال کمبات 11 حجم اپدیتش زیاده ایا میشه مثل کنسول ایکس باکس با pc دانلود کرد بعد از pc به کنسول انتقال داد
سلام
من در ضمینه انلاین تجربه ای ندارم بهتره دوستان دیگه نظر بدن ولی طبق چیزی که دوستان گفتن نمیشه باید دان کنی و با تغییر dns(کلیک کن) و فیلتر شکن شاید بهتر بشه و نشد هم چاره ای نیست میزازی دان بشه دیگه.

آموزش تنظیم DNS روی Nintendo Switch​

۱۴۰۱-۰۴-۲۰
آموزش تنظیم DNS روی Nintendo Switch

نینتندو با ارائه‌ی نینتندو سوئیچ توانست شکست بزرگ wii U را جبران کند. نینتندو سوییچ سال 2017 راهی بازار شد و طی 5 سال گذشته رکورد فروش خیره کننده‌ای را به ثبت رسانده است. موفقیت این کنسول به قدری بالا بوده که حتی سازندگان نیز انتظارش را نداشتند. همان‌طور که می‌دانید بخش مهمی از لذت بازی‌ کردن به تجربه‌ی آنلاین و چندنفره‌ برمی‌گردد. که در این بین DNS نقشی حیاتی را ایفا می‌کند. با ساویس‌گیم همراه شوید تا به آموزش تنظیم DNS روی Nintendo Switch بپردازیم.
برای اتصال به شبکه‌ی آنلاین نینتندو و فروشگاه Nintendo eShop می‌بایست DNS تنظیم کنید. این امر ضمن دور زدن تحریم‌ها و محدودیت‌های اعمال شده، کیفیت شبکه‌ی شما را نیز بهبود خواهد بخشید. و لذت بیش‌تری از ماریو کارت و Super Smash Bros خواهید برد.
نوشتار مرتبط: 25 بازی برتر نینتندو سوئیچ در طول تاریخ

فهرست مقاله

تنظیم دی ان اس روی نینتندو سوییچ کار بسیار راحتی است. ولی با این حال باز هم ممکن است برخی افراد با آن مشکل داشته باشند، بنابراین این راهنمای گام به گام را برای شما آماده کرده‌ایم. آموزش تنظیم دی ان اس روی نینتندو سویچ:

• در صفحه‌ی اصلی نینتندو سوییچ به بخش System Settings بروید
  • در ادامه به بخش Internet و Internet Settings مراجعه نمایید
2change-internet-settings_(savisgame.com)-min_19n6.jpg

حال وای فای خود را انتخاب کرده و Change Settings را کلیک کنید
3change-to-manual_(savisgame.com)-min_mmcc.jpg

• اکنون Manual را انتخاب فرمایید
  • گزینه‌ی Primary DNS را انتخاب کنید و دکمه‌ی B را نگه دارید تا حذف شود؛ همین کار را برای Secondary DNS نیز تکرار کنید

اکنون بهترین DNS برای نینتندو سوییچ را وارد نمایید
روی OK کلیک کنید و تمام.
نوشتار مرتبط: Nintendo Switch Lite جلوی پیشرفت نینتندو را گرفته است

بهترین DNS برای نینتندو سوییچ​

شکن:
Primary DNS: 178.22.122.100
Secondary DNS: 185.51.200.2
بگذر:
Primary DNS: 185.55.226.26
Secondary DNS: 185.55.225.25
دی ان اس الکترو:
Primary DNS: 78.157.42.100
Secondary DNS: 78.157.42.101
الکترو دی ان اس برای وصل شدن به بازی‌های Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge و راکت لیگ توصیه شده است.
هر کدام که بهتر روی شبکه‌ی شما جواب داد را انتخاب کنید. همچنین می‌توانید آن‌ها را با هم ترکیب کنید. مثلاً:
ترکیبی یک:
Secondary DNS: 185.55.226.26
ترکیبی 2:
Primary DNS: 185.55.225.25
Secondary DNS: 178.22.122.100
3nintendo-switch_(1)_(savisgame.com)-min_u2fj.jpg

گوگل:
Primary DNS: 8.8.8.8
Secondary DNS: 8.8.4.4
کلودفلر:
Primary DNS: 1.1.1.1
Secondary DNS: 1.0.0.1
نوشتار مرتبط: ۱۰ سال برتر در تاریخ بازی‌های ویدئویی

چرا باید DNS نینتندو سوییچ را تغییر دهیم؟​

دلایل زیادی برای انجام این کار وجود دارد. مهم‌ترین دلیل این است که دسترسی ما به شبکه‌ی نینتندو محدود شده است. در نتیجه باید این محدودیت را دور بزنیم. دلیل دیگر این است که با تغییر DNS سرعت و پینگ بهتری دریافت خواهیم کرد. و در نهایت این‌که می‌شود با تغییر DNS محدودیت‌های جغرافیایی محتواها را دور زد و از شر ریجن بندی نینتندو خلاص شد.
خب دوستان امیدوارم آموزش تنظیم DNS روی Nintendo Switch برای شما مفید واقع شده باشد. ما در این مقاله بهترین دی ان اس برای نینتندو سوییچ را به شما معرفی کردیم. شما روش یا DNS بهتری سراغ دارید؟ اگر مایل بودید کانال تلگرام و صفحه‌ی اینستاگرام ساویس‌گیم را دنبال کنید. همچنین می‌توانید ویدئوهای گیم پلی بازی‌های مختلف را در کانال یوتیوب ساویس‌گیم تماشا کنید.

• Like

Sia247

عضو جدید
Aug 27, 2022
1
سلام
من در ضمینه انلاین تجربه ای ندارم بهتره دوستان دیگه نظر بدن ولی طبق چیزی که دوستان گفتن نمیشه باید دان کنی و با تغییر dns(کلیک کن) و فیلتر شکن شاید بهتر بشه و نشد هم چاره ای نیست میزازی دان بشه دیگه.

۱۴۰۱-۰۴-۲۰

نینتندو با ارائه‌ی نینتندو سوئیچ توانست شکست بزرگ wii U را جبران کند. نینتندو سوییچ سال 2017 راهی بازار شد و طی 5 سال گذشته رکورد فروش خیره کننده‌ای را به ثبت رسانده است. موفقیت این کنسول به قدری بالا بوده که حتی سازندگان نیز انتظارش را نداشتند. همان‌طور که می‌دانید بخش مهمی از لذت بازی‌ کردن به تجربه‌ی آنلاین و چندنفره‌ برمی‌گردد. که در این بین DNS نقشی حیاتی را ایفا می‌کند. با ساویس‌گیم همراه شوید تا به آموزش تنظیم DNS روی Nintendo Switch بپردازیم.
برای اتصال به شبکه‌ی آنلاین نینتندو و فروشگاه Nintendo eShop می‌بایست DNS تنظیم کنید. این امر ضمن دور زدن تحریم‌ها و محدودیت‌های اعمال شده، کیفیت شبکه‌ی شما را نیز بهبود خواهد بخشید. و لذت بیش‌تری از ماریو کارت و Super Smash Bros خواهید برد.
نوشتار مرتبط: 25 بازی برتر نینتندو سوئیچ در طول تاریخ

فهرست مقاله

تنظیم دی ان اس روی نینتندو سوییچ کار بسیار راحتی است. ولی با این حال باز هم ممکن است برخی افراد با آن مشکل داشته باشند، بنابراین این راهنمای گام به گام را برای شما آماده کرده‌ایم. آموزش تنظیم دی ان اس روی نینتندو سویچ:

• در صفحه‌ی اصلی نینتندو سوییچ به بخش System Settings بروید
  • در ادامه به بخش Internet و Internet Settings مراجعه نمایید
2change-internet-settings_(savisgame.com)-min_19n6.jpg

حال وای فای خود را انتخاب کرده و Change Settings را کلیک کنید
3change-to-manual_(savisgame.com)-min_mmcc.jpg

• اکنون Manual را انتخاب فرمایید
  • گزینه‌ی Primary DNS را انتخاب کنید و دکمه‌ی B را نگه دارید تا حذف شود؛ همین کار را برای Secondary DNS نیز تکرار کنید

اکنون بهترین DNS برای نینتندو سوییچ را وارد نمایید
روی OK کلیک کنید و تمام.
نوشتار مرتبط: Nintendo Switch Lite جلوی پیشرفت نینتندو را گرفته است

بهترین DNS برای نینتندو سوییچ​

شکن:
Secondary DNS: 185.51.200.2
بگذر:
Primary DNS: 185.55.226.26
Secondary DNS: 185.55.225.25
دی ان اس الکترو:
Primary DNS: 78.157.42.100
Secondary DNS: 78.157.42.101
الکترو دی ان اس برای وصل شدن به بازی‌های Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge و راکت لیگ توصیه شده است.
هر کدام که بهتر روی شبکه‌ی شما جواب داد را انتخاب کنید. همچنین می‌توانید آن‌ها را با هم ترکیب کنید. مثلاً:
ترکیبی یک:
Secondary DNS: 185.55.226.26
ترکیبی 2:
Primary DNS: 185.55.225.25
Secondary DNS: 178.22.122.100
3nintendo-switch_(1)_(savisgame.com)-min_u2fj.jpg

گوگل:
Primary DNS: 8.8.8.8
Secondary DNS: 8.8.4.4
کلودفلر:
Primary DNS: 1.1.1.1
Secondary DNS: 1.0.0.1
نوشتار مرتبط: ۱۰ سال برتر در تاریخ بازی‌های ویدئویی

چرا باید DNS نینتندو سوییچ را تغییر دهیم؟​

دلایل زیادی برای انجام این کار وجود دارد. مهم‌ترین دلیل این است که دسترسی ما به شبکه‌ی نینتندو محدود شده است. در نتیجه باید این محدودیت را دور بزنیم. دلیل دیگر این است که با تغییر DNS سرعت و پینگ بهتری دریافت خواهیم کرد. و در نهایت این‌که می‌شود با تغییر DNS محدودیت‌های جغرافیایی محتواها را دور زد و از شر ریجن بندی نینتندو خلاص شد.
خب دوستان امیدوارم آموزش تنظیم DNS روی Nintendo Switch برای شما مفید واقع شده باشد. ما در این مقاله بهترین دی ان اس برای نینتندو سوییچ را به شما معرفی کردیم. شما روش یا DNS بهتری سراغ دارید؟ اگر مایل بودید کانال تلگرام و صفحه‌ی اینستاگرام ساویس‌گیم را دنبال کنید. همچنین می‌توانید ویدئوهای گیم پلی بازی‌های مختلف را در کانال یوتیوب ساویس‌گیم تماشا کنید.
سلام ، من همه این dns ها. و زدم بازم به eshop وصل نمیشه ارور میده

• Like
Reactions: eeeeee

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,430
نام
Ali

سلام
دیگه باید از فیلترشکن استفاده کنی که اونم بسته به فیلترشکن سرعت میتونه کم یا معمولی باشه.
روی سوییچ هم فقط میشه پروکسی فعال تو قسمت تنظیمات نتورک ست کرد اونم اگه سالم پیدا کنی پروکسی و یا به نحوی اینترنت بدون فیلتر برسونی به دستگاه برای مثال مودهایی هستن میشه روشون vpn یا open vpn ست کرد یا از طریق شرر کردن اینترنت موبایل و غیره و برای ویندوز هم برنامه ای بود کامپیوتر تبدیل به مودم میشد دیگه اینا باید خودت بگردی و تست کنی و بین اینترنت ایرانسل و همراه اول و رایتل و شاتل یا مودمهای ثابت و غیره هم میتونه سرعت متغییر باشه که باید تست کرد.

saw007

کاربر سایت
May 24, 2021
31
واسه من راحت وصل میشه اصلا هم dns دستکاری نکردم بازی اسفالت 9 راحت دانلود کرد یک بازی 5 گیگی رایگان دیگه هم راحت دانلود کردم فقط اپدیت بازی مورتال کمبات اذیت کرد بازیهایی که دانلود کردم دستگاه هم خاموش کامل میکردم از ادامه دانلود که قطع کرده بود دانلود شروع می شد ولی مورتال کمبات از اول شروع میکنه چند شب هست که شب تا صبح گذاشتم دانلود بشه تازه رسیده به 75 درصد بعد دانلود قبلی ها اسلیپ میکردم دانلود میکرد ولی مورتال کمبات نمیشه مجبور شدم بزارم رو داک و اسلیپ خودکار رو غیر فعال کنم که دانلود بکنه... خلاصه خیلی اذیت شدم تا متوجه بشم چجوری مورتال کمبات رو باید دانلود کنم @-)@-)@-)@-)

• Like
Reactions: alitriple

saw007

کاربر سایت
May 24, 2021
31
سلام علی اقا یدونه دستگاه سوییچ گرفتم رو اکانتش 4 تا بازی خریداری شده میشه یک اموزش معرفی کنید که چطوری ایمیل و پسورد خودمو رو اکانت جایگزین کنم.با تشکر

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,430
نام
Ali
سلام علی اقا یدونه دستگاه سوییچ گرفتم رو اکانتش 4 تا بازی خریداری شده میشه یک اموزش معرفی کنید که چطوری ایمیل و پسورد خودمو رو اکانت جایگزین کنم.با تشکر
سلام داداش
متاسفانه من تو ضمینه انلاین سوییچ تجربه ای ندارم و از دوستان دیگه بهتره کمک بگیری تو این تابیک.

• Like

saw007

کاربر سایت
May 24, 2021
31
سلام علی اقا با پک شما اپدیت کردم به فریمور 15 فایل Tinfoil v15.0 v1.nsp هم با Tinfoil v14.4.4 که خودتون زحمت کشیدن و در فایل اپدیت قرار دادین نصب کردم ولی اجرا نمیشه تو راهنما هم گفته بودین برنامه ليتيوم کارتون رو راه می اندازه منتهی اونم اجرا نمیشه تنها برنامه ها جهت نصب بازی اجرا میشن tinwoo و Tinfoil v14.4.4 و goldleaf هست که متاسفانه نتونستم از طریق usp به pc متصل کنم ممنون میشم راهنمایی کنید.با تشکر

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,430
نام
Ali
سلام علی اقا با پک شما اپدیت کردم به فریمور 15 فایل Tinfoil v15.0 v1.nsp هم با Tinfoil v14.4.4 که خودتون زحمت کشیدن و در فایل اپدیت قرار دادین نصب کردم ولی اجرا نمیشه تو راهنما هم گفته بودین برنامه ليتيوم کارتون رو راه می اندازه منتهی اونم اجرا نمیشه تنها برنامه ها جهت نصب بازی اجرا میشن tinwoo و Tinfoil v14.4.4 و goldleaf هست که متاسفانه نتونستم از طریق usp به pc متصل کنم ممنون میشم راهنمایی کنید.با تشکر

سلام داداش

این ورژن نصبی Tinfiol جدید مشکل داره با فریمور 15 و یا از همون ورژن قدیمی استفاده کن و یا از این ورژن استفاده کن که باید بعد از حالت فشرده دراوردن بریزی تو پوشه سوییچ و قبلش اگه ورژن قدیمی بود حذف کن و لیتیوم ولی مشکلی نداره و درست اجرا میشه و باید بصورت فول رم اجراش کنی و قبلا هم گفتم من خودم چند وقته دیگه با برنامه Dbi نصب میکنم بازیها رو خیلی پایدارتره تا این دوتا برنامه و همون dbi اجرا کن حالت mtp بزن و عین همون tinfiol پوشه switch میاد داخل درایوهای کامپیوتر و بازیهات با همون روش جدید که گفتم نصب کن و تو اموزش dbi و اموزش نصب با کامپیوتر روش جدید اشاره کردم که در زیر گذاشتم و اخره اموزش dbi هم اشاره کردم با عکس هر دو رو بخون اگه روش جدید هنوز نخوندی.

اموزش نصب بازیهای nsp و xci و nsz و xcz از طریق pc با برنامه Tinfoil و lithium

برنامه Dev Menu و DBI برای حذف درخواست اپدیت بازیها

آخرین ویرایش:
  • Like

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,430
نام
Ali
سلام علی اقا bayonetta 3 دانلود کردم ولی ارور میده روی فریمور 15 و اجرا نمیشه از قسمت نظرات صفحه دانلود بازی هم دیدم خیلی ها همین مشکل رو دارن.

سلام داداش
من خودم با فریمور 15.0.0 و همین بازی با اپدیتیش نصب کردم بدون مشکل و از پک اتمسفر خودم استفاده کنید احتمالا از سیگ پچ باشه و من از این سایت دان کردم.

لینک دانلود پک هک اتمسفر v1.4.0

• Like

saw007

کاربر سایت
May 24, 2021
31
سلام داداش
من خودم با فریمور 15.0.0 و همین بازی با اپدیتیش نصب کردم بدون مشکل و از پک اتمسفر خودم استفاده کنید احتمالا از سیگ پچ باشه و من از این سایت دان کردم.

لینک دانلود پک هک اتمسفر v1.4.0
ممنون علی اقا مشکلش همون اپدیت بود دانلود کردم و نصب کردم اجرا شد.با تشکر

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر